Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27123) joccadoki válasza gari24 (#27121) üzenetére


joccadoki
senior tag

nos!!!! Fél siker fél kudarc
volna egy ilyen config: -amd athlon 3000+
-abit kn8 sli
-2gb ddr 400mhz
a következőt moddoltam a biosban mert az auto funkción mert a cpuz progi multinak 5x volt a freki pedig 200mhz ami 1000mhz, a ramokat 200mhznak érzékelte
a procinál a multiflield 9x a frekvencia pedig 233mhz így kihoztam 2057mhz-t a ramokat is átkapcsoltam ddr400ra (ezzel nem működött úgyhogy átállítottam 333mhz-ra) Júj de jóó indul működik gyors.
a baj nem ott adódott, hanem win 7en belül. Nem tudom hogyan de elszállt a hang, internetszolgáltatás jelzése (van net kapcsolat, csak nem jelzi), nem megy a tűzfal, még a fix it sem indul. egyedül a hangdrivert sikerült helyreállítanom, hogy az eszközkezelőben letöröltem a drivert, és új plug and play eszközt kerestettem vele. így van hang. a többi probléma mitől van, vagy hogy lett ez? Nem hinném a procihúzástól

gari24
azt a cromeban tudod letörölni a beállításoknál (keresőmotorok, lap megnyitása)

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.