Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6825) polas


polas
csendes tag

Hello.

Itt senki ne várjon szakmai vagy technikai segítséget, úgysem kap. :(

Itt csak a tokokról, fóliákról és a teljesen lényegtelen hátlap recsegtetésről történik a hosszas tanácskozás.

Én is csak annyit kérdeztem néhány nappal ezelőtt, hogy kinek milyen egyenletes a fekete szín a kijelzőn sötét szobában. Mert nekem rohadtúl nem volt egyenletes széleken világosabb volt.
Szerintem a kép önmagáért beszél:

Ezt a választ kaptam "ez nem hiba,hanem az lcd sajátossága,a tv-men is igy van...főleg bekapcsoláskor látszóduk,de egyéb szineknél nem .. szóvan no para. :N"

Na ITT ilyen és hasonló segítőkész válaszokat fogsz kapni:
NO PARA, hogy egy 140000Ft-os készülék esetén, hitvány a kijelző homogenitása. (Az előző telóm egy szarrá fikázott kijelzőjű SONY XPERIA S volt, aminek különb volt a kijelzője)
NO PARA, hogy egy ázsiai régiós szart kapsz.
NO PARA, hogy a kijelző fényerőt minden újraindításnál állítgatni kell mert 100%-on bassza az agyadba.
NO PARA, hogy nincs LTE, mert ázsiai fost kapsz. (nembaj mennyé be a a szervíz menübe és állítgassad minden újraindulásnál)
NO PARA, hogy a suttyó magyaroknak csak a 16GB-os az egyetlen hivatalosan elérhető alternativa (tényleg mire elég a maradék 10GB manapság? Néhány komolyabb játék, egy két film, párszáz mp3, esetleg flac, fényképek, videófelvételek, navigációs progik, térképekkel és már nincs is több szabad helyed.......).
Ha 32GB-osat akarsz akkor vegyé zug gsm-ből,gagyi garanciával. (Milyen hozzáállás ez egy nagy multi cégtől, hogy megkülönbözteti a vásárlóit még európán belül is?)
NO PARA, hogy tele van rakva csilli-villi programokkal, funkciókkal, amiknek a fele nem működik.
NO PARA, hogy a képernyő kopogtatós felélesztéshez külön Rodolfo bűvészkéz kell.
NO PARA, hogy a hivatalos LG support tool kiírta. SAJNÁLJUK NINCS REGISZTRÁLVA AZ ESZKÖZ (pedig már regisztráltam az LG oldalon)
NO PARA, hogy az ázsiai régióba szánt telót csak mókolással tudod majd frissíteni.
NO PARA, hogy ha véletlenűl leejted szarrá robban a kijelző (Ismerek gyártót, aki gyárilag, nagyon jóminőségű fóliával védi a kijelzőt).
NO PARA, hogy sima DIVX film nézésnél szaggat/ugrál a kép bármilyen lejátszóval is próbáltam.
NO PARA, hogy az agyon reklámozott OIS nem ér szart sem.
NO PARA, hogy az elkészült fényképek, agyonmosott, zajszűrt, túlexponált moslékok.

Szóval NO PARA vegyétek és használjátok egészséggel a 16GB-os verzíót és lőjettek fel mindent a felhőbe, pörögjön a "jó olcsó" mobiladatforgalom. És dugdossatok a seggébe mindenféle microusb memoriakártyát, pendrive-ot, mert azoknak a piaca még nem lendült fel eléggé.

Én ma vissza vittem a GSM boltba és éltem a 8napon belüli elállás lehetőségével. (hozzáteszem nagyon korrektek voltak).

Majd egyszer, ha az LG MAGYARORSZÁG hajlandó lesz hivatalos, gyártói garanciával forgalmazni a 32GB-os változatot normális áron és kijavítják az alapvető szoftveres hibákat. Akkor lehet, hogy ismét meggondolom az LG G2 vásárlást.

Köszi, hogy itt lehettem. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.