Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3401) sasa311 válasza LucifeI2 (#3395) üzenetére


sasa311
veterán

Félre teccik érteni, ha megnézem valakinek az aréna adatlapját (általában azt megszoktam) és 2,1K+ ratingen vannak, azzal foglalkozok.

De most épp alt+taboltam, itt áll előttem nyálelf warrior lolherald + 4 merciless, mindez 1597es ratingű arena csapattal.. na az ilyenen átnézek :( illetve átnéznék, ha nem zavarna borzasztóan...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3402) cocki válasza LucifeI2 (#3398) üzenetére


cocki
tag

Hát igen ha az ember haladni akar akkor neki kell menni azoknak is akik látszóladg verhetetlenek de ha volt és van kitartás akkor mehozhatja a gyümölcsét.

a magas ratoinget nem imerem mert emlékeim szeinr max 177 00 ratinges 5v5 ös csapatokkkal sorsolt össze a gép annó.

a farmolásról és a bg-ről meg annyit hogy ugye mennyi ideje van az embernek bgzni nomeg kedve. Leginkább attól ment el a kedvem a mindentől mivel ugye blizz kijelentette se nem duel se nem 1v1 játék a wow oké megértem de akkor lehetőségkehez mérten mindekire vonatkozzon. Mindig is szerettem voln ugy játszani hogy inkább 1v1 komfrontációba kerüljek bg ben de ez ritkán jönn össze és köszönhetően mivel sámánnal és még enhacementessel játszottam megtapasztaltam a world of ccraft gyönyöreit ád kettő ami rátett a lapátra. Mert ha ugy igazán bemelegetdtek a dolgok nem kimondottan a wasd vagy netalán egyéb macro trükkök döntöttek hanem vagy a cc vagy a burst no mindegy.
Ennek tetjébe még a klánom is felbomlott köszönhetően egy két ember furkálódásának és itt volt a vége fuss el véle befejeztem a játékot. 60-on jó volt sámánnak lenni nem voltam raid kompatibikis de nem kellet 1v1 ben félnem hacsak nagyon nem basztam el a dolgokat, vagy ügyesebb volt az ellenfél, namost ezt nem igazán vettem észre.

Halál a hamis császárra,az épelméjűség a gyengék útja, te is hallod a hangokat, szólítanak

(#3403) Wolverine válasza nak0n (#3400) üzenetére


Wolverine
félisten

De van, Fizzwidget's Disenchant Predictor: [link]; az utolsó update relatíve régi, de a szerző dolgozik folyamatosan, az addon pedig hibátlanul fut :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3404) LucifeI2 válasza sasa311 (#3401) üzenetére


LucifeI2
őstag

De 4/5 fegyver nélkül nem valami nagy szám ha Stormheraldja van.Vedd azt alapul s2 első napján voltak 3/5be a Stormheraldos warriorok a jobb csapatokból.

(#3405) Wolverine


Wolverine
félisten

Ez a legnagyobb fun addon, amit láttam eddig :DDD [link]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3406) -conrad- válasza Nevar (#3387) üzenetére


-conrad-
addikt

Végre frissült az armory: [link] :)

(#3407) maross


maross
veterán

enis :D [link]

[Szerkesztve]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3408) Nevar válasza -conrad- (#3406) üzenetére


Nevar
aktív tag

Hit ratingre gyúrjon rá, mert ez sovány, critböl áldozhat 1-2%ot, talán socketeljen kicsit át. 160-180 hit rating kéne azért neki dual wield miatt.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#3409) -conrad- válasza Nevar (#3408) üzenetére


-conrad-
addikt

Hát, akor megint 2 tűz között vagyok, mert ez a leírás úgy forog a neten, hogy ez egyik legjobb, ha nem a legjobb dw-guide, és itt meg azt írja, hogy "Until you reach 95 hit rating take hit over everything else. After this point hit is now your worst dps stat."

