Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8501) Mett


Mett
senior tag

viszont sok más dologban nagyon jó a telefon. pl kamera, gps. egyben nem láttam még ilyen erőset

htc onehoz még annyit.. az mióta lineáris? vagy lehet teljesen függetleníteni "a nagy beats audio" hányástól?

[ Szerkesztve ]

(#8502) rasotamas válasza Mett (#8493) üzenetére


rasotamas
veterán

Nincs valami ötleted mi lehet? Mintha jó lett volna mielőtt kifizettem. Auto hide volt fent de már leszedtem. Lucky patchert tetten fel de nem használtam. Melyik menüponttal lehet ezt az eltüntetést bekapcsolni? Nekem csak disable, height meg color/opacity van.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#8503) zack válasza Mett (#8500) üzenetére


zack
nagyúr

"de ha már az lg nagy csinnadrattával beállítja ezt a telefont egy szinte highend audio dolognak, ha írhassam már le az igazságot róla. nem mind arany, ami fénylik, maximum a marketing gépezet teszi azzá meg a sok bírka, aki beszopja"

Linkeld már be légyszíves, az LG hol állította azt, hogy ez a telefon szinte high end audio cucc... :U
Leírták a paramétereit (DAC), és telefonokhoz képest a minőségi szintet. Mi ezzel a gond?

Az hogy te asztali cuccokhoz hasonlítgatod, azért ne az LG legyen már a hibás, meg a többi júzer aki "beszopta". :((( Telefonos körökben pedig a marketing igen is megállja a helyét, mert jó cucc.
Nem hallottál még olyan telefont, ami nem kiemelkedő a kategóriájában, nincs viszonyítási alapod, mert akkor másképp vélekednél. Próbálod megmondani a frankót, csak hát több sebből is vérzik.

Óriási gondok lehetnek a fejedben, hogy még így sem érted miről beszélünk.

"htc onehoz még annyit.. az mióta lineáris? vagy lehet teljesen függetleníteni "a nagy beats audio" hányástól?"

Látod? Erről beszélek. És igen. A Beats Audio hányást ki lehet kapcsolni. :U Sosem használtam, de ezt mindenki pontosan jól tudja, hogy a Beats csak marketing bullshit. Persze van aki ezzel hallgatta. Egészségére. Ettől még nem kell őket felakasztani.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#8504) rasotamas válasza Mett (#8501) üzenetére


rasotamas
veterán

A wolfson DAC csak annyit tesz, hogy ez a telefon pontosan olyan jó audio minőséggel rendelkezik, mint az iphone/ipod. Ez annyit tesz, hogy mobilok közt a legjobb, nem több.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#8505) ferrari1 válasza zack (#8503) üzenetére


ferrari1
őstag

"Óriási gondok lehetnek a fejedben, hogy még így sem érted miről beszélünk"

:C :R Végre valaki leírta azt, amit én nem szerettem volna!

[ Szerkesztve ]

(#8506) Mett válasza rasotamas (#8502) üzenetére


Mett
senior tag

gravitybox talán, ha használod. távolítsd el a frameworkot majd telepítsd újra

(#8508) Mett válasza rasotamas (#8504) üzenetére


Mett
senior tag

jól mondod a telefonok közt a legjobb. utcai hallgatásra elmegy. de ott is idegesítő számomra. kényszermegoldás a telefonos zenehallgatás, de más lehetőség nem igazán van
g2-ben nem wolfson van egyébként, hanem qualcomm WCD9320 dac

[ Szerkesztve ]

(#8509) zack válasza Apaxp (#8471) üzenetére


zack
nagyúr

Feltettem, de szedtem is le. Sok volt az FC már az elején. A billentyűzettel volt gondja. Állandóan 1sec szünetekkel dobálta fel a hibaüzenetet. Valamiért nem működött, nem jött elő a bill. :U

Rayglobe 3.2-öt szokom, amíg a KitKat nem jön. Odébb lesz ez még (2014 Q1).

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#8512) Mett válasza zack (#8503) üzenetére


Mett
senior tag

mint már írtam, ha neked meg másnak megfelel, akkor hallgasd örömmel. attól még ne szól jól

(#8513) zack válasza Mett (#8508) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem jobban fogunk járni, ha csak az XDA-t fogod használni. Megint blődséget írtál, és már most unom, hogy javítgatni kell a "szakmai" állításaidat.

Wolfson WM5110 mobile 24-bit/192kHz DAC van benne. [link]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#8514) sirály12 válasza Mett (#8508) üzenetére


sirály12
őstag

A cikkben "a G2-ben egy Wolfson WM5110-es DAC dolgozik", ez akkor hogyan lehet?

