Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3051) Viktor77 válasza Fekete Fény (#3050) üzenetére


Viktor77
titán

A BS-re, hozzánk a Dark Wind-be bármikor jöhetnél, gyakorlatilag nincs resto druidunk (néha-néha van egy). Karazhant pucoljuk minden héten, meg Maulgar-t (Gruul 25%). Minden (healelős) leather cuccot palák vagy sámánok visznek, mert nincs kinek adni.
Kicsi, casual guild a mienk, most talán egyesülünk egy másik guilddel és elkezdjük SSC-t (remélem).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3052) Fekete Fény válasza Viktor77 (#3051) üzenetére


Fekete Fény
tag

Nem rossz :) Mennyibe szokott kerülni az áthelyezés ?(bár elötte azért megnézem milyen a guid :P Kicsit elites jelleg vagyok (heroic instákon edzőttem)Ha én teszem a dolgom elvárom mások is tegyék (és nem nagyzolásból mondom de nem egy kezdő vagyok heroic insták már szinte mind farmolás szinten megy )

(#3053) SzlobiG válasza Fekete Fény (#3052) üzenetére


SzlobiG
félisten

20euró a transfer belépsz accoddal a wow hp-ra és ott megtudod csinálni.

(#3054) SzlobiG


SzlobiG
félisten

18-as a palám, de azt nemértem, hogy ha a Damagera 107-130-at ír, akkor miért csak ilyen 80-90-et sebez?

(#3055) anulu


anulu
félisten

részemről most 2 hét full offline (ki lettem melóhelyről zavarva Angliába). sok sikert, progressben gazdag időszakot kívánok mindenkinek! :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3056) sasa311 válasza Viktor77 (#3047) üzenetére


sasa311
veterán

Nem a legdurvább, még van mit szépíteni magán xD
De ismerem a palát, lurkerig healeltem már mindent :) De a mainem afflock (szar 1200 spelldammal) és vért pisálok, hogy megverjem. Jó persze S1 PVP gearem van csak és nagyon nem könnyű.
Azt szokta csinálni, hogy rámnukeol mindent (használja pl. azt a trinketet, ami mindenféle szarságot tud rádlőni, frostbolt, chain lightning és hozzáadódik a spell dmg!), addigra lemegy róla kb fél HP ott lestunnol és felhealeli magát (mert ugye holy, meg 1K healing done is több, mint a semmi) és kezdjük előlről. Ha véletlen lenne PVP trinketem akkor bubi heal újra nuke :D nagyon nehéz megverni.
Warriort, rugót megvacsorázza. Huntert is, mana draint ledispellezi, kígyókat rank1 conc megöli és a hunter elfogy egy idő után. Mage-t is megszokta jórészt fogni. Shadowpapokkal szokott gondja lenni a manaburn miatt, az 50-50. Disc pappal szerintem meg még nem duellezett, de majd felvetem neki :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3057) sasa311 válasza LucifeI2 (#3049) üzenetére


sasa311
veterán

Pusztuljak meg lefrapsolok egy fightot, hogy én vagyok a nub lockal, de majdnem mindig megver. Nincs időm fearelni, szétnukeol a picsába, első fear trinket, második bubi, lejárnak a CD-k, és mehetek aludni ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3058) LucifeI2 válasza sasa311 (#3057) üzenetére


LucifeI2
őstag

A mostani talenteddel ver meg vagy Affliction talenttel?

szerk.: Fraps jöhet kiváncsi vagyok. :U

[Szerkesztve]

(#3059) Wolverine válasza SzlobiG (#3054) üzenetére


Wolverine
félisten

A kiírt damage-et csökkenti a mobok armorja is ;) Próbálj egy critterbe ütni egyet, az tiszta sebzést ad.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3060) sasa311 válasza LucifeI2 (#3058) üzenetére


sasa311
veterán

A mostani talentemmel egész biztos, ez tök alkalmatlan PVP-re :DDD
Dolgozom a frapsen :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3061) sasa311 válasza LucifeI2 (#3058) üzenetére


sasa311
veterán

Na kész 2 gyors fraps, 2-2 lett a mai állás, lámultam is, de ez van, nem vagyok egy PVP god :DDD
Mostani talent 40/0/21, tehát jórészt aff + ruin.
Első duel S1 arena gearbe (160 resi 9100 hp - tudom nemsok, de ez van ;)) második PVE gearbe volt.
Tessék lássék, lehet szidni a skillem :D

