Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40201) wacek068 válasza SUPREME7 (#40199) üzenetére


wacek068
tag

Ha jól emlékezem, mintha Telemax-ot említett volna?! :F

A semmitől, a kevés is sokkal több!!! Már van 41 piros pöttyöm!!!! Szerintem megbízható vagyok! Ha nem írok vissza azonnal, valószínű vezetek,csak olvasni tudok, de pótolni fogom!

(#40202) zack válasza blt.62 (#40200) üzenetére


zack
nagyúr

Vettél egy vodás telefont, ami nem nyitható többet, tehát amíg nem lesz alaplap csere, nincs mód a függetlenítésre. Gondolom jó olcsón vetted így. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#40203) Azharel válasza blt.62 (#40193) üzenetére


Azharel
aktív tag

Nekem is azt írja hogy "Telefonja végleg zárolva van, nem lehet feloldani" mégis független a telefonom mert kipróbáltam már. Senki nem variált kódokkal vagy mivel mert pár hete cseréltek benne főlapot és azóta lett független.

[ Szerkesztve ]

(#40204) Harcsai válasza DroiDMester (#40198) üzenetére


Harcsai
senior tag

Az én gyáriag független telóm is ezt írja, bármej menüpontra kattintok. A telefon független, az is volt. Próbáltam.

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#40205) zack válasza Harcsai (#40204) üzenetére


zack
nagyúr

Megnéztem, nálam is ezt írja, és az enyém is gyári független. Akkor no para. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#40206) Harcsai válasza zack (#40205) üzenetére


Harcsai
senior tag

Arra nem tudsz módszert, hogy a telefon menüjében a saját telefonszám helyére be lehessen írni? Ne legyen üres. Tudom hogy hülyeség, de engem zavar :DD

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#40207) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

srácok, a fejlécben levő Droidester féle offline updater frissit, vagy nulláz?
Tehát adatok,beállítások megmaradnak?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#40208) gusthy válasza MikitoLac (#40154) üzenetére


gusthy
veterán

"- A jelenleg támogatott eszközök listája: HTC One, LG P700 Optimus L7, LG P880 Optimus 4X, Samsung Galaxy Note 2 N7100, Samsung Galaxy S2 P9100, Samsung Galaxy S3 i9300, Samsung Galaxy S3 i9305 LTE, Sony Xperia T LT30p, Sony Xperia Go ST27i, SonyEricsson ARC S LT18i, Sony Ericsson Active ST17i, Sony Ericsson Ray ST18i, Sony Ericsson Mesona ST23i, Huawei MediaPad, Samsung Galaxy Note 10.1 (N8000), Samsung Galaxy Note 10.1 LTE (N8020), Samsung Galaxy Tab 2 10.1 P5100, Samsung Galaxy Tab 2 7", Sony SGPT 13, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S5.

A szolgáltatásnak további feltételei is vannak. Részletek a TV GO weboldalon érhetőek el.

Amennyiben a TV GO alkalmazás használata során bármilyen problémát tapasztalsz, vagy kérésed, észrevételed lenne, kérjük, küldd el számunkra a https://www.tvgo.hu/irjalnekunk/ oldalon keresztül."

Hogy miért, ne kérdezd, de ez van. Ha van annyi lelkesedésed, hogy írj nekik, akkor nosza.

(#40209) xSide válasza Harcsai (#40204) üzenetére


xSide
őstag

Dettó, mindenre azt írja...

(#40210) cettlee


cettlee
őstag

leejéstöl nem hal be hamar a kijelzö? levehetö hátlap jobban elvezetné az eröhatást.tört már valakinek kijelzöje? az beleszámit a gariba?

