Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40551) renee7


renee7
tag

Jaj, könyörgöm hagyjátok már abba.

A G2 egy piszkosul jó telefon, úgy ahogy van, még a főzött romokkal sem nagyon lehet elrontani... ;)

Aki naponta akar romolni, hadd tegye, rengeteg ennél értelmetlenebb dolog is van a világon..

A romfőzők ontják a szép, szmúsz, csicsás sebességbajnok romokat, ezzel sincs baj, ez a hobbijuk, az egy-két tényleges gyári hibát úgysem tudják kijavítani. Hál' Istennek én nem értek ehhez, mert különben én is ezt tenném.

Mindenki megtalálja itt a számítását, az pedig hogy ki mit és hogyan használ fel, amiatt énnekem nem fog fájni a fejem.

Amíg nem lesz valami komoly előrelépés, például meg nem jön az Android L a G2-re, addig úgyis csak ezek a dolgok fognak tovább menni.

[ Szerkesztve ]

(#40552) drmotto válasza pusihusi (#40545) üzenetére


drmotto
őstag

Hol? Mert ebben pár kép van, semmi több.

(#40553) david_97 válasza snorbi82 (#40549) üzenetére


david_97
senior tag

Örülnék neki en is ha valaki tesztelné

(#40554) pusihusi válasza renee7 (#40551) üzenetére


pusihusi
addikt

Igazad van nem ér egy szót sem, aki mást sérteget ócsárol, saját magát minősíti! A G 2 megérdemli a szót :DDD snorbi82: Szia ha lehet próbád ki légyszíves, én most fent hagyom a romot 1-2 napig! S majd megírod milyen?. :R

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#40555) xSide válasza david_97 (#40553) üzenetére


xSide
őstag

Az itt nem fog menni, mert kernel módosított romok miatti tapasztalatok, kérdések elnyomják a lényeggel együtt :)

(#40556) DroiDMester


DroiDMester
nagyúr

Többen kérték a LoPro Softkey gombokat!

ÍGY LOPTAM HOZZÁ EGY FRISSÍTÉST! Mert biztosan ez is valamelyik XDA -s ROM -ba van!

Letöltés => DM_v4.0_DeoDeX_LoPro2_Softkey.zip

Csak telepíteni kell TWRP -ből nem kell WIPE se előtte se utána!

(#40557) xSide válasza DroiDMester (#40556) üzenetére


xSide
őstag

További info:
Gyári romot használóknak elég a .zip-ben lévő apk-t telepíteni, már hq sikerül letölteni :)

DM javítanád a gyári naptár 'Mindennapok' rosszul fordított részét 'Egész nap'-ra?

[ Szerkesztve ]

(#40558) snorbi82 válasza pusihusi (#40554) üzenetére


snorbi82
senior tag

Akkor ma feldobom es kiderül...

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#40559) DroiDMester válasza xSide (#40557) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Hát azt Én megnézem, te hogyan telepítesz fel 4.db RENDSZER alkalmazást!

meg előtte törlöd a régi 6.db ot, és a hozzájuk tartozó 10.db adat és cache fájlokat!

még root -al se lehet framework-res.apk meg LGSystemUI.apk -t telepíteni! de próbáld ki telepítsd fel a zip et a te romodra és lesz egy el nem induló rendszered mert biztosan csak úgy van, hogy egy teljesen másik rendszerből másolgatunk ide-oda fájlokat!

[moderálva]

Ne személyeskedj!

[ Módosította: Qru ]

(#40560) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Nem kell hozzá csak xposed, és lehet válogatni:

[[Xposed module] NavBar soft key themes]

(#40561) jilian válasza Danny365 (#40540) üzenetére


jilian
addikt

Kajakra nem értem miért lovagoltok azon, hogy ő a forrást :
- V20F
- +minden modd megtalálható az xda-n
(amit oda is írt!!!!)

"LOPJA" ???

Mert végül is mindenki használhatja őket nem???? :F

Azért mert Ő összesűríti őket nekünk ezt egy adott ROM-ba és odaírja, hogy by DroiDMester hát őszintén nem az Ő munkája? :U

HA mindezt az XDA-n tenné és úgy írná oda, hogy "by DroiDMester" (és persze nem jelölné meg kellőképpen a forrásokat) igazat adnék nektek.

