Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35851) laca.1


laca.1
aktív tag

Hali.
Dobna nekem valaki egy dorimanx 5.0 kernel letöltő linket.kipróbálnám.köszi

(#35852) fery02 válasza laca.1 (#35851) üzenetére


fery02
addikt

Máskor használd a keresőt (a topik keresőjét természetesen fent)!

[link]

(#35854) gusthy válasza SoulReaver (#35614) üzenetére


gusthy
veterán

Hát úgy nehéz :)

(#35855) laca.1 válasza fery02 (#35852) üzenetére


laca.1
aktív tag

köszönöm :R

(#35856) rayoliviero válasza toto0569 (#35850) üzenetére


rayoliviero
veterán

Miért nem csinálsz egy wipe system, dalvik cache, cache-t? Utána mehet a 3.4. Pár perc és meg van oldva a problémád, megmarad minden cuccod.

(#35857) toto0569 válasza rayoliviero (#35856) üzenetére


toto0569
addikt

Az asszony nem sok mindent használ,én mindig törlök mindent és soha nem rakok vissza mentést. :C

(#35858) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok.

Az LG G3 debutalt UI megkapja/ta a keszulek?
Milyen uzemidoket ertek el?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#35859) fery02 válasza rasotamas (#35813) üzenetére


fery02
addikt

Szerintem neked mindenképpen érdemes lenne kipróbálnod DroidMester Rom-ját (mondjuk a legújabbat :) ).

Nekem pl korábbi verzió van belőle, de számos csábító, hasznos extra van benne alapból, amik közül te is többet megemlítettél.
Alapból hangosabb a hangszóró (a füllhallgatót nem tudom, sose használom hangosan), de van külön beépített progi még további hangbeállítosokhoz.
Hívásrögzíttő progi is van alapból, mint ahogy teljes képernyős módot is megadhatod, hogy mely alkalmazások futtatásakor rejtse el a navbar-t. Ez Immersive mode szerűen viselkedik ilyenkor, minden alkalmazással működik és képernyő széléről való simítással lehet előcsalogatni a gombokat (korábban én is használtam GMD-t, ami most már így egyáltalán nem hiányzik).
Egyébként a navbar mérete is kissebre lett véve ebben a Rom-ban.

Ja és én a 3.1.1-es verzió alapján írom mindezt, szóval lehetséges, hogy a legfrissebb 3.4-ben már nem minden így van, ahogy fentebb leírtam.
Ha felkeltettem az érdeklődésedet, keress rá a topikban bővebb infókért!
Korábbi hozzászólások között találsz ezekről a Rom-okról leírásokat, telepítési útmutatót.

Én teljes megelégedéssel használom DroidMester Rom-ját, jelenleg max valami G3 port tudna csak elcsábítani, az is inkább csak kíváncsiságból (pl a recent app gomb a menü gombja helyett nekem azért csak jobban bejön és ahogy néztem videókat a G3-ról, valami egyedi, sajátos recent apps felület rémlik).

[ Szerkesztve ]

(#35860) jilian válasza fery02 (#35852) üzenetére


jilian
addikt

Miért van szétszedve a kernel?

Nem mindegy, hogy olyat raksz fel amibe van KK , de nem kapcsolod be? :F

(#35861) fery02 válasza laca.1 (#35855) üzenetére


fery02
addikt

Nincs mit! :)

jilian:
Őszintén szólva nem is mentem az xda-s oldalra, hogy miket ír a kernelről, csak rákerestem a kívánt linkre és elküldtem neki.
Ne tőlem kérdezd, meg már fáradt is vagyok mára, hogy utánanézzek, ebben majd segítsenek az okosabbak! :)

[ Szerkesztve ]

(#35862) Bubukain válasza DonMaster (#35845) üzenetére


Bubukain
senior tag

A lefedettsegnek mi koze a tererohoz?
A nyugati pu meg egy eleg frekventalt terulet kene hogy legyen a sok kulfoldi miatt

(#35863) gusthy válasza Bubukain (#35843) üzenetére


gusthy
veterán

Nekem most Óbudán négy pöcök.
A lefedettség eés a térerő szorosan összefügg, bár a nyugatinál kell, hogy legyen teljes beltéri lefedettség. Hol volt ez, utcán, alagútban, bent a pályaudvaron? Utóbbi azért be tudhat zavarni.

