Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40701) Musaka válasza cettlee (#40679) üzenetére


Musaka
senior tag

Nekem is akörül pörög. Bár volt ROM amivel csak 22000 ret. Igaz nekem 16 GB Telenortól vett változat van.
30000 soha nem ért el semmi ROM mal hiába pöcölgettem. Max jobban merült.

(#40702) akooos válasza rayoliviero (#40697) üzenetére


akooos
veterán

Csináltam most párat, 20 perce telóról netezek, ez az eredménye. [link]

Szerencsére lehűl és elmúlik, de kérdés mikor marad ott. A lényeg, hogy aug végén megy javításra.

(#40703) rayoliviero válasza akooos (#40702) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszi.

(#40704) david_97 válasza rayoliviero (#40703) üzenetére


david_97
senior tag

Az OptimusG3-ban te nem tapasztalsz néhol akadást az animációkban?

(#40705) badmad


badmad
senior tag

sziasztok a gyári recovery menű hogyan jön be?

(#40706) Dehravor


Dehravor
csendes tag

Üdv!

Páran biztosan tudjátok, hogy G2-n kívül nem sok telefonra érhető el a teljes verziós QuickRemote. Sajnos az F6-tal is ez a helyzet, ezért a problémát házibarkács jelleggel próbáljuk megoldani. Nálunk a QuickSet SDK Light változata használható csak (teljes verzióval nincs sw_ir-es dolog), emiatt szeretném a segítségeteket kérni. A program által használt adatbázis fájlok valószínűleg a /data/data/com.uei.lg.quicksetsdk/app_eu mappában találhatóak, dac[1,2,3..] fájlnevekkel. Nálunk a dac2, dac6, dac8 fájlok vannak csak (valószínűleg a 3 kategória - TV/DVD/BD), és nagyon hálás lennék ha valaki el tudná küldeni nekünk a hiányzó, G2-es adatbázis fájlokat.

Előre is köszi!

(#40707) rayoliviero válasza david_97 (#40704) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nálam az animációk ki vannak kapcsolva.

(#40708) laca.1 válasza rayoliviero (#40676) üzenetére


laca.1
aktív tag

En is fol tenném a 4db zip filet kell utánna wipe?és ez a státusz ikonokat változtatja meg?

(#40709) rayoliviero válasza laca.1 (#40708) üzenetére


rayoliviero
veterán

Benne van a zipek nevében miket változtat meg és a képen is látod, amit belinkeltem.
Wipe nem kell.

(#40710) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Ismet modosult a dorimanx kernel.
Szerintem valami mostansag nem sikerult....

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#40711) geryboro válasza xSide (#40654) üzenetére


geryboro
senior tag

a custom pl rajzold dock is lehet transparent?
ha igen akkor xposedből vagy a sima telepítősből?
nem a stock ra gondoltam, mert az elég gagyi, hanem pl a rajzolt(jópofa félére :) )

#40702

ha elkezdene sárgulni a kijelzőm és elhatározom hogy beviszem szervízbe, de arra elmúlik, akkor
javítanák a dolgot?

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#40712) horimiki72 válasza HUTCHDB (#40710) üzenetére


horimiki72
aktív tag

6.2 vel nekem volt,hogy magától kikapcsolt...na azért azt ne már!visszatértem stockra a simplekernel v6 produkálta a legjobb működést de az 20% kal többet fogyaszt használat mellet nap végére.A yoda nálam bereccsent ha egyszerre ment a böngésző,alatta a zenelejátszót hallgattam és bejött pl egy viberhívás..nem halkította el a zenét alatta,aztán megpróbáltam manuál kilőni és be is fagyott,azért az is egy vicc.Más kernelnek egy ilyen meg se kottyant.

Kawasaki ZX12R

(#40713) rayoliviero válasza HUTCHDB (#40710) üzenetére


rayoliviero
veterán

Lassú, akad, minden olyan, amit Te nem szeretsz, ez volt jellemző a 6.2-re és 3-ra is.

Mindegyikben van valami bug, ha egyszer kijavít valamit, akkor más hiba jön, én már lemondtam róla.

És a "kedvessége" a másik, néha olyan "kedvesen" tud válaszolni az embereknek, aztán csodálkozik, ha rászállnak a hackerek.

(#40714) Steelheart2 válasza Dehravor (#40706) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Szia.Megnéztem neked a dac fájlokat.DM 3.1.1 romban van Dac 1,2 és 8.Ha ezek is megfelelnek,akkor feltölthetem valahova,csak mond meg hova. :)

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#40715) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok! Nem tudom érdekel e valakit de ma keresgéltem a telekom oldalán G2 tartozékokat és rá akadtam gyári G2 Quick Window tokra online kedvezménnyel 3800 ft-ért,ami szerintem elég jó ár így beneveztem egyre és nagyon tetszik,ha esetleg vkit érdekel! Sztem nagyon jó ár de ha tévedek akkor sorry!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#40716) HUTCHDB válasza rayoliviero (#40713) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

En most 6.1-re tertem vissza.
Ez hibatlan! ;)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#40717) Dehravor válasza Steelheart2 (#40714) üzenetére


Dehravor
csendes tag

Köszi szépen, már időközben megkaptam PM-ben az említett fájlokat.

