Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) ciao


ciao
senior tag

tegnap be próbáltuk solariant, de mindíg berobban valaki a tömegbe, mennyi idő telik el a markolás és a robbanás között? Geddonnál simán ment a kirohangálás, itt valahogy max. a 2. markoltnak nincs ideje kirohanni, a dps-el nincs baj az addok max. pár másodpercig élnek miután Solarian visszajön, az RL mindenkinek erölteti az unbuffed 100 AR-t ez tényleg kell?

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#3702) SzlobiG válasza ciao (#3700) üzenetére


SzlobiG
félisten

Oksa , köszi majd most elválik, hogy megkapom-e.:)

(#3703) Miti83


Miti83
tag

Sziasztok! :DD :R

Nagy segítséget szeretnék kérni tőletek.

Régen 1,5 évig Wow-oztam. Majdnem egy év kimaradt, de most szeretnék megint játszani. A gond az, hogy eltörött az első CD-m :W , letölteni viszont nem tudom a játékot, mert 5GB korlátos netem van és a patchekre már nem bizti hogy elég lenne. Próbáltam csak az első CD-t tölteni, de más verzió miatt kidob a telepítő.

Tehát: Keresem azt a jólelkű embert aki ÉRDen vagy környékén lakik és ki tudná nekem írni DVDre valahogy a játékot.

Előre is köszi. Jó Wow-ozást :)

"Menj és terjeszd a Rendet, én pedig terjesztem a KÁOSZT. Ki-ki végezze a maga dolgát" Privit írj vagy csörögj meg. :) köszi és szép napot

(#3704) Polacheck válasza ciao (#3701) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Nem kell AR semekkora.

A titok nyitja: A raid folyamatosan harci zsömlébe áll ennél a bossnál, és amikor valaki megkapja a markot a raid az ellenkező irányba lép párat, mint amerre az illető rohan. De magek, hunterek, rugók alapból simán kiérnek, a többieknek kicsit össze kell szedni magukat. Aki bénának érzi magát, vigyen swiftness potit.
6 másodperc van a mark és a BOOM között. Kevés, de mass focussal megoldható.

less qq more pewpew!

(#3705) arpi6k válasza SzlobiG (#3698) üzenetére


arpi6k
addikt

Szerintem ne hívd meg. Ne tedd tönkre az ő életét is.:D

Intel & ATI

(#3706) arpi6k


arpi6k
addikt

Westfall-ban vagyok. Irgalmatlanul nehéz. :(( Gyakorlatilag egy alap szörny lekaszabolása nehézséget okoz... + egy köcsög direkt azt élvezte hogy leöl egy suhintással + mindíg ott várt a hullám felett láthatatlanul... Az ilyet kitiltanám a francba... :((

Intel & ATI

(#3707) Viktor77 válasza arpi6k (#3706) üzenetére


Viktor77
titán

Még mindig nem mondtam a karid nevét. Bár, ha jól sejtem Kütty. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3708) arpi6k válasza Viktor77 (#3707) üzenetére


arpi6k
addikt

Igen. Írtam privit is ha jól emlékszem. :F

Intel & ATI

(#3709) Viktor77 válasza arpi6k (#3708) üzenetére


Viktor77
titán

Ja, tényleg. :) Tegnap óta nem logoltam be ide. Csak rákerestem a warriorokra Westfallban. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3710) sasa311 válasza Polacheck (#3704) üzenetére


sasa311
veterán

Hány yardba robban?

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3711) hengelhof válasza arpi6k (#3706) üzenetére


hengelhof
senior tag

A PVP szerver varázsa. Emiatt mozgattam át a karimat PVE-re.

(#3712) Alvin_ti4200 válasza arpi6k (#3706) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

lvl12 alatt szerintem át se menj Westfall-ba, maradj Elvynn Forestben és csináld meg az összes oda szóló küldit. Lvl12 után is csak az első tanyán gyilkolásszál Westfallban.

(#3713) Wolverine válasza arpi6k (#3706) üzenetére


Wolverine
félisten

Westfallban csak akkor üthet meg, ha te ütsz először. Szal ne.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3714) arpi6k válasza Viktor77 (#3709) üzenetére


arpi6k
addikt

Kösz a segítséget! :R

A küldetések meddig maradnak meg? Nem évülnek el vagy ilyesmi? Mert már felvettem párat, de akkor lehet visszamegyek az előző helyszínre csinálni még pár küldit ott.

