Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28951) brownus


brownus
veterán

(#28952) spiky03 válasza gyuromoj (#28942) üzenetére


spiky03
veterán

Pont most fejeztem be én is.
Nem volt rossz rész. De néhol azt éreztem mintha az Arrow-t nézném, annyi volt benne a szenvedés.
A vége érdekes volt. És igen én is gondolom, hogy Welly-nek meg a csajnak lett valami képessége, mert nagyon mutatták őket a földön fekve, már csak a kis villámlás hiányzott csak a bőrükről, mint anno Barry-nek. :)
Szerintem Barry ott van, csak most még gyorsabb lett, hogy így részecskéire tudott "hullani" vagy mi lett vele.
Úgyhogy szerintem gyorsabban fog visszatérni.

De most látom a következő rész promóját, hogy valami "szellemvilágba" vagy hova került.

Abban tényleg van valami, hogy tényleg 3-an lesznek és úgy győzik majd le Zoom-ot.

Mondjuk pont azon gondolkodtam ennek a résznek a nézése közben, hogy pl Zoom miért nem rohan be hozzájuk, mint most amikor meglátta, hogy mire is készülnek és szépen kitörhetné mindenki nyakát úgy, mint a rendőröknek. Mert ugye semmi védelem nincs ellen a laborban.
Nah mindegy ez már csak olyan szőrszálhasogatás. :D

Nah de majd idővel minden kiderül. :)

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#28953) Lauda válasza Lauda (#28928) üzenetére


Lauda
félisten

Brutal jo az aranyelet, :C :Y 5. reszen tul vagyok. Holnap es utana befejezem.

(#28954) gyuromoj válasza spiky03 (#28952) üzenetére


gyuromoj
veterán

Számomra ami totál felesleges volt, az a Barry & Iris közötti csöpögés... tudom hogy tini csatornán megy a sorozat, de akkor is.
Barry lehet beszorult a múlt/jelen közé félúton. Habár ha ott látják/érzékelik akkor lehet kicsit furmányosabb a magyarázat.

Én meg a meccset fejeztem be most, meg pár sörikét. :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#28955) oriic válasza gyuromoj (#28942) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hoppá, nagyon jó volt, még az Iris féle csöpögést is elnézem. :C

Live-Die-Respawn

(#28956) Ventur@ válasza brownus (#28951) üzenetére


Ventur@
senior tag

Ez az. Végre :C . Pont a napokban akartam itt rákérdezni, hogy tudni-e valamit a sorozatról, mert nagy a csend. Erre tessék :) . Alig várom, hogy elkezdjék adni. Első évadban az első négy részig csak néztem ki a fejemből, hogy: "akkor most mi van?", de utána alig bírtam abba hagyni. Várjuk Lito-t és csapatát :C .

Más:

Köszönöm nektek a Legend's of Tomorrow tippet. Kilóra megvett a sorozat és 2 nap alatt utolértem az egészet. Már várom a 14. részhez a magyar feliratot, mert teljesen elvittek a szuperhősök :D .

Ha tudtok még ilyen sorozatot, akkor jöhetnek a tippek ;) . (Marvel's Agent of S.H.I.E.L.D., The Flash. Ezek amit még nézek és szuperhősös :) )

11.22.63 tippet is köszi. Bejön, bár lassabban haladok vele, mint kellene. Szuperhősök miatt :D

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#28957) k-adi válasza gyuromoj (#28942) üzenetére


k-adi
nagyúr

Na ez a Flash epizód lehetne konkrétan évadzáró is, jó kis sötét befejezésnek :),
Iris picsogása megint felesleges volt és időhúzó, de a 2 kisgyerek bénázása is kezd egyre idegesítőbb lenni... :U

Amúgy ZOOM is nagy balfék, ha ennyire fos tőlük akkor miért nem zárja be őket valahova? És akkor élnek is (Caitlin nem sír) meg nem is okozhatnak bajt neki.... áhh tudom, ez túl egyszerű lenne....

