Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4351) whitezo88 válasza MCGaiwer (#4350) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nem is baj ;]

arpi6k:
tankolás nagyjából annyit tesz hogy ha csapatban vagy akkor a lényeket magadontartod, pajzs és def. stance haszálatával. legalábbis alacsonyabb szinten ennyit elég tudni :)

fontos hogy ne battle stanceben csináld, meg chargeolva, mert attól kikészülnek az emberek, és csodálkozol ha meghalsz :D

(#4352) X Factor


X Factor
addikt

Na tegnap áthoztam a main-emet (lvl44 ne hunter) BS szerverre, le is mentunk barátommal meg pár emberrel Zul Farakba lett is 2 ding, és tök jó h. mindenki magyar :) Ennyi az örömöm, és hallgatva szepi79-re, saját ízlésemnek megfelelően kialakítottam az UI-t. Íme pár kép: [link]
[link]

Make things work

(#4353) Wolverine válasza arpi6k (#4346) üzenetére


Wolverine
félisten

Inkább azt mondanám, milyen a nem yóóó tank: nem tartja magán a mobokat, lefordulnak, kiirtják a healert/dps-t és wipe. (és a sok páncél mellett még egy dolog kell... sok HP :D)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4354) szepi79 válasza X Factor (#4352) üzenetére


szepi79
őstag

ez egész jó lett, pláne, ha azt vesszük, hogy kezdő csinálta :)

itt egy az enyiméről, bár ez picit régi, (azóta a térkép alulra került):
[link]

[ Szerkesztve ]

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#4355) X Factor válasza szepi79 (#4354) üzenetére


X Factor
addikt

HU, ne is mond, addonok leszedése után, nemvicc! 2 és egy negyed óra volt a konfigolás, mert ami meg nem latszik, h. van fenn auctioneer, bagnon, carto.. crafteraddons stb... ráadásul ugy ahogy nagyjábül beállítottam, lementunk instaba és a felét nem is lattam, akkor sct-t és a frame scaleket is elégé átkellett állítani, van fenn még omen is, de egyelőre nem használom mert azt szoktam csinalni, h. tankot targetelem, és ugye van a target targetje, ha a tank betamadta azt akit kell, akkor a betamadott targetje meg ugye pont az aki viszi az aggrot, ráadásul sct jelez folyamatosan ha én vagy pet vagyok megáldva ahalált hozó tulajdonsággal.

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#4356) nierthen válasza szepi79 (#4354) üzenetére


nierthen
tag

libanc :-) hehe

Nierthen#2767

(#4357) nak0n válasza X Factor (#4355) üzenetére


nak0n
aktív tag

Veszélyes dolog lesz a későbbiekben arra alapozni, hogy addig lőhetem, amíg a mob targetje nem én vagyok. :D

(#4358) steveetm válasza X Factor (#4352) üzenetére


steveetm
őstag

jeje, még1 potenciálisan gankelhető célpont^^
Üdv.: steveetm

(#4359) szepi79 válasza X Factor (#4355) üzenetére


szepi79
őstag

az omen pont arra jó, hogy sose legyél te a célpont. de ha épp maga a aggrometer része ki is van kapcsolva, a képernyő széle akkor is vörösen villog, meg kiábl, hogy 90% aggrót elhagytad.

egyébként minden új UI-t sokáig kell konfigolni. szerencsére most már a legtöbb addon értelmes és 1-2 kattintással a többi karakternek is ugyanazt be lehet állitani, de régen ez gázabb volt picit, amikor a CT első verziói voltak még porondon, mindent ugyanúgy be kellett állitgatni az összes karinál :D

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#4360) szepi79 válasza nierthen (#4356) üzenetére


szepi79
őstag

hát ja, libanc. :D a ribanc és a liba szavak kereszteződéiből jött :D van még egy gnóm csajszi rugóm, neve hustorony :D meg egy hunter, aki a "büdgencs" nevet viseli, neki meg a petje, Jani, a DPS disznó :D a guildtársakat szoktam ilyennel fárasztani/szórakoztatni, hogy janitól idézek. pár példa:

