Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3301) Lacza


Lacza
senior tag

Sziasztok!

Tegnap történt:
Ellopták az accomat. Írtam a tetveknek, már eltelt 24 óra és semmi. A mainemet törölték, az altokat törölték.Egy 70-es lock maradt amivel néha beloggolnak, de semmi, bemegy ramprtsba azt 10 perc után logout.Nem tudok mit tenni:(
Sajnos a biztonsági kérdésre elfelejtettem a választ.
De hát 2 év után mindenki emlékszik rá???

Tehát így jártam, és erre nem megoldás a sűrű jelszóváltoztatás sem, mert több magyarnak törték fel az acc-ját 1 éten belül, ők megúszták pénzlopással.

Vigyázzatok!

Béláim!!! Gyúrunk vazze?

(#3302) whitezo88 válasza Lacza (#3301) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hát akkor várnod kell hogy reagáljanak.

de hogy ''lopták'' el?
1) Keylogger: erre jó a tűzfal vagy a vírusírtó.
2) elmondtad, vagy kitalálták.

(#3303) LucifeI2 válasza szepi79 (#3300) üzenetére


LucifeI2
őstag

A questeket ismerve inkább 6-7 nap az a 10, kényelmesen.

(#3304) whitezo88 válasza LucifeI2 (#3303) üzenetére


whitezo88
nagyúr

.

[Szerkesztve]

(#3305) Wolverine


Wolverine
félisten

Barátnőnek: [link] :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3306) S_E_R_I válasza Wolverine (#3305) üzenetére


S_E_R_I
aktív tag

Szerintem még annak sem, ez nagyon csúnya :DDD Bár izlések és pofonok. :U

(#3307) sasa311 válasza Re-Tech (#3297) üzenetére


sasa311
veterán

szintezés közbe kutya se törődik vele.

Lvl 70-en a prot palát még csakcsak emberszámba veszik, de a retricsicska ;] az mehet a levesbe.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3308) Re-Tech válasza szepi79 (#3300) üzenetére


Re-Tech
aktív tag

Hát, én csak sacc/kb-ra mondtam az 1 hónapot, nem esek kétségbe, ha több lesz. Már volt egy 70-es paladinom, csak éppen US szerveren és az időeltolódás miatt esélytelen volt raidbe kerülnöm.
Tudom, hogy tanknak jobb a warrior valamivel, sőt még a maci is. Nem tudnék olyan karival játszani, ami nem tudja magát gyógyítani, tehát a warr kiesik. Meg hát nem tartom magam állatnak, úgyhogy a medve is kiesik :) Lényeg a lényeg, gyengéd szálak fűznek a paladin kaszthoz.

(#3309) Nevar válasza Re-Tech (#3308) üzenetére


Nevar
aktív tag

gyengéd szálak fűznek a paladin kaszthoz.

hát ööö... te is szereted a rózsaszínt? ;] :DDD

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#3310) XanD3R válasza Re-Tech (#3308) üzenetére


XanD3R
aktív tag

Üdv tankadin kolléga ^^

Ha lesz valami kérdésed a kaszttal kapcsolatba nyugottan írj csak.
Esetleg ezek az oldalak hasznosak lehetnek: [link] és [link]

Ezzel az excel-szörnyeteggel meg könnyedén ki tudod próbálni az egyes item kombinációkat: [link]

(#3311) -conrad- válasza Re-Tech (#3308) üzenetére


-conrad-
addikt

Csak egy jótanács: indíts paladint, de csak ha healer akarsz lenni.
DPS-nek retripalát nemhogy raidre, de 5 fősbe sem visznek, hogy tankolni tudj ahhoz jó gear kell, azt meg nem tudod összeszedni. (mert nem visznek)
Friss 70esként zöld cuccokban feral talenten voltam instázni paladin tankkal, elfröcskölte az összes manáját a healer mire kihealelte trash-en, cowert használva húztam aggro-t, folyton le kellett állnom. Aztán az első boss tryolása után megkért, hogy tankoljam ki az instát ő meg ütöget meg offhealel. :U Karazhanban az undead-ek ellen lehet jó a pala tank, de oda fel kell gearelődni. Paladps meg van, de eddig viedón láttam csak :D

Javaslom a druidát, mert könnyen lehetsz bármi.