(#40211) SUPREME7 válasza cettlee (#40210) üzenetére


SUPREME7
őstag

Szerintem nincs olyan gyártó, még a strapatelefongyártók között sem aki kijelzőtörésre garanciát vállalna, ha meg kijelzőre esik a telefon, baromira mindegy, levehető-e a hátlap (nem is értem ezt a gondolatmenetet ... )

(#40212) Harcsai válasza cettlee (#40210) üzenetére


Harcsai
senior tag

Sokaknak tört. Tokkal kell használni. Pont ugyanolyan gyorsan törik, mint más telefonoknak. Elindul a repedés és huss.. :)

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#40213) Tonimcfish válasza cettlee (#40210) üzenetére


Tonimcfish
tag

ma ejtettem le 3* ra több mint 1 méter magasból, most a fürdöszobai tükör tetejéről vetette magát a mélybe , spigen tokkal, és ujra semmi baja sem lett, lehet nem kellene kisértenem a sorsot :))

mi 11 lite 5g

(#40214) MikitoLac válasza gusthy (#40208) üzenetére


MikitoLac
tag

Köszi azóta sikerült másképp felrakni, összekötöttem az otthoni szolgáltatással. Nagyjából működik..

(#40215) quby


quby
őstag

Sziasztok.

A korabbi romon amit hasznaltam (10a) a navi barban GPS volt most meg (20f) location. Ez a ketto nem ugyanaz? Mert most a location ki van kapcsolva de a battery monitor meg azt mondja hogy a GPS hasznalja a z akkut. :U :F most akko hogy is van ez?

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#40216) rayoliviero válasza bajnokpityu (#40207) üzenetére


rayoliviero
veterán

Az offline updater segítségével gyári szoftvert tudsz feltenni, újabbat vagy régebbit akár. Kdz telepítés előtt és után érdemes HR. El fogod veszteni a beállításaid és a feltelepített programokat.

quby: Ugyanaz.

(#40217) Misi1980 válasza apaszka (#40151) üzenetére


Misi1980
senior tag

Pont ma adta oda a tesóm a meenovat hogy nézzem már meg neki mert ha másol rá PC-vel fílmet és zenét utánna rádugja a telefonra csak üres mappák vannak.Semmit nem játszik le róla.Nagyon szar ez a meenova pedig nem is olcsó.Azért rendeltem neki ilyet hogy ne olyan gagyi 700-ft os adaptert használjon mint én ami hozzáteszem működik rendessen.Nem is csatlakozik rendessen mozgatni kell hogy csatlakozni tudjon a telefonhoz.Szerintem megy a kukába és rendelek egy olcó jót neki :DD .

(#40219) Harcsai válasza adamzflash (#40218) üzenetére


Harcsai
senior tag

A 3,6-3,7V-os cellafeszültség, az nem lithium ion? A lithium polymer elvileg 4,2V. Vagy tévedek!?

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#40221) xSide válasza Misi1980 (#40217) üzenetére


xSide
őstag

MicroSD kártya probléma lesz amit beleraksz.
Nálam simán ment a Meenova, mondjuk azóta 200ft-os kártyaolvasót használok usb otg kábellel fényképező SD és másik teló MicroSD miatt.
Semmi gond.

[ Szerkesztve ]

(#40222) cettlee válasza Harcsai (#40212) üzenetére


cettlee
őstag

aza slim flip tok milyen? tudtok valamit ajánlani? ilyen szilikon cuccok is jol védenek? amugy 2 év alatt csak 1 szer ejtettem el a 4xhdmet, szoval nem vagyok nagy dobálos

(#40223) xSide válasza cettlee (#40222) üzenetére


xSide
őstag

Szilikon és hasonló gumikesztyű anyagúak felejtősek.
Imak a befutó nálam.

(#40224) TayRol válasza xSide (#40223) üzenetére


TayRol
veterán

nálam is, bár még nem ejtettem le.:D

(#40225) Zoja™ válasza xSide (#40221) üzenetére


Zoja™
őstag

Ha már fényképezőgépnél tartunk, pont ma próbáltam ki,hogy otg-vel le tudom e menteni a fényképezőgépről a képeket a telefonra és működik. :D
Behalok, hogy mennyi cuccot lekezel a G2. Bill, egér, xbox 360 joy, pendrive. Legalábbis ezeket próbáltam.

