Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9501) -Mosquito- válasza gekkoXT (#9490) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Sok mindent kell/kéne még tanulniuk! :( Mert ez minden de nem egy korrekt/szakmai írás és teszt!

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#9502) premete válasza -Mosquito- (#9501) üzenetére


premete
veterán

Lehet a fóliát rajta felejtették ezen is. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9503) diodd válasza -Mosquito- (#9501) üzenetére


diodd
tag

Én is már az elején gondoltam hogy nem valami profik, főleg amikor megláttam, hogy 'Sony Experia'

Mate 7

(#9504) w333 válasza diodd (#9503) üzenetére


w333
félisten

Pontosan annyi közük van az okostelefonokhoz, mint tyúknak az abc -hez :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#9505) Legendas


Legendas
aktív tag

Van valami jól használható Custom rom 4.4 vagy újabb? Kiprobalnám.

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#9506) w333 válasza Legendas (#9505) üzenetére


w333
félisten

Omni Rom vagy CM11 ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#9507) Legendas válasza w333 (#9506) üzenetére


Legendas
aktív tag

+1 hazaérek Nekiugrok :C :R
OTG - t tudják? Ahogy látom 8mp-t kezel a kamera.

[ Szerkesztve ]

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#9508) akooos válasza DonMaster (#9485) üzenetére


akooos
veterán

Ha egy új autót elviszel szervízbe, hogy szakszerű javítást kérj rá, de amikor mész érte akkor annyit látsz, hogy 2 kerék fordítva van rajta, az egyik szélvédő megrepedve akkor is ez a véleményed? Nehogymár Ő legyen a hibás, hogy ilyen fos trehány szar munkát végeznek a "SZAK"szervízben...

(#9509) w333 válasza Legendas (#9507) üzenetére


w333
félisten

Sajnos nem tudok semmi infót róluk mondani ... ki kell próbálni ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#9510) DonMaster válasza akooos (#9508) üzenetére


DonMaster
addikt

nem irtam azt hogy ö a hibás , de a te felvétéseddel , autora vetit ve beviszed szervizbe márka szervizbe a kocsit, és vissza kapva meg nem volt lecsukva a motorháztetö teljesen , kb ennyi volt a hiba itt is 1 mozdulat , ebböl csinált ekkora cirkuszt . már bocs de nem volt össze patitnva , ne értsen senki sem félre nem komálom én sem azt a szervizt , de ez van a samu is ott javittat, ettöl még nem a gyártó a hibás , oké sxr szervizben szereltet az lg lehetne jobb mint régebben az oktogon-on, de okés hibás volt a szerelés én nem hoztam volna el még ha csak 1 mozdulat kellet volna a szereléshes , de ebböl egy akkora lg lejárato kampányt cinált ide , hogy az már gáz , nem védem a servizt de ha valaki ekkora egy b. akkor az ne reklamáljon már ennyit minek vette át .

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#9511) barmar válasza premete (#9502) üzenetére


barmar
aktív tag

tuti van gyárilag fólia a kamerán? mert nem látszik egyértelműen, nemtudom hogy el merjem-e kezdeni kaparászni..:)

(#9512) coolrob


coolrob
aktív tag

Hali!
Na sikerült belépni a klubba :)
Most ismerkedek vele.
Fent állapotjelző sávon milyen futó program lehet az, aminek egy ilyen fehér négyzet ikonja van, benne egy N betű féleséggel? :)

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#9513) Endr00 válasza coolrob (#9512) üzenetére


Endr00
aktív tag

NFC

Samsung Galaxy S23

(#9514) barmar válasza coolrob (#9512) üzenetére


barmar
aktív tag

nfc

(#9515) icecave


icecave
nagyúr

Érdekes dolog történt... zenét hallgattam a saját fülesemmel a G2-n, látom,hív az asszony, kirántottam a jack dugaszt a telefonból és felvettem. Erre mondja,hogy olyan néha a hangom, mikor beszélek, mint amikor elkezdi nyújtani a hangot a kazettás magnó, mert lassabban játssza le a zenét, mint kellene...

Remélem, ez nem lesz általános probléma, mert az elég nagy kapufa egy telefonnál...

(#9516) Fapuma77624


Fapuma77624
tag

Az ACR nevezetü app megy G2-ön? Ez egy hivasrogzito app. Vagy kell neki a root...?