(#3312) bobace válasza Lacza (#3301) üzenetére


bobace
őstag

Én is már 4. napja írtam a titkos jelszó lekérés/megváltoztatás ügyében és még semmi, hát nem dolgoznak túl gyorsan...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3313) ciao


ciao
senior tag

karát, HKM-et, és több heroicot gyógyítottamúgy hogy pala volt az MT, tökéletesen tartja az aggrót, jobban aoe tankol mint a wari, T5ös raidekben és fölötte viszont már max. OT-nek jó állítólag

[Szerkesztve]

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#3314) nak0n


nak0n
aktív tag

Heroic black morass milyen (karazhanos cuccok, 1-2 maulgaros a guildnek)? Mennyire szivatós? Mert gondolom az... Na meg mi van, ha wipe-olunk? Honnan folytathatjuk? Mert resetelni gondolom nem lehet.

(#3315) Re-Tech válasza -conrad- (#3311) üzenetére


Re-Tech
aktív tag

Minden kezdet nehéz, amíg a kék cuccok össze nem jönnek, addig valóban egy kicsit szenvedés a dolog. Az összes valami értelmes dolgot adó Outland frakcióval exalted voltam, szal van pár insta a hátam mögött. 12K HP és uncrushable bármi Kara cucc nélkül. Egyedül heroic OH-t nem tankoltam, igaz soha nem is próbáltam. Heroic instákba a pala tank a király, utána elhúznak mellette a többiek. Nekem sajna kimaradt a raid, úh. ha eljutok Gruulig, nekem már megérte.

(#3316) ciao válasza nak0n (#3314) üzenetére


ciao
senior tag

heroic BM szivatós a dps-en múlik a dolog, az első boss sima liba au utánna következő trash többször is megszívatott minket, amikor jött a 2. boss még bőven éltek az előző körből a mobok, kasztereknak sok mana poti kell, wipe után elejéről indul minden persze a bossok kék és badge loot nélkül, mi is T4es raidekből öltözködve próbáltuk, az első bossnak van 1 új trükkje magához ránt mindenkit mint Aran az arcane explosion elött, 2szer voltunk lenn mind2szer a 2. bossnál volt a wipe aztán többet nem eröltettük

[Szerkesztve]

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#3317) Re-Tech válasza nak0n (#3314) üzenetére


Re-Tech
aktív tag

Karás cuccokkal tuti meg lehet csinálni, mikor nekem meglett én voltam a leggyengébb gearben (prot pala legjobb non-kara cuccokban), ráadásul én voltam a tank. Többiek Kara /jó crafted cuccokkal nyomták. A csapat a köv volt: Holy pala, elemental shámán, mage (ő nyírta ki a kis sárkányokat időnként) és arms/fury warrior (ővé volt a nagyobbacska add). Ha Crono Lord-ot lebökitek, akkor már van esélyetek, csak nagyon észnél kell lenni az utolsó pár portálnál. Ha 2 nyílik egymás mellett és nem tudtok leülni inni, dobjatok le 1 beacont, a main boss érkezése előtt valszeg már legalább 2 portál lesz nyitva, de ha a pajzs még tart és jön a boss, dobjátok le a beaconöket az addokra, hogy csak a boss maradjon. Tápoljatok fel mielőtt megtámadjátok a sárkányt és hajrá. Nekem az volt a wow-os pályafutásom csúcsa, iszonyat nagy élmény volt megcsinálni elsőként a szerveren(hát, nem éppen egy progresszíven fejlődő szerver volt.

(#3318) SzlobiG


SzlobiG
félisten

28-as vagyok és a First Aidem 150 miért nem tudom 300-asra fejleszteni? Kell egy szint ahhoz?

(#3319) ciao válasza SzlobiG (#3318) üzenetére


ciao
senior tag

150 fölött az összes másodlagos skillt könyvből tudod tanulni nem trénertől [link]

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#3320) SzlobiG válasza ciao (#3319) üzenetére


SzlobiG
félisten

Kössz.:)

(#3321) sasa311 válasza ciao (#3313) üzenetére


sasa311
veterán

Minnél feljebb mész egyre jobban el lehet felejteni a pala tankot, mert kevés a HP poolja egy warriohoz képest.
Egyetlen előnye egy warriorral szemben, hogy AOE-ba jól tankol, de nincs jelenleg tudtommal olyan helyzet a BC raideken, amit járni képes warriorok és druidák ne oldanának meg.
Talán több aggrot is épít, mint egy warrior, kár, hogy szükségtelen :B

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3322) Alvin_ti4200 válasza Alvin_ti4200 (#3091) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

valaki?:(

(#3323) Lacza válasza whitezo88 (#3302) üzenetére


Lacza
senior tag

NOD32-t használok,senki nem tudja a hozzáférésemet.
Ez hétfő történt és még azóta is beloggolnak a karimmal.