Intel & ATI

(#3715) Viktor77 válasza arpi6k (#3714) üzenetére


Viktor77
titán

Ameddig meg nem csinálod vagy ki nem dobod őket.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3716) SzlobiG válasza arpi6k (#3714) üzenetére


SzlobiG
félisten

Westfallba olyan 15-16-os szinten érdemes átmenni, de még úgy se könnyű.:U

(#3717) arpi6k válasza SzlobiG (#3716) üzenetére


arpi6k
addikt

Már takarodok is vissza a kezdő helyszínre! (két küldit azért sikerült megcsinálni, igaz baromi nehezen...)

Intel & ATI

(#3718) Alvin_ti4200 válasza arpi6k (#3717) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

szürke színű küldetés - több, mint 6 szinttel alacsonyabb, mint a karid, nem kapsz érte már XP-t, ha megcsinálod

zöld színű küldetés - 4-6 szinttel kisebb, mint a karid, korlátozott XP-t kapsz érte

sárga színű küldetés - +/- 3 szint a karidhoz képest, teljes XP

narancssárga színű küldetés - 4-6 szinttel magasabb, mint a karid

piros színű küldetés - 6+ szinttel magasabb, mint a karid, ilyennek neki se állj

(#3719) SzlobiG válasza arpi6k (#3717) üzenetére


SzlobiG
félisten

Wowheadot remélem használod meg az addont is.:)

Majd írj rám azt megnézem a cuccaid rendben vannak-e.:D

(#3720) arpi6k válasza SzlobiG (#3719) üzenetére


arpi6k
addikt

Ok :R

Ha a Talents-nél a Protectiont kezdtem el fejleszteni érdemes azt tovább vinni? Vagy tegyek máshova is pontokat?

Intel & ATI

(#3721) SzlobiG válasza arpi6k (#3720) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mondtam ha protit kezded akkor pajzsal van értelme menni, mert azok a képességei fognak erősödni, de ettől független mehetsz kétkezes fegyóval is, de nem sok értelme van.:U

Én DPS-re megyek rá vagy is csak Arms-ra nyomok.

(#3722) Alvin_ti4200 válasza arpi6k (#3720) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

nézd végig a talent fát és válaszd ki azokat a talenteket, amelyekre szerinted érdemes költeni.

(#3723) arpi6k válasza SzlobiG (#3721) üzenetére


arpi6k
addikt

Pajzsal megyek + egy kard. :U

Intel & ATI

(#3724) SzlobiG válasza arpi6k (#3723) üzenetére


SzlobiG
félisten

Akkor Protit talentold tovább.

(#3725) whitezo88 válasza arpi6k (#3723) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hát jobban jársz kétkezessel, több sebzést tudsz bevinni, shield csak defense stancehez érdemes felvenni, az meg majd dungeonbe kell csak

ha karit húzol akkor fury/arms talent fa, prottal marha nehéz fejlődni/mobot ölni

(#3726) arpi6k válasza whitezo88 (#3725) üzenetére


arpi6k
addikt

:R

Intel & ATI

(#3727) arpi6k


arpi6k
addikt

Hogyan tudom megnézni hogy az adott területen milyen küldetések vannak még?

Intel & ATI

(#3728) Wolverine válasza Alvin_ti4200 (#3718) üzenetére


Wolverine
félisten

Majdnem. Sárga: +/-2 szint, zöld: -3-4, narancs: +3-4, vörös: +5 minimum, szürke: -5 minimum ;) Szürkét max. repuért érdemes megcsinálni szvsz.

arpi6k: szintezéshez arms és fury kell a warriornak, prottal kizárólag instába tanknak van értelme menni. (SzlobiG, PvE szintezős warrior dual wield furyval tolja, a kétkezes/armsos warrior inkább PvP-re való :U)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3729) SzlobiG válasza Wolverine (#3728) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez igaz, de nekem tetszik instába, hogy whirlwindel húzom az enemyt és még nem volt gond, hogy nem proti vagyok shieldel, szal így is betankolom őket.:)