(#9517) w333 válasza icecave (#9515) üzenetére


w333
félisten

Nyugi ... ez 99% hogy a szolgáltatód miatt van :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#9518) icecave válasza w333 (#9517) üzenetére


icecave
nagyúr

Csak azért "stresszeltem be", mert még soha nem volt ilyen. Telefont váltottam, és lett.

Egyébként egy kis morzsa azoknak, akik állandóan kérdezik, mikor írom már meg a hosszabb szösszenetet arról, milyen is iPhone-ról androidra váltani: egyre jobban szeretem ezt a telefont, 2 fő gondom azonban van vele: egyik az,hogy nagyon csúszik/nem elég biztos számomra fogása, (de ez megoldódik,ha megérkezik a full body fóliám), a másik pedig az,hogy baromi nagy. Így az alap műveletek is 2 kezet igényelnek, valamint a zsebben szállítás, főleg úgy, hogy még egy füles is be van dugva, tiszta horror. Agyon lehajolni sem kell úgy, nem hogy leguggolni :D

[ Szerkesztve ]

(#9519) emvy válasza w333 (#9517) üzenetére


emvy
nagyúr

Ez a telefon miatt van, egyebkent mas telefonokkal is elofordult idonkent. Ezt a GSM protokoll egyebkent sem 'tudja' produkalni.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#9520) #93966848


#93966848
törölt tag

Megérkezett a kicsike (nagyocska :D ) Iphone 5 után teljesen elvarázsolt :)
Mit javasoltok, miket tegyek a telóra?Gondolok itt rootra, hogyan kell, főzött rom, launcher.Köszi előre is :)

(#9521) Fapuma77624 válasza #93966848 (#9520) üzenetére


Fapuma77624
tag

Teljesen jó úgy ahogy van. Nekem is csak amiatt van root h felismerje az ntfs-es külső vinyóm. Ennyi...

(#9522) tomi.ttt


tomi.ttt
tag

Sziasztok! nincsen vakakinek esetleg Slim Armor tok eladó? :U :) Vagy esetleg olyan becsúsztathatós bőrtok ami méretben passzol? Sajnos eddig olyat találtam csak amiből vagy kilóg a telefon egy kicsit vagy pedig túl nagy.

(#9523) GLOCK34 válasza tomi.ttt (#9522) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Azt én is vennék! Pont ma szántam rá magamat a rendelésre,erre szürke színben elfogyott. :W
Más forrásból pedig jóval drágább lenne a szállítási költség miatt.

(#9524) toto0569


toto0569
addikt

Jól értelmeztem,hogy az LG Cloud csak 1 évig biztosít 50GB tárhelyet? :Y :O
"A megnövelt felhő-tárhely több mint egy évig, 2014. december 31-ig áll a felhasználók rendelkezésére. Ezt követően az alapszolgáltatásban biztosított 5 GB tárhely lesz elérhető az LG Cloud-on.A promócióban biztosított további 45 GB tárhely megszűnéséből fakadó esetleges adatveszteségekért vagy bármilyen más következményért az LG Electronics Magyar Kft. és az
LG Electronics Inc. felelősséget nem vállal."

(#9525) tomi.ttt válasza GLOCK34 (#9523) üzenetére


tomi.ttt
tag

Én voltam ma a telenorban első körben mivel ott vettem a telefont,de semmi használható, T-mobile-ban kerestem Quick window tokot, de nincsen illetve sokat nem véd ránézésre.

(#9526) GLOCK34 válasza tomi.ttt (#9525) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Én sem szeretem a flip tokokat. :( Itt lenne Spigen,hamar meg is érkezne de a szállítás mocsok drága.

(#9527) coolrob válasza GLOCK34 (#9526) üzenetére


coolrob
aktív tag

Akkor pont lecsúsztál, mert én még hétfőn rendeltem a szürkét, és akkor még volt :(

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#9528) tomi.ttt válasza GLOCK34 (#9526) üzenetére


tomi.ttt
tag

Nekem már egy becsúsztathatós minőségi bőrtok is jó lenne csak ne lógjon ki a telefon belőle. Most keresgélek hátha találok valamit,de eddig nem jártam sikerrel.