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#8516) Tamás34 válasza lgfan4942 (#8515) üzenetére


Tamás34
senior tag

Üdv a klubban! :C

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#8517) icecave válasza zack (#8483) üzenetére


icecave
nagyúr

Ja, látom... :D Egyébként osztom a véleményed, és ahogy én is írtam, jobb flat-en, mintha bármit is állítanék. A gyári mikrofonos füles sokkal jobb, mint gondoltam, de a kábele az agyamra vagy... Ha több basszust akarok még annál is, akkor meg ott a cx500 II, tudom, vannak jobbak, szebbek, de nekem már szolgál pár éve, amíg szét nem megy, addig használni fogom. Van ugye még a cx680 is a sportoláshoz, az már más kérdés, hogy ezt a tepsit hogy viszem futni, mert a szobabicaj és a futópadon hegymenet még oké, de valami "jobban ugrálós" program már nem igazán.

Egyre jobban belakom a telefont, a legnagyobb gondot nem a programok konfigurálása jelenti, hanem az, hogy ha van egy igényem, aminek kielégítésére keresek egy appot, a legtöbb idő azzal megy el, hogy találjak egy olyat, ami valahogy ki is néz, mert 10ből 9 egyszerűen igénytelen hányadék kinézetre, már bocsánat (de ezt tudjátok is, úgyhogy nem mentegetőzöm).

Még utána kell néznem majd, mi az, ami nagyon meríti a telefont, az e-mailek ellenőrzését a lehető legnagyobb - számomra még elfogadható - időközre állítottam, a homescreenen 4 kicsi widget van kint (ennyire van szükségem, ezek maradnak is), ezek frissítését szintén. Képernyő automata fényerőn van.

[ Szerkesztve ]

(#8519) gabesz839 válasza lgfan4942 (#8515) üzenetére


gabesz839
senior tag

Jó neked. Én majd csak pénteken tudok hozzá jutni, ha minden jól megy. Kíváncsi leszek nálam mennyit fog bírni -

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#8521) Gyula88


Gyula88
tag

Emberek ki lehet szedni azt, hogy a hangeroszabalyzokkal elinduljon a kamera/jegyzet?
Mert nalam zsebben eleg gyakran osszejon az elinditasuk es a kamera uresben eleg rendeseb szivja az akkut! Csak arrol veszem eszre h melegszik a zsebem :-P

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#8522) gabesz839 válasza lgfan4942 (#8520) üzenetére


gabesz839
senior tag

Igen, sok felöl hallom hogy sokat bír. Kimondottan az akku miatt váltok, mert az N4 üzemidővel nem, illetve sohasem voltam megelégedve.

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#8525) csubííí válasza FrankMonzano (#8437) üzenetére


csubííí
senior tag

Már mért írnák "butaságokat"! Lehet Te írsz azt! Személyesen és levélben is megkérdeztem a Media Markt és Euronics üzleteket és mindkét üzletben személyesen és levelezés útján is azt a választ kaptam,hogy mivel hivatalosan forgalmazzák az LG G2 16GB készüléket így 2 év gyártói garancia van rá. Az LG a csúcs telefonjaira nemrégiben bevezette a 2 év gyártói garanciát,(a hivatalos forgalmazásból valókra) ezt a választ kaptam. 2 év a készülékre 1 év a tartozékokra. PL:[link]

[ Szerkesztve ]

(#8526) gabesz839 válasza lgfan4942 (#8524) üzenetére


gabesz839
senior tag

Az akkumulátoron kívül mindennel. Csak hát most kell egy nagyobb és szebb.

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#8528) Jeanne d'Arc válasza Mett (#8508) üzenetére

Neked van ilyen telefonodon vagy volt valaha ilyened?, Mert szerintem csak idegesíteni járkálsz ide!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#8529) csubííí válasza lgfan4942 (#8527) üzenetére


csubííí
senior tag

Ha jól elolvastad amit írtam,akkor egyértelműen kiderül belőle minden. Mikortól vezette be azt nem mondták,de a G2 már beletartozik. A hátlap "nyöszörgésre" meg ha visszaolvasgatsz találsz válaszokat,de szerintem az nem tartozik bele a "rendeltetés szerinti használat akadályozásába" és lehet ezért nem garanciális a javítása.

[ Szerkesztve ]

(#8531) DonMaster válasza csubííí (#8525) üzenetére


DonMaster
addikt

igen de eddig 2év teljes körü volt az lg nél most 1 teljes és 1 sima de gyári még ha t-ben veszed akkor is csak ezen átsiklanak és a nem teljeset sokan sima boltinak veszik pedig az gyári csak 1év után fülest és töltöt nem cserélnek ennyi.hivatalos link ami vonat kozik minden magyarországon forgalmazot lg g2-re persze amit m.o. vezettekbe és nem külföldi régios [link]

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#8532) gabesz839 válasza csubííí (#8529) üzenetére


gabesz839
senior tag

Na akkor most már tudom hogy mit figyeljek ha megveszem.

