Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40501) gps76


gps76
őstag

Sziasztok.
Szeretnék rom-okat kipróbálni és ami szóba jöhet DroidMester új romja vagy az G3 v1.2. Az utóbbihoz tudnátom egy linket adni? Mert a mega megakad még néha visszafelé is megy a %.
Most a gyári 20d van rajta,létezik hogy az értesítő led szoftveresen nem működik? Mert hiába jelölöm be a pöttyöket nem jelez soha,csak ha a kijelzőt feloldom kékes színnel.

(#40502) rayoliviero válasza gps76 (#40501) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szia!

OptimusG3

CloudyG3

Megáról mindig Mega downloader segítségével tölts le.

(#40503) gps76 válasza rayoliviero (#40502) üzenetére


gps76
őstag

Akkor nem elég,hogy regisztráltam és úgy töltöm böngészőből?

(#40504) totyika66 válasza Harcsai (#40495) üzenetére


totyika66
csendes tag

köszönöm szépen sikerült helyre ált minden

(#40505) rayoliviero válasza gps76 (#40503) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ha DM romjáról beszélsz, ott elég, de az Drive, nem Mega.

(#40506) Harcsai válasza totyika66 (#40504) üzenetére


Harcsai
senior tag

:C
Nem kell megijedni, nem olyan könnyű kukázni :)

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#40507) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Még egyszer megpróbálom megkérdezni de most másképp. Van aki chrome-ot használ swype-al?

(#40508) Harcsai válasza vadászcsiga (#40507) üzenetére


Harcsai
senior tag

skype-al?
Egyiket sem használom, sajnálom.

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#40509) bajnokpityu válasza vadászcsiga (#40507) üzenetére


bajnokpityu
félisten

igen. 4.2 alatt semmi gáz nem volt vele, de 4.4 alatt néha nem látszik,amig beirsz...
háttérbe küldöd, majd vissza,és ott van minden. 4.2 alatt is volt ilyen hiba, de hamar javították.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#40510) vadászcsiga válasza bajnokpityu (#40509) üzenetére


vadászcsiga
félisten

F.sza. De ki javította az LG, a Google, vagy a swype?

(#40511) bajnokpityu válasza vadászcsiga (#40510) üzenetére


bajnokpityu
félisten

swype frissitett pár napon belül. akkoriban.
most nem tudom hogy lesz, 2 napja van 4.4em.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#40512) vadászcsiga válasza bajnokpityu (#40511) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem nyert, SwiftKey-el ugyanezt csinálja

(#40513) bajnokpityu válasza vadászcsiga (#40512) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nem próbáltam. de ettől még swype frissitéstől megszűnt 4.2 esetén.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#40514) david_97 válasza gps76 (#40501) üzenetére


david_97
senior tag

A beállitásokban be van kapcsolva az értesitési led? :U

(#40515) drmotto válasza HUTCHDB (#40494) üzenetére


drmotto
őstag

Mert ahogy a kérdező is megemlítette, ha nem customot használ (és itt többnyire a DM cucc a menő) akkor egyszerűern átlépnek a kérdésen.
Egyébként pedig nevettséges, hogy nem lehet kritikai észrevételt megfogalmazni DM-mel szemben, pedig többször is bebizonyosodott, hogy finoman szólva is hülyeséget beszél. Tisztára mint valami vallás. :DD

(#40516) gps76 válasza david_97 (#40514) üzenetére


gps76
őstag

Be van minden.
Csináltam egy gyári visszaállítást és jó lett,hogy mitöl mászott el,passz.

Gazsi:a mega kínlódik,nem a drive.

(#40517) david_97 válasza gps76 (#40516) üzenetére


david_97
senior tag

Nekem most olyat csinált,hogy nem tudok betűtípust váltani! Hiába katyintok rá,nem jön elő semmi! Ez az első bug 2hét alatt! :D

(#40518) gps76 válasza david_97 (#40517) üzenetére


gps76
őstag

Ez legyen a legnagyobb gond...

Ha felrakom az említett romokat,melyik Dorimanx kernelt érdemes hozzájuk.
Nekem az akkuidő számít leginkább,az se lenne gond ha csak 1.8-on megy a proc,csak ne melegedjen.

