Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56501) RudY válasza -secret- (#56494) üzenetére


RudY
addikt

A fejhallgató kimenet helyett a - nem túl pozitív tapasztalatok miatt - azért inkább valami ilyesmit javasolnék.

(#56502) Flashget válasza BullZeye (#56461) üzenetére


Flashget
félisten

D6500-on csak optikai kimenet van..ezekhez a hang projektorokhoz létszükséglet a BT?
Gondoltam kellene venni bármit ami jobb a tv beépített hangszórójától de még sem 200K.

Realme GT Master Edition

(#56503) Norby86 válasza Norby86 (#56473) üzenetére


Norby86
őstag

Tud esetleg segíteni valaki a #56473 hozzászólásomban feltett kérdésekre?

-Norbi-

(#56504) sandró60 válasza Norby86 (#56503) üzenetére


sandró60
addikt

Ezt nevezd át=HDMI-DVI- PC-re.Gondolom az ilyen feliratúhoz csatlakoztattad?Tools menűben-Javulni fog a számitógépről jövő kép.A másik bajodra=Próbáld a különböző képjavitókat kikapcsolni és utána fokozatosan próbálgasd visszaállitani

[ Szerkesztve ]

(#56505) BullZeye válasza Flashget (#56502) üzenetére


BullZeye
veterán

nekem is optikain van, ha van univerzális távkapcsolód, akkor nem lesz bajod, nekem még nincs, így +1 távkapcs.

(#56506) mixi80


mixi80
aktív tag

Sziasztok!

UE46F6500 vs 7000 között, melyik lenne a jobb választás?
Árban elég nagy eltérés van a kettő tv között!
Mi a különbség a kettő tv között, revolution kit-et leszámítva, a panel u.a.?

Üdv!

(#56507) Norby86 válasza sandró60 (#56504) üzenetére


Norby86
őstag

Köszi, így valóban javult a minőség. :) Ennek megfelelően átnevezem a többit is akkor.

-Norbi-

(#56508) Jemero


Jemero
csendes tag

Segitséget szeretnék kérni a következö problémában. Pár napja vásároltam egy samsung led tv-t. Elsö össze kötés után minden stimmelt. Hang-kép a külsö eszközökröl volt elsöre. Ma viszont sem a set topboxnak nincs hangja se a konzolnak. Mi lehet a gond? Az öndiagnosztikában van hang és USB-röl is van hang csak a két hdmi eszközröl nem jön. Már megpróbált kihúzni újra bedugni, kikapcsolni újra bekapcsolni de semmi. Az nem lehet, hogy mind a két hdmi kábel egyszerre ment tönkre.

ETN.FM

(#56509) Flashget válasza BullZeye (#56505) üzenetére


Flashget
félisten

Thx.
Nincs, de engem nem zavar a +1 távkapcs.
Viszont nem tudok megnézni a tévén koncert BD-t a rossz hangszórók miatt és meguntam, hogy fejhallgatón hallgassam a jobb hang miatt.

Realme GT Master Edition

(#56510) Flashget válasza mixi80 (#56506) üzenetére


Flashget
félisten

F7000 már felső kategória. Több a tudása és más a panel benne + micro dimming stb
Ha van rá keret akkor F7000 vagy nagyobb átmérőben F6500

Realme GT Master Edition

(#56511) mixi80 válasza Flashget (#56510) üzenetére


mixi80
aktív tag

Köszi szépen a választ!

(#56512) ERPY


ERPY
őstag

Nem tudjátok véletlenül, hogy a Samu távirányítóját meglehet-e tanítani a t-home-os ip-tv beltérijének a csatornaváltására? Ha lehet akkor mit kell beállítani, mert nekem sehogy sem akar összejönni.

(#56513) Bobbacsi válasza Jemero (#56508) üzenetére


Bobbacsi
veterán

Hangeröt próbáltál állitani set topboxon ? mert annak saját hangerö állitója van ( UPC HD set topbox van nekem )

[ Szerkesztve ]

(#56514) Jemero válasza Bobbacsi (#56513) üzenetére


Jemero
csendes tag

Próbáltam igen és nem csak a set-topboxnak nincs hangja hanem az xboxnak sincs :( teljesen mindegy melyik kábalt melyik eszközbe vagy csatlakozóba dugom sehol semmi. :W

ETN.FM

(#56515) Bobbacsi válasza Jemero (#56514) üzenetére


Bobbacsi
veterán

A TV menüjébe nézted a Hang beállitásoknál nincs véletlenül elállitva ? (például :Hangszoró kiválasztása -külsö hangszoró ?)