(#40226) laca.1


laca.1
aktív tag

Sziasztok.
Szeretnék kernelt cserélni a optimus G3 1.2. Dorimanx leg frissebb jó hozzá ?ha igen kérnék hozzá egy linket.
Köszönöm segitsegeteket!

(#40227) rayoliviero válasza laca.1 (#40226) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szia.

Igen, jó: [link]

(#40228) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Sziasztok!
Szeretném beadni a telómat gariba (G3), egy helyi (vidéki) Telekom üzleten keresztül, meg tudnátok mondani hogy nagyjából mennyi idő míg vissza kapom?
Elnézést hogy ide írok, de itt biztos sok már a tapasztalat ez ügyben.

(#40229) HUTCHDB válasza -FreaK- (#40228) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

kb. 1,5 hét!
sajnos....

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#40230) laca.1 válasza rayoliviero (#40227) üzenetére


laca.1
aktív tag

Hálás köszönet. :R

(#40231) redbiro


redbiro
őstag

sziasztok!
a szolgáltónál vett telefonok mind függőek?
azért kérdezem csak, mert anno előfordult, hogy pl a telenor árult bizonyos szériákat (nem g2) függetlenül.

it never gets easier, you just go faster

(#40232) cettlee


cettlee
őstag

hát én nagyon rosszakat olvasok épp a törékenységéröl. lehet valami biztositást kötni? azért ott nem tarton hogy 100ezret kidobjak az ablakon egy rossz mozdulat miatt

(#40233) xSide válasza cettlee (#40232) üzenetére


xSide
őstag

MM-ben vettem ott a biztositás 7e volt pluszban mindenre egy évre.

[ Szerkesztve ]

(#40235) Misi1980 válasza xSide (#40221) üzenetére


Misi1980
senior tag

A microsd kártya nem lehet a baj mert kipróbáltam többet is.Én azt hittem minöségibb ez a cucc de elég gagyi.

(#40236) -FreaK- válasza HUTCHDB (#40229) üzenetére


-FreaK-
veterán

Uh :( köszönöm!
Most azon izgulok hogy mit kapok helyette, mert ha nem androidosat akkor nagyon mérges leszek.

(#40237) szab.tam válasza cettlee (#40232) üzenetére


szab.tam
nagyúr

voda redhez 2k értékben jár az ajándék biztosítás, 10k önrésszel.
további 600 ft-ért, (az már fizetős), a lopás ellen is.
pont ma hosszabbítottam.

****

ma lett az enyém egy új darab, most ismerkedem.
majd pár nap múlva 1 hszában leírom az összes kérdésemet, nem csepegtetem.

csak 1, amit nem értek:
telepített kamera.
fényképezéshez választható felbontások:
1m, 8m, w10m, 13m.
ezt ki találta ki?
nem értem, hogy miért nincs egy 2m, fullhd körüli felbontás az alapban?
most ezért kell egy külön app-ot raknom?
1m után 8m jön?

(vagy én vagyok a vak, és nem találok valamit?)

****

na, de majd még 2* elolvasom a cikket, összeíroma kérdéseimet, és pár nap múlva egyben jövök velük...

****
****

nappali videó viszont nagyon jó.
:))

****

de ez a tárhely mizéria a másik fele.
egyáltalán hogyan volt pofájuk 16 gigásat kihozni belőle, belső bővíthetőség nélkül.
tudtam, amikor megvettem, de akkor is.
dugdossa az ember a kanócokat, büzgentyűket a végébe.. :O

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#40238) attika007


attika007
csendes tag

Segítséget kérek.
Csináltam TWRP mentést az optimus G3 rom ról.most gflex 2.5 van fent.ha vissza szeretném tenni az optimus G3 at akkor elég a TWRP ben vissza állítás, vagy újra kell rakni a romot? Valaki segitsen

(#40239) rayoliviero válasza attika007 (#40238) üzenetére


rayoliviero
veterán

TWRP-ben restore és még a programjaidat is visszateszi, az Optimus mellett.