Úgyhogy tényleg nem értem ezt a 'felháborodást.... :(((

szerk.:

Danny365 Elnézést, nem válasz akart lenni! Mindenkinek szól!!!!

[ Szerkesztve ]

(#40562) jilian válasza Danny365 (#40540) üzenetére


jilian
addikt

sorry duppla

[ Szerkesztve ]

(#40563) xSide válasza DroiDMester (#40559) üzenetére


xSide
őstag

Egyszerű apk telepítés (xposed sem kell hozzá), a képen másféle apk van telepítve, de ugyanaz elérhető ami a letölthetetlen (mobilról) .zip-ben van.

Én tudjam, ha már ennyire okos vagy és engem akarsz kioktatni?
Egy rossz megjegyzésem sem volt rád!
Talán Neked lehet sértegetni mást?
Bizonyíts akkor mit tudsz és javítsd a hibát az alap naptárban 'mindennapok'-'egész nap'!

Apk telepíthető softkey-ek

[ Szerkesztve ]

(#40564) Bubukain


Bubukain
senior tag

Egy élmény titeket olvasni, csak így tovább. 👹

(#40566) xSide


xSide
őstag

Telepítve kiválasztható:

[moderálva]

Ne személyeskedj!

[ Módosította: Qru ]

(#40567) matistibi


matistibi
újonc

Sziasztok!

Még új vagyok nagyon ,bocs ha hülyeséget kérdezek :)
Szóval van egy 16 gb os független g2-m.a kérdésem az lenne hogy offline frissítővel lehet e root nélkül frissiteni vagy előbb az kell hozzá,valamint mire érdemes
Telo adatok :kernel:3.4.0
szoftver d80210b
köszi

(#40568) HUTCHDB válasza Danny365 (#40532) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

#40532) Danny365!

Mivel ismét megszólítottatok...nem magyarázkodás jön, mert én, (pláne én) nem tartozok magyarázkodással senkinek!
Szóval:
Én nem tudom, hogy igazad van-e vagy sem, mert én nem vizsgáltam az elektronikus aláírásokat.
Mint ismert, csak néhány hete vagyok itt napi szinten, és nekem úgy jött le a dolog, hogy a DM által készített romok lopottak.
Én szinte naponta váltok romokat, és ezt is, azt is, sőt a harmadik, negyedik romot is kipróbálom.
Mivel példaként jött elő, hogy az utolsó romot pendroz-tól lopta, így ahhoz képest igen is volt viszonyítási alapom, mert azt (ráadásul az utolsó előttit is) kipróbáltam.
Nekem a szemem kritikus, így egyből észrevettem, hogy szinte a leggyengébb a pardus rom abból a szempontból, ami engem érdekel.
DM utolsó 3 romja meg a legsimább, így én arra következtetésre jutottam, hogy nem lehet igaz, amit itt egyesek állítanak, hiszen biztos, hogy más, sőt jobb!
Az biztos, hogy vannak hasonló dolgok, de melyik főzött romban nincsenek?
Erről is szólt a korábbi írásom.
Nem nyalom senkinek a seggét, ha valami nem lenne jó a DroiDMester romban, én DM-nek is leírnám, de nem tudok belekötni, tehát kritikát sem tudok megfogalmazni a romjaival kapcsolatban, mert nálam ezek futnak a legjobban.
Tudom, hogy fejlesztő vagy, ami biztos más színben tünteti fel az egészet a te szempontodból.
De én pont téged tartalak olyan értelmesnek, hogy az azért érthető, hogy ha nekem a DM romja jobb, mint amiről állítólag lopta, akkor igen is a védelmére kelek, hiszen nem lehet egy az egyben az.
Én nem akarok vitákat, és először csak is annyit jegyeztem meg, hogy unalmas dolog ez az egész.
De pl. tegnapra olyan szinten jöttek elő ismét ezek a támadások, ami mellett nem mehettem el szó nélkül.
Na szóval, ha úgy érzed, hogy itt valami gond van, akkor kérlek téged (aki ért is a dologhoz) hogy egyrészt mutasd ki, hogy a DM rom melyik rom lopása, mik az azonosságok, hol van az, ahol a lopott rom szigorúan vett egyedisége visszaköszön, és nincs semmilyen változtatás, eszencia a DM által megjelenítettben.
Nem kötekedni akarok, pont veled nem, aki az itteni közösségnek sokat segített, (köztük nekem is, amiért ismét köszönet jár!) csak ha belekezdtél, akkor legyen tiszta a dolog.
És ha már így górcső alá vettük a dolgokat, akkor miért lehetséges az, hogy az ő romja jobban fut?
Csak jelzem, hogyha kimutatod, hogy itt és itt átvett egy az egyben valamit, attól még én addig (és csak addig!) amíg az ő romja számomra jobb lesz, mint a fellelhető bármely más rom, addig azt fogom használni.

