Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29051) #54715584 válasza Pitterix (#29047) üzenetére


#54715584
törölt tag

:Y Azonnal tessék megnézni mindkét Shop Stop részt. :D

(#29052) Pitterix válasza #54715584 (#29051) üzenetére


Pitterix
őstag

Lehet, hogy láttam, csak nem emlékszem. :B

Arrow 421: meglepő, hogy ennyi áldozatot bevállaltak és nem jött segíteni senki, értem ez alatt Flash-t, Supergirlt, stb.
Érdekes, hogy Oli bácsi bárkivel küzd is, legyen megabossz, vagy sima utcagyerek, mindig kap jó pár pofont. Na meg mindenkin golyóálló mellény van, de egy találat halálos. Ajjaj. :N

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#29053) oriic válasza k-adi (#29046) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, akkor jönnek majd újabb crossover részek. Hell yeah. \o/

Live-Die-Respawn

(#29054) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Pofátlan összegeket kaszáltak a legnagyobb tévésztárok

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#29055) k-adi válasza oriic (#29053) üzenetére


k-adi
nagyúr

Igen-igen, tekintve, hogy "One of Supergirl‘s most popular outings featured a crossover from the star of The CW’s The Flash, Grant Gustin, which boosted the CBS series to a 7-week high in the demo." :K

(#29056) ígyvanferi válasza gyuromoj (#29054) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Némelyik azért meglepő. Főleg a régebbiek. Mondjuk, hogy Helen Hunték is megkapták fejenként az 1 milliót akkoriban. Ők legalább megérdemelték. A Friends, a TBBT szereplőiről tudtam, Sheen 1,8 milliójáról is olvastam már. Ez is nyilván túlzás, de hogy Tim Allen minek kapott annyit, azt nem tudom, az egy sz.r sorozat volt. A Szeretünk, Raymond se volt sokkal jobb. A dumagépet nem ismerem.

(#29057) viharhozo válasza gyuromoj (#29054) üzenetére


viharhozo
addikt

Jaj, istenem, mi lesz, ha ennek a fantasztikus cikknek a szerzoje megtudja, h Seinfeld es Larry David a Seinfeldert fejenkent 500 millio dollar folott kassziroztak.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#29058) ígyvanferi válasza viharhozo (#29057) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Mert mi lesz akkor? Mi van, ha tudja? Összesen volt ennyi a bevételük? Vagy ennyit kerestek a 9 évad alatt a részenkénti gázsival? Vagy azon felüli ez az összeg?

(#29059) k-adi


k-adi
nagyúr

Na lement a 9. évad a The Big Bang Theory-ból és azt kell mondanom, hogy felejtős. :( Persze ha már eddig eljutottam, akkor a végső (??) 10. évadot megnézem még, de ez a sorozat már pár évad óta halott. Most se lett jobb, sőt. Megint sokszor az erőltetett poénok jellemzik, amikből úgy néz ki, már sosem fog kinőni. Kár érte, mert az alap koncepció még akár jó is lehetett volna (ezt bizonyítja az első pár évad), de most már koránt sem azok a lúzer-kockák, így kevésbé vicces az egész. :U

(#29060) spiky03


spiky03
veterán

Gotham 2x19

Érdekes rész volt.
Csak nekem tűnt ez az Azrael, mintha Batman lenne? :)
Meg Bruce is nagyon nézte. Lehet, hogy ez volt a döntő momentum a Batman-nél válás útján?
Rébusz meg hozta a formáját. :D

Amúgy jó szerkót kapott Azrael, mondjuk annak örültem volna, ha kap valami magyarázatot, hogy miért. Kicsit Deadstroke beütése is volt a maszkjának. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#29061) gyuromoj


gyuromoj
veterán

A FOX berendelte: Sleepy Hollow 4. évadát. (Elvileg Abbie és Betsy Ross nélkül)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#29062) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Agents of SHIELD S03E19-20
Jó volt. Lash-t kicsit sajnáltam, de örülök hogy Daisy-t visszahozták. Ezek után kíváncsian várom a dupla évadzárást.