(#40240) attika007 válasza rayoliviero (#40239) üzenetére


attika007
csendes tag

Köszönöm

(#40241) torreador22


torreador22
aktív tag

Sziasztok! A 4.2.2 rom a legfrissebb gyári rom?

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

(#40242) migabi24 válasza torreador22 (#40241) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem 4.4.2-őt akartál írni?

(#40243) laca.1


laca.1
aktív tag

Hát no tényleg el felejtettem kernel telepitesnel előtte kell wipe vagy utánna?

(#40244) Harcsai


Harcsai
senior tag

Ha online nandroid managerrel csináltam full (system/user app/data) mentést dm 3.5-ön. Feltettem egy g3 portot, nem tetszik, visszaraktam a dm-et, twrp-ből ráengedhetem a zip mentést?

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#40245) rayoliviero válasza laca.1 (#40243) üzenetére


rayoliviero
veterán

Utána esetleg wipe cache és dalvik cache.

Harcsai: Már magában a mentésben benne van a ROM is, plusz a programok. Előtte fölösleges feltenni a ROM-ot, elég csak a mentést visszállítani, ami visszállít mindenedet egy az egyben. De én itt a TWRP mentésről beszélek, nem használom ezt a programot, nem ismerem, de nyilván ugyanazt csinálja.

[ Szerkesztve ]

(#40246) adamcsik


adamcsik
aktív tag

Üdv!
Belső hangszóró problémára lehetséges megoldás egy hard reset?

(#40247) SUPREME7 válasza adamcsik (#40246) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ha fizikailag hibásodott meg a hangszóró akkor csinálhatsz a szoftverrel bármit. (de persze egy próbát megér, csinálj előtt egy backup-ot. De már pár napja mintha ezt kérdezted volna, azóta így használod, ahelyett, hogy már rég megpróbáltad volna? :U )

[ Szerkesztve ]

(#40248) Harcsai válasza adamcsik (#40246) üzenetére


Harcsai
senior tag

Nem valószínű :)

Hacsak tárcsázóba be nem írod, hogy "speaker replacement". :D
Bocsi!!!! :)

Gazsi00: Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#40249) pocok8891


pocok8891
újonc

Sziasztok!
Van egy Lg g2 készülékem, 32gb-os verzió. Elméletileg magyar gyári garanciával. A kijelzőm jobb alsó sarka felvált, kb. 1mm-es rés van a kijelző és a ház között. Bevittem az Lg központi márkaszervízébe ott azt mondták megnézik, de ha fő alkatrészt kell cserélni akkor azt nem cserélik ki, mert ők ezt a verziót nem forgalmazzák. Végül nem hagytam ott a készüléket, mert nem adtak csere készüléket sem, azzal az indokkal, hogy csak azoknak jár akik szolgáltatónál vásároltak telefont. Szerintetek jogosak az Lg indokai? Sérelmezem egy prémium terméknél ezt a hozzáállást.

(#40250) SUPREME7 válasza pocok8891 (#40249) üzenetére


SUPREME7
őstag

"csak azoknak jár akik szolgáltatónál vásároltak telefont" :U :F

Bakker, 2 napja adtam be, de eszembe se jutott, hogy tudnának adni cserekészüléket, most egy ilyen csúcskészüléket használok :DDD Mindjárt rájuk csörgök, hogy adjanak hirtelen valamit :)

Egyébként mi az, hogy "elméletileg" magyar garanciával? Attól, hogy mondjuk egy sufnigsm így adta el neked, az attól még baromira nem biztos ... ki tudja, honnan szerezték be. Van LG garanciapapírod?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.