"DPS iz da wai" - Jani
"Lehet, hogy kicsi a farkam és gyorsan elmegyek, de a DPSem az nagyon ott van" - Jani
"Azelőtt Dr. Kovács János egyetemi docens voltam, de aztán megismertem igazi énemet. Azóta csak úgy emlegetnek: Jani, da DPS boar" - Jani

télleg! valahogy azt makróba nem lehet megcsinálni, hogy randomra választ a szövegek közül, és azt szúrja be? wowwiki-n nem találtam ilyen parancsot, de hátha valaki tudna segiteni :D

(ja, meg a main karim, egy gnóm lock, "hidegretesz")

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#4362) Keptn


Keptn
csendes tag

Hi,

kicsit eltérek a témától és lehet, h már volt szó róla (ezesetben bocs): nem tudjátok, várható vmikor a közeljövőben egy kis "optikai" tuning a wowban? Csak azért kérdezem, mert kijött a crysis demo, és belegondoltam, hogy ha a wow lenne ilyen vagy hasonlóan szép... :C

(#4363) whitezo88 válasza Keptn (#4362) üzenetére


whitezo88
nagyúr

wrathban az új modellek max szebbek lesznek, de a motor biztos nem fog változni.

(#4364) sasa311 válasza Keptn (#4362) üzenetére


sasa311
veterán

semmikor, max minimális, "könnyen átrajzolható" tunningot kap majd a wow.
Blizz valahol mondta is, hogy cél az, hogy minél szélesebb felhasználói körben (aka. a legszarabb gépen is) elfusson a wow.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#4365) Ptech válasza sasa311 (#4364) üzenetére


Ptech
őstag

Mellesleg (nekem) nem a grafika a lényeg. Amíg nem zavaróan csúnya, addig nem nagyon izgat, meg azért így is jókedvűen megzabál 2 giga ramot 25 fős instában.
Amikor meg játszol és 5 dologra kell figyelned egyszerre, nem textúrahibákat fogsz keresgélni úgysem.

(#4366) X Factor válasza szepi79 (#4359) üzenetére


X Factor
addikt

Ha omen jelzi, h. közelítek az aggrohoz, akkor mit kell tennem?

ad2: a targetem targetje instabban a tank, ;] ha már én akkor az rég rossz, persze csak 46 vagyok, szal a késbőiekben tuti lesz szop**.

Miért vagyok potenciálisan gankelhető? :B

Agrot a sebzés,healing, critek ezeke generálnak? Mi határozza meg pontosan h. épp kinek mennyi?

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#4367) whitezo88 válasza X Factor (#4366) üzenetére


whitezo88
nagyúr

1) áljj le, vagy lőjj el valami agrocsökkentőt
2) ezt nem értem :D
3) mert allis vagy steevee meg horde
4) őő ja meg a def stances warrior ill tankok képességei

(#4368) nak0n


nak0n
aktív tag

Így lehet szépen elköszönni egy guild disband után...

[link]

(#4369) szepi79 válasza X Factor (#4366) üzenetére


szepi79
őstag

ha közelitesz az aggrólimithez, aminél átveszed (ez a távoli kasztoknál a tank aggrójának a 130%-a, ezt mutatja is az omen egy "aggro gain" nevű piros sorral, szóval érdemes bekapcsolva hagyni), akkor hunterként sok választásod nincsen: vagy kicsit pihensz és
a, nem lősz semmit
b, nem pihensz annyira, és autoshotot továbbra is lősz
c: raksz egy missdirection-t a tankba, és lősz tovább (ezt csak később kapod meg)
d, feigh death. ez teljesen nullázza az aggródat, hacsak nem resisteli a boss. ha aggrógondjaid vannak, célszerű a harcot kicsit később kezdeni, mint a tank, vagyis várni 5-10 másodpercet, és aztán lőni. amikor közelitesz a limithez, FD, és aztán megint mehet ami a csövön kifér. persze ez csak bossoknál, sima moboknál szokd meg, hogy nem húzod le :D

