Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9101) twon válasza Lecs@ (#9099) üzenetére


twon
tag

Rá kell tenni egy quick window tokot és megszűnik a probléma!

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

(#9102) DonMaster válasza Lecs@ (#9099) üzenetére


DonMaster
addikt

van rá garancia vissza lehet vinni kkicserélik egy uj telora ha az is akor azt is vissza lehet vinni, többen vitték vissza , aki meg nem képes ennyit emg tenni azért hoyg recseg ropog az meg inkább ne irkálja már , hogy zavar vigye vissza 1év gari mindegyikre van , 3-8napos elálás vagy csere is van vásárlástol számitva az 1 év gari meg nem járt le tuti mivel kevesebb mint 1 éve jelent meg , ha külföldön vette az illetö akkor vagy szerez eu-s garit itthon szervizeli vagy vissza viszi külföldre .
Teszem hozzá a recsegés ropogos probléma mind a qi hiányábol adodik, mivel a version g2 nél ott van a hátlapra ragasztva és az pont anyival több mint ami a d802-nél hiányzik és amiat recseg , mint a youtube os videoban is ha teszel rá ragszalagotr akor jo lesz. a koreai nál meg levehetö a hátlap :) csak is a d802-es europai verzio recseg ropog de nem mind föleg csak az elsö seriás.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#9103) baluka26 válasza Lecs@ (#9099) üzenetére


baluka26
veterán

Raraksz tokot azt profit van...

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#9104) Lecs@


Lecs@
addikt

Mindegy. A készülék kitűnő, és ez a lényeg. Ha találtam volna fehéret MM-be amikor N5-t vettem, lehet elcsábulok. Egyenlőre N5 kitűnő szintén nekem, de nem feledem a G2-t sem.

512 GB

(#9105) Mett válasza twon (#9101) üzenetére


Mett
senior tag

vagy egy másik megoldás [link]
szétszedni és kiékelni, úgy kemény lesz

(#9106) lajki7 válasza Lecs@ (#9104) üzenetére


lajki7
senior tag

Nekem is nagyon tetszik a fehér :) De az a rohadt fekete vékony karma a kijelző szélein....folyton ki szúrja a szemem :D feketénél ugyebár nem latszik :P itt pont latszik is :/ rohadtul nem bejövös,pedig ha az nem lenne tuti cserélném fehérre még ma :DDD
Olyan mintha kicsit kisebb lenne a kijelző a fekete szarsag miatt,pedig nem:)

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#9107) rossbrown válasza Gaberking (#9093) üzenetére


rossbrown
csendes tag

Kedves Gaberking,

Köszi a választ.

Sajnos nincs ismerősöm akivel össze tudnám vetni a vételi jelszinteket, a T-nél pedig nem fognak kibontani emiatt egy telefont csak mert van egy ilyen gyanúm... :-( A szerviz válasza az volt, hogy nem találtak hibát, de a készüléket újrakalibrálták (gondolom ez érintette a rádiós paramétereket) és a legújabb oprendszert tették rá, ami ugye ugyanaz lett mint a gyári...

T-s készülékkel tapasztaltátok a hibát, vagy gsm-boltos gyári független telóval?

(#9108) baluka26


baluka26
veterán

Masnak ia frissult szoftver 10c-re?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#9109) Cathulhu válasza lajki7 (#9106) üzenetére


Cathulhu
addikt

tudod hogy lett volna szerintem nagyon jo a feher? Ha a kijelzo mellett fekete marad, igy olyan lett volna mintha egy-egy feher also es felso sav lenne egy teljesen fekete kijelzo folott/alatt. Amolyan HTC-sen

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#9110) lajki7 válasza rossbrown (#9107) üzenetére


lajki7
senior tag

Csináld ezt és jó lesz :)

Gyári visszaállítás - Rakd fel a 10b független romot - Gyári visszaállítás megint és használd :)

Tisztabb rendszer a 10b mint a Tmobilos foss,tele van pakolva sok szarral,feleslegesen...állítom ezzel jobb is lesz az aksi időd:) Sok sikert.

Andrew: Vagy mint a Nexus 5nél :D Nézd meg,ott ilyen ahogy irod:) Jah csipíztam volna én is :D es akkor nem lenne ez a kurva fekete karma körbe ami iritálja a szememet :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#9111) rotobot


rotobot
tag

Nem hallgattam azokra, akik azt mondták, hogy soha LG-t!
Én is vettem egy G2- őt.Telekomtól.
3 hetesen mikrofonhiba.Telefon vissza a Telekomhoz. Köcsög Lg Telemax szerviz 10 napra rá visszaküldte úgymond javítva, szoftver csere!!! Már a T- ben kiderült, hogy ismét nem jó a telefon.
Át se vettem,visszavették, azóta várok a rohadék szervizre. Lassan egy hónapja nincs telóm, csak a szar cserekészülék. Lg Magyarországot hívtam többször, panaszt tettem, stb. Le se szarják az embert.
Válaszként elküldték a garanciális jogaimat! Nem a rohadék szerviz hibáját vizsgálják, hanem a vevővel kötözködnek! Szóval akármennyire is jó a teló, én is azt mondom, hogy soha többé LG!
Rohadjon meg, ha nem képes normálist szervizt biztosítani és normális képviseletet fenntartani.

