Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9051) alextheboss


alextheboss
tag

Üdv!

Egyesek, akik nem az eredeti ROM-ot használjak, azok le tudják írni, hogy akkor mit?

Előre is köszönöm! :))

(#9052) ßrainiac válasza vadászcsiga (#9046) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nem fog kelleni 6 ev hogy rajojjon, mekkora kiraly a masik oldalon :C

Tegnap osszehasonlitottam a Gnex kijelzojet a G2-evel ( tudom h merfoldekkel le van maradva az a tipus ), de kizarolag a feketet neztem, mindketto olyan 30% fenyeron volt ( mert sotetben neztuk ossze ), es egyaltalan semmi kulonbseget nem fedeztem fel ( meg1x mondom, nem a szinekrol van szo.. ).

Nem volt bevilagitas az LG, szuper ez a kijelzo. Ez az egyik fo oka h megtartom a telefont ( +akksi :DDD ).

Tudni kell h az amolednel a fekete szint nem allitja elo a kijelzo, hanem egyszeruen nem vilagit ott semmi, emiatt olyan meggyozo / tokeletes a feketeje gyakorlatilag. Emiatt ahogy a g2 szerepelt itt, szamomra ez nagyon nagy szo.

[ Szerkesztve ]

(#9053) ßrainiac válasza alextheboss (#9051) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ez engem is erdekelne. Van olyan 4.3-as rom ami teljes mertekben ajanlott es semmi zavaro hibaja nincs? Fontos szempont lenne szamomra elsosorban, hogy LG camera app legyen benne ( nem tudom h ez kesobb flashelheto-e, nem merultem bele a temaba ).

:R

(#9054) alextheboss válasza ßrainiac (#9053) üzenetére


alextheboss
tag

Es esetleg egy TWRP recovery telepítést tud valaki? :)

(#9055) tesopapa válasza icecave (#8985) üzenetére


tesopapa
aktív tag

Ha van előre telepített dropbox app-os Samsung teló a környezetedben arra jár 48Gb tárhely.

INFO

(#9056) Oneil_85 válasza mycso (#9049) üzenetére


Oneil_85
csendes tag

Én meg pont így vagyok az ips kijelzővel. :) Igazából akkor lenne a világ furcsa, ha mindenkinek azonos lenne a véleménye. :) Éppen ezért mindenki aki vacilál a telefonok között, az szépen menjen el és nézze meg élőben a 2 kijelzőt. Úgy a legegyszerűbb

LG G2 32GB kártyafüggetlen, Black + 2 év teljeskörű garancia

(#9057) Nordik


Nordik
őstag

Másfél napja megy a telefon és 70%-on van. Ebbe volt kis telefonálás, böngészgetés, viber, facebook messenger. LTE hálózaton és Wifivel. Megvagyok vele elégedve nagyon. :)

Az elején nem annyira bírta, lehet sokat is nyomogattam, de amit észrevettem, hogy ha kikapcsolom a hozzáférés a tartózkodási helyekhez opciót az nagyon sokat dob az üzemidőn. Mondjuk ezt más telefonoknál is észrevettem. Nem is csodálom, hisz folyamatosan követi hol jársz és próbálja az alkalmazásoknak szolgáltatni az adatokat.
A másik, hogy beállítottam, hogy csak azokat az adatokat szinkronizálja amiket ténylegesen használok. Google Könyvek, játékok meg play zene tök fölöslegesen szinkronizálódott eddig nálam.

(#9058) Toobee válasza Nordik (#9057) üzenetére


Toobee
veterán

10-12 %-ot jelent a hozzaferosdi. Nalam hetvegen birta 3 napot, de altalaban 1-2, mondjuk en hasznalom is, nem csak nezegetem.

https://barbieripnk.hu/

(#9059) icecave válasza tesopapa (#9055) üzenetére


icecave
nagyúr

"1 or 2 years..." Aztán elveszik. Az nem "pálya". Inkább legyen kevesebb, de ne legyen időhöz kötve, meddig használhatom.

(#9060) Nordik válasza Toobee (#9058) üzenetére


Nordik
őstag

Akkor valóban érdemes kikapcsolni, körülbelül én is annyit vettem észre. Felesleges opció ha az ember nem használ ilyeneket, mégis sokat dob az akkuidőn. Van egyáltalán valaminek szüksége rá, hogy folyamatosan tisztában legyen a pozíciónkkal ha mindenhol manuálisan adjuk meg? :U

(#9061) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

TomTom, Navigon kuka. Egyik szarabb volt mint a másik. Az első rendszeresen lefagyott(gondolom mert warez volt ahogy a többi is) , második meg olyan helyekre akart bevinni ami ott sem volt. A 3 betűs a legjobb.