(#56516) Jemero válasza Bobbacsi (#56515) üzenetére


Jemero
csendes tag

ezeket is próbáltam. Sőt már nyomtam egy viszza állitást gyéri állapotba de semmi. Sőt a upc-s boxnak már képe sincs.

ETN.FM

(#56517) Bobbacsi válasza Jemero (#56516) üzenetére


Bobbacsi
veterán

Más okosság nem igazán jut eszembe :( csak a szerviz !

(#56518) Tegla80


Tegla80
addikt

Csak mondom,h hdmi kabelt szakszeruen csak aramtalanitott keszulekbe dugunk....
Tonkre lehet vagni a bemenetet mert aramot is visz.
:U
Jelen tenyallasban En erre tippelnek akkor. :B sorry

Azert egy masik kabelel is teszteltel ugye?
(ez lenne az olcsobb megoldasod,ha ez a hiba esetleg)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#56519) Bobbacsi


Bobbacsi
veterán

Még az jutott eszembe hogy, ki tudnád próbálni a TV-t AV csatlakozóval ? Ha UPC-s vagy akkor a set topboxhoz adtak AV kábelt is,azt még megpróbálhatnád !

[ Szerkesztve ]

(#56520) MFlipper


MFlipper
újonc

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni egy beállítás kérdésben, amennyiben lehetséges.
Van egy Samsung UE40EH5300 TV-m.
A kérdés a következő lenne:
Be lehet-e - és ha igen, hogyan - állítani azt, hogy a csatornaváltás után ne csak az általános csatorna információkat írja ki (bal felső sarok), hanem azt is amit a műsorszolgáltató küld (film címe, idő, felbontás, stb.)?
Kicsit idegesítő, hogy minden egyes csatornaváltásnál meg kell nyomni az INFO gombot, hogy meg tudjam mi megy éppen.

Köszi a segítséget!

(#56521) donjohnson válasza MFlipper (#56520) üzenetére


donjohnson
addikt

nem lehet, inkább használd a Guide gombot. ott is lehet csatornát váltani, miközben böngészed az éppen futó műsorokat.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#56522) Tutu7030 válasza MFlipper (#56520) üzenetére


Tutu7030
veterán

Csak a samygos megoldással. http://forum.samygo.tv/viewtopic.php?t=6509

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#56523) sajtos75


sajtos75
tag

Vettem egy Sony SP telefont. Van rajta képernyőtükrözés funkció. És van az UE40EH5300 tévém. A képernyőtükrözést össze lehet hozni valahogyan,vagy felejtős?

(#56524) gahen


gahen
tag

Szasztok,
kinéztem egy Samsung UE40F6320AWXXH 3D SMART LED Televízió 2db 3D szemüveggel, akinek ilyenje van, próbált billentyűzetet hozzá vagy csak a gyári Samsung VG-KBD1500/XH billentyűzet magyar jó hozzá? A billentyűzethez adnak bluetooth adaptert, be van építve a tv-be vagy külön kell hozzá venni?

..,

(#56525) Vikt0r


Vikt0r
aktív tag

sziasztok

A smart touch távirányítok melyik tv-kel kompatibilisek?

(#56526) devil-k válasza sajtos75 (#56523) üzenetére


devil-k
nagyúr

Több, mint valószínű, hogy felejtős.

- mozi bolondéria -

(#56527) becsitibi


becsitibi
senior tag

Szevasztok,nemrég olvastam itt hogy pendrive-ra vette fel a műsort a tv-ről,elárulná hogy hogyan?Meg milyen pendrive-ra?Nekem egy samu es5500w ,és egy mezei 16gb usb 2,0-ás pendriveom van.

(#56528) Insolent válasza sajtos75 (#56523) üzenetére


Insolent
aktív tag

Mit szeretnél vele? Telefon képét a tévére vagy fordítva?

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#56529) sajtos75 válasza Insolent (#56528) üzenetére


sajtos75
tag

Igen! A Telefon képét a TVre. Megoldható? Vagy kell hozzá valami?

(#56530) Tegla80 válasza becsitibi (#56527) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
emtec 4gb pen , vagy van 8gb om is ebből (5évesek,+van a nyugtám még, a gari miatt ,mert az is 5év volt :B ) ,de kártyaolvasóban is vesz fel sandisk ultra mikro-sdhc 32gb class10 re nekem.
szimplán megformáztatom vele és "rec" gomb.
semmi extra nem kell,csak megfelelő írás olvasás teljesítmény az eszköztől. :K

sajtos75
sztem másik tv ,mert a jelenlegi nem tudja a ficsőrt :B
(F6400 tól van benne ,meg a régebbi magasabb szériásokban,ha jól emléxem arra amit itt olvastam )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#56531) becsitibi válasza Tegla80 (#56530) üzenetére


becsitibi
senior tag

Nekem nem engedte hogy felvegyek vele műsort,azt írta ki a tv,hogy inkább csatlakoztassak usb hdd-t :W

(#56532) Mistvan9 válasza kecsawi (#56480) üzenetére


Mistvan9
csendes tag

Köszönöm :R , és köszönöm :R .

