Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8404) sfdrakex válasza atka76 (#8403) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nem lesz bonyi látni fogod, kábellel összekötöd a TV-t a géppel, TV-n a megfelelő HDMI-re váltasz, ezután asztalon jobb klikk vagy óra mellett az ati catalistba belépsz ott meg keresed hol lehet a több kijelzőt beállítani (nem otthon vagyok, itt pedig nem ati a vga ezért nem tudom pontosabban leírni), majd beállítod hogy pl a monitor az elsődleges a tv a másodlagos, és hogy a tv-n ugyan az a kép legyen mint a monitoron vagy oda mást akarsz, ha mást akkor pl simán egy film lejátszó ablakán bal klikk nyomva tart és áthúzod, valamelyik oldalon vagy alul/felül, attól függően hogy a catalistben hova állítottad egymáshoz képest a 2 kijelzőt, ha pl monitor jobb oldalon van tv bal, akkor bal oldalon tudod áthúzni a tvre a kívánt ablakokat.

De tényleg nem ilyen bonyi mint így leírás alapján gondolod, ha össze dugtad a tv-t a géppel elég egyértelmű lesz a catalistben is, nekem is ment elég könnyen segítség nélkül.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.