Supernatural S11E21
Vajon Dean vagy Chuck áldozza fel magát? Metatron meglepett az önfeláldozásával, úgy tűnik hogy még is csak szerette Istent-t és tényleg segíteni akart neki.
Végén azt vártam hogy szétválasztják Lucifert és Castielt, de sajnos nem így történt.
Nem lepődnék meg ha Rowena és Crowley is tiszteletét tenné a végjátékban.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#29063) Janaboy válasza gyuromoj (#29062) üzenetére


Janaboy
Topikgazda

Supernatural 11x21
Nekem kicsit csalódás volt ez a rész, vhogy nagyobb élményt vártam DeanSam vs Chuck/Isten találkozótól..de nem ez lett..
Az tuti, hogy a végjátékban Crowley is ott lesz..
Amúgy én is azt hittem, hogy gyorsan "kitakarítja" Castielből, de nem tette..

The 100 3x15
Jó rész volt, várom, hogy mit hoznak ki belőle..Jasper mikor kapott chipet? Vagy azt nem mutatták? Nekem nem dereng hirtelen..

Vámpírnaplók évadzáró
Hát őszintén lassan a szokásos az egész..senki nem tud normális életet élni, mert vmi mindig történik..remélem Mattet tényleg hagyják most már..élhetne normális életet tovább..
Meglátjuk, hogy meddig él még így a sori, hogy igazán nagy csoda nincs..ugyanaz kb mindig minden csak más személlyel..

Janaboy

(#29064) k-adi válasza Janaboy (#29063) üzenetére


k-adi
nagyúr

A Jasper húzás nagyon alacsony volt a készítőktől... főleg, hogy ha jól rémlik akkor nem is mutatták azt a jelenetet.... :U

(#29066) |AP|


|AP|
veterán

Banshee 7. rész után:

hát ugye elméletileg már csak egy van hátra, és annak legalább 5 órásnak kellene lennie, hogy valamit behozzon :(

Sajnálom azt is hogy vége lesz, és azt is, hogy így...

(#29067) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Agents of SHIELD 3x20

Na már tudjuk ki lesz a gépen az űrben...

Live-Die-Respawn

(#29068) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Na ma elkezdtem a 11.22.63. című sorozatot. Eddig 4 részt néztem meg és egyelőre nagyon bejön. Remélem ma/holnap befejezem.
Utána jöhet a Wayward Pines, remélem az is jó lesz.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#29069) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Gotham S02E20

Nagyon badass volt a végén Pingvin - Butch kombó, jó lenne ha megint összedolgoznának, bár kétlem, hogy ez lesz :(
Tabithát meg azért sajnálnám, ha kiírnák, jó eyecandy :P

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#29070) Pitterix


Pitterix
őstag

LoT115:
az eddigi legjobb rész szerintem. legalább megkaptuk a kérdésre a választ, hogy hogyan lesz majd szökés sorozat. Most már csak a nagy kopasznak kell meghalni és minden oké. Gondolom a következő évadban majd a "mandarinok" ellen fognak harcolni. Mivel elvileg akkor két mínusz karakter van-lesz, lehet áthozzák az egyik szpídsztert a Flash-ből--legalább is erre gondolok én

(#29067) orichalcos. én nem gondoltam volna, hogy Mack lesz az áldozat, ha egyáltalán áldozat lesz....

[ Szerkesztve ]

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#29071) dokee78


dokee78
félisten

Orphan Black milyen irányba haladt?
Talán a 2. évadnál hagytam abba.

(#29072) spiky03 válasza oriic (#29067) üzenetére


spiky03
veterán

Igen?
És ezt miből?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#29073) callmeakos válasza oriic (#29067) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ne vegyél te arra mérget :D

All→M8

(#29074) Pitterix válasza spiky03 (#29072) üzenetére


Pitterix
őstag

elvileg a keresztből

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#29075) Ragnar95 válasza Pitterix (#29070) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Szerintem is nagyon jó irányba halad a sorozat, megint remek rész volt :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#29076) spiky03 válasza Pitterix (#29074) üzenetére


spiky03
veterán

jah ténylég az is ott lebegett

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#29077) gyuromoj


gyuromoj
veterán

11.22.63
Összességében tetszett, attól függetlenül hogy kicsit másra számítottam. Jobb lett volna ha kicsit több minden derül ki abból az idősíkból ahol ugye JFK nem halt meg. Illetve legalább a fickó családját megmenthette volna és utána jön vissza, akkor lehet jobb lett volna minden.
Vége elég érzelmes lett, kicsit meg is könnyeztem.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#29078) oriic válasza Pitterix (#29070) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megnéztem én is, jó rész volt. Mondjuk én azt hittem hogy a Vanishing Point megsemmisült, ezért furcsa volt amikor a végén bejelentkezett az időlord időmester.