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#8533) icecave válasza lgfan4942 (#8518) üzenetére


icecave
nagyúr

Mivel én iOS-ről jöttem, és csak 2 napja, eddig a legfontosabb dolog az volt,hogy megtaláljam az ott használ programokat (vagy ha nincs, akkor az alternatíváikat) androidon.

Amit találtam androidra is egy az egyben:

- splashtop remote desktop
- dropbox
- facebook
- skype
- OTP smartbank
- Data usage
- BP menetrend
- chrome
- koin (költségszámoló)
- endomondo (sport tracker app)
- pocket (weboldalak lementésére használom)
- speedtest (internet sebesség mérő)
- lastpass (jelszómentő program)
- NBA game time
- időkép
- köpönyeg
- WOL (wake on lan app)

Amihez alternatívát kellett:

-due helyett any.do (emlékeztető és todo app)
- lottó helyett az "okoslottó" (ez fényévekkel jobb megoldás volt iOS-en, mint amit találtam itt helyette)
- polar beat - ez nincs meg androidon, remélem, lesz majd...

Kb. ennyi egyelőre, 90%-ban belaktam a telefont, a maradék majd alakul, főleg, ha szabin leszek majd az év utolsó 2 hetében :)

(#8534) -HajTömeg- válasza icecave (#8533) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

IOS-ról váltva mennyire gördülékeny a rendszer?

Alias: Júzer error

(#8536) csubííí válasza lgfan4942 (#8530) üzenetére


csubííí
senior tag

Ha megnézed a G2 az minden téren a felső kategóriába tartozik a legjobb,de egy teló sem tökéletes.
Az ára viszont a csúcs készülékekhez képest a legkedvezőbb,szerintem a nálunk elérhető telók közül ilyen "kedvező" árral még nem került forgalomba telefon.

(#8538) icecave válasza -HajTömeg- (#8534) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát erre még kicsit korai válaszolni, de amit eddig észrevettem:

- vannak mikrolagok, sőt, ami furcsa,hogy mondjuk play store-ban böngészek, valamire rámegyek,hogy telepítse, és böngésznék tovább, akkor ott elgondolkodik egy kicsit.
- ha több dolog is használja a cpu-t, akkor azért azt megérzi a rendszer (nem sokáig, csak amíg a rendszer kitalálja,hogy ossza el az erőforrást)
- ami érdekes, hogy egy-egy appot elindítva "sokat kell várni". iOS-en egyből csinálhattad az appban, amit akartál, itt meg kapsz egy kezdőképernyőt, vagy valamit, és azt kell nézni, amíg betölt a program (pusztán 1-2 másodpercről van szó, de aki máshoz szokott, nagyon is feltűnik neki)

Kb. ennyi most így 2 nap után, hozzáteszem, ezt lehet, hogy más észre sem veszi, csak az, aki évek óta iOS-t használt, és ahhoz szokott hozzá. Tehát gyors, meg minden, nincs ezzel gond, van alatta elég vas, de amiket írtam, az egy volt iOs használót zavarhat, más meg észre sem fogja venni.

BTW, tegnap jó volt asszonyt szívatni a TV kapcsolgatásával :D

Ami még baromira tetszik a widgetek (bár rohadt nehéz találni olyan programot, ahol a program és a widgetje is jól néz ki/nem ocsmány), de ha mégis talál az ember, akkor nagyon jól tud jönni (egy adathasználat, vagy egy Wke on lan, vagy ilyesmi widget és máris nem kell elindítani az appot, hogy lásd, mi a helyzet).

[ Szerkesztve ]

(#8539) -HajTömeg- válasza icecave (#8538) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

:R a választ. Várom a tapasztalataidat.

Alias: Júzer error

(#8540) Toobee válasza Mett (#8490) üzenetére


Toobee
veterán

Egy szoval sem mondtam, hogy fejhallgatoerositoket verne. Az egyik legjobb telefonos hanghoz viszont tartom magam. Hiend hagyjuk mar...most akkor en is dobalozzak, hogy mik jartak nalam es most epp mi van? Erto olvasas..

https://barbieripnk.hu/

(#8541) Endr00 válasza icecave (#8538) üzenetére


Endr00
aktív tag

Engem inkább csak az érdekelne, hogy mennyire zavaró (már ha van) a scroll lag? Pl telefonkönyvben, vagy bönészőben.

