Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8801) icecave


icecave
nagyúr

Lehet volt már,de eszembe jutott,hogy majd ha megjön a hátlap fólia, és én azt felragasztom, addig ok,de ha leszedem, és lerántja a matricát (amin az imei/serial van), akkor az nem-e probléma (amúgy meg lekopna mondjuk). Megkérdeztem hát az LG-t erről, chaten. Az LG válasza erre:

"- Az elsődleges, hogy meglegyen a számlája és a garanciajegye. A készülékből ugyanúgy ellenőrizhető a készülék adatai, tehát pl. az IMEI száma.
Tehát, ez inkább egy segítség Önnek, hogy gyorsabban tudja leolvasni a készülék adatait.
-Rendben, akkor tehát az említett dolog miatt nem kell aggódnom,köszönöm szépen a választ!
-Nem, semmiképpen sem."

A másik dolog: kölön program kell,hogy időzítetten be tudjam állítani/konfigurálni az "éjszakai módot"? iPhone-on volt ilyen "don not disturb" funkció, tudtam időzíteni,hogy mondjuk este 10-től reggel 7ig ne zavarjanak, de minden más menjen (tehát ne perülő módba kapcsoljon, csak a hívások ne jöjjenek be.

(#8802) vadászcsiga válasza icecave (#8801) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ebben is van :K én is használom, nem kell semmit nélkülözni amit azon használtunk.
Beállítások, hang, csendes mód, ott tudod beallitani a fehér listát is. Ios-tol éltérően ez mindent lenémít nem csak a hívás.

[ Szerkesztve ]

(#8803) barmar


barmar
aktív tag

Ti nem vettétek észre hogy az előző firmware lassú fenyszenzor erzekelesevel ellentétben az újban meg túl érzékeny? Folyamatosan matat a fenyerovel, szinte semmi fenyvaltozasra is reagál, így mindig hullámzik a fenyero minimálisan akkor is ha egy szobában vagy. Neketek tapasztalat? Gondolom a szenzor erzekenyseget nem lehet állítani...

(#8804) sznyunyi


sznyunyi
tag

Sziasztok!
Erre a kérdésre tudna valaki valamit mondani?
Köszönöm!!

Si vis pacem, para bellum!

(#8805) icecave válasza vadászcsiga (#8802) üzenetére


icecave
nagyúr

Köszi, hihetetlen,hogy annyi beállítási pont van, meg minden,hogy legtöbbször "nézem,de nem látom" van...

barmar: Nekem is ezt csinálja, így ki is kapcsoltam az automata fényerőt, mert zavaró az állandó állítgatása.

(#8806) barmar válasza icecave (#8805) üzenetére


barmar
aktív tag

Köszi, megnyugtato hogy nem az enyémmel van a baj. Kicsit atestek ennek a javitasaval a ló túloldalára... Esetleg megprobalkozok valami fényerő szabályzó appal, hátha azzal jobban működik.

(#8807) barmar válasza barmar (#8806) üzenetére


barmar
aktív tag

Valami tipp hogy melyik a legjobb app erre?
Köszi

(#8808) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Sikerult atvernem a kamerat ma reggel, viszonylag keves fenynel (bar a nap felig-meddig besut a szobaba). Az ISO-t 800-ra raktam, ennel akar magasabbra is mehetne, hogyha lenne ra opcio (play store-os lgCamera nevu app-ban van egyebkent, plusz eleg sok mas beallitas, de G2-n meg nem probaltam), ha Auto-n hagyjuk, ott is csak ronthat a telo a dolgon, nem azt csinalja amit szeretnenk. Ezutan lathato, hogy a kereso reakcioja egy fokkal jobb lett, de meg mindig nem az igazi, exposure-nel vigyuk fel az erteket maximumra, majd vigyuk le a minimumra. Visszanyil, majd konstataljuk, hogy egesz normalis a reakcio es lehet viszonylag elmosodas mentes kepet csinalni ujfent :C

(Ez csak akkor lesz jo, ha azert egy minimalis feny van, este, mesterseges fenynel a szobaban az exp. levetele valszeg tul sotet kepet fog eredmenyezni)

Tudom h hulyesegnek tunik az exposure eloszor maxra allitasa, de ha csak siman lehuzod minimumra, ugyanolyan lassu marad.