Az lenne a legjobb ha Barry-t valóban elfüstölték volna, na az nagy csavar lenne :D de tuti nem merik meglépni, meg akkor ezek szerint 3 speedster lesz Zoom ellen.... kíváncsi vagyok Zoom után (gondolom az ő harca lesz S1 vége) mi lesz, hogyan osztják meg a figyelmet a 3 "JÓ" speedster között :F

[ Szerkesztve ]

(#28958) tepenzed válasza k-adi (#28957) üzenetére


tepenzed
őstag

Szerintem a 2 fiatal külön sorozatot kap, itt csak felvonulnak mint anno Barry az arrowban

(#28959) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Sorozatberendelés: cím nélküli komikus scifi dráma – FOX, 13 rész, készítő és főszereplő: Seth MacFarlane. Élőszereplős sorozatról van szó, ami 2017/18-ra készülne. A történet a 2300-as években játszódik, egy elég közepes felfedező űrhajó fedélzetén, mely legénységének mindenféle kozmikus kihívásokkal kell szembenéznie."

Hm, FOX-on sem volt számomra értékelhető scifi a Fringe óta. De azért reménykedem.

Live-Die-Respawn

(#28960) Janaboy válasza k-adi (#28957) üzenetére


Janaboy
Topikgazda

Azért, mert tudja, hogy képes őket félelemben tartani és ez adja neki az "erőt"..vagy kielégülést :D

orichalcos: Jól hangzik, várós..

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#28961) Ragnar95 válasza oriic (#28959) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Kíváncsi leszek, hogy a Seth MacFarlane és sci-fi kombó milyen lesz :D Kár, hogy ilyen sokára jön csak.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#28962) oriic válasza Ragnar95 (#28961) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha az altesti humor lesz a középpontban akkor én hamar passzolni fogom. Szeretem a stílust, de nem egy scifiben.

Live-Die-Respawn

(#28963) lacy86 válasza gyuromoj (#28942) üzenetére


lacy86
addikt

Bakker ez milyen resz volt mar, OMG :Y :Y
Amugy ti most kikrol beszelrek Barry helyett?
De Barry hova lett?
Nagyon odaba.zott ez a resz :K :K

(#28964) gyuromoj válasza lacy86 (#28963) üzenetére


gyuromoj
veterán

A két "tiniről".
Barry beszorult valamilyen idősíkba/univerzumba/purgatóriumba. Esetleg a Speed Force beszippantotta.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#28965) lacy86 válasza gyuromoj (#28964) üzenetére


lacy86
addikt

Joe megmarja magat ha Wally is speedster lesz
Wells meg kiugrana a borebol :DD

(#28966) cattus válasza oriic (#28959) üzenetére


cattus
őstag

készítő és főszereplő: Seth MacFarlane

kthxbye
Az az ember nem színésznek való.

Do the thing!

(#28967) gyuromoj válasza lacy86 (#28965) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ez csak egy lehetséges végkifejlet. Nem tudom mennyire másolják a képregényeket. :B

(#28968) lacy86
Nézd meg az előzetest amit linkeltem a következő részhez.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#28968) lacy86 válasza gyuromoj (#28967) üzenetére


lacy86
addikt

Nekem ezt tetszene
+ visszajonne Barry

(#28969) parkr válasza cattus (#28966) üzenetére


parkr
őstag

miben láttad eddig? a million ways-ben meg talán a flashforwardben
és ugye főszereplő és főszereplő közt is elég sok különbség lehet.

(#28970) Janaboy


Janaboy
Topikgazda

Huuuh gyerekek...a Supernatural....elegge utos resz.. :Y

Janaboy

(#28971) Nordic válasza Bad Pritt (#28949) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Pont emiatt a kis fókuszvesztés miatt fog ütni hatalmasat az utolsó rész(az utolsó pár percet többször is meg kellett néznem, mert nem hittem a látottaknak). Végezz minél hamarabb a hátramaradó részekkel, garantálom, hogy nem fogsz csalódni. :K

(#28972) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Supernatural S11E20
Na végre színre lépett, innentől lesz érdekes a végkifejlet. :C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#28973) Lauda


Lauda
félisten

Ma neztem meg az Aranyelet utolso reszet. Le a kalappal a sorozat elott. Mind a szineszek, a tortenet, kepi es hangi vilag lenyugozo, meg sok ilyen magyar alkotast szeretnek latni a jovoben!

