Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9951) Viper26 válasza Naras (#9950) üzenetére


Viper26
nagyúr

(#9952) ktg3


ktg3
őstag

Na beléptem én is a klubba.

Első észrevételek:
Pozitív: Akksi nagyon király, kijelző szintén. Nagyon egyben van a telefon, szóval kb minden jó benne.
Kinézetre nagyon durva a teló és a távirányító app is nagyon rendben van. Marha gyorsan tölt a töltő.

Negatív: Mikrolaggok vannak. Rossz fényviszonyok között a fényképező pásztázója konkrétan szaggat (ezt nem is értem). Ha nyomorgatja az ember, akkor képes megreccenni, de nem kell nyomorgatni. Amúgy a recsegés egyáltalán nem zavar.

[ Szerkesztve ]

(#9953) rasotamas


rasotamas
veterán

Hello!

Keresgéltem vissza ebben a hosszúra nyúlt fórumtémában, de 2 dolgot nem találtam, pedig emlékszem, mintha lett volna szó róla:
- Hangerő növelés (füles, zenelejátszó)
- Gyári RAM pazarló hulladékok kiirtása (hogyan kell és mit lehet)

Tudtok hozzá valamilyen jó és nem drága fülest ami sokkal jobb a gyárinál? Korábban AKG-K321 volt nekem, imádtam, hogy nagyon hangos, bár kissé sok volt a magas, de biztos van jobb annyiért amin nincs rajta a drága AKG logó.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#9954) akooos válasza rasotamas (#9953) üzenetére


akooos
veterán

Szia!

Mind a kettő problémára roottal van megoldás.

Hangerő növelés: Letöltöd a D802-höz valót, utána root explorerrel kicseréled a letöltött fáljt az eredetire, amit előtte nyilván backupolsz.

RAM pazarlás: root explorerrel bemész system/apps mappába és nekiesel :U

Fülesben sajnos nem tudok segíteni, bár egy jó minőségű 15-20ezres kategóriára én is kiváncsi lennék. :U

(#9955) morphin válasza rasotamas (#9953) üzenetére


morphin
tag

Fülesből Sennheiser CX szériák teljesen jók 10-15k körül. Nekem van egy ötödik éves JBL Reference 220-am (anno 20k körül vesztegették) és áll leejtős amit tud vele a telefon...akkor milyen lehet még jobb fülesekkel. AKG nem rossz, de valahogy nekem a Sennheiser szimpatikusabb főleg, hogy volt egy CX300-am amit elhagytam régen. Mondjuk az zárt volt és a mélyek jóval erősebbek, mint mondjuk a JBL-en, de itt meg jobban kihallani a teljes hangképet...meghallani olyan hangszereket ill. hangokat amit mással mondjuk nem. Ehhez azért illik FLAC-ot használni, bár a 320-as empéhárommal is el lehet lenni szvsz. :K

(#9956) akooos válasza morphin (#9955) üzenetére


akooos
veterán

Nem néztem utána ezeknek, viszont előtte lenne egy olyan kérdésem, hogy ezeken van-e "távirányító", illetve mikrofon :U

Más: nekem fenn volt a snapdragon battery guru kb 1 hónapja. Tegnapelőtt letöröltem és látható javulást érzek a telefonon. RAM-ban és akkuban egyaránt. Nálam a guruval 1% készenlétben max 3 óra volt. Most anélkül egy teljes feltöltés után 6 órája van 100%-on :)

(#9957) Legendas válasza jilian (#9894) üzenetére


Legendas
aktív tag

Az lg kamerapphoz valami linket tudtok adni? Én a Slimet is és a Pa-t is kipróbáltam teljesen jó mind a kettő.

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#9958) Hunner válasza rasotamas (#9953) üzenetére


Hunner
senior tag

SoundMagic E10 - 10k huf, 18-20k-s fülesekkel felveszi a versenyt hangzás terén.