[ Szerkesztve ]

(#8809) barmar


barmar
aktív tag

Na ha valakinek segítek ezzel a fényerő szabalyozos dologgal... Lux nevű alkalmazás tökéletes megoldás a fényerő ingadozás problémát. Minden parameterezheto benne, pl van benne fényerő stabilizátor amivel be lehet állítani hogy mekkora fenyvaltozasra reagáljon a képernyő. A teljes verzió tökéletes, a lite-ban sokkal kevesebb dolog állítható.

(#8810) Apaxp válasza barmar (#8807) üzenetére


Apaxp
senior tag

Próbáld meg ezt

icecave neked is szól.

[ Szerkesztve ]

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#8811) FGyula30 válasza barmar (#8806) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Ez a probléma 4x hd óta megvan. Custom romnál jó, tehát a gyárit nem sikerül belőni jóra. Ez van.

(#8812) q2w3 válasza ßrainiac (#8808) üzenetére


q2w3
senior tag

Ha szebb képet szeretnél akkor próbáld ki ezt, feltéve hogy van cwm vagy twrpd : [camera mod]
Nem lesz több gond a képekkel. Egy kis extraként 1600as iso is beállítható manuálisan + lesz hdr mód 720p videónál.

(#8813) ßrainiac válasza q2w3 (#8812) üzenetére


ßrainiac
addikt

Koszi :R

Toto is ajanlotta mar, valoszinuleg meg fogom csinalni a napokban, addig is egy kis "remenysugar" a temaban. (N5 camera javitva mar)

[ Szerkesztve ]

(#8814) icecave válasza Apaxp (#8810) üzenetére


icecave
nagyúr

Köszönöm! Egyelőre maradok a fix 50% fényerőnél, végülis csak egyszer szokott egy nap zavarni, reggel felkeléskor, olyankor jól jönne egy "ébresztő" fényerő :D

(#8815) Oneil_85


Oneil_85
csendes tag

Én ki is kapcsoltam az automatikus fényerőt. Állandó 50%-on használom. Nem érdekel ha kevesebbet fog így bírni az aksi, de nekem így tetszik.

LG G2 32GB kártyafüggetlen, Black + 2 év teljeskörű garancia

(#8816) F-ECT$ válasza hakydakillah (#8706) üzenetére


F-ECT$
titán

Meenova így látszik Fájlkezelőből, így pedig ha rányomok a Minden fájl-ra.

A Dropbox név persze kamu :)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#8817) barmar válasza FGyula30 (#8811) üzenetére


barmar
aktív tag

Köszi a választ, csak aggódtam hogy az enyémmel van gond. Hátha a 4.4-el majd megoldódik. ;-)

(#8818) ßrainiac válasza Oneil_85 (#8815) üzenetére


ßrainiac
addikt

Konkretan minden forras alapjan jobb az akksi ido, ha nem hasznalod az aut. fenyerot (persze nem 100% fenyerovel:DDD) szoval lehet h igy jobban is jarsz. Sotetben azert erdemes lehet lejjebb venni, 2 mozdulat.

(#8819) ktg3


ktg3
őstag

Van arra valami mód, hogy megnézd, hogy átlagban hány %-os fényerőn megy ha autóra van állítva?

(#8820) Busterftw


Busterftw
veterán

Valaki használ invisible defendert? Remélem fel tudom rakni elsőre :D

(#8821) q2w3 válasza ktg3 (#8819) üzenetére


q2w3
senior tag

Battery Monitor-ban ha rámész a képernyő feliratra akkor kiírja hogy mennyit megy sötét,halvány, közepes, világos , fényes kijelzőnél. Gondolom ez kb 20%onként emelkedik : 0-20 Sötét 21-40 halvány 41-60 közepes 61-80 világos és 81-100 fényes. De ez csak tipp.

(#8822) JoeCockBill válasza q2w3 (#8812) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

Ezek közül melyiket kell telepíteni? Vannak ilyen furcsa dolgok amik nem tudom hogy mik (quiet meg Codebase 10 test)

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#8823) balazs.b9311 válasza q2w3 (#8812) üzenetére


balazs.b9311
tag

Leírnád a telepítés menetét mert nem igazán jó az angolom?? :)

"LG G2 White & Moto G Black"

(#8824) q2w3 válasza JoeCockBill (#8822) üzenetére


q2w3
senior tag

a quiet verzió azoknak van akiknek a telefonja alapból nem tartalmaz néma fotózást, és ezzel lehet némítani. Nekünk a sima kell. És a CB10-es verzió mert az itteni készülékeken ugye D80210B vagy 210A szoftver van és ez ahhoz jó.