(#9112) Gaberking válasza rossbrown (#9107) üzenetére


Gaberking
senior tag

Mindkettőt Németországban a Media Markt -ban vásároltuk.
Írták többen is a megoldást nyújtó fórumban, hogy hetekig volt ezzel a hibával szervizben a telefonjuk és ugyanazokat a javításokat végezték el ott is, mint amiket te is leírtál és mikor visszakapták, ugyanúgy pattogott. Viszont a szoftver újratelepítése, amit mindenki otthon csinált, megoldotta náluk a problémát.

(#9113) Lecs@ válasza lajki7 (#9106) üzenetére


Lecs@
addikt

Fehér G2, fekete tok. Vagy Fehér N5, fekete tok. Ez lesz a következő Lehet holnap megyek Insbrucba MM megnézem mi a helyzet. Amikor voltam, mind2 pont rendelés alatt volt. :K

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#9114) Lecs@ válasza rotobot (#9111) üzenetére


Lecs@
addikt

Egyetlen dolog, ami keményen a Samsung javára szóljon. A szervizháttér felülmúlhatatlan. És a kijelző fekete színe. Semmi több.

Sorry szerk..

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#9115) Cathulhu válasza Lecs@ (#9114) üzenetére


Cathulhu
addikt

Samsung telefonomat ugyanaz a telemax javitotta garanciaban mint ahova az LG-t is kuldeni kell.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#9116) vadászcsiga válasza Lecs@ (#9113) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Vagy fehér G2, világoskék hátlap. Ipadnél bevallt smart coverrel.
Rendeltem is, ha megjott és tényleg szép majd linkelem

[ Szerkesztve ]

(#9117) Lecs@ válasza Cathulhu (#9115) üzenetére


Lecs@
addikt

Én a Samsung gyári garanciaszervizére gondoltam.

(#9116) vadászcsiga :K

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#9118) zack válasza Lecs@ (#9114) üzenetére


zack
nagyúr

+1

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9119) -Mosquito- válasza Lecs@ (#9114) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Kell is a szerviz oda. ;]

Rotobot:
Nekem csak jó tapasztalataim vannak a Telmaxról. :)

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#9120) barmar válasza baluka26 (#9108) üzenetére


barmar
aktív tag

Nekem nem talál új frissitest. Van már 10c?

(#9121) Gaberking válasza barmar (#9120) üzenetére


Gaberking
senior tag

nekem a 10a -nál sem talál újabbat...

[ Szerkesztve ]

(#9122) Legendas


Legendas
aktív tag

Kipróbáltam egy AOSP Kit Kat romot, nem volt vészes, de egyenlőre visszajöttem gyárira épp most rakom. Akit érdekel itt van a link és található benne lg camera apk is mármint a szövegben és simán felrakható.
http://mobilesyrup.com/2013/11/27/custom-romantic-paranoid-android-4-0-aosp-android-4-4-for-lg-g2/
Sok sikert! :C

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#9123) baluka26 válasza barmar (#9120) üzenetére


baluka26
veterán

Ja, nekem 10c van.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#9124) Lecs@ válasza -Mosquito- (#9119) üzenetére


Lecs@
addikt

Ahogy olvasod néha LG-nek is kellhet.

512 GB

(#9125) zack válasza -Mosquito- (#9119) üzenetére


zack
nagyúr

Lehet kifogtam, de ennyire stabil és problémamentes telóm még nem volt mint a G2. Szerintem nem lesz mire cserélni 2014-ben. Eléggé megálltak / lelassultak a fejlesztések. A hajlított kijelző nekem nem innováció, ahogy a több RAM és a gyorsabb proci sem. Nem is tudom mi kellene, hogy cseréljem, annyira jó a G2 mindenben. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9126) jacis válasza zack (#9125) üzenetére


jacis
nagyúr

Én is ezt érzem a G2-vel kapcsolatban.
Talán a G3 lesz az ami érdekes lehet ;)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#9127) zack


zack
nagyúr

Még pár nap és tölthető lesz a slimroms.net-ről. :K :C

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9128) Mett válasza baluka26 (#9108) üzenetére


