Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19601) szilchi válasza nak0n (#19597) üzenetére


szilchi
őstag

De,jó az angolod :).Én azt szűrtem le belőle,hogy nem csinálnak belőle szimpla killt/achievmentet hanem valami jobbat.Csak remélhetjük,hogy ilyen is lesz

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#19602) LucifeI2 válasza SzlobiG (#19600) üzenetére


LucifeI2
őstag

Questhelper nem olyan jó, mint egy leveling guide.

-conrad-: Nekem lesz, ha megjelenik WotLK :P De nem hiszem, hogy használni fogom, BC elején is olvasgattam a questeket mert élvezetesebb volt úgy, aztán a többi karakteremmel persze már nem.

(#19603) Wolverine válasza -conrad- (#19599) üzenetére


Wolverine
félisten

A tanácsom: kezdj Howling Fjordon (a hajó Menethilből indul), utána menj Dragonblight keleti felére, aztán Grizzly Hills, Zul'Drak, és végül Icecrown. Ezzel kihagyod Borean Tundrát, Sholazar Basint, Dragonblight felét, Crystalsong Forestet és Storm Peakset, viszont max. egy hét alatt meglesz a 80.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#19604) Wolverine


Wolverine
félisten

Elkezdődött a world event újabb felvonása :) A részletekért tessék Orgrimmarba vagy SW Harborba fáradni az érdeklődőknek.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#19605) Petie


Petie
veterán

mindenkinek kellemes szintezést kívánok és sikereket wotlk-ban :)
én most megint abbahagyom egy időre, meguntam megint :D

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#19606) szilchi válasza Wolverine (#19604) üzenetére


szilchi
őstag

Jól néz ki :)..intenzív légitámadás

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#19607) Ribi válasza Petie (#19605) üzenetére


Ribi
nagyúr

2 nappal a kieg elott ?
Vagy most menekülsz amíg még tudsz :)

(#19608) Petie válasza Ribi (#19607) üzenetére


Petie
veterán

igazából már mult hét hétfő ota nem logoltam be, azelőtt meg 2 hete kb semmit nem csináltam :S mindig csak a farmolj farmolj farmolj van aztán megint meguntam. tavasszal is ezért hagytam abba fél évre.
most meg jó lesz másra az a pénz amit erre költenék :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#19609) H.O.D. válasza Wolverine (#19604) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Azok a nagy világító Abomination-ök is a world event részei? Shattrath-ban láttam őket egy ilyen piros, csillárszerű cucc körül téblábolni :U

Where do you want to go today?

(#19610) whitezo88


whitezo88
nagyúr

nem értem azokat akik ezeket a napokat öcsi pontok farmolásával töltik (akárcsak unaloműzésként is ). mintha csak a wow lenne. na mindegy.
én inkább farmolgatom Baront hátha esik a mount. (locknak sztm csak 80on ütöm ki, mert palával 10x könnyebb)
(farm = napi 2-3 run :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#19611) bobace válasza whitezo88 (#19610) üzenetére


bobace
őstag

én napi eggyel csináltam, mert végtelenül unalmas a gólemek miatt... ott kb 15 perc elmegy a semmire, szerencsére kb 15-re kiesett :)
de pl én szoktam öcsiket is csinálni, múltkor egy nap ledaráltam az összes classic instát, ami nem volt elszámolva.

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#19612) H.O.D. válasza whitezo88 (#19610) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Én mageval nemtom lenyomni Baront, leglábbis tutira kell még csiszolnom a technikán. 41000hp volt a max, amit le tudtam gyepálni róla.

Where do you want to go today?

(#19613) whitezo88 válasza bobace (#19611) üzenetére


whitezo88
nagyúr

az még szórakoztató is lehet, de azerothi questvadászat és barátai... inkább játsszanak mással azt mondom! :)

(#19614) Rizzo


Rizzo
aktív tag

Ezek az a pontok hogy vannak pontosan, amiket megcsináltam patch előtt, akkor azokat már elvégzettnek veszi, vagy mindent újra kell csinálni? Gondolok itt az insták bossjaira, battlegrounds-ok stb...