Annak idején ez alapján választottam, nem bántam meg :C

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#9959) hobbitka_ válasza akooos (#9956) üzenetére


hobbitka_
tag

Igen, sajnos hajlamos leakadni 100%-on az aksi visszajelzés, de ebből érdemi következtetéseket levonni nem érdemes.

(#9960) horimiki72 válasza Naras (#9950) üzenetére


horimiki72
aktív tag

A backup-al megegyező verziójú gyàri stock-ot újrahúzni és utàna arra a sajàt backupot.

Kawasaki ZX12R

(#9961) Gaberking


Gaberking
senior tag

Sziasztok!
Ma, ahogy bekapcsoltam a wifit a telefonon, felajánlotta a szoftverfrissítést.
Letöltötte, elkezdte telepíteni és újraindult, ezután egy párszor felvillant az lg logo és belépett a cwm-be. Hiába indítom újra a telefont mindig csak a cw -be lép be. Volt biztonsági mentés is, de azt cwm -ből visszaállítva (sikeres visszaállítást ír ki) sem indul el a telefon, többszöri lg logo felvillanás után ismét a cwm -be lép be. A download modot, az első hozzászólásban leírt módszerrel nem sikerül elindítani, mert a cwm-be lép be vele. Hogyan tudnék életet lehelni a telefonomba?
Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

(#9962) toto0569 válasza Gaberking (#9961) üzenetére


toto0569
addikt

nyomj neki hosszú POWER gombot amíg nem indul újra,mikor elsötétül akkor hangerő fel és USB-t gyorsan rádugod.Lehet,hogy párszor el kell játszanod,de hidd el így sikerülni fog.Elindul Download módban akkor telepíts KDZ-vel romot

(#9963) komoyosz


komoyosz
csendes tag

Sziasztok.

Érdeklődöm, hogy hányas Android van a G2-n?
Jaaa, még az is érdekelne, hogy kap e frissítést?

Köszi.

(#9964) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Nekem ma frissult 10e-re a szotver. Egyenlore nem latok erdemleges valtozast,bar meg egy gyari visszaallitast sem csinaltam.

(#9965) F-ECT$ válasza akooos (#9956) üzenetére


F-ECT$
titán

100%-ról 99-re kb 5-10x lassabban "merül le", mint pl 90-ről 89-re. Szóval ebből sokra ne következtess, bár szerintem is inkább árt, mint használ a batteryguru, ha egyébként okosan használod az okostelefonod.

komoyosz: 4.2.2, egyelőre jött már néhány frissítés ezen belül. Elvileg 4.4 is jön 2014 Q1-ben.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#9966) Gaberking válasza toto0569 (#9962) üzenetére


Gaberking
senior tag

Köszönöm szépen!
Próbálkozom, de nem sikerül a download mód.

(#9967) komoyosz válasza F-ECT$ (#9965) üzenetére


komoyosz
csendes tag

Köszi Szépen :-)

(#9968) Legendas


Legendas
aktív tag

A Slimkat egyenlőre jól szuperál, most fogom art-re állítani úgy is megnézem mit tud. Már csak egy jó fotószoftver kéne.

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#9969) Gaberking válasza toto0569 (#9962) üzenetére


Gaberking
senior tag

Nagyon sokszor próbáltam, de nem indul el download módban, csak az lg logo jön be.

(#9970) bigdee888 válasza FrankMonzano (#9964) üzenetére


bigdee888
tag

Na, porognek azert az LG-nel.
Milyen regioju telefonod van?

(#9971) toto0569 válasza Gaberking (#9969) üzenetére


toto0569
addikt

én is jártam már így de ha ,elsötétedés után úgy csinálod ahogy mondtam akkor menni fog.(lehet,hogy kell 20-30 indítás...)Másképpen nem fog menni.
Ugyan ebben a cipőben jártam mikor a V10C után FR-t csináltam.PRÓBÁLKOZZ!!!