(#3410) Nevar válasza -conrad- (#3409) üzenetére


Nevar
aktív tag

Az attack táblát érdekesen vezette le a srác, én úgy tudtam hogy előbb az összes avoidance (miss, dodge, parry, block - ha lehetséges), aztán glancing, normal hit, crit jön, tehát ha sok a miss chanced, akkor csökken a crit chanced is, mivel a sok miss a critet szorítja le az attack tábláról. Utána fogok nézni.

szerk: most vettem észre, azt írja hogy "attacking from behind" így OK, így nincs parry és block.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#3411) szepi79 válasza Wolverine (#3405) üzenetére


szepi79
őstag

ilyet csinált régen a ct is.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#3412) Wolverine válasza szepi79 (#3411) üzenetére


Wolverine
félisten

Azért nem teljesen ;) Ismerem a régi CT-t, ez eleve egy "silly" addonnak készült a statbuzik számára :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3413) sasa311 válasza Syde (#3022) üzenetére


sasa311
veterán

deszar ez az új PH! motor, össze vissza rakosgat a topicon belül :W

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3414) sasa311 válasza -conrad- (#3406) üzenetére


sasa311
veterán

anyám borogass egy 1,4-es dagger main handbe? :Y

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3415) bobace válasza sasa311 (#3413) üzenetére


bobace
őstag

Állítólag az utolsó hozzászólásodhoz dob, legalábbis igy hallottam.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3416) sasa311 válasza bobace (#3415) üzenetére


sasa311
veterán

Nemtudom, össze vissza pakol néha, remélem csak valami bug

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3417) whitezo88 válasza sasa311 (#3416) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én is beléptem és vmiért szept. 1-ei hszekhez rakott, 10 hsz után jöttem csak rá hogy régi hszeket olvasok :DD

(#3418) Wolverine válasza sasa311 (#3416) üzenetére


Wolverine
félisten

A beállításaiddal variálj, nekem simán működik :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3419) SzlobiG válasza sasa311 (#3416) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ha az elmentett topikjaid közül mész rá akkor az utsó hsz-hez dob, amúgy meg az elejére.

(#3420) -conrad- válasza sasa311 (#3414) üzenetére


-conrad-
addikt

Majd ha lesz jobb akkor csere de nem esett ki egyik tervezett sem.

(#3421) sasa311 válasza -conrad- (#3420) üzenetére


sasa311
veterán

Hát ennél csak jobb lehet bármi, főleg, mert pl. Whirlwindet, de szvsz még 1000 más dolgot is a fegyvered sebzéséből számolja a játék.
Vagyis neked egy WW-re a 83-156-ot.
A sima aldoros repes szarral ugyan ez 147-275 lenne

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3422) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Na, itt volt már ennek az ideje:

Kael'Thas Sunstrider down :C

less qq more pewpew!

(#3423) Nevar válasza Polacheck (#3422) üzenetére


Nevar
aktív tag

Gz :)
Mit dobott?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#3424) Polacheck válasza Nevar (#3423) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Tök tudja, aludtam :DD

less qq more pewpew!

(#3425) Nevar válasza Polacheck (#3424) üzenetére


Nevar
aktív tag

Tök tudja, aludtam
lol :DDD
Nálunk is jó volt a tegnap este, 2309-en zártuk az 5v5öt, volt nagy öjöm, bódottá' :)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#3426) -conrad- válasza sasa311 (#3421) üzenetére


-conrad-
addikt

Tisztában vagyok vele.
Viszont nincsen meg a repu hozzá.

(#3427) ciao


ciao
senior tag

érdekesen működik az armory, beléptem az "új" subtlety-t enchantoltatni a cloakomra azt mutatja, viszont tegnap kiléptem a klánomból és azt meg nem

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#3428) whitezo88


whitezo88
nagyúr

jó dolog azzal szórakozni hogy kiszűrjem a szar addont így patch után :W

(#3429) -conrad-


-conrad-
addikt

Help!

Az van, hogy valami miatt a saját cuccaimra ha ráhúzom az egeret, akkor nem mutatja mi van rajtam csak egy hibaüzenet jön: ez az a hiba
Másra ha ráinspectelek meg jó.. :( mi lehet?

(#3430) -conrad- válasza -conrad- (#3429) üzenetére


-conrad-
addikt

Itemrack a hibás :S
Valami kb ugyanolyan helyette?

(#3431) Viktor77 válasza -conrad- (#3430) üzenetére


Viktor77
titán

Én Outfitter-t használok.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3432) Wolverine válasza -conrad- (#3430) üzenetére


Wolverine
félisten

Egy szavazat a ClosetGnome-ra :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3433) -conrad- válasza Wolverine (#3432) üzenetére


-conrad-
addikt

Köszi mindenkinek, közben valahogy beugrott a closetgnome amit régebben emlitettek itt és a neve miatt megragadt a fejemben. :) Megnéztem, egy napon belül van frissítve így 2.2 kompatibilis, és ace2-es így könnyű frissíteni, fel is tettem, műxik, köszi. :)
Már csak a CT csúszott össze az új chat fül miatt, gondolom arra is van frissítés, nem? Vagy van jobb ace2-es addon rá?