(#40718) rayoliviero válasza gretzky77 (#40715) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szia!

Az tényleg jó ár, jól jártál vele annyiért.

HUTCHDB: Nálad hibátlan, de másoknál abban is vannak hibák.

(#40719) akooos válasza geryboro (#40711) üzenetére


akooos
veterán

Hát ajánlom nekik, mert az enyém sem látszik állandóan, de csináltam róla képet, úgyhogy az orruk alá dugom :)

(#40720) Mantin


Mantin
aktív tag

Sziasztok, G2-t gorilla glass védi? :F

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#40721) boken válasza rayoliviero (#40718) üzenetére


boken
senior tag

Mit érdemes visszatenni Optimus g3 alá? 6.2 -t feltettem és katasztrófa.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#40722) davis999sola válasza Mantin (#40720) üzenetére


davis999sola
tag

Gorilla glass 2 védi

Lg g2 < iphone 5s< Lg g2<

(#40723) Mantin válasza davis999sola (#40722) üzenetére


Mantin
aktív tag

köszi!

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#40724) gzbotii válasza boken (#40721) üzenetére


gzbotii
veterán

Erre tessék, itt a méyvíz topic

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#40725) rayoliviero válasza boken (#40721) üzenetére


rayoliviero
veterán

Csinálsz egy system, dalvik, cache wipe-ot és felinstallálod újból a ROM-ot és megint eredeti lesz benne a kernel (adataid megmaradnak), amivel nálam a leggyorsabb és a legtöbb pontot érte el (37500). Amúgy elvileg stock kk kernel van benne, de úgy nem vagyok benne biztos, hogy működne, ha ráflashelnél egy stock kitkat kernelt, mert lehet módosított valamit rajta.

Vagy még próbálkozhatsz Cloudykernellel.

(#40726) RomiJosy válasza Mantin (#40720) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Nem is rakok rá matricát. Idegesít,hogy levesz a fényből. Megvan már jó ideje,semmi karc nincs rajta. Nem rakok mellé a zsebbe semmit (nem is fér mellé nagyon) ha meg pofára esik,csere ha matricás is.

(#40727) Steelheart2 válasza Dehravor (#40717) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Nm. :)

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#40728) gzbotii válasza rayoliviero (#40725) üzenetére


gzbotii
veterán

Igy tenyleg, senki nem fog atszokni a melyviz topicba....

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#40729) rayoliviero válasza gzbotii (#40728) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ha felteszik a kérdést, akkor én válaszolni fogok, ha tudok, függetlenül attól, melyik topikban teszik fel. :U

Attól sem fognak átszokni, ha senki nem válaszol nekik, egyszerűen nem kellett volna azt a topikot létrehozni.
Akit itt nem érdekel a romolás, ne olvassa el azt a részt, én úgy gondolom.

(#40730) Mantin válasza RomiJosy (#40726) üzenetére


Mantin
aktív tag

nekem fóliával pofára esett, szépen ki is szakadt a kis kavicsoktól, de az üveg ott nem sérült, helyette a széléből kitörtek darabok :D
Szép lett :D

[ Szerkesztve ]

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#40731) wacek068 válasza gzbotii (#40728) üzenetére


wacek068
tag

Esetleg fordítva kellene!
Ez megmaradna a profiknak, a másikat meg át kellene nevezni! Pl: sekélyvíz-nek!
Oda mennénk mi, az egyszerű kérdésekkel! :D :D :D

A semmitől, a kevés is sokkal több!!! Már van 41 piros pöttyöm!!!! Szerintem megbízható vagyok! Ha nem írok vissza azonnal, valószínű vezetek,csak olvasni tudok, de pótolni fogom!

(#40732) RomiJosy válasza Mantin (#40730) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

:D
Új korában én is raktam rá. Először mattot. Az fos volt. Az ocoo többet láttatott magából de a szélei nem sikerültek. Inkább vigyázok rá. Ha annyit kibír mint az előző,meg leszek elégedve.

[ Szerkesztve ]

(#40733) Fredy02


Fredy02
tag

Nem tudom hogy kell beállítani a fórumon hogy oldalt jelezze a témát ezért inkább írok ide így jelezni fog :DD

S23U

(#40734) Magnat válasza RomiJosy (#40726) üzenetére


Magnat
veterán

Nekem eddig egyik eszközömön sem volt, se telefonon, se tableten, mégsem lett karcos egyik sem. Mondjuk a P990-et egyszer pofára ejtettem betonon, az szép pókhálós lett, de ahogy mondod, a fólia valszeg nem segített volna.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#40735) boken válasza rayoliviero (#40725) üzenetére


boken
senior tag

:R :R :R

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#40736) RomiJosy válasza Magnat (#40734) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Multkor itt valaki linkelt egy extrém üveg fóliát. A videón még kalapácsal is gyepálták a telefont,nem lett baja. Ha csak a fele igaz,megérné,de azon keresztül nehezebben érzékel.
A gyártó azért rak bele ilyen jó minőségű üveget,hogy átlagos használat ne karcolja,ezt szerintem hozza is,nekem több nem kell.

