Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8101) Mett válasza ferrari1 (#8100) üzenetére


Mett
senior tag

full wipeot csináltam rayglobe után

(#8102) baluka26


baluka26
veterán

Dobozon nekem is rajta van az LTE, de beállításoknál nem volt, csak itt tudtam bekapcsolni:

"3845#*802#,then the secret menu will come up...Then:

1. Go to LTE-Only
2. Modem Settings
3. RAT Selection
4. Select GSM / WCDMA / LTE auto or what ever selection you want"

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#8103) Mett válasza baluka26 (#8102) üzenetére


Mett
senior tag

igen, így van, de csak akkor jelenik meg azt olvastam, ha lte hálózaton vagy. németek, osztrákok is panaszkodnak. valószínű a következő rom frissítés megoldja majd ezt
sőt, még egy svájci is panaszkodott

[ Szerkesztve ]

(#8104) ferrari1 válasza Mett (#8101) üzenetére


ferrari1
őstag

Akkor is volt valami gebasz. Mint a példa is mutatja, van a magyarban és az UK Openben is LTE és működik is. Ez tény. Rajtad kívül itt a fórumon nem hallottam az ellenkezőjét.

(#8105) Mett válasza ferrari1 (#8104) üzenetére


Mett
senior tag

majd mindjárt felrakom újra

(#8106) twon válasza ferrari1 (#8098) üzenetére


twon
tag

[link]
...akkor ez milyen ország?

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

(#8107) ferrari1 válasza twon (#8106) üzenetére


ferrari1
őstag

Malajzia

(#8108) baluka26 válasza ferrari1 (#8107) üzenetére


baluka26
veterán

Nekem a szoftverinformációnál az van, hogy D80210b-TWN-XX.
Taiwani lesz a készülék, igaz?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#8109) Mett válasza twon (#8106) üzenetére


Mett
senior tag

ez hong-kongi lesz szerintem
szoftverinfónál hkg van?

[ Szerkesztve ]

(#8110) ferrari1 válasza baluka26 (#8108) üzenetére


ferrari1
őstag

Igen :K

[ Szerkesztve ]

(#8111) twon válasza Mett (#8109) üzenetére


twon
tag

D80210B-HKG-XX

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

(#8112) baluka26 válasza ferrari1 (#8110) üzenetére


baluka26
veterán

És ha ráflesselek egy európai open romot?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#8113) ferrari1 válasza baluka26 (#8112) üzenetére


ferrari1
őstag

Akkor lesz LTE és jönnek OTA-n a frissítések ;)

(#8114) Mett válasza ferrari1 (#8113) üzenetére


Mett
senior tag

na mondom mire jutottam.. az enyém 32 gb és magyar romon, ami 16G nincs benne lte és az apk sem.
működik a rom, de aki lte-t szeretne és 32gb a telója az hanyagolja a 16G-s romokat

[ Szerkesztve ]

(#8115) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Ha már errol van szó, a 6MH minek a rövidítése? Azt latom a keresobol hogy magyar telekomos, meg ott is vettem csak érdekel

[ Szerkesztve ]

(#8116) twon válasza twon (#8111) üzenetére


twon
tag

Azt olvastam, hogy elindult a KitKat frissítés Ázsiában!
Akkor lehet hogy frissül az enyém is nemsokára ha hongkongi a romom?

Most végülis lehet az enyémen LTE vagy nem?

vödör hang probléma:
ha felteszek egy másik modemet megoldódhat a gondom?

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

(#8117) Mett válasza Mett (#8114) üzenetére


Mett
senior tag

téves info. benne van az apk viszont az lte ennek ellenére nem funkcionál. sehogy sem lehet előcsalni.
16G romok tehát nem szolgáltatnak lte-t 32 gigásaknak

ez viszont jó lehet, bár csak 10A
EUROPE OPEN
31 NEU/EUROPE OPEN V10A

[ Szerkesztve ]

(#8118) Mett válasza vadászcsiga (#8115) üzenetére


Mett
senior tag

hungary t-mobile, nem 16G tehát elméletileg jó lehet 32-höz

(#8119) twon


twon
tag

Tapatalk-on miért nem megy ez a fórum?

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

(#8120) kerpok


kerpok
tag

Folyamatosan meglep ez a telo! Imádom!
Volt h 2,5napig is birta normal atlagos hasznalattalDe 8 ora alatt is le tudtuk meriteni igaz akkor egesz nap jatek es net ment rajta!