Az utolso reszben valami nem vilagos:

A vegen megall a rendorauto a hazuknal, akkor vegulis lesitteltek oket is, vagy miert?

(#28974) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Scandal S04E20
Eszméletlenül jól kifigurázzák Trumpot és mondatják ki Hollis-szal azon nyílt titkokat róla, amiktől hangos az amerikai média.
”I’m a businessman Livvy, just givin’ the customers what they want.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#28975) gboszi válasza Lauda (#28973) üzenetére


gboszi
senior tag

Nem véletlen nincs lezárva.
Második évad promó.

"If you're good at something, never do it for free!"

(#28976) brownus


brownus
veterán

a héten folyt a PoI és a peaky blinders!! :K ha nincs mit néznetek :D

(#28977) Lauda válasza gboszi (#28975) üzenetére


Lauda
félisten

Igy mar oke, nem tudtam, hogy lesz 2. evad. Koszi! :)

(#28978) S e t h válasza gyuromoj (#28972) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi.
Még nem láttam.
Spoiler, khm

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#28979) gyuromoj válasza S e t h (#28978) üzenetére


gyuromoj
veterán

sorry, nem hittem hogy az. :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#28980) tepenzed


tepenzed
őstag

úú gyerekek ez a Gotham egyre jobb, nagyon adta az e heti rész :D

(#28981) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Legends of Tomorrow S01E14
Alakul a sztori, végre folyamatos a cselekmény és van erős háttérszál is, egyre jobb lesz ez.
Annyira tudtam, hogy Savage a Time Masterekkel összedolgozik, sejthető volt, hogy nem jött rá csak úgy az időutazás megoldására bármennyi ideje is volt rá...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#28982) lacy86 válasza Ragnar95 (#28981) üzenetére


lacy86
addikt

Meg mindig nincs magyar felirat :U

(#28983) Janaboy válasza gyuromoj (#28979) üzenetére


Janaboy
Topikgazda

Kicsit figyelj ezekre legyszi jobban..mar nem ezaz elso ilyen eset :(

Inkabb legyen spoiler alatt minden..ha nem vagy benne biztos.

Janaboy

(#28984) gyuromoj válasza Janaboy (#28983) üzenetére


gyuromoj
veterán

okés. ;) :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#28985) k-adi válasza lacy86 (#28982) üzenetére


k-adi
nagyúr

Akkor nézd angol felirattal :P

Csak a nagyon népszerűeket fordítják aznap le (pl. GoT, TBBT), a többit 1-2 vagy akár 3 nap késéssel. (ami ugyan soknak tűnhet, de még így is dicséretes munka részükről!) :K

[ Szerkesztve ]

(#28986) parkr válasza k-adi (#28985) üzenetére


parkr
őstag

felirat nélkül :P

(#28987) lacy86 válasza k-adi (#28985) üzenetére


lacy86
addikt

Jogos
Annyira meg nem vagom sajnos az angolt de rajta vagyok

Amugy mi ez az uj "avatar"? :)

[ Szerkesztve ]

(#28988) k-adi válasza lacy86 (#28987) üzenetére


k-adi
nagyúr

filmkarakter & híresség, Jared Leto, Joker, Suicide Squad amerikai szuperhősfilm karaktere

(#28989) Komplikato


Komplikato
veterán

Mr. Robot Season 2

We buy worthless things. We attend overpriced schools. We suffocate in debt.

season_2.0. Mr. Robot. 7.13.16

Hmmm. Még sem kell várni 2017 elejére? Yeah! ;]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#28990) lacy86


lacy86
addikt

ArrowS04E20

Vegre egy kivalo resz volt! :K

Akkor most mar tudjuk, hogy Oliver mikent tud vedekezni Dark ellen
Tia hova a rakba kerult bakker - Alexet vajon az rossz oldalon all?

