Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4301) nierthen válasza ciao (#4260) üzenetére


nierthen
tag

köszi az infót, ezzel a talentel fogom megprobálni a healerséget.

esetleg 70-re valaki írna egy vagy több shadow talent fát, mert úgy gondolom, hogy azon is érdemes módosítani 70 után, viszont a ti tapasztalataitokban jobban bízok, mint a saját tesztelésemben :)

meg ha írnátok a 2.3-as fontosabb módosításokról árnyékpap viszonylatban, megköszönném, vagy adnátok linket, ahol fordíthatom magamnak az sem baj. köszi

Nierthen#2767

(#4302) sasa311 válasza nierthen (#4301) üzenetére


sasa311
veterán

[link]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#4303) nierthen válasza sasa311 (#4302) üzenetére


nierthen
tag

tipikus voltam. bocs.

google, igaz, az én barátom is

Nierthen#2767

(#4304) steveetm


steveetm
őstag

a szokásos 100 manapoti legyártása után, amiből a potion masternek hála lett +5 super mana potim(imba?) megint semmi discovery, majd logout elött mérgemben még letotlam a maradék anyagból 1 elixir of draeneic wisdomot és végre :[link]
:D
Üdv.: steveetm

(#4305) SzlobiG válasza szepi79 (#4299) üzenetére


SzlobiG
félisten

Rammal nincs gond 2gigát zabálhatja, csak gondolom a szűrők nem tetszenek neki.:U

(#4306) Wolverine válasza SzlobiG (#4305) üzenetére


Wolverine
félisten

Meg a max. látótáv lejjebb vétele is hasznos.

szerk: #4299: nekem se Shattrathban, se egyéb nagyvárosokben nincs lagom; viszont a playermodelleket lassan tölti be, és addig csak az árnyékot látom a földön, mást nem :DDD

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4307) SzlobiG válasza Wolverine (#4306) üzenetére


SzlobiG
félisten

Valszeg a 8X multisample szívja az FPS-t, de kipróbálom a látótávot lejebb veszem kicsit.

(#4308) LucifeI2 válasza steveetm (#4304) üzenetére


LucifeI2
őstag

Én 60 manapotiból felfedeztem 3 flasket. :U

(#4309) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Levettem a multisamplingot azonnal ahol 30 volt az FPS ott 70.:D Viszont jóval csúnyább.:(

(#4310) anulu válasza SzlobiG (#4298) üzenetére


anulu
félisten

olyan 80 es 90 kozott feluton, de ha felrantom a procim, akkor remelem meglesz a 100 is :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#4311) X Factor


X Factor
addikt

Sziasztok kezdtem egy rogue-t és a köv problémám lenne. ha stealth-t bekapcsolom akkor a skill bar-on lévő skillek eltűnnek. Ha behozom p-vel a menüt és ujra lehuzom oket oda, akkor tudom is hasznalni, viszont mondjuk odamegyek vki mögé backstab,,, ugye stealth eltunik és nem mukodik a skill bar, hiaba nyomoma szamokat nem történik semmi illetve, egérrel sel lehet ranyomni:S nem castolhatoak. Ha visszamegyek stealthbe akkor az oda "p menüből" lehuzott skillek sem műkődnek... Ezt mi okozhatja?

Make things work

(#4312) Kanczy válasza X Factor (#4311) üzenetére


Kanczy
veterán

külön stealth-es és sima skillbarod van...ha bestealthelsz,akkor lehozza az arra berakott skilleket,ha pedig kijössz belőle,akkor visszakapod a normált :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#4313) X Factor válasza Kanczy (#4312) üzenetére


X Factor
addikt

Hmmm én is erre gondoltam de nekem az nem stimm h. amin kilépek stealth-ből onnantól kezdve nem tudom használni az alap sb-t.

Make things work

(#4314) Wolverine válasza X Factor (#4313) üzenetére


Wolverine
félisten

Van-e fent valamilyen actionbar addonod?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4315) X Factor válasza Wolverine (#4314) üzenetére


X Factor
addikt

Ct mod-ot használok, de az általam hibának vélt dolog után def-re állítottam és akkor is produkálta. Lehet kikéen kapcsolnom és megnézem ugy mit produkál?

Make things work

(#4316) szepi79 válasza X Factor (#4315) üzenetére


szepi79
őstag

nekem a bartender3 csinálta ezt, de egy addonfrissités megoldotta. neked is ezt javaslom, keresd meg a lehető legújabb CT-t, ha nem találsz, akkor meg keress másikat, akár az általam javasolt bartendert, akár másikat.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#4317) X Factor válasza szepi79 (#4316) üzenetére


X Factor
addikt

Oksa köszönöm a válaszokat, megyek azt kirprobálom.