Szóval először is kell TWRP aztán célszerű csinálni egy nandroid backupot nehogy elvesszen valami ha gáz van. ehhez van program playen , én az Online Nandroid Backupot szedtem le (root kell hozzá). Végzel egy mentést, ezután nem kell aggódni hogy valamit elveszítesz ha netán valami rosszra fordul. Plusz a srác csinált egy backup meg restore fájl-t amit ha letöltötök akkor a backup lementi az eredeti fájlokat a restore pedig visszaállítja. Mindenkettő zip, és ezeket TWRPben kell telepíteni. Ha ez megvan akkor csak le kell tölteni az 1.2-es CB10-es zipet és azt is telepíteni TWRPben. Ennyi.

(#8825) tomi.ttt


tomi.ttt
tag

Sziasztok!

Ma vettem egy G2-t :C :DD és a párom pedig megkapta a 4x HD-t. Egyenlőre még nem volt időm tesztelni a telefont,de elsőre tetszik nagyon bár a hátlappal még barátkoznom kell :)

(#8826) jilian


jilian
addikt

(#8774) lajki7

Nekem is tetszett a fehér, de tutira azt a fekete keretet lesném minden kézhezvételnél....
viszont a hátulja...az jobban tetszik mint a fekete.
Tettem is róla, hogy kielégítsem a vágyaim...

(#8803) barmar

Milyen előző firmware? :F Miről maradtam le?
...nekem a magyar 10b van fent...

ja! és nem ártana szerkeszteni a hsz-t!!

(#8824) q2w3

Hát engem kurv@r@ idegesít, hogy nem tudom kikapcsolni a fényképezés hangját,
te meg azt írod:
"a quiet verzió azoknak van akiknek a telefonja alapból nem tartalmaz néma fotózást"

hol is van ez az opció?? :F

(#8827) Busterftw válasza jilian (#8826) üzenetére


Busterftw
veterán

Hát engem kurv@r@ idegesít, hogy nem tudom kikapcsolni a fényképezés hangját,
te meg azt írod:
"a quiet verzió azoknak van akiknek a telefonja alapból nem tartalmaz néma fotózást"

Ez akkor opció, ha felrakod a linkelt cameramodot, abból van a quiet verzió, ami csak azt változtatja meg.

(#8828) FrankMonzano válasza jilian (#8826) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Nekem meg mindig a 10a van fent,es nem is akar frissulni OTA-n.

(#8829) jilian válasza Busterftw (#8827) üzenetére


jilian
addikt

Na kipróbálom...

(#8828) FrankMonzano

OTA-n sosem fog neked frissűlni 10A -ról 10B-re.... :N

(#8830) Naras válasza jilian (#8826) üzenetére


Naras
őstag

Nekem pl. van a fényképezőgépben olyan opció, hogy néma legyen, még a D80210b-SEA-XX ROM van rajta, az európaiakon meg gondolom olyan, amiben a kamerát nem lehet kikapcsolni. Ezt törvény is előírja asszem, Koreában úgy tűnik, hogy nem... :U

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#8831) Busterftw válasza Naras (#8830) üzenetére


Busterftw
veterán

Nekem is azzal a rommal jött, abban ki tudtam kapcsolni, csak ráraktam a stock uk-t. :U

(#8832) zack válasza Naras (#8830) üzenetére


zack
nagyúr

Így van. A jogszabályok régiónként eltérőek, ezért van az eltérés.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#8833) Naras válasza Busterftw (#8831) üzenetére


Naras
őstag

Hát, Vodafone LTE - t úgysem tudja, más előnyéről meg eddig nem hallottam az EU ROM - nak, szal nem frissítettem... vagy érdemes egyébként?

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#8834) hodostamas válasza zack (#8832) üzenetére


hodostamas
addikt

Az L9 II Vodafonos ROM-al akkor miért nem ad kamera hangot ha némítva van a teló? Nincs hackelve :)

(#8835) Busterftw válasza Naras (#8833) üzenetére


Busterftw
veterán

Nem tudom mi a különbség az eu open és az uk között, én uk-t raktam mert itt élek :)
Az én szolgáltatómnál még nem gördült ki az lte, majd december végén azt hiszem, akkor meglátom, lehet azért nem mutatja mert a szolgáltatónál nincs. Nem tudom.