[link]
[link]

A 2 győztest nem csináltam meg, az kb ugyan ez, csak nem tört meg a fear és 20%ról feldrainlifeoztam magam 100ra és hello. PVP trinket egyikünkön sincsen.

szerk: Betette filefront streambe, de töltsétek le, úgy nagyobb

[Szerkesztve]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3062) SzlobiG válasza Wolverine (#3059) üzenetére


SzlobiG
félisten

Erre nem is gondoltam.:)

(#3063) Iginotus


Iginotus
őstag

Hogyan tudok több dolgot egy katintásra rakni? :)
Szóval hunter markot - pet atackot - és shotot egy gombra lehet ilyet? Macrokban még nem vagyok jártas.

Plug and Pray... :)

(#3064) LucifeI2 válasza sasa311 (#3061) üzenetére


LucifeI2
őstag

Nem használtál HS-t. Azt mondtad nem volt PvP trinket hát a pala az egyikbe használta vagy a fear szakadt meg 1 mp alatt és utánna cleans-t nyomott. De ahogy láttam mind2-be 1 mpig tartott a fear ez ilyen 0.005%, lehet szerencsétlen vagy ^^ Nem fearelted elég hamar vissza a palát a 3 fear lehetőséged ki se használtad, CoS-t raksz aztán immolatet castolsz life drain helyett? Elmondom én hogy csinálnám ez a pala ellen:

Feart castolnám már az elején ahogy kezdődik a duel, petet még nem küldeném be, hátha HoJ-al kezd. Amíg fearbe van oldalazva távolabb futsz tőle és felrakod a CoA-t ( vagy CoS-t ha neked az szimpatikusabb, én nem éreztem még szükségét paladin ellen, lényegtelen volt hogy resistelt vagy nem) aztán Corruption ( ha van Siphon life is, de ahogy néztem neked nem volt ) . Most pedig ha még mindig fearbe van mehet egy Immolate is, mivel elvileg itt még talán meg se ütött a paladin ha már ütött beléd akkor Life Drain szigorúan, ha kijön fearből egyből újra castolod rá és life drain megint ha a dotokat leszedi újra teszed ( ha elkezdi leszedni őket nem fog annyi dpst tolni legalább a sok GCD miatt ) Ha fogyna az életed egyből DC (50% alatt szerintem) , pala ellen hp töltésre jobb mint spell interruptra, mivel arra ott a felhunter ha esetleg healelni akarná magát. Ezzel a taktikával nem hiszem hogy le tud annyira dpselni hogy a bubit arra használja hogy alóla kinukeoljon. Inkább arra fogja hogy ne haljon meg, te pedig addig bandage, ha bubi leajár egyből fear meg minden móka. A végén ha kevés a manája de még szórakozik mehet a Mana Drain. Ezekbe a duelekbe nem használtál life drain, affl lock legerősebb képessége duelbe szerintem.

(#3065) LucifeI2 válasza Iginotus (#3063) üzenetére


LucifeI2
őstag

/cast Hunter's Mark
/petattack
/startattack


De lehet ez lesz a jó

/cast Auto Shot
/cast Hunter's Mark
/petattack

[Szerkesztve]

(#3066) Iginotus válasza LucifeI2 (#3065) üzenetére


Iginotus
őstag

:R
Aham ezt most nem vágom, ezeket be kell irnom mikor kijelöltem a célt? Vagy be tudom tenni mondjuk a 8 as gombra valahogy? :F

Megvan macrohoz kell irni köszike.

[Szerkesztve]

Plug and Pray... :)

(#3067) Wolverine válasza Iginotus (#3066) üzenetére


Wolverine
félisten

Main Menu - Macros - New - választasz egy ikont és begépeled a fenti ajánlatot; az így létrehozott makrót aztán ki tudod tenni az action barjaidra :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3068) Iginotus válasza LucifeI2 (#3065) üzenetére


Iginotus
őstag

Az elsövel kihagyja a hunters markot a másodikra a lövést is és csak a petet küldi rá..

