Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9801) ßrainiac válasza Tamás34 (#9798) üzenetére


ßrainiac
addikt

Az nem eliras, nem azt akartam irni h meghalt :DDD

(#9802) INFINITYzz


INFINITYzz
tag

3 film+a netezes
Tokeletesen elegedett vagyok :DD

(#9803) bigdee888 válasza INFINITYzz (#9802) üzenetére


bigdee888
tag

Ez igen, gratulalok!

(#9804) bableves88


bableves88
csendes tag

Gyerekek!

Már két hónapja van meg a telefon de nagyon nagyon meg vagyok vele elégedve!
Egyetlen problémája hogy nem kapcsolódik mobilnetre. Írtak már nekem beállítást de nem változott a helyzet... Előtte Lenovo p780 -as telefonom volt 4000-es aksival. Csak az értesítő led nem villogott. Valakinek megoldás a mobilnet témára?
köszönöm

(#9805) Apaxp válasza bableves88 (#9804) üzenetére


Apaxp
senior tag

Ha 2 hónapja megvan és az első héten kijött a hibája, akkor már régen kész lenne a szervizben vagy cserélték volna.
Mazochista hozzáállás az hogy rossz de nem viszed javíttatni, inkább a fórumon várod a csodát

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#9806) Andris_2 válasza twon (#9791) üzenetére


Andris_2
aktív tag

Milyen tokod van, ami védi a kijelzőt is?

(#9807) twon válasza Andris_2 (#9806) üzenetére


twon
tag

Quick window

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

(#9808) ßrainiac válasza bableves88 (#9804) üzenetére


ßrainiac
addikt

Szolgáltatónál voltál vele? Lehet, hogy csak beállítás probléma.

Factory reset nem segít?

Esetleg megpróbálhatnál flashelni egy újabb softot rá, az nem árthat.

(#9809) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Fényerő kérdésre visszatérve:

Csak én használom tizen x és harminc x % között?

Automatát egyből kilőttem (na nem azért mert kicsi az akksi), de minden forrás azt mondja, hogy az automata merít. Nagyon nem emlékszem egy esetre sem, hogy pl. 50% fölé kellett mennem (igen, használom a házon kívül is :DDD). Sztem baromi jó a kijelzője (és amikor ezt mondom, akkor picit megnyugszom, hogy mégis ezt választottam a nexus 5 helyett).

Akksi kérdés:

Nekem 6 órát még nem sikerült kihozni belőle, bár ezért valszeg a Chrome a felelős a 3 óra keep awake miatt. Opera Minit használ vki? Elég görény egy böngésző, de azzal sztem drasztikusan befolyásolni lehetne az üzemidőt. Viszont valamit mindenképp tartani kell mellette, mert sok minden abszolút nem is működik azon (pl. desktop site-okon gyakori jelenség).

A "Launcher" vesszőparipám:

Sok új belépő írja, hogy milyen szuper gyors a teló, mondom, velem a van baj, megnézem még egyszer a stock-ot. Hát hiba volt, a Nova után kb. annyit ment, mint amikor először beindítottam, 5 perc nyomkodás után vissza minden. Elhiszem, hogy sokan elégedettek SGS3 és hasonló csodák után a G2-vel, de nem fáj kipróbálni, sztem nézzen rá aki teheti, 2 perc alatt belakod (van import opció régi launcherből), ha nem tetszik, uninstall.

Zene:

Szerintem baromi jól szól a cucc, korábban írtam, hogy eszem ágában sincs kibontani a fülest, na azóta unalmas óráimban megtettem és felraktam egy régebben - leértékelve - megvásárolt EQ appot (gyári beállításokkal förtelmesen szól a füles), ezzel faszán be lehetett lőni mindent, és hiába nem szeretem az agybadugóst, egész elviselhető. Más kérdés, hogy a Sennheiser HD203-mat rádugva már nem kellett semmilyen EQ-t állítani szinte ^^

Zene lejátszásra egyelőre Apollo (mivel ritkán használom, autóban inkább a fejegység, gyalog meg nem mászkálok), ez jól együttműködik a bass booster-rel és hasonlít a google-féle stock lejátszóra.

Ja igen, aki esetleg autós tartón gondolkozik - elég sokat nézelődtem a témában - lesse meg a Montar winngergear-t, 6 rugóért ingyenes szállítással meg lehet venni és mindenhol az egyik legjobbnak írják. Sok méretet kezel és egyszerű a használata. Na de a video magáért beszél :C

[ Szerkesztve ]

(#9810) GGMPC válasza bazsika89 (#9788) üzenetére


GGMPC
őstag

:R

Nincs mit! (lattad - 7 ronggyal dragabb lett a pakkod, miutan megvetted?!) :Y

[ Szerkesztve ]

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#9811) tomi.ttt válasza ßrainiac (#9809) üzenetére


tomi.ttt
tag

Én a fényerőt 35%-on hasznalom. Mondjuk mostanában nincs is szikrázó napsütés.