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#4370) X Factor válasza szepi79 (#4369) üzenetére


X Factor
addikt

Na Omen bekapcsolva, pve soloban, a petet előre küldöm, mire lőtávon belülre kerülök addigra összeszed annyit, h. csak 2-3 aimed, arcane mulit crit szedi le, de ha ez igy összejön akkor mar jo eséllyel hallott. Ezt az aggro gain piros sort nem értem, ha kikapcsolom ugyanugy méri az agrromat, ott ahol a többiekét is vagy az vmi mást mér? :F

Make things work

(#4371) szepi79 válasza X Factor (#4370) üzenetére


szepi79
őstag

kikapcsolni csak a megjelenitést tudod. akkor is mér, ha épp nem látod. az aggro gain sort nem kell érteni. annak annyi a dolga, hogyha azt átléped, a szörny rádtámad. vagyis nem a tankhoz képest kell magad mérni, hanem a nagy piros vonalhoz.

egyébként ha a peted misseli a tauntot (most hirtelen nem vágom, minek hivják pontosan, talán growl?), akkor azért könnyen lejön.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#4372) Faget


Faget
tag

Szasztok!

van egy óriási problémám:

30-án előfizettem a wowra két hónap után. Amikor belépek a 49-es karimmal hiányos öltözetben van, a zsákjai közül csak 1 látható és kb. 30 másodperc után kidob a szerver. Csináltam egy új karit, azzal jó volt minden, amíg nem írtam a GM-nek. Mert ezek után ez az új kari is úgyanúgy viselkedik. És már két új karit is csináltam, hogy írjak a GM-nek a problémámmal kapcsolatban. :W

Valaki? valami Okosat? :F

Előre is köszi!

(#4373) OgreImre válasza Faget (#4372) üzenetére


OgreImre
senior tag

És piros kérdőjelek is megjelennek?
Itt a segítség:[link]
Nekem is ilyen problémám volt, de Wolverine segített.

[ Szerkesztve ]

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#4374) Faget válasza OgreImre (#4373) üzenetére


Faget
tag

Igen Igen

Megcsináltam megyek kipróbálom:)
:R :R

(#4375) X Factor válasza szepi79 (#4371) üzenetére


X Factor
addikt

Ja, értem szóval az aggro gain azt mutatja h. állok épp az aggro megszerzésével, alatta meg egyszerrre mutat midnekit.

Make things work

(#4376) X Factor


X Factor
addikt

Más által generált aggrót az omen csak akkor jelez ha neki is felvan telepítve?

Make things work

(#4377) sasa311 válasza X Factor (#4376) üzenetére


sasa311
veterán

természetesen.
(illetve az omen látja azt is, hogyha valakinek KTM van feltelepítve - fordítva nem)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#4378) whitezo88


whitezo88
nagyúr

idegesítő bug: Hydross clean fázisba való visszahúzásból nem váltott vissza natureből... report...

(#4379) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

goldot nem árulunk, kaptál egy figyelmeztetést - Polacheck

[ Módosította: Polacheck ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#4380) steveetm válasza MCGaiwer (#4379) üzenetére


steveetm
őstag

ez most csak valami hülye vicc?
Üdv.: steveetm

(#4381) MCGaiwer válasza steveetm (#4380) üzenetére


MCGaiwer
addikt

zavar?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#4382) steveetm válasza MCGaiwer (#4381) üzenetére


steveetm
őstag

igen, undorító paraszt dolog, főleg ebben a topicban.
És vissza is fogom magam.
Üdv.: steveetm

(#4383) MCGaiwer válasza steveetm (#4382) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ha a spammerek zavarnak nekik mond, ne az én vállamon akard kisirni magad

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#4384) steveetm válasza MCGaiwer (#4383) üzenetére


steveetm
őstag

te tényleg ennyire sík vagy vagy teszed magad?
Üdv.: steveetm

(#4385) MCGaiwer válasza steveetm (#4384) üzenetére


MCGaiwer
addikt

na jó, mostantól nem érdekel, nem tetszik? ne nézz rá!