Make things work

(#4318) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Al'ar down by Conflict. :)
KÉP

(#4319) X Factor


X Factor
addikt

Sziasztok az érdeklne h. mely modok kellenek h. iylené tudjam tenni a wow-ot? [link]
wow interface kutakodtam , de nem találtam :F

Make things work

(#4320) sasa311 válasza whitezo88 (#4318) üzenetére


sasa311
veterán

gz :)

[link]
dagger + mail cipő + wand :C

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#4322) SzlobiG válasza random99 (#4321) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hát ez fantasztikus.

(#4323) whitezo88 válasza sasa311 (#4320) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mi holnap megyünk solarianra :) utána vasi meg kael marad...

(#4324) szepi79 válasza X Factor (#4319) üzenetére


szepi79
őstag

sztem ez egyedileg összeválogatott addoncsomag lesz. az biztos, hogy KTM és ag_unitframes van benne. meg talán még 1 fubar.

de az én véleményem szerint inkább kutakodj jól kinéző addonok után, és úgy rakd össze magadnak, ahogy neked tetszik, jobb mint valaki másét lemásolni. példának okáért én a KTMet kicserélném omenre. a chat addonját nem ismertem fel, én a chatmod-ot használom, az is elég jó.

[ Szerkesztve ]

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#4325) szepi79 válasza random99 (#4321) üzenetére


szepi79
őstag

nekem egyiket se hozza be :( mindegyiknél csak üres flash képernyő van, pdeig elvileg a legújabb van felrakva :(

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#4326) -conrad- válasza szepi79 (#4325) üzenetére


-conrad-
addikt

Nem keylogger? Friss user linkelget nem fórumügyben, mindenesetre gyanús.

(#4327) Viktor77 válasza -conrad- (#4326) üzenetére


Viktor77
titán

Nem. Tényleg mindenféle híres játék flash változata van fent az oldalon. Igaz, ilyen gagyi megoldások. A WoW-os változat például egy Mahjong változat.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4328) steveetm válasza Viktor77 (#4327) üzenetére


steveetm
őstag

tök elfelejtettem hogy itt viktor77 a neved vagy a játékba. Akkor viszont téged láttalak tegnap ogrilla zenélni^^ /wave
Üdv.: steveetm

(#4329) Petie válasza steveetm (#4328) üzenetére


Petie
veterán

én is láttalak papoddal :)
Silverrock-kal mentem épp veled szembe a tanya határában :D wave-re nem volt időm mert úgy elhúztál mint a vadlibák :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#4330) -conrad- válasza Viktor77 (#4327) üzenetére


-conrad-
addikt

Csak azért írom, hogy mindenki vigyázzon, mert nagyon trükkös megoldások vannak már.
Egyik guildtársamnak ellopták az acc-ját, és nem tudta mitől. Paranioás, csak otthon lép be, nincs meg a jelszó neki sehol, nem tudja senki, nem nézeget nunis, vagy wowgoldseller oldalakat, egyáltalán semmi kétes oldalt. 2 vírusírtó, meg több spyware van fenn neki, mégis ellopták az acc-ját.
Gyors reagálásának köszönhetően egy GM "visszalopta" neki az accot, minden cucca és minden pénze megvolt. Közben minden vírusírtót és spyware cuccot futtatott, nem talált semmit. A gép biztonságosnak tűnt, mégis ellopták az accot megint. Most eltűnt az összes pénz, mindenféle poti-tartalék, stb., a t5 item is -healerként- át volt gemelve ilyenekre, hogy + hit rating stb.
Megint csak nem talált semmit az updatelt írtók tömege, de ő addig kereste amíg meglett.
Valami olyan file-t indított el, ami átnevezte a wow.exe-t és a helyére rakott egy másik állományt, ami keylogger volt, és a saját indulása után elindította az eredeti - már átnevezett - fájlt is, így futott a wow, volt wow.exe a futó folyamatok között, de az nem a wow volt, hanem maga a keylogger.
Azt mondta, hogy esetleg torrenten kaphatott be valamit, az az egyetlen kétes forrás amit használ.
Ezért nem is nézek meg ilyen - számomra - gyanús linkeket sem már.

(#4331) Viktor77 válasza steveetm (#4328) üzenetére


Viktor77
titán

Igen, nagyon nézett egy UD, de Steevee vagy mi volt a neve és nem mage volt, én pedig úgy emlékeztem rád. :)

MOD: a játékban nem lehet számot adni névnek.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4332) steveetm válasza Viktor77 (#4331) üzenetére


steveetm
őstag

jaja, stimmel^^

jé, tényleg, késő lehetett már nagyon:)
Üdv.: steveetm

(#4333) Petie válasza -conrad- (#4330) üzenetére


Petie
veterán

nekem is ellopták nem rég accom.
router mögött, tűzfal + virusirtó, spybot. aznap meg ptr-e character copy oldalon voltam fenn. sztem ott volt valami biztonsági rés, amit blizz ugyse fog elismerni...