(#9062) mycso válasza vadászcsiga (#9061) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Én Navigont használok már több éve, teljesen elvagyok vele. Talán akkuból picit sokat eszik, de végül is az autóban ott van a szivar töltő, tehát nem probléma.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#9063) vadászcsiga válasza mycso (#9062) üzenetére


vadászcsiga
félisten

M1-esről mentem a Kosztolányira, kétszer is be akart kanyarodni ott ahol nemhogy nem lehetett, de még út sem volt. Ez pl egy olyan városban amit nem ismersz végzetes lehet.
Gyorsan elinditottam a 3 betust ami mégmutatta a helyes irányt.

(#9064) vtechun válasza vadászcsiga (#9063) üzenetére


vtechun
veterán

Waze-t ajánlom

(#9065) vadászcsiga válasza vtechun (#9064) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ahhoz netkapcsolat kell ugye? Külföldön felejtős.

(#9066) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Nektek mi a tapasztalat a garival kapcsolatban ? Az LG ugyfelszolgalat ugyan azt mondja,hogy eleg a fuggetlen eseten a garipapir,de hallottunk mar olyanrol,ahol nem minden fenekig tejfel,barmit is allit a kozpontos a masik oldalon. Magyarorszagon vasarolt keszulekrol van szo,hivatalos kitoltott garijeggyel.

Mas : Probaltatok mar ezt snapdragon battety gurut ?
En nem igazan vettem eszre,hogy hasznalna valamit is a ram zabalasan kivul.

[ Szerkesztve ]

(#9067) DonMaster válasza FrankMonzano (#9066) üzenetére


DonMaster
addikt

ha gyari lg gari jegyed van elég böven , én voltam már párszor lg servizben és nem problémáztak vele söt kisem tölttötték emg van oké cseréltek vissza adták,
garancia terén nagyon jo az lg, suport terén meg nagyon nem értem ez alat a frisitéseket erre is ha januárba nem jön meg akkor junius ig kisem fog jönni zászlos hajo ide vagy oda nem igazán érdekli, de teszem hozzá a 4,2höz képest sokat nem tud mutani a 4.3 vag a4.4 , , még anno a 2,3hoz képest a 4,0 megváltás volt

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#9068) FrankMonzano válasza DonMaster (#9067) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Koszi!
Igen a frissitesek gyaszosak. Itt ez a zasloshajo,de meg csak hallani neha-neha valamit a frisditesekrol.
Raadasul nekem pl. a 10a rom van fenn,nem is a 10b,mivel ota-n ezt mondja a legfrissebbnek.
Csak azert kerdeztem a garis dolgot,mert a samu egyre jobban erolteti a gari + szamla kombot... eddig samuim voltak,azokbol indulok ki...

[ Szerkesztve ]

(#9069) Atesz918


Atesz918
csendes tag

Sziadztok!

Gondolkodom egy ilyen gép beszerzésén. Egy kérdésem lenne. A videókonalul 2 hangszórórácsot láttam. Ez azt jelenti,hogy sztereo hangzása van,vagy az egyik hangszórórács csak díszítő elem?

Köszi!

(#9070) feelurself válasza Atesz918 (#9069) üzenetére


feelurself
aktív tag

bal oldali mikrofon, jobb oldali hangszoro-> ami mellesleg sztereo(nem tudom hogyan, valaki jartasabb majd megmondja :D)

(#9071) toto0569 válasza feelurself (#9070) üzenetére


toto0569
addikt

vele szemben fent a tetején a másodlagos mic.

(#9072) Legendas


Legendas
aktív tag

Jó reggelt! Valakinek nincs véletlen eladó meenova kartyaolvasója? Szívesen megvenném.

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#9073) F-ECT$ válasza icecave (#8985) üzenetére


F-ECT$
titán

Dropbox: Samsunghoz adtak 50 Gb-ot 2 évre, de azon kívül is volt barát meghívása, fotó feltöltése, stb, így most 60+ van.