(#3730) whitezo88 válasza SzlobiG (#3729) üzenetére


whitezo88
nagyúr

de azért remélem nem berserker stanceben tankolsz :D
én már attól a falat kaparom ha a warrior battle stanceben tankol 30 fölött, chargeal 'húz" stb

(#3731) Ptech válasza SzlobiG (#3729) üzenetére


Ptech
őstag

Hogy nem vagy prot az nem gond, csak egy-két elvetemültet ismerek aki prottal szintezik. A Whirlwindes dolog már húzósabb, ha azt nézed hogy ahhoz zerker kell, def stancehez képest -20% aggro. Thunder clap+demo shout biztonságosabb, bár a partyn is múlik. Intsában azért általánosan elvárt hogy shield+1h és def stance, jelentősen növeli a túlélési valószínűségeteket :)

(#3732) SzlobiG válasza whitezo88 (#3730) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mér a whirlwind szerinted mibe működik?:D Idáig mindég én sebeztem összesítésbe a legtöbbet meg simán végig is mentünk összes scarleten meg rfd-n is.:U

Szerintem tök jó ez a whirlwind tank.:)

(#3733) whitezo88 válasza SzlobiG (#3732) üzenetére


whitezo88
nagyúr

scarlet az egy vicc, azt egy enha sha is végig tudja "tankolni"
maraudon, zftől kezdve már bajosabb a dolog, elég hamar elhullasz, nem tudsz agrot taartani stb

(#3734) SzlobiG válasza whitezo88 (#3733) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mér nekem tetszett Scarlet, de 43-as szinten már nem megyek többet oda. Uldamant is simán tankoltam csak az utsó bossnál nem volt esélyünk, de ekkora szinten semmivel se lett volna.:)

Kíváncsi leszek mit érek majd ZF-be.:D

(#3735) steveetm válasza SzlobiG (#3729) üzenetére


steveetm
őstag

sose azzal van gond hogy betankold hanem hogy meg is tartsd és ne halj ki. A tartás még magy is lowlvlen, amig dpsben nem nagyon húznak el tőled a dps kasztok, de már ott is erősen anyázhatnékja lehet a healernek mikor kétkezessel nyomulsz előre.
Üdv.: steveetm

(#3736) SzlobiG válasza steveetm (#3735) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez végül is igaz, de idáig amilyen csapatokkal mentem és ha nem berserkerbe megyek, akkor sokkal lassabban végeztünk volna meg lehet, hogy nem is sikerültek volna mivel én sebeztem egyszerre a legtöbbet az enemyken főleg a sok crit hitelésnél.:U

Idáig még nem szóltak, hogy rosszul végezném a dolgom, ha szólnak akkor váltok elvégre ott a pajzs, csak az nem tetszik, hogy csak ott állok alig sebzek valamit.:D

(#3737) steveetm válasza SzlobiG (#3736) üzenetére


steveetm
őstag

semmi gond nincs ezzel, mondom hogy lowlvlen ez maximum healernek jelent többletklikkelést, csak túlzottan ne szokj hozzá, mert úgyse ez leszt tank címszó alatt^^
Üdv.: steveetm

(#3738) RI/OS


RI/OS
őstag

45ön tankoltam a palámmal ulda lass bossát és letoltuk igaz tápoltam a karit és 6k armorja volt 45ön, spamolni kell a holy shieldet

(#3739) -conrad- válasza SzlobiG (#3736) üzenetére


-conrad-
addikt

csak az nem tetszik, hogy csak ott állok alig sebzek valamit.

Akkor a lehető legrosszabb választás volt a warrior. :)
Ált. tankként fogsz kelleni mindenhova, úgy meg nem nagyon fogsz sebzést kiosztani.

(#3740) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

---Pályázat---

Kinek van kedve megírni egy frissített 1. hsz-t? A jelentkezések ide jöhetnek, a frissített hozzászólás pedig nekem privátban, és kicserélem a mostanit...

less qq more pewpew!

(#3741) nak0n válasza Polacheck (#3740) üzenetére


nak0n
aktív tag

Nem tetszik az #1?

(#3742) Polacheck válasza nak0n (#3741) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Aktuálisnak igazán nem mondanám. Magával a hsz.el nincs baj, de nem up-to-date.

less qq more pewpew!

