Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63268) b_alazs


b_alazs
tag

Sziasztok!

Gondoltam megosztom veletek legújabb tapasztalataimat a rendszeremmel kapcsolatosan.

A gyári ROM-ot ahogy lehetőség adódott rá lecseréltem (egszerűen a stock android sokkal jobban tetszik).
Eddig a CM12 romját használtam (5.0.2) nagyon nagy megelégedettséggel. Remek üzemidő a remek teljesítménnyel karöltve. Nagyon apró bugokkal találkoztam csupán, amiknél jóval komolyabbakba is belefutottam a gyári LG lolli romja esetében.

Pár napja viszont megjelent a CM12.1 (5.1.1) aminél brutálisan javult a készülék teljesítménye.
De komolyan. Már 3. napja használom a rendszert és nem gondoltam volna, hogy ekkora ugrás lesz az előzőhöz képest.

Nyilván ugyan azokat az alkalmazásokat használom, mint ez előtt (migráltam a rendszert) ugyan azokkal a beállításokkal és

- jobb az akksi idő
- jobb a teljesítmény
- a státuszbár gyorsbeállításai "aktív" menüt kaptak (pl. wifire nyomva nem irányít át a beállításokba, hanem helyben lenyílik az elérhető kapcsolatok listája)
- egyszerűen telepíthető (ha már van CM-ed egy kattintás, ha nincs akkor sem bonyolult)
- az előző rendszerben található bugokat javították ( ha hívás közben jött egy bejövő, a fogadása után néma volt a mikrofon, gyári kamera app 16:9-ben torz képet mutatott)

Egyetlen hibával találkoztam, ami speciel zavar, de apróságnak mondható:

A felhasználóknál, ha a saját profilomra kattintok "nem létező névjegy" üzenetet kapok, így profilképet (ami a jobb felső sarokban a státuszbárban van) nem tudom módosítani.

Remélem valakinek hasznosak lesznek egyszer a fentiek, én bátran ajánlom a telepítést! : )

Üdv,
Balázs

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.