Akksi nekem is jól bírja annak ellenére,hogy a szinkronizálás és net állandóan megy.

Ami nekem kicsit hiányzik a 4x-hez képest,hogy a kép készítésekor vakuval együtt nem lehet fókuszálni.

Ezt leszámítva egyébként kellemeset csalódtam a telefonban mert nagyon jól sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#9812) gabesz839 válasza tomi.ttt (#9811) üzenetére


gabesz839
senior tag

Igen, az akkumulátor nagy érv a g2 mellett. Én az N4-t cseréltem le rá, illetve még meg van. Dupláját bírja.

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#9813) zazenke


zazenke
őstag

talán ez megoldás lehet arra hogy wifi ről nem kapcsolódik automatikusan vissza a hálózatra. még nem próbáltam de már feltettem és megkezdem a tesztelését. [link]

[ Szerkesztve ]

(#9814) PeteePeti válasza Andris_2 (#9715) üzenetére


PeteePeti
őstag

Szia! Nekem van egy trükköm! Eddig jó pár fóliát sikerült feltennem bubimentesen ezzel a módszerrel!

Tehát:
Olyan helyen tedd fel a fóliát ami erősen párás! Pl fürdő fürdés után! Ilyenkor a pára a helyiségben megköti az apró por szemeket is és ha felrakod a fóliát biztosan nem fog a kijelző és a fólia közé apró por, szösz kerülni, mivel a párás közegben azok eltűnnek! A másik dolog,h ne hossz irányból, hanem oldal irányból tedd fel a fóliát! Így kisebb az esély rá,h mire a végére érsz elcsússzon valamerre! Nekem ez a módszer nagyon bevált! Tökéletes buborékmentes felrakást eredményez!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#9815) premete válasza zazenke (#9813) üzenetére


premete
veterán

Ez csak a dzsunkás, szürkeimportosoknál van így, ahol esetleg más a modem fw?
Nekem a T-Mobilos rendben kapcsolódik mindenhez oda-vissza, befutóra.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9816) Toobee válasza premete (#9815) üzenetére


Toobee
veterán

Nálam is néha repülőbe kell rakni, az előző telefonommal sem volt ez másként, ja T-től van, 10A-val.

[ Szerkesztve ]

https://barbieripnk.hu/

(#9817) Szabiq válasza premete (#9815) üzenetére


Szabiq
tag

Miben térnek el azok a készülékek?
Nem ugyanúgy gyártották és ugyanott?
Mit jelent a dzsunkás?

[ Szerkesztve ]

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#9818) premete válasza Szabiq (#9817) üzenetére


premete
veterán

Nem Európának gyártott cuccok, nem hivatalos úton kerültek be, esetenként az adatkapcsolataik ázsiai szabványhoz vannak hangolva, ahol mások a preferenciák, és nehezen boldogulnak Európában a kapcsolódással wifin és mobilneten is.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9819) coolrob válasza premete (#9818) üzenetére


coolrob
aktív tag

Sajna az EU -ba gyártott T-mobil verzió is csinálja, hogy nem megy fel mobilnetre, csak repülő mód on/off után.. gyanítom szoftverhiba lesz..

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#9820) Bossi válasza coolrob (#9819) üzenetére


Bossi
őstag

Nekem T-s de, nem csinálja igaz 10B van rajta de, 10A-nál sem volt gond...

(#9821) Gergi válasza coolrob (#9819) üzenetére


Gergi
aktív tag

Ez valami T-s betegség lehet, mert nekem az Iphone 5-öm is csinálja néha és csak a repülő mód on/off segít rajta. :U

(#9822) Bossi válasza Gergi (#9821) üzenetére


Bossi
őstag

Egyébként a T.-nél szerintem valami szar, sokszor elmegy vagy gyenge a térerőm és nem a G2 a hibás közvetlen kollégának BB Q5 van és ott is...

(#9823) jacis válasza INFINITYzz (#9802) üzenetére


jacis
nagyúr

Na ez nem semmi erre már én is azt mondom, hogy álllatt :Y

G2-nél érzem azt, hogy nem kell újabb telót keresnem mert valamivel elégedetlen vagyok.... :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#9824) INFINITYzz


INFINITYzz
tag

Nekem a Telenoros egybol felmegy netre :D
Az egyetlen amibe belekothetek, hogy mintha keves lenne a 4G lefedettseg.
Bp. nyugati oldalan nagyon ritka, amikor mentem a III. keruletbe, pedig egesz vegig.

