Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59633) R3nts


R3nts
senior tag

Szép napot!Egy eléggé összetett problémában szeretnék laikusként segítséget kérni! :
Adott egy egy fizikai meghajtón (1TB 2 részre particionált HDD) lévő újrahúzott,update-elt SP1-es Windows 7 Ultimate SP1.
A rendszer az 1 TB-os vinyó 130 GB-os rendszerpartícióján van,a másik 800 GB-os parició a mindenféle saját file-oké.
4 GB fizikai RAM van a gépben.Szerettem volna megadni csak a C partíción a lapozófile-nak egy fix ( egyéni : ennyit kér
ajánlottnak a win, és a 130 GB-os partícióból futja is rá) 6142 MB (kezdeti,és maximális értéknek ugyanazt megadni - mert
azt hallottam így kell) - os értéket. Ez meg is történt, írja a rendszer, hogy a virtuális memória 6142 MB.
A gondom az, hogy újraindítás után a Piriform Defraggler töredezettség-mentesítője a 130 GB-os rendszerpartíció 33 %-át
töredezettnek látja ( C/System Volume Information - rendszerfájl)
Mielőtt nem adtam meg egyéni méretet a pagefile-nak, tökéletes állapotban 0 %-on állt a töredezettség,és a pagefile is
egybefüggően volt, nem úgy mint most a képen a két világosbarna blokk jelöli a lapozófile-t. A másik partíción
kikapcsoltam,csak a C/-n van (6142-6142-ig értékkel megadva,tehát fix.Ennyi volt az ajánlott. De nem tetszik nekem hogy most
full töredezett lett a rendszer . Mit csináljak ezzel ?



ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.