Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24448) priti válasza brd (#24441) üzenetére


priti
addikt

Köszi, valamivel világosabb a kép. Xp-re már nem vágyom. Azt írta, hogy az nem olvassa. Nem világos miért kellett kihagyni az mbr-t mármint a progit a GPT-ből, nem fért el vagy nem értem hogy nem sikerült valami hibrid megoldást összehozni, bármit, ez így hatalmas szívás, hogy vagy ez vagy az, mivel a GPT-ről bootolás meg elég problémás. Kvázi fiatal hardverekkel nettó copóág.
Most majd vihetem be a 3TB-ost a melóba USB-s HDD-kre kipakolni, hogy át tudjam tenni MBR-re, mert adatokkal feltöltve persze nem lehet. Leaglább figyelmeztetne a lemezkezelő...
Ilyenkor borulok ki, hogy a hatmillió felesleges ablak amit a win dobál ellenőrző kérdésként éveket vesz el az életemből, amikor meg valami fontos lenne arról meg egy kukkot nem szól. Igazán odaírhatták volna, hogy csak xy támogatással rendelkező hardverekkel lehet bla-bla-bla, hogy legalább ne úgy legyek vele, hogy "mit bánom én mibe teszed, ha olvasni lehet"... De rászaladtam a hosszú cicire :(((

Hardverlesen

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.