Amugy en 0-50% kozott hasznalom a fenyerot, ennel tobb csak akkor kell,ha villogni akarok a szep kijelzommel :DD

(#9825) tomi.ttt válasza Bossi (#9822) üzenetére


tomi.ttt
tag

Nekem telenoros a G2 ,de hibátlan a térerő és az adatkapcsolat is. 4G is hibátlanul működik. :)

(#9826) INFINITYzz válasza jacis (#9823) üzenetére


INFINITYzz
tag

Nekem is ez az a telefon, aminél úgy érzem, hogy nem akarok váltani.
Valahogy nem nyűgöznek le az ilyen hírek, hogy " 8mag / 4gb ram / QHD ".
Ez a G2 számomra tökéletes, és hogy őszinte legyek, egy i5s-re sem cserélném (na jó, max. úgy, hogy eladom, aztán veszek egy G2-t és megtartom a többit ;] )

Én lehet, hogy rákérdezek a Telenornál, mert amúgy hibátlanul működik, csak tetszetősebb, ha ott a "4G" felirat :DDD

(#9827) vadászcsiga válasza ßrainiac (#9809) üzenetére


vadászcsiga
félisten

:Y 30% fényerő egy iyen kijelzőnél vétek, annál szinte semmit nem látni. Én 70-en használom, inkább töltöm többet.

Én áttértem a chrome bétára, az mintha kevesebbet fogyasztana. A Dolphint meg a többit egyszerűen nem tudom megszokni mert az érintés meg a görgetés is gyengébb a chrome-hoz képest. Egyébként gáz hogy a google nem tud csinálni egy kis erőforrás igényű böngészőt mint pl a safari iOS-en, bár az új 7-es OS-ben meg más miatt szar. Azelőtt nekem tökéletes volt ):

Miért próbáljunk ki másik launchert ha ahogy írod sok user azzal jön "milyen szuper gyors a teló"?
:F

Az autós tartó jó, ugyanolyan elvű mint az Exomount2, legalábbis a cuppanós része, és egy ezressel olcsóbb is ha igaz a 6k

[ Szerkesztve ]

(#9828) FrankMonzano válasza Gergi (#9740) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Beszeltem parszor az lg ugyfelszolgalattal,azt mondtak,hogy a gyartoi garancias LG magyarorszag felirattal rendelkezo garanciajeggyel ellatott keszulekekre 1 ev teljes koru garancia van,a szolgaltatos megoldasnal pedig a szolgaltato vallal ra meg 1 evet.

(#9829) migabi24 válasza jacis (#9823) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nincs is mire cserélni a G2-őt, majd jövőre ha kijön az S5 meg a G3 stb. akkor mondj ilyeneket

(#9830) vadászcsiga válasza ßrainiac (#9809) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kicsit utánanéztem ennek a winnergear-nek, de ez a 6k inkább 7,5-8, még ebayről rendelve is. Hol lehet 6k-ért beszerezni?

(#9831) jooker82 válasza migabi24 (#9829) üzenetére


jooker82
nagyúr

ott a note3,z1,one max....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#9832) migabi24 válasza jooker82 (#9831) üzenetére


migabi24
nagyúr

Telefonos kategóriába nincs ellenfele

(#9833) babosmiki


babosmiki
addikt

A galaxy s szériát használtam évekig, most s4-ről váltottam a g2-re, azt kell mondjam a samsung leült a babérjain! A g2 állat lett, az s4 csak jelenthet neki!

Viszont ami dokkolóm volt az s4-hez az sajna nem jó a g2-höz. :(( ( hdmi, usb...)
Tud valaki a g2-höz hasonlót?

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#9834) Fantomas80 válasza vadászcsiga (#9830) üzenetére


Fantomas80
tag

Hello én ezt találtam! :)

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#9835) vadászcsiga válasza Fantomas80 (#9834) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Köszi

(#9836) bazsika89 válasza GGMPC (#9810) üzenetére


bazsika89
tag

Láttam, szerencsém volt :)

Nekem is megvan a probléma, hogy ha huzamosabb ideig wifit használok és kikapcsolom a 3g-t akkor nem kapcsolódik vissza(UK modell). Nekem az tűnik megoldásnak, hogy nem kapcsolom le fizikálisan az adatkapcsolatot, hiszen úgy sem használja ha van wifi.

[ Szerkesztve ]

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#9837) barmar válasza bazsika89 (#9836) üzenetére


barmar
aktív tag

Nekem semmi bajom az adatkapcsolattal, működik minden rendesen ahogy kell. Lg Magyarországos készülék, Telenor. Valszeg a T-vel lesz a gondotok nem a készülékkel.