[ Szerkesztve ]

(#40519) pusihusi válasza drmotto (#40515) üzenetére


pusihusi
addikt

"Egyébként pedig nevettséges, hogy nem lehet kritikai észrevételt megfogalmazni DM-mel szemben, pedig többször is bebizonyosodott, hogy finoman szólva is hülyeséget beszél. Tisztára mint valami vallás. " Szia kérlek ne frázisokat hanem tényeket! ( Megmondták már hogy az EUN kívül is van élet) Én és sokan mások más romokat használunk, nem csak a DM romjait. De ha azok is jók, akkor mindenki eldönti melyiket használja. A kritika legyen tárgyszerű, s értelmes!!! Felesleges kötekedésnek nincs helye! Ez nem vitaíndító hanem vélemény. :K

Üdv. Feri!!

(#40520) wacek068 válasza DroiDMester (#40452) üzenetére


wacek068
tag

Köszönöm, nekem is jön már lefelé!
Bár egyenlőre nincs mire feltelepíteni! :B
Még szervizben van a telefonom! :O

A semmitől, a kevés is sokkal több!!! Már van 41 piros pöttyöm!!!! Szerintem megbízható vagyok! Ha nem írok vissza azonnal, valószínű vezetek,csak olvasni tudok, de pótolni fogom!

(#40521) drmotto válasza pusihusi (#40519) üzenetére


drmotto
őstag

Olvass vissza.

(#40522) pusihusi válasza drmotto (#40521) üzenetére


pusihusi
addikt

"Gyari rom van rajta, nem akar rootolni.
Nem tudjuk mi a problema, igy hulyeseget nem ajanlunk neki.
Hard resetet meg mindenki csinalhatna naponta, ha valami megakad.
A DM-et erinto megjegyzesedet meg tartsd meg magadnak, es AJANLJ MEGOLDAST A KOLLEGA PROBLEMAJARA!" Visszaolvastam, s itt a topik 90-95%-nak a véleménye :U :C

Üdv. Feri!!

(#40523) pusihusi válasza DroiDMester (#40452) üzenetére


pusihusi
addikt

Ebben is csak Dalvik van:?

Üdv. Feri!!

(#40524) drmotto válasza pusihusi (#40522) üzenetére


drmotto
őstag

Vicces gyerek vagy, látszik mert kutya az avatárod. Eszed is ennyi lehet. :C
Olvass vissza rendesen, hogy mik lettek megcáfolva a nagy mester állításaiból.

Mondom, hogy vallás lesz ez, esetleg fanklub...

(#40525) HUTCHDB válasza drmotto (#40515) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Te mirol beszelsz?
1.) Ki az, aki tullep a kerdeseken? En nem, es ahogy olvastam mas sem. De ha nem tudunk segiteni, akkor mar szemet DM fanok vagyunk? Nem!
Azt senki sem varja el senkitol, hogy akkor is valaszoljon, ha nem tud segiteni. Szerinted irjuk ilyenkor, hogy nem tudom, hogy mi lehet a baj. Szerinted mi lenne a topicbol?
2.) Folyamatosan azt kapjuk, hogy a gyari romtol nincs jobb, a fozott romrol szolo diskuralas foglalja el a forum nagy reszet.
Akkor most hogy van? A gyari rom vs. custom rommal?
3.) Ki mondta, hogy nem lehet kritikat megfogalmazni ?
Legyen ez cloudy, optimus, vagy dm rom.
DE AKKOR KRITIKA LEGYEN, NE KOTOZKODES!
Azert kelek en is a DM romok vedelmere, mert HIBATLANUL MUKODIK!
Nem azt irjak, hogy itt, vagy ott ez, es ez a baj vele, hanem, hogy lop a fejleszto.
Komolyan, hogy lehet ilyet irni barkirol, aki custom romot csinal?
Nezzetek szet az xda-n. Minden fozott rom, tobb dologbol osszerakott, picit modositott itt ott, kicsi ebbol, kicsi abbol.
Szoval en azt mondom nem mi vagyunk fanatikusak, hanem eppen azok, akik alaptalanul, visszateroen, pofatlanul, tudatlanul, csak a blamalassal szito csoportot alkotjak.
Neha a kovetkezo reklamszoveg jut eszembe ezekrol az emberekrol:
"Koszonjuk Emese!"

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#40526) hkari válasza rayoliviero (#40401) üzenetére


hkari
őstag

Tényleg teljesen megjavult a telefon hangminősége.

Viszont. Nem ennél a romnál, hanem eddig talán mindegyiknél a videók alatti hangminőség valami botrány. Tegnap voltam egy koncerten, és gondoltam videózok egy picit, és csak torz zajt kapok sajnos. Volt nálam egy Lumia 820 is, és az simán alázza. Ez miért van? Van erre bármilyen megoldás? Létezik, hogy ennyire gagyi mikrofon van benne?