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#4334) MCGaiwer válasza -conrad- (#4330) üzenetére


MCGaiwer
addikt

keylogger? ot cseszte el hogy pötyögte a kódot...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#4335) steveetm válasza MCGaiwer (#4334) üzenetére


steveetm
őstag

szerinted ha már keyloggert ír valaki, mennyiből áll neki megcsinálni, hogy ctrl-c re nézze meg a vágólap tartalmát? Mer utóbbit még én is megcsinálom, elöbbit meg nehezebben.
Üdv.: steveetm

(#4336) -conrad- válasza MCGaiwer (#4334) üzenetére


-conrad-
addikt

Ebbe a hibába sokan beleesnek, ugyanis a keylogger ugyanúgy nézi a vágólapot is mint a leütött billentyűket, szóval nyerni nem nyersz vele, max lesz egy .txt fájl is a gépeden amit esetleg ha valaki felmegy a gépedre akkor megtalálhat... tehát egy újabb veszélyforrás.

(#4337) sasa311 válasza -conrad- (#4330) üzenetére


sasa311
veterán

2 virusirtó párhuzamosan zseniális, mert kinyírják egymást :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#4338) szepi79 válasza sasa311 (#4337) üzenetére


szepi79
őstag

meg a gépet sem gyengén fogják vissza...

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#4339) -conrad- válasza sasa311 (#4337) üzenetére


-conrad-
addikt

Nem tudom, hogy mindig, vagy csak a lopás miatt volt fenn neki több, de azért így erős. Nem nyírják ki egymást, csak belekötnek egymás fájljaiba, de ilyenkor inkább csak felesleges riasztás lenne, de itt nem erről van szó. (nekem is volt fenn 2 egyszerre, sőt volt, amelyik irtó a másik install mappájában -nem volt feltelepítve- is "vírust" talált az adatbázisban, így tudom mit mondasz)
De ha több van fenn ha nem, ebből is látszik, hogy mindig az írtók előtt járnak a tolvajok. :(
Parázok én is, hogy lenyúlják az accom egyszer.

(#4340) szepi79 válasza -conrad- (#4339) üzenetére


szepi79
őstag

Nem nyírják ki egymást, csak belekötnek egymás fájljaiba

pedig de, előfordulhat. pár éve volt némi gond abból, hogy az f-secure meg egy másik, gyakori virusirtó összeakadt (sajna nem emlékszem, melyik volt, talán a panda), és sikeresen újrainditották az oprendszert bootolás közben. (konkrétan az történt, hogy vmelyik újság mellékletként adta a másik virusirtót, a sok egység sugarú user meg felrakta, annak ellenére, hogy már fenn volt az fsecure.) ezt amúgy onnan tudom, hogy akkoriban olyan cégnél dolgoztam, aki használt és árult fsecure-t, és hát jöttek a user anyázások.

egyébként télleg nem szükségszerű, hogy kinyirják egymást, sőt legtöbb esetben nem is teszik, de kiszámithatlan, milyen hibát tudnak okozni, ha többen vannak fenn a kis drágák.

De ha több van fenn ha nem, ebből is látszik, hogy mindig az írtók előtt járnak a tolvajok.

na ja. ezért vannak mostanában okosabb virusirtók/tűzfalak, amik már nemcsak az eddig ismert virusokat ölik le, hanem a progik viselkedését is vizsgálják.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#4341) whitezo88


whitezo88
nagyúr

negyedik try: Solarian down :)

(#4342) whitezo88


whitezo88
nagyúr

gyerekek megyünk mint a gyorsvonat, 1 nap alatt 2 first!! Vashj Down

(#4343) szepi79 válasza whitezo88 (#4342) üzenetére


szepi79
őstag

OMG! GZ

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#4344) Wolverine válasza whitezo88 (#4342) üzenetére


Wolverine
félisten

Gizi :) (amúgy nem tudom, mi van, az utóbbi két napban a wow.hu-s progresstopicba vagy egy tucat friss killt postoltak... alig győztem frissíteni...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4345) whitezo88


whitezo88
nagyúr

köszi mindenkitől :) amúgy wowjutsu mikor frissít már? 3 hete van a guild de még nyomunk sincs a listán...

(#4346) arpi6k


arpi6k
addikt

Üdv!

Mostanság sokan megkérdezték tőlem, hogy tudok e tankolni. Mit jelent tankolni? Azt értem hogy magamra pakolok elképesztő mennyiségü páncélzatot, és magamrahúzom az szörnyeket, de mit még? Milyen a jó tank?

Intel & ATI

(#4347) Petie válasza arpi6k (#4346) üzenetére


Petie
veterán

jó tank megtartja a mobot bármilyen körülmény közt :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#4348) sasa311 válasza arpi6k (#4346) üzenetére


sasa311
veterán

Téged üssön amíg megdöglik. Ennyi :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#4349) ciao válasza whitezo88 (#4342) üzenetére


ciao
senior tag

grat, és kitartást Kael apánkhoz

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#4350) MCGaiwer válasza ciao (#4349) üzenetére


MCGaiwer
addikt

legalább 2.3ig, ott ugyanis kap egy szép nerfet

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.