[ Szerkesztve ]

(#35864) horimiki72


horimiki72
aktív tag

Nekem sincs semmi gondom DM 3.4 lite rom hívás hangjával.Stock kernel van most alatta.Sajnos nekem a yoda is megrogyott amikor böngészőből nyitottam meg videó linket,majd teljes képernyőre akartam kitenni és zenehallgatás közbeni viber hívástol is bemakkant..nem halkitotta el a zenét és amikor be akartam lépni az értesítő sáv lehúzásával a zenelejátszóba félig lehúzott redőnynél lefagyott az egész.Ilyet ez a telefon nem csinálhat.Dori 4.8-4.9 no St kernel nem is csinált ilyeneket csak a 4.8 merűlt nagyon a 4.9 meg megsütötte az ujjam némely játéknál és még be be röccent közben ami stock alatt nincs.Ha valakit érdekel a Stock D802v20d kernel.zipletöltheti.

Kawasaki ZX12R

(#35865) DonMaster válasza Bubukain (#35862) üzenetére


DonMaster
addikt

:D ez most komoly? lefedetségnek miköze a téreröhöz? hát röviden annyi ha nincs lefedetség akor nincs térerö ha van vlaami lefedetség akor van kicis térerö ha nagoyn szuper a lefedetség akor nagyon magas és jo a térerö, mi köze vna hozzá :D xD ,

mér szeirnted a térerö miböl jön?: tér és eröböl? vagy mi? a lefedetség szeirnt megy, lte térképet nézdmeg a t oldalán ott látni fogod hol miylen budapesten .

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#35866) Danny365 válasza DonMaster (#35865) üzenetére


Danny365
őstag

Könyörgöm, vedd meg a SwiftKey-t!

(#35867) akooos válasza Danny365 (#35866) üzenetére


akooos
veterán

:C :C :C :C

(#35868) zack válasza Danny365 (#35866) üzenetére


zack
nagyúr

Összedobjuk neki? ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#35869) rasotamas válasza fery02 (#35859) üzenetére


rasotamas
veterán

Köszi! Lehet kipróbálom, nekem csak a fülhallgató miatt kell a hangerő mod, az esetek 90%-ában maxon hallgatom, AKG K321 fülest forrasztotam át régi iphone 3G madzagjára, miután megtört az eredeti kábel.Ez így másfél fokkal jobb a gyári LG-nél, viszont sokkal rosszabbul illeszkedik, percenként igazgatni kell, kárpótol a basszus.
Nagyon jól hangzik a ROM amit ajánlasz, már csak mentést kell csinálnom erről, mert nagyon egyben van ahogy van, csakhát mégsem KK. Erre tudsz ajánlani valamit? Mármint a lemetéshez.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#35870) #59070464 válasza Danny365 (#35866) üzenetére


#59070464
törölt tag

Óriási! :DDD

(#35871) zack


zack
nagyúr

LG G3 üzemidő

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#35872) DroiDMester válasza rasotamas (#35869) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Twrp -t úgyis felkell tenni a rom cseréhez, azzal pedig tudsz full mentést csinálni a jelenlegi rendszeredről!

Amit bármikor vissza tudsz állítani 2-3.perc az egész művelet!

Twrp - ből érdemes a 2.6.3.4 otg verziót feltenni, mert a 2.7.0.0 és 2.7.1.0 verziók sajnos kicsit bugosak.!

(#35873) Mankó válasza fery02 (#35859) üzenetére


Mankó
veterán

Ezeket a tulajdonságokat más is megerősíthetné a a későbbi DM romokkal kapcsolatban 3.2, 3.4 . Nekem is fontosak lennének. Én a napokban szeretném felrakni, eddig eléggé elfoglalt voltam, hogy csak úgy kapkodva belefogjak.