(#8836) jilian válasza Naras (#8830) üzenetére


jilian
addikt

:R
Így már értem.

(#8834) hodostamas
:DD ...hát köszi, erre én (mi) is talán rájöttünk, ha "némítva van a teló" akkor nem ad semmilyen hangot. :DDD

(itt nem némított működésről beszélünk!)

(#8837) vadászcsiga válasza kerpok (#8722) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ő az, de hogy ne legyen egyszerű most USB/microusb kábelt hajtok, ugyanis nem mindegyik képes a közel 2A-es toltésre. Már van egy autós, es egy plusz fali töltöm a gyarin kívül melóhelyre, viszont csak egy kábelem az osszeshez.

(#8838) barmar válasza jilian (#8826) üzenetére


barmar
aktív tag

A 10a-ban asszem az volt a probléma, hogy ott meg nem volt elég érzékeny a fényszenzor.

(#8839) FrankMonzano válasza jilian (#8829) üzenetére


FrankMonzano
őstag

De ha egyszer jon a 4.4 arra csakcsak nem ?:d

(#8840) kerpok válasza vadászcsiga (#8837) üzenetére


kerpok
tag

Köszi szépen, rá is nézek amint tescoba visz az utam! :R Amúgy próbáltad már pölö navi közbe, tényleg annyit merül, hogy kell neki 1,8A töltésnek? Nekem van egy 1A-s autós töltöm, még N9-hez vettem... rápróbálok, ha lesz egy hosszabb utam! :K

Telenoros G2 tulajok, akik 4g/LTE hálózat alatt élik életüket, müxik faszán a szupergyors hálózattal?!? :F BPi emberke vagyok, de még nem jutottam el ilyen hálózat alá! :D
Telenor weboldal szerint, igen kevés helyen van még ... :(((

[ Szerkesztve ]

(#8841) vadászcsiga válasza kerpok (#8840) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Még nem próbáltam, majd vasárnap, akkor lesz egy nagyobb utam. A sima 1A-est viszont igen, az nagyon lassan tölti, 3 órás út alatt 10-15 %-ot tett bele. Ennyi idő alatt az előző telefonomat olyan 30%-ról fullra töltöttem.

(#8842) Armahun válasza vadászcsiga (#8837) üzenetére


Armahun
addikt

Ő

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#8844) vtechun válasza vadászcsiga (#8837) üzenetére


vtechun
veterán

Nekem ilyen van. A 2A-es ágon ipad2-est töltött, navigálás közben. Egész rendes tempóban.

(#8845) vadászcsiga válasza vtechun (#8844) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Aha, ő sem rossz, sőt :)

(#8846) Apaxp válasza vadászcsiga (#8845) üzenetére


Apaxp
senior tag

Ehhez töltőhöz mit szóltok?

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#8847) kgero86


kgero86
tag

Sziasztok!
A kamera gyorsgombot valahogy ki lehet kapcsolni?,mert mindig benyomódik a zsebemben. :)

(#8848) vadászcsiga válasza Apaxp (#8846) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Jónak tűnik, műszakilag megfelelő. Amelyikhez az van odairva hogy ipad az biztos hogy jó mivel ez utóbbi gyári toltoje is 2,1A-es ami bőven elég nekünk.

kgero86
Nem

[ Szerkesztve ]

(#8849) MALK


MALK
tag

Sziasztok mai nappal G2 tulaj lettem :):)

HTC Desire HD ről váltottam. ha esetleg van valami must have beállitás vagy bári szivesen fogadom az infókat
:R

(#8850) tonlajn


tonlajn
csendes tag

sziasztok! az a gondom, hogy kb 2 napja nincs már mobilnet a telómon. akármit csinálok semmi sem történik, csak wifin keresztül van net. semmit nem jelez a kijelző tetején levő infosáv,ha letiltom a wifit.eddig volt vmi jel erre ott. adatcsomagom alapján működnie kellene( t-mobile), elvileg engedélyezve van minden, meg semmit sem állítottam át, csak magától szűnt meg létezni... vmi ötlet h mit kellene csinálnom? köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.