(#28991) LógaGéza válasza lacy86 (#28990) üzenetére


LógaGéza
addikt

Tényleg jó volt :K

Thea szerintem lenn van a Genesis "városában", ugyebár gondolom lesz egy pár kiválasztott, aki túléli a támadásokat, és azoknak valahol el kell lenniük, amíg elmúlik a "nukleáris tél" :)
Alex meg szvsz nem a rossz oldalon van, hanem a tabletták által befolyásolni tudják.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#28992) FoxiestFox válasza Komplikato (#28989) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nocsak. :)

(#28993) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Hi! Pár sorozat amit nemrég daráltam le:
Olive Kitteridge: 4 részes minisorozat, nagyon jó volt, 9,5/10
Detectorists: ez is frankó, 7,5/10-et adnék rá
The night manager: annyira nem jött be, de azért meg lehet nézni, 6/10
11.22.63: szintén egyszer nézős volt számomra, 6/10
You're the worst: nagyon szórakoztatónak találtam, ami fura, mert nálam nagyon kakukktojás, inkább drámás-krimis vagyok... ezért értékelni sem tudnám :DDD
Meg most álltam neki a River-nek, a Marcellának meg a The Path-nek, egyelőre mindhárom nagyon bejön, talán a River a legjobban, remélem tartani fogják végig a színvonalat.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#28994) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Brooklyn Nine-Nine S03
Végére megint érdekes lett, előtte sajnos eléggé latymatag volt. Viszont a következő évadra történt felvezetés, igen csak izgalmas/érdekes is lehet.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#28995) Pitterix válasza lacy86 (#28990) üzenetére


Pitterix
őstag

Ha nem írtad volna, el is felejtem, hogy volt Arrow a héten. A múlt heti lejtmenet után végre történt valami jó is.
Az viszont nem kóser, hogy Oli bácsi percek alatt megtanulja, hogyan kell védekezni Sötét bácsi ellen. Vajon milyen munkagépeket használtak a föld alatti bázis kiásása és megépítésekor? :U Azért ez nem ment volna feltűnésmentesen, ez így szintén nem kóser.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#28996) LógaGéza válasza Pitterix (#28995) üzenetére


LógaGéza
addikt

Nem is volt feltűnésmentes, ugyanis ha rémlik, panaszkodtak a lakók, hogy mi történik a föld alatt, erről telefonált a polgármesternéni. Mondjuk ha már Darkhnak ilyen ereje van, lehet csak simán kereptette a földet ;] .
A erő irányítása meg fejben dől el, szokásos sablon megoldás, ha tudsz kapaszkodni valami jó emlékbe, már nyertél is. Hány "varázslatos" filmben ellőtték már ugyanezt a sablont, megszámolni se tudom...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#28997) Pitterix válasza LógaGéza (#28996) üzenetére


Pitterix
őstag

Most, hogy "mondod" rémlik valami.
A csodálatos emlékek csodákra képesek. Kihúznak még a legnagyobb fekáliarengetegből is. :K
Smoak kisasszony mintha egyre magabiztosabb és keményebb lenne. Nekem jobban tetszett az a kis tudálékos, szószátyár énje. Már lassan anyai szerepet tölt be íjászka felett.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#28998) Lauda


Lauda
félisten

Az aranyeleten felbuzdulva gondoltam delutan belenezek a Társas játék cimu sorozatba. Nagyon tetszik, mar 5 reszt le is nyomtam. :DDD Jokat lehet rajt nevetni, tetszik a masszor kislany is. ;] :P

(#28999) lacy86


lacy86
addikt

LOT S01E14

Ez is egy fasza resz volt! :C

Most akkor Jeferson mar nem is lesz benne a csapatba? - a papa visszakuldte 2016-ba
Savage szepen lepaktalt az Idomesterrel - szepen besz.patta a nepet :)

Amugy szerintem Jeferson vissza fog jonni es kiszabadaitja oket

[ Szerkesztve ]

(#29000) #54715584 válasza lacy86 (#28999) üzenetére


#54715584
törölt tag

Milyen pap? :F

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.