(#56524) gahen-ek:
Rendelés előtt kérdezd meg tényleg adnak-e hozzá szemüveget. Volt már olyan, hogy az átvételkor derült ki, hogy á, dehogy :Y .

[ Szerkesztve ]

(#56533) becsitibi válasza becsitibi (#56531) üzenetére


becsitibi
senior tag

Megpróbáltam mégegyszer,és akkor láttam kiírva azt hogy minimum 4,5 mb/s olvasási,és 2,6 mb/s írási sebesség kell hozzá..... :N

(#56534) Tegla80 válasza becsitibi (#56531) üzenetére


Tegla80
addikt

tudom sovány vigasz,de a következő megvétele előtt ez a topic hasznos lehet akkor.
"Pendrive irás-olvasás sebesség"
Nem márka és/vagy ár függő a dolog,mint írtam az írás olvasás a lényeg,így akár pár ezer ft ért is találhatsz magadnak megfelelőt.
Sztem 5-8 MB/sec a min írásban ami kell a felvételhez vagy "time shift" hez ,ha igaz :B
De ha már venned kell,akkor 2.5" os noti hdd-t vennék.(akár használtban is ,"ócsón",innen az apró-ról) és ezt külső házban használva szintén pár ezer ft ból megúszod.

szerk: az sztem a minimum sebesség amit ír a teszteléskor a tv. Legyen gyorsabb az a tuti a "time shift" miatt. :K

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#56535) Insolent válasza sajtos75 (#56529) üzenetére


Insolent
aktív tag

Tévéd tudja a Screen Mirorring funkciót?
Csak ekkor lehetséges.
De HDMI-vel is megoldható, ha jól tudom telefonod esetében egy dokkolóval..

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#56536) Syz


Syz
senior tag

Sziasztok!Még új vagyok ebben a topicban mivel nem volt még gondom eddig a Samsunggal,most már van.Adott egy 46"-os UE46D6570 3D tv,ezt még se tv adás nézésre,se internetre nem használtam,csak és kizárólag monitorként funkcionál.Szinte napra pontosan most két éves a tv,még van rá 3 év garancia.A problémám az az,hogy amikor mozgó képsor van (legyen ez film vagy játék akár) akkor maszatol a kép.Egy adott példa: pl. Fifázás közben ha nem mozog semmi akkor éles a fű,nem látni semmi problémát de ha elkezdek mozogni a labdával akkor foltokban elkezd maszatolni a kép és behomályosodik.Media Player Classicnál ha a film nincs kitéve teljes képernyőre,hanem a videó és a MPC széle a monitor szélén van akkor olyan mint ha a monitor két szélén a pixelkockák mozognának minden irányba,szó szerint ott rángatózik a kép.Már volt kint a szerelő a Samsungtól,cserélt benne egy alaplapot meg egy tápot,egyébként pedig olyan baromságokat mondott hogy ez a készülék nem játékra való,nem megfelelő módon használom mert nem 16:9-ben megy és az ő diagnosztikai programja szerint nincs baja a tv-nek.A szomszédban van egy UE szériás Led Samsung tv,a menüje meg minden olyan mint az enyémé,azon nincsenek ilyen problémák.A számítógéppel pedig nem lehet probléma,az grafikusan máshogy jönne elő.Nem csúszik szét a kép (ha memória vagy VGA probléma lenne) illetve megvan a teljesítménye is mindennek.HDMI kábel minden porton ki lett próbálva és 3 másikkal is kipróbáltam,semmi változás.Van esetleg valami ötlet valakinek?

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#56537) Tegla80 válasza Syz (#56536) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
csak tipp és tapogatózás......
a bemenet át van nevezve "PC"-re ,
"source" gomb,majd rá a bemenetre,azon "tools" gomb és "névszerkesztés".
talán javít valamit a dolgon,ha még nem lenne beállítva.

Sony® & PlayStation®

(#56538) Syz válasza Tegla80 (#56537) üzenetére


Syz
senior tag

Semmi változás :N

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#56539) jozef76


jozef76
csendes tag

Sziasztok!