(#40546) xSide!

Én tudom azt, hogyha valamiért főzött romot teszek fel, akkor abban benne rejlenek a hibalehetőségek.
De itt most pont fordítva van, vagyis a fórumtárs pontosan gyári rendszeren jelzett egy olyan hibát, amit ha én írtam volna le egy custom romnál, azonnal jöttek volna az "+ugye, hogy instabil, ugye, hogy rossz a főzött rom, stb.
A gyári rendszeren is lehetnek hibák, amelyet, akár egy egy alkalmazás is generálhat, mint korábban pl. a viber.
Én soha nem írtam azt, hogy a gyárit ne használjátok, mert az sz@r.
Mindenkinek szíve ügye.
Én most azt mondom, hogy napokon, heteken keresztül használtam hibamentesen a főzött romokat, így nekem amivel többet nyújtanak, meg sem fordulna a fejembe gyárira visszatérni.
De amit te sugallsz, miszerint én kiteregetem a G2 szennyesét, és aki idejön az azt látja, hogy a G2 szoftvere nem jó, mert a gyári olyan dolgot produkál, amit a kolléga írt.
Biztos vagyok benne, hogy egyedi az eset, és szinte biztos, hogy egy hard reset meg is oldaná, nem látunk bele abba, hogy milyen applikációk vannak telepítve, ami hibát generálhat.
DE! azért lettem kicsit ingerült, mert az a támadás ért pl. engem is, hogy mi nem akarunk segíteni, mert csak a DM rommal vagyunk elfoglalva.
Hát erről szó sincs!
Segítenénk, de nem tudunk így látatlanban, mint ahogyan, ha jól látom te sem tetted.
Nem akarok veled sem veszekedni, mert nincs miért, és ráadásul benned is egy korrekt, segítőkész fórumozót ismertem meg, de kérlek téged is, hogy ne piszkáljuk, ne bántsuk már egymást alaptalanul!
:R

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#40569) Pit23


Pit23
csendes tag

Sziasztok, barátnömnek vettem egy ilyen l90-es telot jogép stb de, lenne egy probléma amire nemtudok rájönni . Mégpedig, itthon wifire nemtud vele kapcsolodni gyári minden rootolva sincs,, az enyém gondnélkül felmegy (G2) söt régi telok is de az övé nem .... Mi lehet a probléma? köszönöm elöre is .. :F :(

(#40571) xSide válasza HUTCHDB (#40568) üzenetére


xSide
őstag

Eszemben sincs bántani senkit a segítőkészsége miatt, becsülendő dolog!! User error-ok miatt meg felesleges aggódni, a készülék lehet rossz és ezt ha nem oldja meg factory reset lehet visszavinni (jótálással ingyen) javíttatni.

(#40572) david_97


david_97
senior tag

Kerneles gondomra valaki? :( a szidás helyett?!
DM a te kerneled jó a G3 romhoz? :U

[ Szerkesztve ]

(#40573) rayoliviero válasza david_97 (#40572) üzenetére


rayoliviero
veterán

OptimusG3 alá? Dorimanx 6.3?

(#40574) Zoja™ válasza xSide (#40563) üzenetére


Zoja™
őstag

A naptár pontatlan fordítása a stock rom sajátossága.
Fogsz egy működő adb-t, meg egy apk toolst, kicsomagolod (decompile) a naptár alkalmazást.
Megkeresed res/values-hu mappában a fordítandó szöveget és notepad++-al átírod a neked nem tetsző sort.
Ez után végre hajtasz egy decompile folyamatot az apk toolsal.
Root explorerrel bemásolod a helyére és meg van oldva a problémád. :R
De ha gondolod, holnapra megcsinálom neked, cd ak mentsd le azt a naptár alkalmazást, amit te használsz, mert én OptimusG3-on vagyok jelenleg...

