Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35656) HarryDEC


HarryDEC
tag

Media -ban lejjeb ment a G2 ára (-20k) + Pünkösdi akció is van (-10%). Így már nem is annyira rossz 2 év garanciával :DD . Biztosítást hol érdemes kötni a készülékre?

[ Szerkesztve ]

Korán keltem, hol az arany?

(#35657) honda130 válasza pisti2216 (#35643) üzenetére


honda130
tag

Köszönöm szépen!

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#35659) pisti2216 válasza honda130 (#35657) üzenetére


pisti2216
tag

Szívesen :) Hat tudok valamiben segíteni irj.

(#35661) thEndeR


thEndeR
tag

Eddig csak kivulallokent kovettem a topicot, de szerdatol "teljes erteku" tagja leszek en is a csapatnak. Szerintem ezt a tuningos temat felejtsetek el, ha valami problematok van azt privatban beszeljetek meg, ne pedig a topicot offoljatok szet. :R

[ Szerkesztve ]

(#35662) DonMaster válasza pisti2216 (#35658) üzenetére


DonMaster
addikt

nem , mert lyéneges és g2 höz tartozik ez is.
másik kérlek ne dupla hsz-el 5percen belül használd a szerkesztés gombot

FrankMonzano
szerintem már megcsinálta,
legközelebb a mosogépet fogja 1500-as fordualtrol 2500-asra felhuzni , cska mert kivete a csomagolásbol és hát jo lenen kihasználni amit tud amosogép és ne 1500-ön pörögjön hanem 2500-on :D

thEndeR
nincs semmi off és mivel g2-höz kapcsolodik a g2 tunningja ezért maradni is fog , evvel nicns szétoffolva a téma, mivel téma hü csak egy oylan rész amiröl nagyon kevésszer eset szo.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#35663) honda130 válasza pisti2216 (#35659) üzenetére


honda130
tag

Figyu! Nem olvasgattam végig mostanság a topikot, ezért lehet hogy túl egyszerűt kérdezek. A G2-n a gyári ROM 6Gb-ot elfoglal. Azok a romok pedig, amiket letöltöttem eddig ehhez a készülékhez, 1,3 1,6Gb-os Zip fájlok. A telefonra telepítve ezek mekkora helyet vesznek el a rendszerből? El nem hiszem hogy ezek is 6 Gb-osak. Értem én hogy valahol ez is cél, hogy memóriát nyerjünk, de ennyivel kisebb lenne egy főzőtt Rom a G2-re? mert akkor igen frankó.

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#35664) SoulReaver válasza honda130 (#35663) üzenetére


SoulReaver
veterán

Az Lg gyárilag rakott rá jócskán appokat, ezért annyi, amennyi.
Főzött romból, gondolom a hely miatt vették ki és ezért kevesebb.

(#35665) honda130 válasza SoulReaver (#35664) üzenetére


honda130
tag

Igen, értem is ezt a dolgot, de akkor mennyivel kisebb terjedelmű egy főzőtt rom az appok nélkül?

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#35666) DonMaster válasza honda130 (#35663) üzenetére


DonMaster
addikt

azt is ved fiygelembe hoyg egy nyers nem telepitet rom egy feltepitettel,
ved példánák a windows 8-at dvd-n elfér a telepitöje lásd .zip rom
de telepitve 16gb , feltepitve a zip-es is sokkal többet használ, és a 16gb-bol van 1gb cimzés akor már cska 15 marad, amiböl lejön a 3gb rom marad 12gb ami az alkalmazásoknak van ,és végeredméynként kijön a 10,6gb szabad hely a gyárto sorron lejövet. azért aza 16gb bol 10,6gb nem kevés és nem midna 6 gb van romnak lefoglva alkalmaázsok trölésével elelht érni 11-11,5gb deaz már a plafon

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#35668) Gabmami


Gabmami
tag

Akinek recovery-be belépéskor problémái adódnak annak ajánlom a "quick boot" egészen pici ingyenes play-ről letölthető programot. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.siriusapplications.quickboot
Root kell hozzá.

"Minden műveletlen ember önmaga karikatúrája' (Schlegel)

(#35669) Soltee


Soltee
tag

T-s ROM-ot raktam fel, így kézzel állítottam be a Telenor netet és az mms-t.
A net jó, viszont az mms nem akar működni. mindent a telenor oldaláról írtam be és jól. Legalábbis az szerint amit ott írtak. Ha kapok jelzi és megkérdezi letöltse-e. De sosem bírja letölteni. Ha küldök mindent megcsinál (átméretez stb...) és küldés, de sosem küldi el.... Valaki?

(#35698) DroiDMester válasza Soltee (#35669) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

van TWRP vagy root a telón? mert akkor adok egy apns-conf.xml -t és nem kell semmit kézzel beállítgatni!

(#35699) Ptk


Ptk
csendes tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy valaki próbálta már a MirrorLink nevezetű csodát a telefonján?
https://cert.mirrorlink.com/ProductListing/

Elvileg a G2 támogatja, de ha jól látom akkor csak a koreai firmware -es? :(
http://androidcure.com/unbrick-lg-g2-stock-firmware/

Itthoni EU-s készülékem van, de az istenért sem működik az autóban levő fejegységgel együtt, pedig az tudná! :(

Kedv csinálónak:
http://www.youtube.com/watch?v=5fgL9xMJkKo

(#35700) gusthy válasza Grecky (#35534) üzenetére


gusthy
veterán

Kicsi az esélye annak, hogy egy másik kdz felrakása után olyan problémád lesz, ami miatt ez gondot okozhat. Az esetek nagy részében simán vissza lehet rakni az eredeti romot.
(probléma lehet mondjuk olyan esetben, ha valamikor hirtelen felmelegszik a készülék és ettől baja lesz, ilyenkor ha nem hozzá való a rom, mondhatja elvileg a szerviz, hogy bocs, a rom miatt is lehet, tehát nem garis. És elvileg igazuk is lehet, láttam már ilyet.
Hogy az LG ezen a téren milyen, azt nem tudom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.