Samsung Galaxy S23

(#8543) FrankMonzano válasza csubííí (#8525) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Nekem az LG mast mondott,parszor targyaltam veluk telefonon informaciokepp a garanciaval kapcsolatban. Azt mondtak 1ev van a fuggetlenekre,1+1 a szolgaltatos keszulekekre. A media markt nem tudom,hogy akkor milyen szerzodesben lehet az LG-vel.

(#8544) csubííí válasza lgfan4942 (#8537) üzenetére


csubííí
senior tag

Ezt most beszéltem az LG vel Chet-en!

LG Electronics Magyarország: Üdvözöljük...........! Kérjük várjon kollégánk jelentkezéséig.
LG Electronics Magyarország: Üdvözlöm! Csikós Csaba vagyok. Miben segíthetek?
.............Azt szeretném kérdezni,hogy az LG G2 16 GB-os telefont ha a Media Markt-ba vagy az Euronics-ba veszem meg akkor is 2 év LG garancia van rá?
LG Electronics Magyarország: Így van.
.............Nagyon szépen köszönöm! További szép napot és jó munkát!
LG Electronics Magyarország: szívesen
LG Electronics Magyarország: Segíthetek még valamiben?
.............Köszönöm,nem.
LG Electronics Magyarország: Köszönöm szépen megkeresését! Amennyiben további kérdése lenne termékeinkkel kapcsolatban, forduljon hozzánk bizalommal.
LG Electronics Magyarország: További Szép Napot kívánok. Viszontlátásra!

(#8545) DonMaster


DonMaster
addikt

Hivatalos info

Garanciainformáció

A GYÁRTÓ GARANCIÁRA VONATKOZÓ MEGJEGYZÉSEI

A garancia időtartama
Munkaerő : 24 hónap a készülékre (T-Mobile,Telenor, Vodafone)
Alkatrészek : 12 hónap a tartozékokra
Kivétel : 2012. április 1 után megjelenő új modellek tartozékgaranciája a T-Mobile-nál is 12 hónapra módosul.
Garanciafeltételek : Garanciális szervizszolgáltatás igénylését küldje el online, vagy hívhatja a(z) [06 40 545454] számot. Kérjük, legyen kéznél a termék sorozatszáma, illetve a vásárlást igazoló dokumentum. Ezek segítéségével szolgálhatunk ugyanis pontosabb információkkal.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#8546) gabesz839 válasza DonMaster (#8545) üzenetére


gabesz839
senior tag

Ez a garancia minden topikban slágertéma.
Egyébként ha a szolgáltató aláirat velem két évet, akkor el is várom hogy annyi legyen a garancia. Ami még pluszz hogy náluk még biztosítást is lehet kötni. Ha viszont függetlenül is 2 év, akkor az nagyon korrekt és figyelemreméltó.

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#8548) icecave válasza Endr00 (#8541) üzenetére


icecave
nagyúr

Nemigen van, de előfordul, viszont ez "iOS-es szemmel" sem zavaró.

Azért az egyértelműen látszik, hogy ez az android már nem az a rég, szaggatós, lefagyós, stb. oprendszer. Persze, itt is volt azért,hogy letöltöttem 10 appot, mely ugyanazt az igényt szolgálja ki, és amíg válogattam, volt, ami kilépett, lefagyott, de persze ilyen mindig is lesz, elvégre nem szűrik annyira a programokat, mint appstore-ban (javítsatok ki,ha tévedek).

Most més később is azt fogom mondani,hogy aki nem akar pöcsölni azzal, hogy szépen személyre szab magának mindent, hanem csak "kapom és használom" rendszert szeretne kevesebb beállítási lehetőséggel, az az iOS-t válassza. Pl. tablettel már más a szitu, az marad iPad, mert asszony sokat használja. Neki a haja kihullana tőle. Ő az utóbbi csoportba tartozik: nem érdeklik a beállítások, rakják elé, működjön, de pont l*szarja, hogy az adott program milyen személyre szabható dolgokat tartalmaz (amire neki, mint átlagos usernek nincs is szüksége ugye).

(#8549) F-ECT$ válasza Tamás34 (#8443) üzenetére


F-ECT$
titán

Ne izgulj, az RR3 is tud akadozni :)

Dive ever, work never.

(#8550) dave_gahan válasza zack (#8483) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Zsír ez a Sennheiser IE 800, de könyörgöm, 173890 Ft-ot egy fülesért! :F :Y
Természetesen ízlések és pofonok, de sztem utcán/tömegközlekedésen nem jön ki a pluszminőség, otthon pedig úgysem a telón hallgatok zenét. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.