Ez a Blizzard!

Azóta a hacker bejelentő oldal sem működik!!!

Béláim!!! Gyúrunk vazze?

(#3324) XanD3R válasza Alvin_ti4200 (#3322) üzenetére


XanD3R
aktív tag

Ennyire kihalt lenne az a szerver? :U

ui.: szerintem ha nagyon akartál volna már találtál volna csapatot ahhoz a küldetéshez

(#3325) maross válasza Lacza (#3323) üzenetére


maross
veterán

azert illett volna nem elfelejteni azt a titkos jelszot :). ha meg nem volt ilyen eseted, valoszinu nev cdszam stb stb alapjan vissza fogjak allitani, csak ido + cuccaid jo resze ugrik altalaban.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3326) SzlobiG válasza Alvin_ti4200 (#3322) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én álltalába BS-en találok csapatot, de nem nagyon szoktam foglalkozni az olyan küldikkel ha épp nincs senki megyek tovább azt majd később megcsinálom.:)

(#3327) Lacza válasza maross (#3325) üzenetére


Lacza
senior tag

Kössz, lőrinci cimbora a vigasztalást.Emlékszel, még asszem Tőled kaptam az első 10 napos accot.De mivel férfiből vagyok,így azt is elfelejtem általában hogy mi volt tegnap.
Én ilyen vagyok.Csak idegesít hogy 3 napja le se szar a Blizzard, és a karakteremmel minden nap beloggolnak:(((
Leírtam nekik mindent,amit tudok, meg persze a migrációról se tudhat a tolvaj szerintem.

Béláim!!! Gyúrunk vazze?

(#3328) Nevar válasza Lacza (#3327) üzenetére


Nevar
aktív tag

Kb 1 hét mire válaszolnak. Nekem legalább is ennyi volt, többször is.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#3329) Alvin_ti4200 válasza SzlobiG (#3326) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Igen, csak később már nem sok értelme lesz megcsinálni:( Úgy értem 3-4 szint múlva.

(#3330) Lacza válasza Nevar (#3328) üzenetére


Lacza
senior tag

És azt az egy hetet jóváírják?

Ez csak vicc volt, gondolom ők már túl nagyok ahhoz, hogy jótékonyak legyenek:)

Jól felvitte az isten a dolgukat.Azután szarnak az egészbe.Olyanok, mint a kereskedők általában,amíg megveszed a portékát addig nyalunk,de ha már megvetted akkor így jártál

Béláim!!! Gyúrunk vazze?

(#3331) maross válasza Lacza (#3327) üzenetére


maross
veterán

persze, 1honapig mosolyogva jatszottam utana :). guildembol mar paran atestek ezen, es ok a jelszot is tudtak. fullepic kari, 2. mt, stb. nagyon kellemetlen. ez van, bele kell torodni a proceduraba, gyorsitani nem tudod. fel a fejjel :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3332) maross válasza Lacza (#3330) üzenetére


maross
veterán

10millio jatekosbol gondolhatod hogy hanynak van mindig problemaja (10millionak az 1%-a 100ezer :D).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3333) LucifeI2 válasza maross (#3332) üzenetére


LucifeI2
őstag

Igen, én is ezt akartam írni, hogy sok ilyen problémája lehet másnak is. Nekem is 4-5 nap múlva írtak vissza amikor ilyen problémám volt.

(#3334) SzlobiG válasza Alvin_ti4200 (#3329) üzenetére


SzlobiG
félisten

Na hát az igaz.:)

(#3335) pooshi válasza SzlobiG (#3320) üzenetére


pooshi
tag

150 felett konyvbol, tovabba 225 fole csak 35-os szint felett fejlodhetsz.

(#3336) Lacza válasza maross (#3331) üzenetére


Lacza
senior tag

Ezt én mind megértem, dehát ez nem egy szolgáltatás?
És ha az akkor milyen minőségű???
Ezeket magyarországon már meglincselték volna:C

Elküldtem már nekik a születési anyakönyvi kivonatot is:D

Béláim!!! Gyúrunk vazze?