(#9529) kerpok


kerpok
tag

(#9530) Legendas válasza Roland861010 (#9369) üzenetére


Legendas
aktív tag

Én most ugyanebben a problémában vagyok és hiába a driver cseréje. Fogalmam sincs mit tegyek...
:(

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#9531) KalocsayMate


KalocsayMate
csendes tag

Na holnap érkezik a G2-m már alig várom :C

(#9532) akooos válasza DonMaster (#9510) üzenetére


akooos
veterán

Csakhogy, amíg az autó motorháza nyitható akármikor a felhasználó által, addig ez a telefon nem úgy lett kitalálva, hogy lekapkodd a hátlapját. Ha becsapod a kocsi motorházát, nem lesz baj, míg itt letörhetsz akármit...
Végülis nem lényeg, hogy mihez hasonlítjuk, kritikán aluli, szarházi munka egy hivatalos szervíztől.

(#9533) kgero86


kgero86
tag

Sziasztok!
Használ valaki IGO-t és GMD auto hide soft keys-t egyszerre?
Mert egy olyan problémám lenne ha az igo futtatása közben nem kapcsolom ki az auto hide soft keyst akkor a vissza nyíllal nem a menüben ugrik vissza egy szintet (mint a gyári softkeyyel)hanem kilép az egész IGO-ból.
Erre létezik valami megoldás vagy esetleg hasonló program mint a GMD auto hide soft keys?
Előre is köszönöm.

(#9534) coolrob


coolrob
aktív tag

Használ valaki facebook messengert? Miért van az hogy nem mindig jelzi hang ha jött üzenet, és az állapotjelző led se villog?

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#9535) #93966848


#93966848
törölt tag

GO keyboard a google keyboard progi?

(#9536) vadászcsiga válasza kerpok (#9529) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A pontos méret az 2160x1920-as. Ez vágás nélkül illeszkedik

(#9537) GLOCK34 válasza coolrob (#9527) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Innen rendelted?

(#9538) #93966848


#93966848
törölt tag

Ha rootolom a telót utána vissza lehet állítani, hogy gariban javítsák?

(#9539) kerpok válasza vadászcsiga (#9536) üzenetére


kerpok
tag

Igen?????! na NEEEEEEEE! :D

amúgy ezeket is szépen beállíthatod... nem feltétlen kell a széles méret ;) max nem mozog screen lapozás közben!

(#9540) coolrob válasza coolrob (#9534) üzenetére


coolrob
aktív tag

Valaki erre esetleg?:) Hogy a viharba tudom előcsalni az állapotjelző led működését hozzá? Sima G -n tökéletesen ment :(

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#9541) F-ECT$ válasza bazsika89 (#9364) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem kerek 2 hét (14 nap) volt.

Dive ever, work never.

(#9542) lajki7 válasza toto0569 (#9498) üzenetére


lajki7
senior tag

Germany spain franc :D mar eu is kapja:D magyarba miko gyün mar;]

iPhone 11 Pro

(#9543) vadászcsiga válasza kerpok (#9539) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hátha valaki nem tudta :B

(#9544) coolrob válasza GLOCK34 (#9537) üzenetére


coolrob
aktív tag

igen, ez a legmegbízhatóbb, már 1 et rendeltem hamarabb is, és kerek 10 munkanap alatt jött meg. (Csak akkor a T visszamondta a rendelésem, így eladtam a tokot)

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#9545) akooos válasza coolrob (#9534) üzenetére


akooos
veterán

Ez nem a telefontól függ, szar az a program :B
Kénye kedve szerint küldi az üzeneteket. Nekem minden push notificationon van facebookról, tegnap mégis volt egy olyan, hogy 11 órakor megkaptam egyszerre 12 üzenetet amit 2 órával korábban kellett volna :D Mobilnet/Wifi mindig megy, nincs energiatakarékosság, sem wifi alvás :D

(#9546) coolrob válasza akooos (#9545) üzenetére


coolrob
aktív tag

igen, most újratelepítés után már megy a LED. A gond hogy az üzik hébe-hóba jönnek csak meg :(

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#9547) toto0569 válasza lajki7 (#9542) üzenetére


toto0569
addikt

Rakd fel valamelyiket...Magyar nyelv szerintem mindben előfordul.(ha a HKG-ben volt...)

(#9548) Wade0303 válasza toto0569 (#9547) üzenetére


Wade0303
aktív tag

csak egy európai open rom is jöhetne már végre...

(#9549) matec7


matec7
tag

sziasztok, néztem tesztet az lg g flexről, és a felhasználói felület nagyon tetszett. várható, hogy hasonló6ugyanaz lesz ezen is, ha megkapja a 4.4-et? meg extra funkciók amiket ez is elbírna, pl két ablakos multi task, meg az egész szebb :)) fontos lenne, mert vásárlás előtt állok

(#9550) DjTaRsY


DjTaRsY
aktív tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.