Mett
senior tag

taiwani meg kazahsztáni romok már kijöttek ma, tölthetők

(#9129) toto0569 válasza zack (#9125) üzenetére


toto0569
addikt

+1 :C

(#9130) jacis válasza lajki7 (#9106) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem volt feketém a mostani fehér előtt és sajnos igaz, hogy a fekete jobban néz ki.
A fehér is nagyon szép meg minőségi, de valamivel jobban szeretem a feketémet amíg össze nem tőrt szarrá.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#9131) Oneil_85 válasza zack (#9125) üzenetére


Oneil_85
csendes tag

Teljesen egyetértek veled. Nekem az lg g2 előtt egy k750-es telefonom volt. Most érett meg a cserére. :)
Gondoljatok bele, h egy olyan régi telefonhoz képest milyen nagy változást láttam. :)

[ Szerkesztve ]

LG G2 32GB kártyafüggetlen, Black + 2 év teljeskörű garancia

(#9132) Legendas


Legendas
aktív tag

Srácok van egy kis gondom. Újra fel akarom tenni a gyári rendszert és a telepítés 49%-nál abbamarad és felajánlja az újrapróbálkozást.
Mi lehet a baj? Arra gondoltam esetleg le kéne teljesen formázni a telefont cwm-ből hogy tudom?
köszönöm előre is :R

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#9133) -Mosquito- válasza zack (#9125) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Ezt fogom én is venni,ha végre megjön a Gpad 3/4G verzió. :K

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#9134) #93966848


#93966848
törölt tag

Srácnak jól állna a fehér színű? :)

(#9135) vadászcsiga válasza #93966848 (#9134) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Srác vagyok és jól áll :K

(#9136) barmar válasza baluka26 (#9123) üzenetére


barmar
aktív tag

És ota-n jött vagy pc-rol?

(#9137) jacis válasza #93966848 (#9134) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem is jól álllll ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#9138) #93966848


#93966848
törölt tag

Köszi srácok :) Berendelve GsmLine-ról :C

(#9139) GGMPC válasza rotobot (#9111) üzenetére


GGMPC
őstag

Mi a f@szert telemax???!!!... Az a brigad mindennek az alja!

Egyebkent meg van a varosban rendes LG szerviz is! :K

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#9140) lajki7 válasza GGMPC (#9139) üzenetére


lajki7
senior tag

Hol??:) kerlek ird mar le melyik,en ugy tudom h bpen csak a telemaxnal szervizelnek:) oda kuldik

iPhone 11 Pro

(#9141) premete válasza GGMPC (#9139) üzenetére


premete
veterán

Az biztos, a telemaxnál már nincs lejjebb, azoknál az utolsó zuggsm is korrektebb.
Nekem az LG Központi Szerviz 2 nap alatt kicserélte a kijekzőt az N4-ben.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9142) GGMPC válasza premete (#9141) üzenetére


GGMPC
őstag

Nekem anno szetszedtek egy Motorola telefont es konkretan 4db alkatresz nem kerult vissza! :Y

Engem meg ugy nem hallottak orditani, mint akkor!

A komplett keszulekhazat berendeltettem veluk es ragaszkodtam hozza, hogy a Motokeres ismerosom rakja ossze...

Vicc az egesz brigad - max akkor nincs veluk baj, amikor a HTC keszulekeket tovabbkuldik a csehekhez!

Az meg megy nekik, de az is nehezen!

[ Szerkesztve ]

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#9143) tomi.ttt válasza barmar (#9136) üzenetére


tomi.ttt
tag

Hali! Nekem a telefonon és PC-n sem talál frissitést.

[itt] viszont már vannak új feltöltések. :U

(#9144) Azharel


Azharel
aktív tag

Minden lg telefon a telemaxhoz kerül, vagy csak a pestieké ? Nagyon remélem amit pécsen adok le az nem kerül a telemaxhoz mert a hajamat kicsupálom azonnal....

(#9145) Lecs@ válasza Azharel (#9144) üzenetére


Lecs@
addikt

Miért kell leadnod ?

512 GB

(#9146) -Mosquito- válasza vadászcsiga (#9135) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Gondolom kemény is,és nem huppog.. :D

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#9147) Azharel


Azharel
aktív tag

Félre ne értsetek, nem kell leadom, semmi baja. Csak kifejezetten azért vettem a T-nél a készüléket hogy legyen normális garanciám, erre azt olvasom hogy a telemax szervízelte másnak a készüléket....

(#9148) tomi.ttt


tomi.ttt
tag

Sziasztok!

Az LG facebook oldalán most olvastam, hogy a T-mobile-nál 7990ft-ért van Quick Window tok.

Ahogy írták inkább típusszám alapján érdemes náluk érdeklődni. CCF-240G

:)

(#9149) Wade0303


Wade0303
aktív tag

Európai V10C még nincsen sajnos.

(#9150) Legendas válasza zack (#9127) üzenetére


Legendas
aktív tag

Ez hivatalos vagy nem? :F

Jelenleg Honor Magic 5 pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.