Ki is hasznaltam most ezt az 50gb os box.com t! Thx a tipptyöt! :)
Lőttem is egy igazolvagykepet a macsekunkról!
Minden gyári!
Szerintem nagyon jo képeket készit!

[ Szerkesztve ]

(#8121) Toobee válasza kerpok (#8120) üzenetére


Toobee
veterán

Ha tudom, hogy macskákról készült képeket linkeltek, akkor biztos nem adom le az infót az akcióról :D

https://barbieripnk.hu/

(#8122) Nordik


Nordik
őstag

Ti a telefonon a gyarilag beepitett dropboxot hasznaljatok? Csak mert ahogy nezem semmire se valo, meg a feltoltott kepek linkjet se tudom masolni stb. Jobb a kulon alkalmazas?

(#8123) Lmh válasza akooos (#8091) üzenetére


Lmh
őstag

így van, kicsit vicceske akartam lenni, de nem igazán sikerült :B

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#8124) kerpok válasza Toobee (#8121) üzenetére


kerpok
tag

Milyen képeket szeretnél? Maláj fűszoknyás janyok jöhetnek? ;)

(#8125) Viper26 válasza kerpok (#8124) üzenetére


Viper26
nagyúr

:DDD

Pixel 7 | FR955

(#8126) baluka26


baluka26
veterán

Srácok, van valami app, amivel háttérkép naponta változó bing háttérkép lesz?

Ez az, amit nagyon hiányolok Androidból WP után. :D :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#8127) palkrisz


palkrisz
csendes tag

Sziasztok,
Néhány tapasztalat a telefonnal. Nekem előtte egy 4X volt. Minden reggel 6:30-kor leveszem a töltőről. A 4X max délután 2ig bírta nálam utána töltés. Most pont ugyan ugy használom a G2-t, ugyan úgy napi 2 óra telefonálás, 2-3 óra kijelző folyamatos wifi, bt, mobilnet, mindent szinkronizál... este 7 körül 30-40%. Van a snapdragon battery guru alkalmazása, azzal még jobb helyzet 40-50%. Csinaltam egy csomó ps-t, ha valaki nem hinné el akoor el tudom küldeni. Hihetetlen jól birja.
Amióta megvan, ez első nap ahogy lehetett kapni Magyarországon gyári garis készüléket bekapcsoltam és tökéletesen működik (lassan 1000 órája van bekapcsolva). Tegnap volt az első 2 két kis hiba. Ennyi idő elteltével a gps jelet elveszti pár alkalommal és a real racing 3 kicsit akadozott. Persze egy újraindítás megoldaná a hibát, de kíváncsi leszek mi a vége.
A harmadik a rom, az interenten már ott van mindenhol, hogy 4.4 még decemberben megérkezik. Érdemes lehet megvárni.

Aki pedig tervezi megvenni, csak ajánlani tudom. Hardverben a z1 is ua a nexus 5 is nokia lumia 1020 :D de amilyen az LG szoftveres élménye, az felülmúlhatatla. Qslide, qick remote, Multitask, fényképező főleg a 3d panoráma. Cserélhető ikonok, mappába rendezés (szín méret állítható)

Krisztián

(#8128) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Sziasztok! Én Samsung S3-ról váltanék a közeljövőben a G2-re, és az lenne a kérésem, hogy aki esetleg ugyanerről a telefonról vagy hasonlóról váltott, írja már le, hogy miben előrelépés felhasználás szempontjából, és mik esetleg a hátrányok..? Milyen élmény a G2-t használni?

(#8129) twon válasza Mr.Silkó (#8128) üzenetére


twon
tag

Pl. Ha telefonálni szeretnék akkor nem kell várni kb10 mp-cet!

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

(#8130) jacis válasza palkrisz (#8127) üzenetére


jacis
nagyúr

Jó hogy említetted a snapdragon battery guru nevű appot... én is kipróbálom hisz csak jókat írnak róla.
Ez magától tanulmányozza, hogy mit hogyan használok és ennek fényében próbálja növelni a telefonom üzemidejét?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8131) palkrisz válasza Mr.Silkó (#8128) üzenetére


palkrisz
csendes tag

Nem lehet összehasonlítani a két telefont. Exynos proci jóval lassabb. Nem csak órajel miatt, technikai fejlettség miatt sem. Több mint háromszoros számítási sebessége van a snapdragon 800nak. A kijelző nem egy szar amoled még mindig pentil mátrixos a samuban. Ez pedig egy ips. Mindenképp jobb. Szoftverben pedig össze sem lehet hasonlítani a samut az lg-vel. Samu ui nem tud semmit.