[ Szerkesztve ]

(#9972) Gaberking válasza toto0569 (#9971) üzenetére


Gaberking
senior tag

Csináltam factory resetet is neki, de ahogy elindítottam, kb. 2 másodperc múlva belépett a cwm -be.

Olyan, mint ha nem lenne rajta download mód.

[ Szerkesztve ]

(#9973) toto0569 válasza Gaberking (#9972) üzenetére


toto0569
addikt

DE VAN!!!Próbálkozz,nekem is qrva nehezen ment download módba.Folyamatosan újra indítottam és egyszer csak sikerült úgy ahogy mondtam.

(#9974) feelurself válasza akooos (#9954) üzenetére


feelurself
aktív tag

nekiestem root explorerrel, de valami plusz dolgot is torolhettemy mert a galeria nem lat semmit, pedig vannak boven kepek a telon :D

(#9975) Gaberking válasza toto0569 (#9973) üzenetére


Gaberking
senior tag

Elképzelhető, hogy azért nem meg download módba, mert ahhoz a számítógéphez amivel próbálom, még soha nem volt csatlakoztatva ezelőtt a g2?

(#9976) Legendas válasza Gaberking (#9975) üzenetére


Legendas
aktív tag

nem képzelhető el elvileg ha egy sima töltőre csatlakoztatod és nyomod a fel hangerőt akkor is a download jön elő.

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#9977) toto0569 válasza Gaberking (#9975) üzenetére


toto0569
addikt

nem tom...nem hiszem.Ha felrakod a drivereket akkor meglátod.Az USB csatlakoztatást nagyon gyorsan kell csinálni ha lekapcsolt a kijelző!

(#9978) FrankMonzano válasza bigdee888 (#9970) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Azt hol tudom megnezni ?
Amugy a szoftver adatoknal EU szerepel,gondolom europai regios akkor.

(#9979) Tamás34 válasza FrankMonzano (#9978) üzenetére


Tamás34
senior tag

Sziasztok!

Azt hallottam, hogy állítólag a Viber nem tesz jót a telefonoknak! Szerintetek ez mennyire igaz?

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#9980) F-ECT$ válasza Tamás34 (#9979) üzenetére


F-ECT$
titán

Elrohad tőle a műanyag. Ez van. :U

Dive ever, work never.

(#9981) Lecs@ válasza F-ECT$ (#9980) üzenetére


Lecs@
addikt

Egy apptól ?? :Y

512 GB

(#9982) Tamás34 válasza F-ECT$ (#9980) üzenetére


Tamás34
senior tag

:C :N

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#9983) DonMaster válasza Lecs@ (#9981) üzenetére


DonMaster
addikt

igen sajnos egy app-tól és akkor még nem is irt a sulyos koroziorol , és a memoria és a mobil internet csökentéséröl sem , ez van a viber már csak ilyen. :D

bigdee888
van már v11b verzio is lg g2-re

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#9984) icecave


icecave
nagyúr

Közben majdnem teljesen megszáradt az Invisible shield, mér 1-2 nagyon apró kis folt van, azok holnara felszívódnak. Raktam fel pár képet: [link] Bár sokminden nem látszik rajta, csak nagyon közelről, ahol a fólia széle van. Egyébként olyan,mintha rajta sem lenne. Sikerült felraknom úgy,hogy egyetlen gyösz/porszem sem ment alá sem hátul, sem elöl. Remek :D

(#9985) Gergi válasza icecave (#9984) üzenetére


Gergi
aktív tag

Nagyon profi munka! :K

(#9986) migabi24 válasza icecave (#9984) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ez nagyon profi, gondolom a hátulja kevésbé csúszós így

(#9987) Bandus99 válasza icecave (#9984) üzenetére


Bandus99
őstag

Szep ...

koszonom... itt nem latszik ugy a szele mint annal az Mvmi folianal...

Mar csak 1 kerdesem maradt. Ez most a hagyomanyos InvisibleShield, vagy a HD verzio?