Plug and Pray... :)

(#3069) LucifeI2 válasza Iginotus (#3066) üzenetére


LucifeI2
őstag

Be tudod, Main Menube van egy olyan hogy Macros. Ott rámész hogy New ( de lehet te voltál akinek német volt a wowja, nem emlékszem ^^) aztán beírsz valami nevet mondjuk Mark, választasz neki egy ikont vagy a kérdőjelet választod és akkor alapból a hunter's mark lesz az ikonja. Utánna Okay, és ott van egy olyan hogy Enter Macro Commands, ezt beírod oda:

#showtooltip Hunter's Mark
/cast Auto Shot
/cast Hunter's Mark
/petattack


Így a tooltip a Hunter's Mark képességeit fogja kiírrni. Ezután ki tudod húzni ezt a macrot az Actionbarra és a Bindings Menube be tudod állítani, hogy melyik gombbal akarod használni.


szerk.: mindjárt megnézem hunteremmel pontosan hogy is van a macro, én erre emlékeztem ^^

[Szerkesztve]

(#3070) Iginotus válasza LucifeI2 (#3069) üzenetére


Iginotus
őstag

Nagyon köszi (Ezel az utcsoval is csak a pet megy rá)

Plug and Pray... :)

(#3071) LucifeI2 válasza Iginotus (#3070) üzenetére


LucifeI2
őstag

Nállam működik, ugyan ezt írtam be. :F


szerk.: ''/'' nagyon fontos és ne legyen előtte szóköz. A sorrend is fontos.

[Szerkesztve]

(#3072) Iginotus válasza LucifeI2 (#3071) üzenetére


Iginotus
őstag

Hát copy/pastolom szoval azzal nincs gáz,
Német a wow-m lehet ezel van a ciki.. beirom németül :)

És igen ezzel volt a gond :) :Y :)) :R

[Szerkesztve]

Plug and Pray... :)

(#3073) LucifeI2 válasza Iginotus (#3072) üzenetére


LucifeI2
őstag

A spellek nevét gondolom akkor németül kell ( jól emlékeztem ^^).

(#3074) Iginotus válasza LucifeI2 (#3073) üzenetére


Iginotus
őstag

Mennyivel gyorsabb igy :)

Plug and Pray... :)

(#3075) sasa311 válasza LucifeI2 (#3064) üzenetére


sasa311
veterán

HSt, bandaget nem használok duelbe, minek? :)
Nem volt rajta trinket, egyszerűen pech volt, felhunter kiütötte a feart.

3. fearlehetőségeet nem nagyon találok még így se, hogy most megnéztem megint, egyszeráen azért, mert rábubizott.
Nemtom mennyire látszik a videón, de mindkétszer azért kasztoltam immolatet, mert fearhez messze volt, drain life meg gondoltam még nem kell, csak beszoptam a stunt, és a devour magic CD-n volt (tudom, ez nem látszik, hogy spammolom mint a hülye, mert ki van kapcsolva az egér)

Persze ha nem törik a fear feldotolod oszt' szalad, drainlife és csókolom, ez történt kétszer, ez meg a másik kettő duel volt :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3076) LucifeI2 válasza sasa311 (#3075) üzenetére


LucifeI2
őstag

HS-t azért használj hogy ne hallj meg, szerintem használtál volna HS-t ezt a kettőt is megnyered. Ő bubizik te HS-t nyomsz szerintem fair. Ennyi erővel nézzétek meg úgy hogy senki nem nyom semmi CD-t ^^

(#3077) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

Hydross the Unstable down by Misery.

Lady Vashj 91% :D

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#3078) -conrad-


-conrad-
addikt

Sziasztok,

eddig nem sikerült összehozni a Gatherer addonnal, hogy lássam a mining és herba helyeket, most végre összejött. Viszont mikor sikerült, folyton összeakadt a pitbullal, mert nem mindent, csak a gatherert frissítettem fel. Felfrissítettem a pitbullt is, így meg eltűnt az a lehetőség, hogy a portrékat is megjelenítse. :(
Ez elég fontos lenne, esetleg tudtok ár valami gyógyszert? :)
Azt hiszem, hogy eddig az adapt miatt látszottak a képek, de azt nem lehet wowaceupdaterre frissíteni.