Ja és még egy dolog! BOX!!! Minden lg telefon tulaj időkorlát nélkül kap 50gb tárhelyet!!!

[ Szerkesztve ]

Krisztián

(#8132) palkrisz válasza jacis (#8130) üzenetére


palkrisz
csendes tag

Igen, 1 hétig csak fut, tanulja a szokásokat. Mit és mikor használsz. Majd Elindul élesben és utána is tanul. Amit nem szeretnél, hogy kikapcsoljon azt kézzel be lehet allitani. Minden programhoz van 3 lehetőség. Végtelen egyszerű program. És egy 10%-ot lehet nyern ki vele egy nap.
2 példa.
Figyeli milyen gyakran kapsz mailt. Majd ki-be kapcsolgatja a netet, hogy ne maradj le egy mailről sem. Ha Bekapcsolod a telefon kijelzőt akkor bekapcsolja a netet. És figyeli, hogy hol vagy ennek megfelelően hasznalja a wifit. Amikor az irodaban vagyok kikapcsolja a mobilnetet. Amint kilepek az irodából mobilnet be, wifi ki és néha keres wifit. Persze egy program, nem mesterséges intelligencia, így vannak apróbb hibák, de nagyon kell figyelni, hogy észrevegye az ember.

És minden nap figyelmeztet olyan fél 10 fele, hogy ilyenkor szoktam töltőre tenni most se felejtsem el.

Krisztián

(#8133) Mr.Silkó válasza palkrisz (#8131) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Köszi a választ! :)

(#8134) Sterilzona válasza twon (#8020) üzenetére


Sterilzona
senior tag

nincs még ilyen telefonom, se tokom :)
én csak kérdeztem, bocsi ha félreérthető voltam :)

(#8135) apaszka válasza rx8pencz (#7977) üzenetére


apaszka
veterán

Bocsánat ha volt,de a kereső szerint még nem!
Szeretnék megosztani veled,és veletek 2 cikket a témában!

Akksikrók tudni érdemes
Akkumulátor Akadémia 1. Hogyan töltsük akkumulátorainkat?

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#8136) lord.lakli válasza twon (#8106) üzenetére


lord.lakli
őstag

Tuti fel szeretted volna rakni az IMEI-t a nagy publikumnak?

(#8124) kerpok: csak gyári jányok legyenek :)

[ Szerkesztve ]

(#8137) Oberthur


Oberthur
tag

Egy kis érdekesség:

[link]

Oberthur (HP 15.2/8GB/240GB SSD + Oneplus 6T + Gear Fit 2 + XBOX One S)

(#8138) TechnicR válasza baluka26 (#8126) üzenetére


TechnicR
tag

Nem biztos, hogy erre gondolsz, de ez Chainfire app-ja: 500 Firepaper

(#8139) Lecs@ válasza ferrari1 (#8081) üzenetére


Lecs@
addikt

Egy ilyen stabil LG UI-re, vagy nem kell Custom Rom, vagy aki csinál, az fog egy alap stabil odexed vagy inkább deodexed bázist, és picit átalakítva, egy-két dolgot kivéve, belerakva, saját névre írja és kész ! Ha valaki saját maga deodexeli, rootolja a gyári Romot, és utána a saját tweakjeit belerakja, az főz egy romot. A többi csak modder. Bár nem ismerem, és nem hallottam Torrentéről, de gondolom ezt ő akkor nem főzi, hanem moddolja csak. Ami nem mindegy. Erre a telefonra, mint írtam nem is nagyon kell Custom Rom. Nekem S2 volt. Na ott azért kellettek extra tweakek, stb-stb. Neat Romot, vagy MIUI-t használtam rajta, mert magával a gyári UI-val is voltak gondok. Ez G2 esetén már nem így van. Szóval aki nem stabil custom romot csinál erre a stabil rendszerre, az balfék :)

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#8140) Lecs@ válasza Lecs@ (#8139) üzenetére


Lecs@
addikt

ui : mind mind saját vélemény, és nem vitafakasztás tárgya amit írtam.