(#3743) SzlobiG válasza -conrad- (#3739) üzenetére


SzlobiG
félisten

Sztem meg nem, nemhiába van arms talentje. Nagyon jó DPS-t is lehet csinálni belőle.:U

(#3744) Nevar válasza SzlobiG (#3743) üzenetére


Nevar
aktív tag

Arms-szal nagy burst damaged lesz, de a dps-t azt nem mondanám nagynak. Főleg, hogy másodpercekig nem csinálsz semmit, csak várod, hogy menjen az autoswing és legyen raged mortalra. PvP-re jó arms, mert ott ütnek, lesz raged, több instantot tudsz eltolni.
Viszont később csak akkor maradhatsz arms vagy fury talenten, ha nagyon über geared van, különben más közepes gearben lévő pure dps kaszt sokkal több hasznára van a raidnek/partynak mint te. Ilyenkor marad a prot tree, és a tankolás.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#3745) -conrad- válasza SzlobiG (#3743) üzenetére


-conrad-
addikt

Bocs, azt hiszem félreérthetően fogalmaztam. :)
Lehet vele egy jó (de nem legjobb) dps-t tolni, ha van gearod, de.. és itt jön a de.
De egy warriort nagyságrendekkel többször visznek instázni, ha tank. Ha tank, akkor meg egy nagy vaslemez-halom közepén ül, és ingerli a mobokat, hogy ne menjen a többi partytagra, de dps-t azt nem fog osztani.
Ha meg dps warri, akkor konkurencia a rugóknak lockoknak, mágusoknak stb. amikkel még ha - über gearrel rendelkezve - egyenlő dps-t is tol, és akiknek van valami olyan plussza, ami miatt jobban viszik. (pl. rugó: stun, sap, stb. Mage: sheep aoe, stb. Lock: ss, hs, meg amúgy is imba. :D )

Plusz ha dps warrinak visznek raidekre, akkor ált. elvárják, hogy tank geared is legyen, mert offtankolni kell trasheken, stb. Ezek a fightok is kiesnek, és nem leszel a dps elején.

Szóval ezek alapján arra gondoltam, hogy ha neked a dps a fontos, azt szereted csinálni, akkor egy firemage mondjuk jobb választás lenne, mert az dps, és nem akarják különféle nemszeretem dolgokra rávenni. (tankoljon, offtankoljon, stb.)

(#3746) dr faustus válasza SzlobiG (#3743) üzenetére


dr faustus
senior tag

Warrior instance-ba tankolni jó, a pure DPS kasztok többet sebeznek, és általában jobb CC képességeik is vannak, így az arm-os warrior max. akkor kell egy instance groupba, ha nincs jobb.

Warning: Explicit Content

(#3747) hengelhof


hengelhof
senior tag

Párszor előfordult velem, hogy pl. a pappal a mobra rátolok messziről egy Mind Blastot, (végül is nem ez a lényeg) a mob meg sem moccan, de kapom a sebzéseket. Igazából támad engem, de vizuálisan rám sem hederit. Mintha egy láthatattlan szellem gyepálnia. Amikor kinyírom, mert azért sebződik ő is nem csak én... szerencsére, odamegyek lootolni, de azt írja, hogy túl messze vagyok tőle. Ha visszamegyek oda, ahol elvileg meghalt, ott meg fekete a kurzor. Kvázi sehogyan sem lehet kiszedni a szajrét. Mi lehet a baj? A szomszédos más tipusú mobok normálisan viselkednek, tehát nem nálam van lag vagy ilyesmi. Találkoztatok már ilyennel?

(#3748) -conrad- válasza hengelhof (#3747) üzenetére


-conrad-
addikt

Nálam is van ilyen sokszor, hagyd ott és annyi. Vagy logolj újra, akkor jó helyen fog látszani elvileg.

(#3749) hengelhof válasza -conrad- (#3748) üzenetére


hengelhof
senior tag

Köszi. Akkor nem nálam van a bug. Csak valami főbossnál ne forduljon elő...

(#3750) dr faustus válasza hengelhof (#3749) üzenetére


dr faustus
senior tag

Nem nálad van a bug, rendszeresen előfordul velem is. Főleg azok a mobok lehetnek gyanúsak, amelyek egyhelyben állnak.

Warning: Explicit Content

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.