(#3079) Iginotus


Iginotus
őstag

Milyen petet ajánlotok 15. szintre? :)
Ja és van olyan ahol meg tudom nézni hogy egy pet milyen gyorsan sebez?
[link]
Itt nem találom..

Plug and Pray... :)

(#3080) Iginotus


Iginotus
őstag

Vannak tárgyak miket nem tudok elcserélni, jellemzően pont jobb tárgyak, viszont van amit nem tudok aukciora sem adni pedig onnan vettem na ilyenkor mivan? :)

Plug and Pray... :)

(#3081) jagada válasza Iginotus (#3080) üzenetére


jagada
őstag

mer azok soulboundosak ,kapcsolóttak a lelkedhez :))

felraktam egy cartographer addont, de kéne még valami ami kijelezné az insták helyét a térképen
tud valaki ilyet ajánlani? egyszer volt fenn tán valamelyik atlas vót az csak leszettem. :W

[Szerkesztve]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#3082) Iginotus válasza jagada (#3081) üzenetére


Iginotus
őstag

Ezt egy kicsit jobban magyarázd meg.
Vannak tárgyak amiket felveszek és rákérdez valamire ezek szerint erre? :)

Lehetöség, hogy mégis elcseréljem/aukciozzam?
Vagy csak eladni?

[Szerkesztve]

Plug and Pray... :)

(#3083) jagada válasza Iginotus (#3082) üzenetére


jagada
őstag

csapatban kérdez rá, mer ha felveszed akkó mán csak te használhatod, és esetleg neked nincs rá szükséged de ezáltal a csapattársad is megfosztod tőle, se posta, se aukció, se trade, max eladhatod bagóért.
bár nekem is vót mán olyan hogy vettem aukcióba akkor még nem volt soul-os utána már az lett, ezt én se értem, talán enchantos képességgel lehet szétszedni és eladni aukción/átadni???? :F :F

[Szerkesztve]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#3084) -conrad-


-conrad-
addikt

Amagad, ennyire szar a törtszerver, hogy még azt sem utdják rajta a playerek mi a binds when equipped fogalma? :U
Más: sztem senki nem fog neked segíteni, mert törtön játszol. Az egyik ok csak az ellenszenv a törtön játszó userekkel szemben, a nagyobb hátráltató tényező az, hogy a törtön mindig más és más verziójú wow van fenn, míg az eredeti mindig ugyanaz mindenkinél. Így egymásnak tudunk segíteni addon ügyben, neked nem igazán.



Iginotus :
3 féle tárgy van:
- binds when picked up: ha belekerül a táskádba (lootolod) akkor már csak vendornak tudod eladni
- binds when equipped: beleteheted a táskádba, eladhatod AH-n, elpostázhatod, egészen addig amíg nem vetted fel egyszer sem.
- amelyiknek nincs egyik tulajdonsága sem: (szürke, fehér cuccok) ezeket hordhatod, majd oda/eladhatod másnak is.


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#3085) bobace


bobace
őstag

Valaki tud valamit erről az új Scroll of Ressurrection programról? Én most 2 hete nem játszok, de majd szándékomban áll feltölteni nem sokára és bár nem tudom mennyi időnek kell eltelni hogy a meghívó megkapja az 1 hó ingyen gammát, de ha kell valakinek majd odaadom, és persze akár vissza is elsüthető majd nekem :D Na szal a kérdés csak annyi mennyi időnek kell eltelni az utolsó feltöltés óta, hogy a delikvens megkapja a free hónapot?

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3086) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ma lejárt a játékidőm és még pénteken Visa kártyával vettem egy hónapot, már kiírta, akkor is, hogy Pending ami meg máig volt az meg már expired vagy is lejárt, de még mindég nem fogadta el a köv hónapot. Mi lehet a gond? Játszani még tudok.:U


[link] Ezt írja.

OTP-s a bank kártyám, de gondolom ez tök mind1, meg amikor csináltam írta is, hogy elfogadták, de a pénzt még nem emelték le a számláról. Szal nem értem ezt.:(

[Szerkesztve]

(#3087) nak0n válasza bobace (#3085) üzenetére


nak0n
aktív tag

Magyarországon nem fog működni a dolog, kis hazánk ebből is ki lesz zárva.

