Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8901) F-ECT$ válasza alextheboss (#8897) üzenetére


F-ECT$
titán

hülye vagyok, boxra gondoltam, ott van 50 gb.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#8902) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#8816) üzenetére


F-ECT$
titán

További infó a Meenováról: megdobja a fogyasztást, tehát nem érdemes úgy használni, hogy folyamatosan be van dugva, csak úgy, hogy felmásolod rá/róla ami kell, aztán dismount.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#8903) Toobee válasza F-ECT$ (#8902) üzenetére


Toobee
veterán

Nyilván megdobja, hisz táplálnia kell egy másik eszközt is. Azt hittem, hogy ez triviális.

https://barbieripnk.hu/

(#8904) k5.20 válasza F-ECT$ (#8901) üzenetére


k5.20
senior tag

Nekem a már meglévő 50-hez nem adta hozzá valamiért...(-boxról beszélek)

[ Szerkesztve ]

(#8905) Toobee válasza k5.20 (#8904) üzenetére


Toobee
veterán

Gondolom valahogy úgy szólhat az akció, hogy az alap, mindenki számára elérhető Box-os tárhelyet egészíti ki 50 GB-ra, ha ez már neked megvan, akkor nem tesz semmit. Sajnos nekem sem adta hozzá, pedig nagyon örültem volna neki. Máshol ezért már komoly pénzeket kellene fizetni.

https://barbieripnk.hu/

(#8906) F-ECT$ válasza Toobee (#8903) üzenetére


F-ECT$
titán

Persze, de ez lehetne olyan kevés, amit szemmel nem is látni, de itt azért többről van szó, olyan 3-4% / óra.

Dive ever, work never.

(#8907) Apaxp válasza F-ECT$ (#8906) üzenetére


Apaxp
senior tag

Én inkább azt hiányolom hogy nincs töltési lehetőség ha be van dugva a meenova.

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#8908) ktg3


ktg3
őstag

PartNero-tól érdemes G2-t venni?
Mennyire megbízható bolt?

(#8909) bigdee888 válasza ktg3 (#8908) üzenetére


bigdee888
tag

Keress ra a PartNero szora itt a topicban. Rengetegszer lett targyalva ez a tema.

(#8910) ktg3 válasza bigdee888 (#8909) üzenetére


ktg3
őstag

Jogos :B
Csak külön topic nincs a boltokról, legalábbis nem találtam. Árukeresőn se találtam ahol írhatnának véleményt.

(#8911) DonMaster válasza vadászcsiga (#8895) üzenetére


DonMaster
addikt

[link]ennél nem tudom egyszerübben mutatni, playen nincs hd de google beirod , hoyg dolphin hd .apk download és ad annyi milio linket és van a hd bol magyar nyelvü is nem playen kell keresni hanem simán google-ben sokkal több alkalmazás van googl-ben mint playen. amuyg ez xda-s link tuti megy én is ezt használom

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#8912) k5.20 válasza Toobee (#8905) üzenetére


k5.20
senior tag

Valaki jelezte itt a Mega-t, és ott meg is kapod az 50-t, de hát ugye egy újabb tárhely, újabb kliens, jelszó stb...azért megéri :K
[link]

[ Szerkesztve ]

(#8913) ktg3


ktg3
őstag

117-ért nem tudnak áfás számlát adni. Ez wtf? :F :(

(#8914) zack válasza ktg3 (#8913) üzenetére


zack
nagyúr

Linkelj egy boltot, ami 117k-ért adja áfásan, vagy csak ennek a közelében. :U
Ha számla kell, vedd meg a MM-ban.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#8915) vadászcsiga válasza DonMaster (#8911) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Jó regi verzió, az előző hsz-edben a 10.0-ásat linkelted

(#8916) ktg3 válasza zack (#8914) üzenetére


ktg3
őstag

Alapból cska 1 bolt van ami 117-ért adja egyáltalán, de pl B-telhez 124-ért ki van írva, hogy 27% áfát tartalmaz.
A többi bolt 124-ért sem áfásan adja....

(#8917) k5.20 válasza vadászcsiga (#8915) üzenetére


k5.20
senior tag

Az adatlapon, amit a fotón láthatsz lejjebb, szerepel egy sor:
Previous: Dolphin Browser HD

Azaz, azt már nem fejlesztik, hanem ez van helyette.