[ Szerkesztve ]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#9988) bigdee888 válasza FrankMonzano (#9978) üzenetére


bigdee888
tag

A telefon dobozan rajta van.

@DonMaster: egyelore csak 10A van.

(#9989) icecave válasza Bandus99 (#9987) üzenetére


icecave
nagyúr

Ez a sima, elöl-hátul. :) Régebben ez meglátszott a kijelzőn, rontott rajta,de azóta sokat javítottak az összetételen szerintem, mert kb. olyan, mint egy kristályfólia, ami az átlátszóságot illeti, pedig kikapcsolt kijelzőnél oldalról nézve ugyanolyan narancsos a felület, mint régen.

migabi24: Igen, pont ezért (is) vettem.

(#9990) icecave válasza icecave (#9989) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem tudtam már szerkeszteni: A HD egyetlen hibája egyébként,hogy csak "case friendly" verzióban van, azaz nem ér ki az előlap széléig, hogy ha valaki tokot tesz rá, akkor ne gyűrje fel a tok. Viszont ha meg nem használ tokot (mint én), baromi hülyén néz ki, hogy az előlap szélén belül csak 2-3 mm-re kezdődik a fólia (mint a rövid takaró a túl hosszú testhez). Úgyhogy marad a sima egyelőre, a HD meg majd tartaléknak.

[ Szerkesztve ]

(#9991) FrankMonzano válasza bigdee888 (#9988) üzenetére


FrankMonzano
őstag

KHUNOPEN,6DE,MADE IN KOREA :D,ezek szerepelnek,amik kapcsolodhatnak a regiohoz.

(#9992) #93966848


#93966848
törölt tag

Olyan appot keresek, aminél zárolt kijelzőn is megjelennek az értesítések egy kis ablakban.

(#9993) vfeco


vfeco
aktív tag

Nillkin rápattintós tok ennél a modellnél is tökéletes választás. Képek: [link]
Jól illeszkedik, igazi prémium termék kiváló minőségű fóliával ahogy azt megszokhattuk a cégtől.
Egy origim van pluszba, lehet eladó lesz mert ismerős végül nem G2-t vett.

(#9994) laca.1


laca.1
aktív tag

hali.
szeretnék tanácsot kérni mégpedig hogy meg érné-e rootolni a telót két dolog miatt amit itt sokan jónak tartotok
1.kamera buher(szebben fotóz)??
2.hang buher(hangosabb lesz )??
csak root semmi mást nem szeretnék ez elég lenne hozzá igaz?já és mi lesz a garival?

(#9995) csacsi67 válasza #93966848 (#9992) üzenetére


csacsi67
addikt

Elatad az i5 ezért haragszom rád . :DD De segitek [link]

(#9996) #93966848 válasza laca.1 (#9994) üzenetére


#93966848
törölt tag

Nem veszted el a garit, csak ne rootolva szervizbe a telót :D
Vissza lehet állítani unrooted-ra, megmarad a gari :)

(#9997) #93966848 válasza csacsi67 (#9995) üzenetére


#93966848
törölt tag

Még nem adtam el :P
Abszolút nem bánom!!!Ez az eddigi legjobb telefonom!!!! ;)
Köszi :)

(#9998) Azharel válasza #93966848 (#9996) üzenetére


Azharel
aktív tag

És annak mi a menete hogy unrooted legyen ? twrp wipe aztán kdz ? Mert gondolom ha csak unrootolom akkor download módba látszani fog hogy rootolva volt.

[ Szerkesztve ]

(#9999) csacsi67 válasza #93966848 (#9997) üzenetére


csacsi67
addikt

Árulod? Átveszem jó áron. :)) Most ez komoly tényleg érdekelhet.

[ Szerkesztve ]

(#10000) bakosarpi válasza Azharel (#9998) üzenetére


bakosarpi
tag

A samsungoknál látszik, itt nem, mert a bootloadert nem oldod fel... Üdv! Mármint a kingo root-al.

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.