(#3088) whitezo88 válasza MaddeNNNN (#3077) üzenetére


whitezo88
nagyúr

grats, nekönk Hydross 84%, de valszeg a hülye addkezelés miatt is, GM szerint seedelni kell ami hülyeség mert sok életük van, és hamar elfogy a mana. úgy kell, hogy 2 banish 2 nuke aztán mehet a másik kettő is nem?

utána go Vashj / Al'ar...

(#3089) Iginotus válasza -conrad- (#3084) üzenetére


Iginotus
őstag

Köszi.


Kéne nekem egy ilyen pet :) [link] Hogy tudok odajutni hogy ne nyirjanak ki? USZVA??
Mivel allis vagyok igy nehezen lehet utazgatni, gondolom van valami jármü amivel még át tudok menni a ''másik'' szigetre? (ez nem tudom hol van valaki?)

[Szerkesztve]

Plug and Pray... :)

(#3090) Horny256 válasza Iginotus (#3089) üzenetére


Horny256
aktív tag

Neked az pont jó :R hajóval menj oda :R
még ez is jó
Twilight Runner (23-24, Stonetalon Mountains)
vagy
Humar The Pridelord (23 Rare, The Barrens)

[Szerkesztve]

(#3091) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Azokhoz fordulnék, akik Aerie Peak szerveren vannak. Kellene nekem egy kb. 30-40 perces segítség, hogy megcsináljak egy alapból 5 főre datált küldetést Deatholme-ban (Ghostlands). Ha lenne valaki vállalkozó szellemű az jöjjön:R Lvl20+

(#3092) sasa311 válasza whitezo88 (#3088) üzenetére


sasa311
veterán

30k életük van. Mi 4 lockal megyünk raidelni, úgy nem lehetetlen ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3093) Iginotus válasza Horny256 (#3090) üzenetére


Iginotus
őstag

Na és hajo honan indul? :)

Plug and Pray... :)

(#3094) Polacheck válasza whitezo88 (#3088) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Két banish, egyet fog egy tank, egyet egy másik, fókusznuke sorban, vissza bossra, banish lejártakor felveszi ismét a két tank ezeket, majd ugyanez.
A legjobban arra kell vigyázni, hogy phase váltáskor még potiivásra is kiszalad, és ilyenkor ha taunt resist van, akkor wipe.

less qq more pewpew!

(#3095) Polacheck válasza Iginotus (#3093) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

wetlandsból megy az egyik hajó oda. A kikötőből indulnak a hajók, de, hogy pontosan melyik jár arra, azt már nem tudnám megmondani. Talán a kikötővel szembeállva a jobb szélső, vagy a középső.

less qq more pewpew!

(#3096) Wolverine válasza Iginotus (#3093) üzenetére


Wolverine
félisten

Menethil Harbour, Wetlands :)
Vegyél le magadról minden cuccot, aminek durabilityje van és fuss a Loch Modanból északra haladó úton végig; kis mázlival 0-3 halállal meg lehet csinálni ;) Két hajó indul onnan, a jobb oldali visz Auberdine-be, ami a Ghost Saber zónájában van. (b verzió: kérj meg egy mágust, hogy nyisson neked portált Darnassusba vagy Exodarba - ha van BC-d, utóbbi csak akkor lehetséges-, és onnan meg simán elmehetsz már Auberdine-be...)

szerk: conrad, a PitBill alap layoutja, az ABF tud 3D-s animált portrét Adapt nélkül is :)

[Szerkesztve]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3097) Iginotus válasza Wolverine (#3096) üzenetére


Iginotus
őstag

Köszi rohanok :)

Plug and Pray... :)

(#3098) -conrad- válasza Wolverine (#3096) üzenetére


-conrad-
addikt

A wowace updaterben nincs ABF. :( A pitbullon belül sem találom.

(#3099) Viktor77 válasza -conrad- (#3098) üzenetére


Viktor77
titán

Niagara-ban: Unitframe-Pitbull és itt kipipálod a Portrait-t.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3100) Wolverine válasza -conrad- (#3098) üzenetére


Wolverine
félisten

A PitBullon belül van Layout menüpont; ne kérdezd, hol, nem használom a PitBull playertframe-et, csak a partyframe-et :) (ráadásul azt is csak nagyon ritkán :U)
Azaz ezt értelemszerűen csak ingame kell állítani, és nem kell letölteni semmit :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.