[ Szerkesztve ]

(#8918) aTe014 válasza ktg3 (#8916) üzenetére


aTe014
aktív tag

és ez 119ért?
az oldal alján: "A feltűntetett árak bruttó árak! "

i14Pro

(#8919) DonMaster válasza vadászcsiga (#8915) üzenetére


DonMaster
addikt

[link]10-es :)

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#8920) vadászcsiga válasza DonMaster (#8919) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ami a playen van fent az nem jó?

(#8921) lord.lakli válasza aTe014 (#8918) üzenetére


lord.lakli
őstag

Már csak az a kérdés, hogy milyen és mekkora ÁFA-t tartalmaz?

(#8922) DonMaster válasza vadászcsiga (#8920) üzenetére


DonMaster
addikt

ott nincs hd csak sima a ketö nem uygan az , mivel fhd a kijelzö ezért a hd jobban van optimalizálva a g2 höz is meg megjelenitésekben is a youtube is megy fhd ban benne nem csak hd ban ami 720p, sokkal jobb a flash ami benne van mint a simában

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#8923) ktg3 válasza aTe014 (#8918) üzenetére


ktg3
őstag

Rájuk írtam egy mélt. Hátha... ;]

Bár most ezzel a b-tellel inkább szimpatizálok. Másoknak is nagyon jó tapasztalatik vannak vele.

(#8924) aTe014 válasza lord.lakli (#8921) üzenetére


aTe014
aktív tag

Információknál:
"A feltüntetett árak bruttó árak, tartalmazzák a 27%-os ÁFA-t!
Az árváltoztatás jogát fenntartjuk!
Az előforduló hibákért, elírásokért elnézést kérünk, de felelősséget nem vállalunk! "

@ktg3:
De amúgy szerintem korrekt bolt lehet. Persze, azért valóban érdemes ímélben / telefonon egyeztetni velük!

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#8925) vadászcsiga válasza DonMaster (#8922) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Most már értem, akkor újra kipróbálom. Már ha le tudnám tölteni. Feladom

[ Szerkesztve ]

(#8926) Apaxp válasza vadászcsiga (#8925) üzenetére


Apaxp
senior tag

Dolphin hd

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#8927) Azharel


Azharel
aktív tag

Olvastam róla, hogy néha nem akar bekapcsolni a mobilnet, csak telefon újraindítás után. Nem tudom találtatok rá megoldást, de nálam semmi köze a wifihez. Nem is használom a wifit, másnap reggel már nem megy a mobilnet. Nálam a megoldás egyszerűen újraindítás helyett annyi, hogy repülőgépes mód be majd ki, és utána már megy a net. Ha valaki már rájött erre a megoldásra akkor sorry.

(#8928) vadászcsiga válasza Azharel (#8927) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nálam is ez van évek óta de nem készülék függő mert 3GS-en és i4S-en is ugyanez volt. Én nem a repülőgép módot szoktam kapcsolgatni hanem a 3G-t ki-be, utána mindig jó. Szolgáltató probléma ez, zaklattam már vele a T-t de nem tudják megjavitani. Mosolyogtam amikor ennél a telefonnal is először előjott

Apaxp
Meg van már köszi. Dolphin nem tudta leszedni a linkedbol a fájlt, Chrome igen

[ Szerkesztve ]

(#8929) Oneil_85


Oneil_85
csendes tag

Visszatérve az előző témákhoz, én a puffin böngészőt használom ,már egy jó ideje ( abból is fizetős verziót ) és nagyon megvagyok elégedve vele flash tartalmak tekintetében. Használtam már előtte elég hosszú ideig opera minit, chrome, dolphin hd böngészőket, de azok nálam a nyomába sem érhetnek ennek a böngészőnek. Semmi sem tökéletes 100%-ban ,de az én véleményem szerint ez már majdnem hozza azt a szintet a honlapok megjelenítésében ,mintha egy asztali gépen egy böngésző. Nagyságrendileg. De ez csak a magán véleményem.