512 GB

(#8141) Naras válasza Lecs@ (#8139) üzenetére


Naras
őstag

+1 Ez az első Android telóm, aminél nem érzem szükségét, sőt, véteknek tartanám 3rd party ROM feltételét... :C
GT540...2X...4X...G2... :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#8142) Oneil_85 válasza kerpok (#8120) üzenetére


Oneil_85
csendes tag

Tényleg nagyon jól bírja ez a telefon szuflával. De szerintem még jóval hamarabb is le lehet meríteni egy izmos játékkal :) De az nem átlag használat :)

LG G2 32GB kártyafüggetlen, Black + 2 év teljeskörű garancia

(#8143) Nordik


Nordik
őstag

Nálatok engedélyezve van a tartózkodási helyhez hozzáférés? Ez mennyire merítheti az akksit?

(#8144) szabyka95


szabyka95
őstag

nektek igy tobb het/honap utan mennyi szabad memoriatok van ?
16 gb tarhely szerintetek eleg? persze ez felhasznalo fuggo

(#8145) GGMPC válasza szabyka95 (#8144) üzenetére


GGMPC
őstag

Szerintem ha van egy OTG kabeled es mondjuk filmeket arrol tolod, akkor elegnek kell lennie!?. :K

Alaphelyzetben meg anelkul is eleg.

[ Szerkesztve ]

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#8146) Toobee válasza szabyka95 (#8144) üzenetére


Toobee
veterán

Akinek nem elég, az vegye a 32 GB-os verziót, akinek az sem, az meg válasszon más készüléket. Jelenleg 42 óra up time és 750 MB szabad RAM.

https://barbieripnk.hu/

(#8147) F-ECT$ válasza hakydakillah (#8073) üzenetére


F-ECT$
titán

1 óra telefon + 1 óra net esetén 3 napot is el tud menni. Ha ehhez még jön 1 óra játék is, akkor ez lemegy 2 napra.

Dive ever, work never.

(#8148) F-ECT$ válasza palkrisz (#8127) üzenetére


F-ECT$
titán

Ennyi idő elteltével a gps jelet elveszti pár alkalommal és a real racing 3 kicsit akadozott. Persze egy újraindítás megoldaná a hibát, de kíváncsi leszek mi a vége.
Ezeket nem oldja meg az újraindítás. Az elsőre nem nagyon van megoldás, max az, ha olyan navit használsz, ami kicsit toleránsabb a pár másodperces gps jel kihagyásokra, pl a 3 betűs.
A második meg azért van, mert a túlmelegedés elkerülése érdekében a 2.26 Ghz-et elég gyorsan visszaveszi a rendszer, és ilyenkor a számításigényes helyeken (pl 22 fős Cup) bizony benéz 30 alá az fps. Erre megoldás a RR3 Graphics app, ahol vissza tudod venni a részletességet mediumra.

Dive ever, work never.

(#8149) horimiki72


horimiki72
aktív tag

Sziasztok!Én is tulajdonosa lettem ennek a csodának pár napja és csak ámulóm-bámulom az aksira meg nem találok szavakat.. :) viszont van egy olyan nálam,hogy ha wifi hálózaton vagyok a telefon alvó állapotban van tehát a kijelző sötét és hívnak Viberen van,hogy nem csöng ki(8csöngést vártam aztán letettem) a led persze elkezd pislákolni a nem fogadott hívás miatt,majd megismételt hívásra már 3.-4.csörgetésre felébred és csörög.Ha átváltok mobilnetre akkor ez a dolog nem létezik.Van valakinek hasonló tapasztalata?bocs,hogy nem olvastam vissza mindegyik hszt. de a recsegő hátlapok,garanciadolgok miatt talán nagyobbakat lapoztam mint kellett volna. D80210a-EUR-XX van fent,látom létezik már 10b-is lehet abban javítva lett. Persze ha ez nem csak egyedi probléma nálam.Köszönöm a segítséget előre is!

Kawasaki ZX12R

(#8150) szabyka95 válasza Toobee (#8146) üzenetére


szabyka95
őstag

itt romaniaban (atszamitva) tobb mint 22 ezer ft a kulonbseg a 16 gb-os s a 32 es kozt..
nem eri meg ..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.