(#40737) Mantin válasza RomiJosy (#40736) üzenetére


Mantin
aktív tag

Családban van még egy G2, azon ilyen extra vastag fólia van, leesett a kijelzőnek nem is lett baja, szélén a keret viszont repedt rendesen.. :D

[ Szerkesztve ]

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#40738) szala86


szala86
aktív tag

(#40739) zack


zack
nagyúr

Úgy néz ki azonos árban, mint ahogy a G2-öt eladtam, lesz egy 1520-am (1 hetes, karcmentes).
Nagyon kíváncsi leszek.

Tudom tesztelni pár napot, és ha nem tetszik nem kell megvennem.

Van igény, hogy beírjam ide a tapasztalataimat?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#40740) akooos válasza zack (#40739) üzenetére


akooos
veterán

Van :R
A WP 8.1 nagyon érdekel, hogy hogy muzsikál a 1520-on (bár én 930-at nézegetek :) )

(#40741) zack válasza akooos (#40740) üzenetére


zack
nagyúr

Elmondom mi volt a problémám a 930-as csúcsmodellel.
Kijelző méretben kisebb mint a G2, tehát visszalépés. Ugyanakkor hardverben teljesen u.a. mint a 1520. Szoftverben is pont az fut rajta, mint ami a 1520-on van. Árban viszont 25k-val több. Nem látom át, hogy miért. Az ok egyértelműen csak az lehet, hogy a 930 egy újabb kompaktabb modell. De én G2 után semmiképpen sem akarok kisebbet, csak nagyobbat. Bár ha a 1520 nem fog bejönni, teszek egy próbát a Sony Z2-vel ha kapok jó árban, bár akkora a kijelzője mint a G2-nek. Persze 160k az sem ér.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#40742) rayoliviero válasza zack (#40741) üzenetére


rayoliviero
veterán

M8? Haverom nagyon dícséri. :K

Szerk: Hát igen, nem ér annyit, az a baj.

[ Szerkesztve ]

(#40743) Magnat válasza RomiJosy (#40736) üzenetére


Magnat
veterán

Ezen a videón ([link]) mindenféle fólia nélkül is meglepően sokat elbír egy ráadásul aftermarket digitizer, persze a fólia nyilván még egy plusz, de én ez alapján sem gondolnám, h a leejtéstől össze kéne törnie, és mégis.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#40744) zack válasza rayoliviero (#40742) üzenetére


zack
nagyúr

Az se ér ám annyit, amennyiért kínálják. :U Kamerában jóval gyengébb mint a 1520, és kijelzőben se lenne akkora ugrás. Persze jó vétel mindenből akad, ha lesz, lehet kipróbálom. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#40745) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Mivel az utóbbi időben eléggé mélyreható, szakmaibb eszmecsere zajlik, ami háttérbe szorítja a készülékkel kapcsolatos általánosabb témákat, megkérek mindenkit, hogy szakmaibb témákban fáradjon át az LG G2 - Mélyvíz topikba.

Köszönöm :R

Everybody lies.

(#40746) Fredy02


Fredy02
tag

Milyen tapasztalatok vannak a GPS-ről pár videóban láttam, de nem teljesített valami jól, igaz olyan is volt amiben pedig teljesen használhatónak bizonyult.

S23U

(#40747) Quqesz válasza Fredy02 (#40746) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Tökéletes...most voltam olaszban, 1600km alatt teljesen jól vizsgázott. Pontos ,gyors,mindenhova elvitt a navigonnal...a kocsi ablakába volt kitéve és a max hőmérséklet 37,5 celsius volt,amit elért a teló+Velencében a sikátorokban is navigált..

"LG G2 Mélytorok topik"....bocs magas labda volt 😀😉

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#40748) Fredy02 válasza Quqesz (#40747) üzenetére


Fredy02
tag

Köszi ez jó hír! Hamar talál jelet, akár mozgás közben is? Mert a mostani telefonom ha elindulok kocsival és nem kapcsolom be indulás előtt a gps-t és nem várom meg hogy be mérje magát akkor esélytelen hogy beadja a pozíciót max egy hosszabb piros lámpánál.

S23U

(#40749) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Na most kezd megrendülni a bizalmam az LG központi szervizben. Múlt hét szerdán leadtam a telefont az elálló érintő miatt, várható elkészülés holnap "de hamarabb meglesz". Felhívtam őket, hátha mázlim van és már suhanhatok is érte, de kb 5percig keresték majd "jaaaa át kellett küldenünk a telemax budaörsi szervizébe, a héten valószínűleg visszajön ... ".

(#40750) ΞΔGLΞ válasza schferenc77 (#40661) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

És most mi a gond, hogy ez az ablak megjelenik, vagy, hogy el kell fogadnod?
Mert el is utasíthatod, nem kell azt "leokézni", a gugli meg menjen az anyjacsájába a sok hülyeségével már!

;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.