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#4386) sasa311 válasza steveetm (#4382) üzenetére


sasa311
veterán

Hé ha a saját farmolt aranya, nem pedig lopta vagy botprogrammal farmolta, akkor miért ne?

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#4387) whitezo88


whitezo88
nagyúr

viszont Karathress 7p 49s alatt ment le nem volt rossz :)

(#4388) Petie válasza sasa311 (#4386) üzenetére


Petie
veterán

mert ingame javak árusitása tilos. és ami eula-ban tilos az ebben a topikban is.

[ Szerkesztve ]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#4389) steveetm válasza sasa311 (#4386) üzenetére


steveetm
őstag

ezt most te is komolyan kérdezed?
4388: még, ha csak tilos lenne...
Üdv.: steveetm

[ Szerkesztve ]

(#4390) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

csak kiváncsi lennék miért szurja a szemedet...
és ha vki mégegyszer ezzel az eulaval jön kiröhögöm, öszintén, te se olvastál el többet 3 sornál.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#4391) steveetm válasza MCGaiwer (#4390) üzenetére


steveetm
őstag

Ok, idézzd nekem az eula azon sorát ami feljegosít téged az arany eladására.
Üdv.: steveetm

[ Szerkesztve ]

(#4392) MCGaiwer válasza steveetm (#4391) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ki nem szarja le?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#4393) steveetm válasza MCGaiwer (#4392) üzenetére


steveetm
őstag

Komolyan, te most mi a fenéről akarsz vitatkozni? Idejössz spamelni a szar aranyadat, aztán magyarázod, hogy a spammereknek sírjak ne neked, aztán meg akarod magyarázni , hogy aki szerint aranyat eladni tilos az hülye és nem olvasta az eulat, de mikor meg kéne mondd miaz leszarod? Hülye vagy, ennyi.
Üdv.: steveetm

(#4394) MCGaiwer válasza steveetm (#4393) üzenetére


MCGaiwer
addikt

neked meg fel kéne nőni. gyerekes viselkedés amit itt letoltál a 4hszedben. olvasni, szöveget értelmezni nehézségekbe ütközik, lehet mert este van, vagy csak szimplán nem az erösséged. ajánlom nézd át ujra, ha nem jön át a dolog, sajnállak.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#4395) steveetm válasza MCGaiwer (#4394) üzenetére


steveetm
őstag

Vagy neked fogalmazási problémáid, bár az írási nehézségeidet már beismerted aláírásban, szóval lehet tényleg csak ennyi a probléma.
Üdv.: steveetm

(#4396) MCGaiwer válasza steveetm (#4395) üzenetére


MCGaiwer
addikt

idézem a szavaidat: " De akkoris az én papámnak van nagyobb farka"

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#4397) X Factor válasza MCGaiwer (#4396) üzenetére


X Factor
addikt

Én márcsak azt nem értem h. ha árulod is, miért nem az apró közé teszel egy hirdetést?

Make things work

(#4398) MCGaiwer válasza X Factor (#4397) üzenetére


MCGaiwer
addikt

aki wowozik a ph!-n az ezt a topicot is nézi...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#4399) nak0n válasza MCGaiwer (#4398) üzenetére


nak0n
aktív tag

Szerintem az egyetlen probléma az, hogy nem érted meg, hogy a wowgold árusítása tilos, és így ebben a topikban sem kívánatosak az ilyen hirdetések.

(#4400) Wolverine válasza MCGaiwer (#4398) üzenetére


Wolverine
félisten

Szvsz ez ugyanolyan, mint a tört szerverek emlegetése; ebben a topikban valsz. sokan harapni fognak érte, inkább ne. (wow.hu-n értesítés nélkül törölnék hasonló hirdetést.)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.