LG G2 32GB kártyafüggetlen, Black + 2 év teljeskörű garancia

(#8930) Azharel válasza vadászcsiga (#8928) üzenetére


Azharel
aktív tag

Van igazság abban amit mondasz most esik le, az lg l9-em is ezt játszotta párszor... Azt hittem ez g2 bug.

[ Szerkesztve ]

(#8931) vadászcsiga válasza Azharel (#8930) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az az érdekes hogy nyílt terepen azonnal bekapcsol általában. Nem szántóföldön hanem mondjuk ilyen varosszeli bevásárló kozpontoknal mondjuk

(#8932) jilian válasza Apaxp (#8907) üzenetére


jilian
addikt

És ezt hogyan is gondolod? :F
ha be van dugva a menova, akkor hova dugod a töltőt?

(#8933) Apaxp válasza jilian (#8932) üzenetére


Apaxp
senior tag

Hát igen. Jó lenne a meenovára egy csatlakozó hogy meenova használata közben is lehessen tölteni a telót.

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#8934) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Nem bejovos ez a dolphin, túl sok ujjmunka pl ha frissíten akarom az oldalt fullscreenben. Mercury browserről mi a vélemény? Ios-en komáltuk

[ Szerkesztve ]

(#8935) delta1017


delta1017
aktív tag

Segitséget kérnék töletek, ma vettem ilyen kütyüt és a wifi problémám van.
Hiába csatlakozik, pár másodpercig van kapcsolat és utána kiírja, hogy gond van a hálózattal.
635 d-llink routerem van.
Minden más wifis eszközöm müködik szépen.
Mit csináljak most?

(#8936) jilian válasza Apaxp (#8933) üzenetére


jilian
addikt

Meg a pendrájv segére is egy usbé luk, hogy még úgy is lehessen tölteni... :D ;)

(#8934) vadászcsiga

Kevés az 5,2 ", hogy full screen kell??? :DDD

Én sem tudok dönteni böngésző ügyben. :N
Mindíg van valami amibe bele tudok kötni.

Nekem az feküdne például, hogy az egész fejlécet mondjuk alulra rakni.... :))

[ Szerkesztve ]

(#8937) Tekmen


Tekmen
aktív tag

Na úgyfest, hogy jövőhét péntektől csatlakozom a táborhoz :DDD , ki milyen hangkeltőt használ?:D

Tekmen

(#8938) vadászcsiga válasza jilian (#8936) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Eleg az csak az akkumerules miatt ajánlották a kollégák hogy Chrome helyett használjak dolphint

(#8939) toto0569 válasza vadászcsiga (#8934) üzenetére


toto0569
addikt

én erre esküszöm...lehet görgetni a hangerő gombokkal ,így nem kell a kijelzőt tapizni érte.

(#8940) icecave válasza toto0569 (#8939) üzenetére


icecave
nagyúr

Maxthon nem rossz, nem tudom, ez syncel-e pc és telefon között, de sajnos a pc-s változatának lastpass kiegészítője nagyon szarul működik és az nálam fontos. Szóval akksi szívás ide vagy oda, nekem marad a chrome. Viszont nálam nem meríti úgy a telefont....

(#8941) vadászcsiga válasza icecave (#8940) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha már itt vagy hol lehet beallitani hogy hány percenként szinkelje a leveleket? Gmail természetesen.

(#8942) Toobee válasza vadászcsiga (#8941) üzenetére


Toobee
veterán

Push, azonnal kapod. On off allas van.

https://barbieripnk.hu/

(#8943) icecave válasza vadászcsiga (#8941) üzenetére


icecave
nagyúr

Gyárit használok (az neked nem jó azt hiszem, de leírom), ott beállítások - emailcím - lekérdezés időköze. Push-t itt nem találok opcióként.

(#8944) vadászcsiga válasza Toobee (#8942) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Gondoltam, csak mondom hátha elkerülte valami a figyelmem

Icecave
Igen csak Gmail fiokjaim vannak de az 4db :)

(#8945) jooker82 válasza vadászcsiga (#8934) üzenetére


jooker82
nagyúr

Túl sok ujjmunka??? egy lefelehúzó mozdulat az egész és visszavált eredetibe,frissited,majd visszatolod.felfele. 2 ujjmunka az egész,h frissitsd. a többinél se kevesebb.