Egyébként meg tisztelt DroidMester, te vegyél vissza a baromi nagy pofádból, mert minden tiszteletem a romjaid és munkásságod előtt, de a stílusod kezdi kiverni a biztosítékot...

[ Szerkesztve ]

(#40575) xSide válasza DroiDMester (#40570) üzenetére


xSide
őstag

Na, javítsd az említett hibát, nem neveztelek f...f.j-nek és ne kötekedj, én sem tettem.
Megoldást mutattam telepíthető módosításra.
Google-val meg lehet tovább keresni, ami most van megfelel és nem rakosgatok fel dolgokat.
Ha nem a zip-ed összetevőit mutatná a linked lehet meg is próbálkoznék vele.
Amit beleraktál .apk-t külön is felrakhatod, de nem biztos az a féle működik telepítve, pl. sok font apk sem jelent meg a beállításokban.

Zooja , fordítottam már eleget. App is van általam play-en magyarul, a Smart Keyboard módosított kiosztásom meg ne is említsem app hack terén.
Kicsomagolásnál hiba jön elő minden módszerrel...
DM ha tudja a megoldást vagy valaki megoszt egy jó fordítással rendelkező 'Mindennapok' helyett 'Egész nap' Naptár alkalmazást nem stock romból akkor meg van oldva a probléma.
(Szerintem főzött romokban is rossz.)

[ Szerkesztve ]

(#40576) david_97 válasza rayoliviero (#40573) üzenetére


david_97
senior tag

akármelyik ami jó lenne! szerinted?
Zoooja a benne levő kernelt használod?

[ Szerkesztve ]

(#40577) Zoja™ válasza david_97 (#40576) üzenetére


Zoja™
őstag

Nem, Dorinmaxot használok.

(#40578) rayoliviero válasza david_97 (#40576) üzenetére


rayoliviero
veterán

Dorimanx és Bruce kompatibilis vele, mással ne próbálkozz. De utóbbit nem ajánlom. Amúgy nekem a gyári kernel jött be benne a legjobban.

(#40579) DroiDMester válasza xSide (#40575) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Ha ha gondoltam hogy hasonló válasz jön, mert rájöttél hogy mégse annyiból áll egy szoftkey csere hogy feltelepítek egy apk -t vagy kicserélek 1.et a szisztembe!

Szóval fingod nincs hogyan kell ilyet csinálni, akkor meg ne akarjál engem kritizálni!

Xposed -el bárki tud baromkodni amég jól szét nem cseszi a rendszerét, és utána meg jön sírni hogy ez nem megy meg az nem működik! :D

(#40580) david_97 válasza Zoja™ (#40577) üzenetére


david_97
senior tag

És gyorsabb mint a bennelévővel? Amugy eddig kinézetre bejön.de lassabb mint a gyári kk

(#40581) jilian válasza xSide (#40575) üzenetére


jilian
addikt

Hát pedig le lehet tölteni .zip-ként... :K Jó a linkje, úgy ahogy van.

Amit linkeltél softkey-eket, nem működnek a home screen-en! Ahhoz xposed kell!

(#40582) laca.1


laca.1
aktív tag

Valaki segitsen dönteni op.g3 cseréljem dm.uj romjára?megéri a csere?

(#40583) xSide válasza DroiDMester (#40579) üzenetére


xSide
őstag

Kritizál a fene neked áll a fejed mindenki felett!
JILIAN: mobillal belenéz a zip-be, látom a tartalmát. Neked mivel sikerült letölteni?
A navkey apk simán megy mind és ott a kép is róla, home screen-en mit értesz.
Apk gyári vagy bármilyen romon használható csak telepíteni kell majd beállítások/kijelző alatt aktiválni.
Ki mihez ért meg ne becsüld alá főleg egy olyan gondolatmenettel, hogy ezt gondoltam és stb...
Harcsai , nem tapasztaltam ilyet, ki írta előtted?
Amit telepítettem az jelenik meg mindenhol hónapok óta és semmi összevisszaság.

[ Szerkesztve ]

(#40584) Harcsai válasza xSide (#40575) üzenetére


Harcsai
senior tag

Kipróbáltam a telepíthető gombsort, és valóban, ahogy írták előttem, kaotikusan hol az eredeti, hol a telepített téma jelenik meg. Attól függ épp hol járok. Kezdőlap, menük stb... :(
optimus g3 van fenn, itt sajna nem megy rendesen :( Azért köszi!

