Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6829) mycso válasza polas (#6825) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Akkor majd én megpróbálok válaszolni:

Ezt a választ kaptam "ez nem hiba,hanem az lcd sajátossága,a tv-men is igy van...főleg bekapcsoláskor látszóduk,de egyéb szineknél nem .. szóvan no para
---
Nálam nincs felhősödés és ez nálad sem normális, tehát neked valami baj van a kijelződdel. TV-k esetében az EDGE-LED technológia a magyarázat rá --> nem egyenletes a háttért megvilágító ledek elosztása. [link]

NO PARA, hogy a kijelző fényerőt minden újraindításnál állítgatni kell mert 100%-on bassza az agyadba.
---
Nálam ezt sem csinálja, ha beállítom pl.: 58%-ra, akkor az újraindítás után is 58%!!!

NO PARA, hogy egy ázsiai régiós szart kapsz.
NO PARA, hogy nincs LTE, mert ázsiai fost kapsz. (nembaj mennyé be a a szervíz menübe és állítgassad minden újraindulásnál)
NO PARA, hogy az ázsiai régióba szánt telót csak mókolással tudod majd frissíteni
.
---
Ez azért eléggé USER ERROR felfogás...nem kötelezett rá senki, hogy ázsiait vegyél. Ha meg azt vettél, hát szenvedj vele.

NO PARA, hogy ha véletlenűl leejted szarrá robban a kijelző (Ismerek gyártót, aki gyárilag, nagyon jóminőségű fóliával védi a kijelzőt).
---
Háát a fólia nem fogja megvédeni a betöréstől...én úgy vagyok vele, hogy nem dobálom. :U

NO PARA, hogy a suttyó magyaroknak csak a 16GB-os az egyetlen hivatalosan elérhető alternativa (tényleg mire elég a maradék 10GB manapság? Néhány komolyabb játék, egy két film, párszáz mp3, esetleg flac, fényképek, videófelvételek, navigációs progik, térképekkel és már nincs is több szabad helyed.......).
---
Valóban kevéskének tűnik, nekem is ez az egy nagyon nagy szívfájdalmam a G2-vel kapcsolatban, hogy nem bővíthető. Bár úgy gondolom, hogy nagyjából el lehet rajta lenni.
Ezt a felhőre erőszakolós dolgot én sem csípem, szarok a felhőre...

Ha 32GB-osat akarsz akkor vegyé zug gsm-ből,gagyi garanciával. (Milyen hozzáállás ez egy nagy multi cégtől, hogy megkülönbözteti a vásárlóit még európán belül is?)
---
Elvileg majd később lesz, nem???

NO PARA, hogy az agyon reklámozott OIS nem ér szart sem.
NO PARA, hogy az elkészült fényképek, agyonmosott, zajszűrt, túlexponált moslékok

---
Nekem nem úgy tűnik: [link]

NO PARA, hogy tele van rakva csilli-villi programokkal, funkciókkal, amiknek a fele nem működik.
---
Melyek ezek??

NO PARA, hogy sima DIVX film nézésnél szaggat/ugrál a kép bármilyen lejátszóval is próbáltam.
---
No ezt még nem néztem, de amiket leírtál hibákat, nálam azok egyike sem áll fenn, tehát gyanítom ez sem fog és nálad valami nagy gubanc van a telefonnal.

NO PARA, hogy a képernyő kopogtatós felélesztéshez külön Rodolfo bűvészkéz kell.
---
Akkor az ott USER ERROR, vagy tényleg nagyon gatya a te konkrét telefonod. Amióta nálam van, szerintem többszázas nagyságrendű a feloldások száma, és talán 2-3X hibáztam.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.