Messze a Dolphin HD a legjobb. Én már mindet kipróbáltam,legalábbis vagy 5-6-ot a fontosabbak közül,de ez jött be egyedül.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#8946) Cathulhu válasza vadászcsiga (#8934) üzenetére


Cathulhu
addikt

mercury: csak S2-es velemenyt tudok mondani rola: lassu, bugos, nemjavitjak. G2 ota az alapbongeszot hasznalom.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#8947) ferrari1


ferrari1
őstag

Próbálta már valaki a kínai E, F, G romok valamelyikét? Van bennük vajon magyar nyelv?

(#8948) Legendas


Legendas
aktív tag

Sziasztok!
Rootoltam a telefonom és flash recoveryt is raktam fel. Kérdésem az lenne, tudtok javasolni valami jó custom roomot esetleg kit-kattot? Probáltam egy AOSP-ből szerkesztettet, de az telepítéskor behalt. Vagy a recovery nem jó amit felraktam esetleg? Találomra raktam fel egyet, nem tudom most melyik a legjobb. Köszönöm előre is.

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#8949) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Megjott a Nillkin QuickView-s tokom tegnap, par kep, aztan a velemenyeim :)




A tokrol:

Szerintem nagyon szep, direkt olyat kerestem, aminek varrva van a hatulja, szerintem elegans. Sajnos a pant kicsit tul keskeny, igy a fedo nem fekszik fel teljesen a telefonra, ahogy a kepen is lathato. Reggel ota hajligatom es nyujtogatom kicsit, azota nagyon sokat javult, szerintem rendben lesz idovel. (viszont a tok mar epp annyival novelte meg a telefont, hogy uj ovtokot is vennem kellett, eredeti Heng Da markajut :D)
A QuickView azonnal, kerdes nelkul mukodott, viszont a gyari tokkal ellentetben a Nillkinen hianyzik a lednek a res, majd el kell vigyem egy bordiszmuveshez lyukasztani, 1 fekete pont.
Folia is jart hozza, sokat gondolkodtam feltegyem-e, hiszen tokban van es ovtaskaban hordom, nem zsebben, de vegul adtam neki egy eselyt. Habar a Nillkin a minosegibb kinai vacak markak koze tartozik, sajnos a folia mindenhol kisebb 1-2 mm-el, igy nagyon nem szepen fekszik fel, szerencse, hogy a telefon feher, igy egyaltalan nem latszik. Meg egy fekete pont.
Osszessegeben jo tok, foleg hogy otode az ara a gyarinak, de nem kompromisszummentes elvezet...

A telefonrol:
Maga a funkcio egy nagy 0, zero, semmi...
Harom modja van:
- ora: ez legalabb tobb skinnel rendelkezik, nemelyik meg hajlando a notificationoket is kijelezni, ha epp kedve tartja.
- zene: csakis kizarolag a gyari zenelejatszot tamogatja, ami szereny velemenyem szerint egy szemet :( Igy ha akarjuk a QuickViewt erdemlegesen hasznalni is, megis rakenyszerulunk.
- idojaras: mutatja az aktualis idot es idojarast. Szep designos, de az elmulasztott esemenyekrol melyen kussol. Raadasul boven sotetedes utan meg verofenyes nyari napsutest mutatott -2 fokban, ez engem zavar.
- +bejovo hivas: ez az egy remekul mukodik :)

Szoval summa-summarum: aki akar egy igenyesen kinezo szep tokot a telefonnak, az probalja ki nyugodtan a Nillkint, megeri az arat. Maga a kisablak funkcio miatt viszont inkabb ne...

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#8950) icecave


icecave
nagyúr

Sokat kerestem WakeOnLan programot. Szokásommá vált, hogy mikor ébreszt az óra reggel, vagy hazaérek, akkor a telefonon egy programmal elindítom gépet,hogy mire odaérek, be legyen bootolva :D

Volt is, ami egyből ment (pl), de aminek nagyon jó a widgetje, az nem működik, csak egyszer, de ha lecsatlakozok a wifiről (hatótávon kívül kerülök), majd vissza, akkor már nem ébreszti fel a gépet. Ez vajon mitől lehet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.