Live-Die-Respawn

(#29079) jonnyjoker01 válasza gyuromoj (#29077) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

100%-ban egyetértek azzal amit írtál :) (könnyezést beleszámítva) :B

Üdv. Johnny

(#29080) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Nézz be A szökés forgatásába!

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#29082) Lauda válasza gyuromoj (#29080) üzenetére


Lauda
félisten

Kivancsi leszek. Nekem az elso ket evad nagyon tetszett. Harmadik elment kategoria, negyedik hulladek fos. :D

(#29083) dokee78 válasza dokee78 (#29071) üzenetére


dokee78
félisten

UP!
Érdemes folytatni?

(#29084) Magnum_


Magnum_
nagyúr

11.22.63
az egyik legjobb sorozat volt, amit valaha láttam, de az biztos, hogy az utóbbi pár évben nem volt jobb számomra.

(szerk.: péntek este kezdtem el egy olyan ember ajánlására, akitől az infókat nem igazán tudom komolyan venni. de rákerestem a címre, elolvastam, miről szól igazából - az ajánló teljesen érdektelen dolgokat emelt ki - de már le is nyomtam, zseniális volt)

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#29085) tween


tween
őstag

Valaki, aki tudja, legyen szíves írja meg nekem privátban, hogy a The Walking Dead szezonzáró epizódjában kit csapott agyon Negan. Köszönöm szépen! :)

(#29086) spammer válasza tween (#29085) üzenetére


spammer
veterán

TWD topik, biztosan kitárgyalták. :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#29087) Janaboy


Janaboy
Topikgazda

Grimmet nezi vki?

Janaboy

(#29088) abridabri válasza dokee78 (#29083) üzenetére


abridabri
veterán

En nezem, nekem tovabbra is tetszik.Mindig kitalalnak valami ujabb csavart :K

(#29089) dokee78 válasza abridabri (#29088) üzenetére


dokee78
félisten

:R

(#29090) fateless válasza Janaboy (#29087) üzenetére


fateless
veterán

:K

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#29091) gyuromoj


gyuromoj
veterán

FOX ANNOUNCES NEW PRIMETIME SERIES FOR 2016-2017 SEASON

Prison Break - Mid Season

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#29092) Pitterix


Pitterix
őstag

Ezt most találtam:

Adventures of Superman episode Stamp Day For School Children

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#29093) gyuromoj


gyuromoj
veterán

New Girl S05 magyar feliratokról tudni valamit? Ahogy nézem 4. részig vannak csak. :(

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#29094) k-adi válasza abridabri (#29088) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hát ez a Felix-tesós mellékszál elég kaksi lett :( de tényleg vannak ötletes dolgok benne, főleg a Hendrix-ékkel :DDD

(#29096) odrif


odrif
MODERÁTOR

Elkezdtem a The Man in the High Castle-t érdekes a sztori, de valóban elég lassan halad.
2. részt fejeztem be. Érdemes folytatni?

20 éve a Prohardveren

(#29097) Ragnar95 válasza odrif (#29096) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Begyorsulni nem igazán fog, szóval ha a hangulat/alapötlet nem fogott meg, akkor nem biztos, hogy megéri folytatnod. Én nem bántam meg, hogy végignéztem az első évadot és várom a másodikat, de kicsit többet vártam a sorozattól.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#29098) odrif válasza Ragnar95 (#29097) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Köszönöm.
Most nézem a GoT, Person of Interest és a Flash (bár ez már egyre inkább nem tud lekötni).
Ezért kerestem valamit még.
Amit még nem láttam az a Breaking Bad.
Nagyon dícsérik, nem tudom mikor kezdjem el.

20 éve a Prohardveren

(#29099) Ragnar95 válasza odrif (#29098) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Breaking Bad sem a gyorsaságáról ismert, szóval ha a The Man In The High Castle lassú volt, lehet hogy az sem fog jobban lekötni. The Wire mindenképp ajánlott darab még, de ott is az évadok első harmada-fele általában lassú.Dexterre is vess egy pillantást mindenképp, ha eddig kimaradt.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#29100) k-adi válasza odrif (#29098) üzenetére


k-adi
nagyúr

The Man in the High Castle-t simán felejtheted ha nem fogott meg a hangulata. Az első évadban SEMMI nem történik kb., mire beindulna.... már vége is.

Inkább a BreakinBad-et nézd, eleinte az is lassan indul be de jó lesz. Plusz abból van 5 évad és vége is van már, így tudod akár darálva is nézni.... The Man in the High Castle szép próbálkozás volt, de az majd csak a 2.évadra fog (remélhetőleg) beindulni.

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.