[ Szerkesztve ]

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#40585) Harcsai válasza DroiDMester (#40556) üzenetére


Harcsai
senior tag

Mi van, ha ezt "idegen" romra ráflashelem? (optimus g3)

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#40586) pusihusi


pusihusi
addikt

Ezeket mindet kipróbáltam, van amelyik jobb a gyári romoknál!Ilyen logika szerint ők is lopták a Googletól? :F :F 1plus1_d802_v1.0.zip - ZIP archívum, kibontott méret 588 961 070 byte:F :F :F :F :F :F :F bruce2728_d80220f-v4.0.zip - ZIP archívum, kibontott méret 3 301 943 345 byte CARBON-KK-NIGHTLY-20140707-0002-d802.zip - ZIP archívum, kibontott méret 348 470 129 byte CloudyFlex_2.4.zip - ZIP archívum, kibontott méret 2 098 765 796 byte CloudyG3_1.2.zip - ZIP archívum, kibontott méret 1 862 008 761 byte CloudyProII_2.2.zip - ZIP archívum, kibontott méret 2 345 962 272 byte SOKP-SS-01-KK444-KTU84P-20140714-d802.zip - ZIP archívum, kibontott méret 492 011 341 byte cm-11-20140723-UNOFFICIAL-picassolte.zip - ZIP archívum, kibontott méret 387 758 405 byte cm-10.2.0-d802.zip - ZIP archívum, kibontott méret 347 728 825 byte LG-G2_DroiDMester_v3.4_sLite_ROM.zip - ZIP archívum, kibontott méret 1 956 705 715 byte LG-G2_By_DM_v3.5_FuLL_DeODeX.zip - ZIP archívum, kibontott méret 1 914 732 389 byte mahdi-718 (1).zip - ZIP archívum, kibontott méret 375 772 339 byte MK44.4-d802-201407130243-NIGHTLY.zip - ZIP archívum, kibontott méret 387 159 724 byte NxTGen_ROM_v1.0.zip - ZIP archívum, kibontott méret 1 803 274 556 byte omni-4.4.4-20140708-d802-NIGHTLY.zip - ZIP archívum, kibontott méret 351 096 761 byte OptimusG3-V1.2.zip - ZIP archívum, kibontott méret 2 307 226 807 byte PardusHD_Sensation_Black_v3.zip - ZIP archívum, kibontott méret 1 478 193 323 byte pa_d802-4.4-20140629.zip - ZIP archívum, kibontott méret 339 493 900 byte CloudyFlex_2.5.zip - ZIP archívum, kibontott méret 2 107 152 806 byte BeanstalkD802_1226.zip - ZIP archívum, kibontott méret 358 337 977 byte ck-1.3-g2_d802.zip - ZIP archívum, kibontott méret 18 244 929 byte Slim-d802-4.4.4.build.6.2-WEEKLY-5571.zip - ZIP archívum, kibontott méret 295 735 376 byte S nem utolsóként hanem a sorrend LG-G2_V20F_By_DM_v4.0_DeoDeX.zip - ZIP archívum, kibontott méret 1 983 013 661 byte :DDD

Üdv. Feri!!

(#40587) HarryDEC


HarryDEC
tag

Szerintem igyatok egy - két sört és bulizzatok egyet. Ezt és így teljesen felesleges folytatni!
:U

[ Szerkesztve ]

Korán keltem, hol az arany?

(#40588) Harcsai válasza xSide (#40583) üzenetére


Harcsai
senior tag

DM
Tényleg. A home screenen a "régi" gombsor, menübe lépve az apk-val telepített pl.

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#40589) Harcsai válasza laca.1 (#40582) üzenetére


Harcsai
senior tag

Én tuti fel fogom tenni optimus után, de még előtte pár napig szeretném próbálgatni ezt is.

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#40590) xSide válasza Harcsai (#40588) üzenetére


xSide
őstag

Gyárin nincs egyéb buhera lehet ezért a kiválasztott (szin) apk-s jelenik meg mindenhol (asztal, menü, alkalmazásokon belül és semmi más).