(#3337) SzlobiG válasza pooshi (#3335) üzenetére


SzlobiG
félisten

Oksa.

Lenne egy érdekesség, hogy Ashenvaleban miért csak 50FPS az átlag? A sok fa miatt?

Fullon van minden 1280X1024-be szűrőkkel talán kevés lenne neki a gép, vagy mi?

(#3338) SzlobiG válasza SzlobiG (#3337) üzenetére


SzlobiG
félisten

Lenne még egy kérdésem. A Class Bart miért nem tudom mozgatni? Az összes többit oda húzom ahova akarom, de a Classot nem tudom csak azt, hogy vízszintesen legyen vagy függőlegesen, annyira zavar mert pont a chat barnál van és alig látom ha írnak.:(

(#3339) whitezo88 válasza SzlobiG (#3337) üzenetére


whitezo88
nagyúr

50 fps az miért baj? :) bőven folyamatos kép...

Sattrathba annyi se lesz :D

[Szerkesztve]

(#3340) SzlobiG válasza whitezo88 (#3339) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mer néha lemegy azért 40-re is és azt én már igencsak észreveszem és zavar pár év FPSezés után.:)


Akkor ha butítom a grafeszt nem is lesz több FPS?


Voltam már ott más karival eléggé kevés volt ott is némely helyen.:U

(#3341) Viktor77 válasza SzlobiG (#3340) üzenetére


Viktor77
titán

Régi szép idők, BWL,40-es raid, sárkányos termek, semmit nem látsz, 2-3 fps, közben nem nagyon lehet megállni.

De jó is volt... :)

MOD: Mellesleg ez nem FPS, itt nem ugrasz nagyobbat ha több az fps-ed.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3342) sasa311 válasza SzlobiG (#3340) üzenetére


sasa311
veterán

Kapcsold ki az összes addonod és helyből 100 fölé ugrik majd ^^

Aki addonozik, szerezzen hozzá vasat ;)
Nekem pl shatrath ~70 fps, mikor belőttem egy full addon packot 25.. kkthxbai, le is szedtem azzal a lendülettel.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3343) SzlobiG válasza Viktor77 (#3341) üzenetére


SzlobiG
félisten

Uhh hát annyival megaztán lehetetlen játszani diavetítés.:D
Jah azt gondoltam, hogy nem kell 200FPS csak a 70 folyamatos elég is lenne.:)


Sasa: Ennél erősebb vas se vinné el szvsz.:U
Addon az meg kell.

[Szerkesztve]

(#3344) Wolverine válasza SzlobiG (#3343) üzenetére


Wolverine
félisten

25 fps-sel tökéletesen lehet játszani, ha nincs szerverlag; 15-tel már kissé macerás, de megoldható. (tapasztalat)

Alvin: hagyd ki. Quest van bőven, ha meg a repura mész, azt később ugyanúgy megkapod...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3345) sasa311 válasza SzlobiG (#3343) üzenetére


sasa311
veterán

raid assist, bossmod meg omen a kell.
Csicsás UI, mozgó fejekkel meg kicsit szögletes blizzard életcsíkok helyett szép sima élű életcsíkokért meg tessék feladni 30% teljesítményt. Ez ilyen. Kinek mi a fontos.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3346) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

láma kérdés következik: hogy tudok eljutni Silvermoonból Underity-be?:B Nincs oda még flight-om.

(#3347) steveetm válasza Alvin_ti4200 (#3346) üzenetére


steveetm
őstag

nem is lesz, az északi toronyban van egy teleporter gömb.
Üdv.: steveetm

(#3348) whitezo88


whitezo88
nagyúr

2v2-höz demon vagy aff talent lenne jó shadowpap mellé? :F

(#3349) Ptech válasza whitezo88 (#3348) üzenetére


Ptech
őstag

Skillguard a barátod ;]

2v2 a nukolásról szól, burst damage ftw.

(#3350) whitezo88 válasza Ptech (#3349) üzenetére


whitezo88
nagyúr

akkor demo? :D

mert pl [link] spappal 2v2zik 2200 ratinggel, és ő is aff :D
mondjuk sztem demon is ennyi lenne kb neki biztos...

demo btw nekem is jobban tetszik pvpre

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.