[ Szerkesztve ]

(#9838) ßrainiac válasza vadászcsiga (#9827) üzenetére


ßrainiac
addikt

Azert, mert egy mas vilag. Ha kiprobalod, rajossz, h a stock nem is ment megfelelo fps-sel ;)

Kicsit utánanéztem ennek a winnergear-nek, de ez a 6k inkább 7,5-8, még ebayről rendelve is. Hol lehet 6k-ért beszerezni?

Elnezest, 6.5k :U

Ennyit fizettem erte ebayen.

Ugyanakkora csodalkozas megy vissza is amugy a 70%-os fenyerohoz, nekem nem hianyzik h a hatterfeny "kimossa" a szineket, vagy egyszeruen befollyon az oldalaknal. Pont hogy egy ilyen kijelzonel nem kell felhuzni annyira. Persze a fo ok az, hogy mindent latok rajta megfeleloen :)

Mas:

A mobile data problemara probaltatok tiltani a fast dormancy modot hidden menuben? Elvileg attol szakadozas mentesebb lesz a mobil net.

[ Szerkesztve ]

(#9839) akooos válasza barmar (#9837) üzenetére


akooos
veterán

Én T-s vagyok, viszont függetlenül vettem E-digitalban és nincs ilyen problémám. Pontosan 2 mp alatt áll át wifiről/adatra és vissza is. Más probléma lesz itt szerintem

(#9840) hard74 válasza zazenke (#9813) üzenetére


hard74
senior tag

Ezt én is feltettem,és bevált.(T-s a telo.)

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#9841) vadászcsiga válasza ßrainiac (#9838) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az általad említett launcheren mi nem megy ami a stockon? Telefon, SMS ikon badge, dupla kopp, ezekre gondolok.

(#9842) premete válasza coolrob (#9819) üzenetére


premete
veterán

Nekem tmobilos van. 10a/10b, mind2 tökéletesen vált adatkapcsolatok között.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9843) ßrainiac válasza vadászcsiga (#9841) üzenetére


ßrainiac
addikt

Oszinten szolva fogalmam sincs az unred countrol, mert nem hasznalom, de van app ami pont novahoz valo, azzal valszeg ugyanugy megy.

A duplakopp a navbarra tokeletesen mukodik, de ezt sem hasznalom :P kopogtatok az ajtokon, a telot inkabb gombbal kapcsolom be ;]

(#9844) vadászcsiga válasza ßrainiac (#9843) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Értem, akkor neked kar volt G2-t venni, n5 inkább neked való nem?
Én pont ezekbe szerettem bele, dupla kopp, fülhoz emelős hívás felvétel stb

[ Szerkesztve ]

(#9845) ßrainiac válasza vadászcsiga (#9844) üzenetére


ßrainiac
addikt

En a hardver / idotallosag miatt vettem, nem tudom, hogy ebben mi a kar.

Az emlitett feature-oket nem hasznalom, nem szeretem ha vmit meg akar oldani helyettem a cucc es mondjuk nem sikerul. Igy tobb a problemat okoz, mint amennyi jot tesz.

EDIT: Igen, n5-ot akartam, csak arrol tobb rosszat olvastam mint G2-rol.

[ Szerkesztve ]

(#9846) vadászcsiga válasza ßrainiac (#9845) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hardver érthető, na de az időtállóság? Ha a G2 nem kapja meg a 4.4-et lehúzhatod a wc-n, persze ettől függetlenül továbbra is jó készülék lesz csak zuhanni fog a hasznaltpiaci értéke. N5 ezzel szemben...

(#9847) ßrainiac válasza vadászcsiga (#9846) üzenetére


ßrainiac
addikt

Pontosan a 4.4 idejere kell. Azt meg kell hogy kapja, hiszen 4.3-mat sem kapott. Pedig sztem sokat dobott volna rajta (ha csak az opengl-t nezzuk is).

Meg szeretnem probalni kihuzni vele a kov. Nexusig (ami nem biztos h sikerulni fog, mert 2-3 havonta muszaj venni vmi "jobbat" :DDD).

(#9848) tomi.ttt válasza ßrainiac (#9847) üzenetére


tomi.ttt
tag

Akkor mi a sz**nak időtálló telefon? :DDD

(#9849) INFINITYzz válasza tomi.ttt (#9848) üzenetére


INFINITYzz
tag

A tudat ;]

(#9850) ßrainiac válasza INFINITYzz (#9849) üzenetére


ßrainiac
addikt

Hehe, jah :C

Na nem, tenylet azert vettem h egy evet meglegyen..:U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.