(#3434) nak0n válasza -conrad- (#3433) üzenetére


nak0n
aktív tag

CTRaid helyett Ora2. Ha kell raidframe is, akkor még pluszban sraidframes. CTBoss helyett meg Deadly Boss Mod vagy BigWigs.

(#3435) dilipok válasza -conrad- (#3433) üzenetére


dilipok
veterán

Ora2 tudja azt amit a ctraid

Mod: pár másodperccel lemaradtam :B
Én is a bigwigset használom és nagyon jó sztem.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#3436) Polacheck válasza nak0n (#3434) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Deadly semmiképpen szerintem, nem frissíti a wowaceupdater, én is a bigwigsre esküszöm.-

less qq more pewpew!

(#3437) -conrad- válasza Polacheck (#3436) üzenetére


-conrad-
addikt

Váltottam én is Bigwingsre a héten, nem tudom másnak is okozott-e problémát, de a múlt heti Gruul raideken 10mp-et csúszott hol erre-hol arra. (pl írta hogy a shatteren van még 10mp CD erre bekaptuk..)

Hülye kérdés, de:
Ti mire használtátok a CT raidet, Igazából én csak a raidframe miatt raktam fel, a többire még akkor sem nagyon volt szükségem, ha én vezettem le a raidet...
(ezt azért kérdezem, hogy kell-e nekem ora2, vagy elég lenne egy raidframe?)

(#3438) nak0n válasza -conrad- (#3437) üzenetére


nak0n
aktív tag

Ready check?

(#3439) Polacheck válasza -conrad- (#3437) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Nem járunk már Gruulra, így ott nem teszteltem, de ott korábban a Deadly is hibázott elég sokat.

CTraidet meg oRat mi semmire nem használunk, én továbbra is a gridet istenítem.

less qq more pewpew!

(#3440) Polacheck válasza nak0n (#3438) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Blizzardos?

less qq more pewpew!

(#3441) -conrad- válasza Polacheck (#3439) üzenetére


-conrad-
addikt

Sry, kihagytam a lényeget, a deadly boss mod hibázott, és ezért váltottam bw-re.
Nekem a grid nem jött be, feltettem és félpercenként kivágott karából, kikapcsoltam és megavult minden.

(#3442) Polacheck válasza -conrad- (#3441) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Nekem szerencsére soha semmi parám nem volt vele, igaz karában nem voltam jópár hónapja.

- lekopogósszmájli -

less qq more pewpew!

(#3443) -conrad- válasza Polacheck (#3442) üzenetére


-conrad-
addikt

Mivel itt volt a patch, megpróbálom hátha működik, mert volt frissítés.
Váltottam az avataromat Dire Bear Form-ra :DDD

(#3444) Polacheck válasza -conrad- (#3443) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Láttam, lestem is nagyokat, hogy ki ez a medve. Lassan mehetsz saját avatarért, addig ne váltogass össze vissza, mert még nem ismerlek meg, és reflexből banolok :)

less qq more pewpew!

(#3445) Maksifül


Maksifül
senior tag

Discord Action Bars-t használ valaki? Én nem tudom életre hívni a peccs óta :(
Ha meg visszamásolom a WTF könyvtárba az eredeti account beállításokat, akkor megvannak a makrók ugyan, de jórésze nem működik, vagy akkor működik, ha a mellette lévő ikonra kattintok. :W

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#3446) bobace válasza -conrad- (#3443) üzenetére


bobace
őstag

Jaja nekem is bejött ez az imba Cat Form avatar :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3447) Wolverine válasza Polacheck (#3444) üzenetére


Wolverine
félisten

Ne kezdd te is azt, amit Vladi, ő sem feltétlenül ismeri meg az embereket avatarcsere után :P Amikor farkasról mérgeshordóra váltottam, még be is szólt :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3448) Polacheck válasza Wolverine (#3447) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

temeg főleg húzzá má saját avatárért mert seggberuglak :D

less qq more pewpew!

(#3449) Wolverine válasza Polacheck (#3448) üzenetére


Wolverine
félisten

I_Am két éve próbált rámtukmálni egyet, neki sem sikerült :P (lefordítva: kell a fenének.)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3450) steveetm válasza Wolverine (#3447) üzenetére


steveetm
őstag

lol tényleg, te farkas voltál, tudtam hogy valami nem stimmel a képeddel
Üdv.: steveetm

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.