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#19615) whitezo88 válasza Rizzo (#19614) üzenetére


whitezo88
nagyúr

amit questtel (meg talán loottal) le tud ellenőrizni azt megkapod, de pl sima dungeon clearekért nem jár.

(#19616) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

Kemény lesz a cca. 15 millió XP-t összeszedni. Remélem, bazi sok quest van.

Where do you want to go today?

(#19617) whitezo88 válasza H.O.D. (#19616) üzenetére


whitezo88
nagyúr

már korábban beszéltünk erről lesz elég bőven, mire 80 leszel, még szabad területek is maradnak.

(#19618) H.O.D. válasza whitezo88 (#19617) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Mindenesetre attól nem kell félni, hogy pikk-pakk beüt a lvl80 :)

Where do you want to go today?

(#19619) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Azt meg tudja valaki mondani, hogy lesz értelme az armorcarft skilt húzni, mondjuk paladinnal? (leszámítva a slotolható armorokat, mint prof bonus). Értem ezalatt, hogy lesznek végre használható armorok (ahogy egy kékben igérték, pl alap pvp gear egyes részei), vagy inkább maradjon az inscription (bár abból ugye az offhand kilőve, a vállas ench marad, mint extra, meg a kényelmes extra HSek)?

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#19620) Viktor77 válasza whitezo88 (#19613) üzenetére


Viktor77
titán

Hát, én pedig pont ezt csinálom. Questelek Kalimdorban, repukat húzok, ilyesmi.

Engem meg pont nem érdekel Baron lova, nem tudom hogy lehet farmolni, életem megunnám.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#19621) Wolverine válasza H.O.D. (#19609) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen, az egy Forsaken kirendeltség; a vezetőjének később súlyos szerepe lesz a történetben Icecrownnál :)

Amúgy Baronnal én is szenvedek; a jelek szerint a T4 alatti gear nem elég hozzá :-/

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#19622) whitezo88 válasza Viktor77 (#19620) üzenetére


whitezo88
nagyúr

az a napi 2 run nem farm :)
most is felk*rt mert ölöm a gólemeket előtte majd a fele újrapoppol, és mikor leölöm mind, nem jön a boss. és ezt már 2. alkalommal játsza el.

(#19623) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Nincs véletlen Ragnaros horda oldalon guild, vagy csapat aki szeretne partyban szintezni?
Szeretnék csatlakozni, illetve bármilyen aktív guildhez ha van valahol felvétel.

Hordásoknak amúgy meik zónában érdemes kezdeni, Borean vagy Howling? Vagy igazából teljesen mindegy?:)

(#19624) Syde válasza whitezo88 (#19622) üzenetére


Syde
tag

Nyiss egy ticketet a GM-nek és kinyitja Baron bejáratát. Nálam is többször előfordult már ez a hiba.

(#19625) bobace válasza whitezo88 (#19622) üzenetére


bobace
őstag

Lassabban öld őket. Állj meg a tér előtti átjáróban, és majd ők odamennek szépen lassan egyesével. Én is csináltam olyat, hogy bedaráltam és öltem őket, meg is történtek a leírtak, írtam GM-nek, azt mondta, nem segít, mert lvl60 insta, de nem mondta volna el, hogy kell...Szerencsére wowhead elmondta a tutit.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#19626) Wolverine


Wolverine
félisten

A jelek szerint lesz egy felesleges sima Wrathom holnap... Kell valakinek?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#19627) Expendable válasza H.O.D. (#19612) üzenetére


Expendable
aktív tag

Cement sámánnal 35 perc volt halál nélkül :)
Napi egyszer le szoktam menni...hátha dobja a pacit.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Szirenke

(#19628) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Srácok nem úgy volt, hogy ma nem lesz szerver leállás?