Tárhely: ha csak a videó tárolása a kérdés, akkor pl Meenova. Megcsinálod a videót, és 1 perc alatt átdobod.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#9074) F-ECT$ válasza vtechun (#9064) üzenetére


F-ECT$
titán

Nálam a waze gyengén kezeli a gps-t. Munkába és munkából is haszálom, és van, hogy elveszti a jelet, akár 1-2 percre is. A 3 betűsnél ilyen nem fordul elő.

Dive ever, work never.

(#9075) Legendas válasza F-ECT$ (#9074) üzenetére


Legendas
aktív tag

Ha megnyugtat, mostanaban nekem is ilyen a waze. Xiaomin es blackberryn is. Először a telefonra gyanakodtam, de valami mas van a háttérben. Pedig google tulajdon vagy ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#9076) F-ECT$ válasza Legendas (#9075) üzenetére


F-ECT$
titán

Még megvan az SGS2-m, majd kipróbálom azon is. Az a furcsa, hogy kvázi nyílt terepen is el tudja dobni a jelet, olyan mintha restelné a gps adatokat, és utána ismét 0-ról kellene megtalálnia a műholdakat. Először azt hittem, hogy a telefonom rossz, de aztán kipróbáltam más navival is, és mivel azoknál nem volt gond, ezért megnyugodtam.

Dive ever, work never.

(#9077) vadászcsiga válasza F-ECT$ (#9074) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez a waze nem offline ugye? Nem tudom letolteni mert mobilnetről vagyok holnapig.

[ Szerkesztve ]

(#9078) coolrob


coolrob
aktív tag

Hello!
Gyors segítség kéne.
Találtam itt ph-n egy eladó T-s készüléket, szóval belépek a klubba :)

Viszont tudnom kéne, hogy garancia intézés hogy megy? Milyen papírt kell elkérnem, hogy ha baj van tudjam intézni T-nél a garit? Vagy csak azt tudja intézni aki vette? (ha jól emlékszem írtátok hogy papírt nem adnak, hanem ki kell nyomtatni)
Meg ha minden igaz LG-nél beregisztrálta a számával, az bekavarhat?

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#9079) F-ECT$ válasza vadászcsiga (#9077) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem, ennek pont az a lényege, hogy folyamatosan tölti le a felhasználói forgalmi adatokat, így közel valós időben látható, hogy hol van dugó/baleset/trafi.

Dive ever, work never.

(#9080) rossbrown


rossbrown
csendes tag

Sziasztok,

A T-nél vásároltam egy G2-őt. Nincs vele gondom, se huppogás sem recsegést nem tapasztaltam. Azonban beszélgetés közben pattog a hangszórója néha jobban néha kevésbé és eléggé zavaró. A hiba kihangosításnál nem jelentkezik.

Tapasztalt valaki közületek ilyen besszégminőséget rongáló pattogást?

(Bevittem gariztatni és semmit sem találtak a szervízben két hét teszt után, elhoztam és ugyanúgy csinálja)

Mit javasoltok?

Előre is köszi a válaszokat, eléggé tanácstalan vagyok mit tehetnék...

(#9081) Absinthe16 válasza Legendas (#9072) üzenetére


Absinthe16
csendes tag

Szia!
Én is most gondolkozom egy ilyen meenova kártyaolvasó beszerzésén.
Rendelhetnénk együtt, amit megcsinálok én és te fizeted a te részed.
Írjál ha benne vagy.
Üdv

(#9082) lajki7 válasza rossbrown (#9080) üzenetére


lajki7
senior tag

Eldobalja a tererot azert csinalja:) amikor csinalja nezd meg h a terero minimumon lesz! Nm tudom miert van...csinaljak az antennakat a tnel vagy nm tudom:/

iPhone 11 Pro

(#9083) DonMaster


DonMaster
addikt

[link]ilyen kéne itthonra is vagyis Magyarországon nagyon állat

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#9084) barmar


barmar
aktív tag

Van a kamera lencsen is gyárilag fólia? A gombokon volt de a kamera nekem nem egyértelmű.
Más, hogy egy idő után mindenkinek előjön a pici recseges a hátlap nyomkodasanal? Xperia z-rol jöttem, azért ott a ház nagyon patent volt ehhez képest. Viszont minden másban veri a g2.