[ Szerkesztve ]

(#40527) david_97


david_97
senior tag

beléptem a gyári recowerybe,véletlenül rányomtam az apply update from adb sideloadra...most ott áll az egész! Mit tegyek? :(

(#40528) torreador22


torreador22
aktív tag

Eddig a 210c rommal 35000 csinált az atutu most frissítés után 210d vel 28000 ennyivel lassabb lenne?

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

(#40529) SUPREME7 válasza david_97 (#40527) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ha nem tudod megszakítani, akkor nyomd hosszan a bekapcsoló gombot amíg újraindul, vagy kikapcsol. Amíg nem kap ADB-n semmi parancsot addig az úgy fog állni. Nopara, "semmit" nem csináltál tulajdonképpen.

[ Szerkesztve ]

(#40530) HUTCHDB válasza hkari (#40526) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

A nokia mikrofonom mindig is nagyon jok voltak.
A hTc one-ban is az elejen nokiak voltak, de az ismert pereskedes utan, mar nem lehetett azokat beletenni.
Eg es fold a ket mikrofonnal rogzitett video ugyanannal a keszuleknel.
Azt akartam ezzel mondani, hogy nem az lg gagyi (mert a tobbi is ilyen), hanem azt, hogy a nokia a nagyon jo.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#40531) rayoliviero válasza hkari (#40526) üzenetére


rayoliviero
veterán

Örülök neki.

A videóban sajnos nem tudok segíteni, nem szoktam videózni. :(

(#40532) Danny365 válasza HUTCHDB (#40525) üzenetére


Danny365
őstag

"Nem azt irjak, hogy itt, vagy ott ez, es ez a baj vele, hanrm, hogy lop.
Komolyan hogy lehet ilyet irni barkirol, aki custom romot csinal?"

Például úgy, hogy nem egyszer volt már rá példa, hogy DM fogott xy modot/fájlt, és csupán a készitő nevét irta át a sajátjára, mintha ő csinálta volna. Szerinted ez nem nevetséges?
Biztos ezt is meg tudod magyarázni, hogy ez miért jó, meg hogy ez miért nem baj, de előre mondom, nincs igazad.

Miért nem lehet egyszerűen benne hagyni, hogy xdajózsi csinálta és nem DM?

Tegyük fel letöltöm DM romját, átirom mindenhol a neveket a sajátomra, majd feltöltöm ide. Vajon nem verné ki a biztositékot? Dehogynem, és jogosan. Na, ő ugyanezt csinálja.

Nem azzal van baj, hogy "lop", hanem hogy zéro credited ad annak, aki valóban dolgozott az adott dolgon.

Ilyenkor szokott jönni a duma, hogy brühühüü, biztos csak irigy vagyok, meg hogy én mit (nem) tettem még a közösségért, stb stb. de ahogy irtam, ez csak duma, és nem válasz arra a felvetésre, amit irtam.

De ezt is minek körmöltem most le...úgyis én leszek a köcsög. Pedig most mondja valaki őszintén, hogy nincs igazam.

(#40533) david_97 válasza SUPREME7 (#40529) üzenetére


david_97
senior tag

meglett :R viszont a TWRP-t nem tudom föltenni! Hogy kell? :U

(#40534) SUPREME7 válasza david_97 (#40533) üzenetére


SUPREME7
őstag

KK vagy JB rom van a telefonon?

Ha KK akkor:

http://www.androidfilehost.com/?fid=23329332407585963

Letölt, telefonra juttat, telepít, 2-3 kattintás és kész.

// Ja és természetesen, ha nem lenne egyértelmű, akkor rootolt készülékre van szükség. //

[ Szerkesztve ]

(#40535) david_97 válasza SUPREME7 (#40534) üzenetére


david_97
senior tag

Rootolt kk :)
Az EFS mapátt nem kell menteni? Mintha olvastam volna valahol!

[ Szerkesztve ]

(#40536) drmotto válasza Danny365 (#40532) üzenetére


drmotto
őstag

Hagyd, nem értik.