Pár napja vagyok tulajdonosa egy Samsung UE39F5000-es tv-nek. Frankó kis készüléknek tűnik, a képe is nagyon szép, semmi gond vele. Igazándiból egy dologban nem tudok zöld ágra vergődni:

A tv-t egy Sony mini hifi-vel ( elég régi készülék, RXD5-ös ) kötöttem össze, ami a tv adások alatt rendesen szól is. Ha viszont külső merevlemezről nézek filmet, akkor csak a tv hangszórói szólnak. Próbálkoztam SCART-tal, és RCA kábellel is, de semmi eredménye. Nem vagyok egy nagy szaktekintély e téren, úgyhogy megköszönném, ha valaki gurítana egy jó tippet, hogy mi lenne a megoldás erre...

(#56540) Azurooandrew válasza jozef76 (#56539) üzenetére


Azurooandrew
tag

amikor filmet játszol le külső tárolóról hogy bánik a lejátszója a feliratokkal? thx

(#56541) jozef76 válasza Azurooandrew (#56540) üzenetére


jozef76
csendes tag

Szépen kirakta eddig mindenhez, amit eddig próbáltam, igaz csak .srt volt az összes felirat. Három méretből lehet választani, a legnagyobb szerintem a leghasználhatóbb...

(#56542) nagyas válasza becsitibi (#56531) üzenetére


nagyas
csendes tag

Nekem egy 16GB-os Kingston pendrive-val (2.0) simán működik.

15 éves az autóm de ha lemosom, csak 14 évesnek néz ki!

(#56543) Budinszki válasza nagyas (#56542) üzenetére


Budinszki
tag

Sziasztok .Vettem egy Samsung UE40ES7000 tv-t használtan és egy pixelhiba csík van a képen , ez javítható ha igen hogyan ? Sajnos gari levél nincsen hozzá tehát nem tudom h garis e ,de esetleg gari levél nélkül is kijavítják ?

(#56544) nagyas válasza Budinszki (#56543) üzenetére


nagyas
csendes tag

Garis papír nélkül is kijavítják, gondolom valami brutál összegért...
Mielőtt megvetted nem nézted meg?

[ Szerkesztve ]

15 éves az autóm de ha lemosom, csak 14 évesnek néz ki!

(#56545) Budinszki válasza nagyas (#56544) üzenetére


Budinszki
tag

A gari levél gondoltam h nem kell feltétlenül ... de ha egy hp terméket javítanak garilevél nélkül úgy gondolom hogy a samsungot is ( ingyen) . A javítása mennyi lehet ha a gari nem fedezi ?

(#56546) nagyas válasza Budinszki (#56545) üzenetére


nagyas
csendes tag

Szerintem garanciapapír nélkül nem javítanak ingyen. Szerencsére nem tudom, hogy mennyibe kerül egy panelcsere, de olcsón nem úszod meg, az biztos! Sorry.

15 éves az autóm de ha lemosom, csak 14 évesnek néz ki!

(#56547) Insolent válasza Budinszki (#56543) üzenetére


Insolent
aktív tag

"A" verzió

Vásárlás előtt mindig le kell ellenőrizni, hogy nem pixel hibás, pláne ha használt a cucc..
Szerintem azt kijelző cserével lehet orvosolni, ezzel az erővel meg vehetsz egy újat is..
Hogy hogy nincs hozzá garancialevél netán lopott? :DDD
Ez a kategória minimum 3, hanem 5 éves garanciával árulják, de majd a szakik megmondják.
Próbáld beregisztrálni, hátha még nincs.
Ha nincs akkor lehet mázlid, ha már regisztrált akkor így jártál sajnos..

"B" verzió
Vidd vissza a tévét akitől vetted és verd szét a máját.
Majd kérd vissza a pénzt.

Első dolgom vásárlás után a pixel hibák keresése szerencsére nekem nem jutott, mondjuk én újat vettem. De a kettő nem zárja ki egymást.

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#56548) Tonyk válasza Insolent (#56547) üzenetére


Tonyk
veterán

ES7000-re 3 évi gari volt kb 2 hónapja

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#56549) Flashget válasza Tegla80 (#56534) üzenetére


Flashget
félisten

íráshoz az 5 nem elég..
nekem 10-t tud Kingston DT400 és azt fogadta el. kb. 8 már elég de szerintem ilyen pen nincs 5-ös ugrásokkal adják ki, nem?

Realme GT Master Edition

(#56550) gorbelabda válasza Budinszki (#56543) üzenetére


gorbelabda
csendes tag

Nekem egy LG monitorral volt ilyen, probált meg, hogy megnyomod a kijelzőt ott ahol a csík van. Nekem a monitornál bejött. Lehet csak érintkezési hiba.
(56477) hozzászolásomra valaki???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.