[ Szerkesztve ]

(#9085) Toobee válasza DonMaster (#9083) üzenetére


Toobee
veterán

Megkérdezhetem, hogy te itthon születtél-e? Csak azért kérdezem, mert látom, hogy nem megy a ragozás, meg úgy általában a nyelvünk használata.

https://barbieripnk.hu/

(#9086) DonMaster válasza Toobee (#9085) üzenetére


DonMaster
addikt

attól függ mit jelent az itthon de valószínűleg igen ,egyedül a begépeléssel vannak bajaim semmi mással. közben meg találtam , és valószínűnek tartom , hogy egy qi-t a hátlap eltávolításával belehet szerelni pont , mint az s4-nél.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#9087) bounty123 válasza barmar (#9084) üzenetére


bounty123
őstag

Úgy rémlik volt a kamerán egy kis fólia. A recsegés pedig nem jön elő mindenkinél, az enyém legalábbis tökéletes 1.5 hónap után is.

(#9088) Lecs@ válasza barmar (#9084) üzenetére


Lecs@
addikt

Sajna többnek recseg ismerőseim között is . Így kell elfogadni. :K

512 GB

(#9089) kekkola válasza vadászcsiga (#9065) üzenetére


kekkola
senior tag

OSMAND sztem a legjobb offline navi (asszem 10 térkép ingyen van), még a hegyi-erdei túraútvonalak is benne vannak, mátrában túrázni is lehet vele :)

Palermoban gond nélkül navigáltam vele

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#9090) barmar válasza bounty123 (#9087) üzenetére


barmar
aktív tag

Akkor te a szerencsések közé tartozol :-) köszi a válaszokat.

(#9091) B4l!nt válasza kekkola (#9089) üzenetére


B4l!nt
aktív tag

Túrázni én is ezt használom (ott nagyon jó), kipróbálom majd városban is :)

(#9092) hobbitka_


hobbitka_
tag

Ha valakit érdekel a Nillkin tokom, akkor meg lehet vásárolni 2.5e forintért.
Semmi baja, csak rájöttem, hogy rühellem a tokokat :)

Érdeklődni privátban lehet.

(#9093) Gaberking válasza rossbrown (#9080) üzenetére


Gaberking
senior tag

Szia!
Az asszony telefonja is ilyen "pattogós" volt. Egy német fórumban leírták a megoldást és mivel nekem is G2 van, ami viszont jól működik, volt viszonyítási alap. A két telefont egymás mellé téve, más értékeket (10-20 % -os eltérés) lehetett látni a hálózat jelerősségénél, pedig a két telefonon ugyanaz a szoftver van, ugyanaz a hálózat.
Az én telefonomról (ami ugye hibátlanul működöt) mentést készitettem majd azt rátettem az asszonyéra és a pattogás megszűnt. Utána a fórum első hozzászólásában leírt, "a telefon gyári rendszerének újrhúzása" következett és nincs több pattogás! Ezek után a hálózat jelerőssége is megegyezett a két telefonon!

[ Szerkesztve ]

(#9094) baluka26


baluka26
veterán

Letöltéseknél: "új szoftververzió letöltése". TWN mobillal is van OTA frissítés?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#9095) Azharel


Azharel
aktív tag

Nekem is recseg a hátlap, pedig csak 1 hetes.... Gondolom erre nem vonatkozik a garancia.

(#9096) baluka26 válasza Azharel (#9095) üzenetére


baluka26
veterán

Ne nyomkodd ott...

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#9097) Toobee válasza baluka26 (#9096) üzenetére


Toobee
veterán

Húgom pár éve: "apa fáj az ujjam, ha így csinálok" válasz: "akkor ne csináld"

https://barbieripnk.hu/

(#9098) mycso válasza baluka26 (#9096) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Pont én is ezt mondtam még régebben, amikor jöttek páran ezzel a "problémával"
Ha megnyomom itt-meg ott, akkor benyomódik, recseg --> egyszerű ez egy telefon, nem kell benyomkodni a hátulját.
Nekem egyébként nem tűnt fel, hogy az enyém recsegne, bár nem is szoktam böködni a hátulját.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#9099) Lecs@ válasza Toobee (#9097) üzenetére


Lecs@
addikt

Van akit irritál az a ropogás, recsegés. Hiába írod ne nyomkodd. Kezébe veszi és megreccsen. ( ezért adtam el én is nagyrészt sajna :( ) Van akit nem érdekel, van akit igen. Ár / anyaghasználat.

512 GB

(#9100) Toobee válasza Lecs@ (#9099) üzenetére


Toobee
veterán

Hatlap meghatarozott pontja nyomkodasra recseg, meg a hozzaerek es recseg azert nem ugyanaz.

https://barbieripnk.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.