(#19629) ciao


ciao
senior tag

na az account upgrade oldal már megy wotlk

[ Szerkesztve ]

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#19630) -conrad-


-conrad-
addikt

Ma délután gyorsan felrakom a kieget, aztán akkor holnap csak a serialt kell beírni és mehetek is northrendre. :) Sikerült leszedni a dvd-t netről.. (az mondjuk nevetséges, hogy hivatalos blizzes letöltés nem lesz nyitáskor, de ánöffisöl már ott van a dvd a winchesteremen)

(#19631) bobace válasza -conrad- (#19630) üzenetére


bobace
őstag

Ment privi.hu

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#19632) Cathfaern válasza bobace (#19631) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ezt privátban ;)

(#19633) Wolverine válasza -conrad- (#19630) üzenetére


Wolverine
félisten

Én azért óvatos lennék :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#19634) Sly-1


Sly-1
tag

Nem tudom Fiuk/Lanyok, nem kene esetleg uj folytatast kezdeni ennek a forumnak a Wotlk kiegel egyszere? Szerintem konnyeben vissza keresheto, es at tekintheto lenne. :K (Ez csak a szemelyes javaslatom.)

(#19635) Petie válasza Sly-1 (#19634) üzenetére


Petie
veterán

nem.

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#19636) Wolverine válasza Sly-1 (#19634) üzenetére


Wolverine
félisten

A BC-nél sem volt reload, most is felesleges :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#19637) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

Tegnap este bekukkantottam SW harborba... Hát nem semmi, ami ott folyik.

Where do you want to go today?

(#19638) Sly-1


Sly-1
tag

Jo rendben! Csak egy otlet volt. :DD

(#19639) whitezo88 válasza Sly-1 (#19634) üzenetére


whitezo88
nagyúr

még kell 30k hsz hogy ez beteljen :D

(#19640) H.O.D. válasza whitezo88 (#19639) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Eljön az a nap is :D

Where do you want to go today?

(#19641) -conrad- válasza Wolverine (#19633) üzenetére


-conrad-
addikt

Miért? Már többen felették, és működik is. Trójaitól meg azért nem tartok, mert akitől kaptuk az olyan szinten van benne, hogy nem, hogy nem dől be neki, de sztem egy spirálfüzetben simán ír egyet a kv-szünetben. :)

(#19642) H.O.D. válasza -conrad- (#19641) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Hú! Ír egy új kieget kávészünetben? :D

Where do you want to go today?

(#19643) -conrad- válasza H.O.D. (#19642) üzenetére


-conrad-
addikt

Nem, trójait. :D

Németországban lehet kapni authenticatort? Ha igen akkor lehet hozatnék magamnak... nagyon sok az a postaköltség ami a blizzes webshopban van. :(

[ Szerkesztve ]

(#19644) Petie válasza -conrad- (#19643) üzenetére


Petie
veterán

nem úgy van hogy csak blizzardtól lehet azt rendelni? :F

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#19645) Wolverine válasza -conrad- (#19643) üzenetére


Wolverine
félisten

Blizzard webshop vagy nem lesz authenticatorod. Ez van...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#19646) -conrad- válasza Wolverine (#19645) üzenetére


-conrad-
addikt

:(
Fenébe.. pedig nagyon sokba kerül a postakültség.. legalább lehetne egyben 20at rendelni aztán összedobni a postaköltséget.

(#19647) Wolverine válasza -conrad- (#19646) üzenetére


Wolverine
félisten

3 a max, korábban 5 volt. Mindenesetre a tapasztalataim szerint nem olyan nehéz még két embert találni...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#19648) -conrad- válasza Wolverine (#19647) üzenetére


-conrad-
addikt

Nekem csak +1 ember kellene mert 2 authenticator kell... viszont a postaköltség eléggé megnyomja és mivel csak 3 felé "osztódik" így elég drága lenne most a kieg mellé még..

(#19649) arpi6k válasza -conrad- (#19648) üzenetére


arpi6k
addikt

Küldtem egy privit.:)

Intel & ATI

(#19650) Viktor77 válasza -conrad- (#19648) üzenetére


Viktor77
titán

Drága? Mikor Mcgaiwer rendelt innen, ugye ketten vásároltunk tőle. 3600Ft volt asszem.
Ez sok?

Csinálni kell. Kész. Pont.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.