(#40537) bordi10


bordi10
senior tag

Valaki pls help: kitöröltem véletlenül azt a 2 FHD demóvideót a preload mappából, nincs meg valakinek vagy vmi hely ahonnan le lehetne szedni? nagyon köszi

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#40538) Mankó válasza DroiDMester (#40452) üzenetére


Mankó
veterán

Ez egy nagyon korrekt leiras es telepito. Mega thx mester!
Mar csak egy dolog hianyzik, hogy hol kell beallitani az alul feszelest, illetve a 3.4.2-ben nekem is jobban tetszik a vekonyabb sav es a benne levo gomb ikonok.

Mas: a vezerlo gombok kozul nem lehet valahogy eltavolitani a beallitasok ikonjat (3 vizszintes vonas egymason)?

(#40539) DroiDMester válasza Danny365 (#40532) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Oltári nagy szerencséd, hogy vihar van és áramszünet lett, mert egy nagyon szép szaftos és kövér választ írtam de mire majdnem készlett elment az áram!

De még 1x nem fogom meg fogalmazni(főleg így telóról írva) lehet jobb is így hogy közbeszólt a természet, mert akkor mind2en bannolva lettünk volna innét! :C

(#40540) Danny365 válasza DroiDMester (#40539) üzenetére


Danny365
őstag

Én miért lennék bannolva? Tán valótlan dolgot állitottam volna? Én magam néztem meg bizonyos esetekben a név átirást, a fórumba is kopi-pasztéztak be dolgokat már, szóval nem tudom, miről beszélsz...
Annyira nem érzem magam szerencsésnek, mert komolyan kiváncsi lettem volna, hogy mi lehetett az én kommentemre az a szaftos és kövér válasz, ami miatt engem bannolnak.

A másik oldalról nézve viszont tényleg nem bánom, hogy nem született meg a válasz, mert bármit irtál volna, az csak mellébeszélés. Igen, xda-n is van ezer+1 ROM, ami más cuccait tartalmazza, és ezzel semmi gond nincs, mert ők nem is úgy tüntetik fel, hogy by DroiDMester, hanem azt irják oda, aki tényleg csinálta. És ez a különbség. Lehet magyarázkodni, de felesleges.

Az off-ot én meg itt be is fejeztem.

(#40541) szabyka95 válasza DroiDMester (#40539) üzenetére


szabyka95
őstag

a valaszod sajat lett volna ? :D

(#40542) pusihusi válasza drmotto (#40524) üzenetére


pusihusi
addikt

Mint írtam (Az EUN kívül is van élet)..............................

Üdv. Feri!!

(#40543) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Kint a 6.3-as Dorimanx.

(#40544) attika007 válasza DroiDMester (#40539) üzenetére


attika007
csendes tag

Ja igen ez a" készítettem egyet" szöveg elég gáz...............
Régebben is ilyen voltál anno ...HD79xx.....
De mindegy

(#40545) pusihusi


pusihusi
addikt

"Készülőben a v4.0 ROM -om(v20F alapú) nemsokára elérhető lesz!" Na gyerekek ügy látom nem értitek a Magyar szót, de olvasni tudtok? A fenti idézetben DM leírja hogy mi alapján készítette a romot. Itt van Smith Pál esete, ő igen plagizált mert nem jelölte meg a forrás munkát, de DM nem mert megjelölte a forrást, V 20F!! Tulajdonképpen mindenki lop aki az elődök munkáját továbbfejleszti? Olvass érts, s :K :C utána ítélj!!!!!!

Üdv. Feri!!

(#40546) xSide válasza HUTCHDB (#40525) üzenetére


xSide
őstag

Nem baj, így a romolgatások miatt előforduló hibák miatt 'leírják' a g2-őt. Aki beolvas ide, csak hibákat, problémákat találhat amiknek semmi köze a piszkálgatás nélküli alap állapothoz.
Akik ennyre romolgatnának legyen egy 'Mélyvíz' topikjuk és eltünik innen a felesleg:)

(#40547) drmotto válasza pusihusi (#40542) üzenetére


drmotto
őstag

Akkor menj bátran.
Amúgy hozzád szóltam? Vagy mit kóstolgatsz buksi?

(#40548) bordi10 válasza bordi10 (#40537) üzenetére


bordi10
senior tag

Megvannak!

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#40549) snorbi82


snorbi82
senior tag

Sziasztok!

Most látom mindenki DM romját próbálja, de mi a helyzet a legutóbb belinkelt MIUIval? Vagy próbáljam és kiderül? előre is köszi a választ!

Norbi

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#40550) david_97


david_97
senior tag

A G3 romhoz milyen kernelt ajánlasz? Ezzel eléggé lassúnak tűnik,lassabb mint az official kk

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.