Jilian: mobilról nincs ilyen még asztali nézetben sem:)

[ Szerkesztve ]

(#40591) jilian válasza xSide (#40583) üzenetére


jilian
addikt

Ott van bal oldalon, fájl, letöltés. :K

home screen <--> kezdőlap na itt a gyári jön elő, bármilyen .apk -s softkey-t telepítesz (xposed nélkül!)

(#40592) xSide válasza jilian (#40591) üzenetére


xSide
őstag

Az utált chrome/File alatt megvan asztali nézetben. Sajnos ez az alap systemuiblack-et módosítaná csak idegen aláírással, nem telepítem és nem másolom system alá cserélve az alapot.

[ Szerkesztve ]

(#40593) xSide válasza DroiDMester (#40570) üzenetére


xSide
őstag



Semmi gond sehol (a hallomások szerinti problémák nincsenek jelen), telepítve az általad kért 'L' féle. Xposed-del csak a szín és méret lett módosítva alapértelmezett statusbar ikonok alapján.
Az xposed panaszok max user error-ok, semmi gond velebés nen is olvastam gondot vele kapcsolatban:)

Úgy látom a ló igen elszaladt veled /okostojás, f...f.., baromi nagy pofa mikor nem sértegettelek, na de ezek után az sem kizárt majd/ ne félj, jön a konkurencia csak egy gépet veszek pár héten belül, de ha akkor is elégedett leszek gyárival, neki sem kezdek:D
Volt már nem publikus romom x8-ra és blade-re.

supreme7: részemről szó sincs ilyenről, puszta észrevételek gyári rom-ot használóknak főzött-tel szemben és javaslatok amiket teszteltem illetve használok problémamentesen.

Harcsai: amit nem próbáltam és nem tudok javasolni nem teszem a további gondok lehetősége miatt.

[ Szerkesztve ]

(#40594) Harcsai válasza xSide (#40593) üzenetére


Harcsai
senior tag

Én elfogadom, hogy esetemben user error, de segítenél a LoPro-t ráaplikálni az optimus g3 romomra?

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#40595) SUPREME7 válasza xSide (#40593) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ez most valami farokméregetés? Tök jó lenne tényleg ennek a DM romnak nyitni egy külön topikot, amiben kurvázhatnátok őt is, a romot is, meg a hozzánemértést is, és legfőképpen egymást is. De szerintem erre rajtatok kívül a kutya nem kíváncsi.

[ Szerkesztve ]

(#40596) kovacserno95


kovacserno95
csendes tag

Sziasztok ha twrp-ből telepitem a stock 20f-et akkor download menűben eltünik a rooted státusz? Utoljára pár honapja raktam fel gyári 20b-t offline frissitéssel akkor maradt a rooted felirat.

(#40597) kovacserno95


kovacserno95
csendes tag

Még annyi hogy cloudyg3 1.2 -höz hogyan tudok felrakni egy sima stock kamerát ugy hogy a g3 kamera is maradjon?

(#40598) akooos válasza SUPREME7 (#40595) üzenetére


akooos
veterán

Osztom a véleményedet, akinek ez a mániája keresse fel a másikat privátban és beszéljenek meg egy sörözést, ahol futtathatják az ilyen jellegű eszmecserét..

(#40596) kovacserno95: Tudtommal a rooted felirat megmarad még mindig, de ha felteszed akkor utána ellenőrizd le és oszd meg, hasznos infó :)

[ Szerkesztve ]

(#40599) Harcsai válasza kovacserno95 (#40596) üzenetére


Harcsai
senior tag

Most lusta vagyok visszakeresni, és elnézést ha téves az infóm, de úgy emlékszem, hogy korábban volt itt erről szó, és mintha kk hiba lenne, hogy nem tűnik el. JB-t felrakva viszont igen.
Ne vedd készpénznek, de én így emlékszem.

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#40600) snorbi82


snorbi82
senior tag

Szóval!

Miui: gtbluesky版本:4.7.25 (V5) 大小:418.78M ezt a verziót tettem fel.. Mellé töltöttem le a google 4.4.2 gappsot..

Egyenlőre ami nem tetszik az a billentyűzet... De azt orvosoltam. Lassan belakom. Eddig elég gyors is... Antutu így nyomkodás mellett és belakás közben újraindítás nélkül 32.000 pont a régi 4es verzióval...

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.