[ Szerkesztve ]

(#35874) Gaberking válasza Mankó (#35873) üzenetére


Gaberking
senior tag

Nyugodtan felteheted, meg leszel elégedve! :K

(#35875) DroiDMester válasza Mankó (#35873) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nemkell megerősíteni, olvasd el a romjaim leírását! (használd a keresőt) Mindég leszoktam írni mik a változások benne! :)

(#35876) rasotamas


rasotamas
veterán

Még egy kérdésem lenne, régebben volt itt valami hype megosztott képernyőről, merthogy valami nagyobb kijelzős LG-ből portolták. Azzal mi a helyzet?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#35877) Mankó válasza DroiDMester (#35875) üzenetére


Mankó
veterán

a v3.4.1-ben milyen javítások vannak a v3.4-hez képest? Látom, hogy van akinek már olyanja van. Ha erre esik a választás, azt honnan lehet letölteni?

(#35878) DroiDMester válasza Mankó (#35877) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

A v3.4.1 verzió egyenlőre nem publikus!

Mivel az nem egy sLite verzió, így tele van pakolva különféle hasznos app.okkal, amiket korábban sokan KRITIZÁLTAK!
Ezért egyenlőre csak a vip tagoknak publikus!

[ Szerkesztve ]

(#35879) Bubukain válasza DonMaster (#35865) üzenetére


Bubukain
senior tag

igen ha nincs lefedettség akkor nincs térerő, de budapestről beszélünk nem hegyes dombos területről.
nálam ez azt jelenti hogy "ha van lefedettség ahogy mondod" akkor egy frekventált területen kültéren ne legyen már -115dBm a térerő.
illetve mellettem más gyártó telefonján full a térerő LTE-n is az LG G2 meg 1-2 pücüke, ezért kérdeztem hogy más LG G2 használónál milyen a térerő.
tehát nagy valószínűséggel nem lefedettség probléma, szóval lehet vigyorogni okoska.

[ Szerkesztve ]

(#35880) toto0569 válasza DroiDMester (#35878) üzenetére


toto0569
addikt

:R

(#35882) DonMaster válasza Bubukain (#35879) üzenetére


DonMaster
addikt

persze de budapesten is ami 100%-os lefedetség az a gprs és nema 4g/lte vonal, ami nem 100%-os lefedetség budapestensem, és ahoyg irták elöbb lehet nagy az árnyékolás. plusz ha már okoska meg csak beszolagatsz akor minek neked 5csik ha 2 is van? miért nem elég? semivel sem több ha van 5csik 2 helyet semmivel nem jobb nem gyorsabb, másik dolog több ado van és 2-3 ado körsugarában ha vagy köztes ponton peremvidéken akkor elöfordulhat az hogy mikor egyik mikor másikra csatizik és emiatt csak 2 csikod van, ha a toroynhoz közelebb vagy akkor több lesz ennyi

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#35883) Bubukain válasza DonMaster (#35882) üzenetére


Bubukain
senior tag

a probléma nem az hogy hány csíkom van, (magasról lesz@rom ha tudok telefonálni)
de többször volt hogy egyszercsak huss eltűnt a térerő, illetve hogy hiába van 1-2 csík mégsem vagyok elérhető

(#35885) Szakiii


Szakiii
addikt

feltettem kdzvel a legújabb 4.4.2-t elsző hszből, minden oké felrakta újra indúl akarnék csinálni hrt de sehogy se jön be hiába próbálom behozni, ötleg?

(#35886) r3dwo0d válasza Szakiii (#35885) üzenetére


r3dwo0d
tag

Megváltozott a HR kombinációja. Az összefoglalóban benne van az is. Ne azt használd amit eddig és menni fog! :)

(#35887) Szakiii válasza r3dwo0d (#35886) üzenetére


Szakiii
addikt

Közben pont megtaláltam :) de köszönöm :R

(#35889) bardo


bardo
tag

Van egy olyan problémám, hogyha befejezem a hívást és elveszem a fülemtől a kagylót nem adja vissza a képet. Így sokszor hosszú másodpercekig nem tudom letenni, de van hogy csak a bekapcsológombbal tudtam visszahozni a képet. DroidMester 3.4-es romja van fent (bár feltenném én a 3.4.1-et is csak nem vagyok VIP tag :( . Az hogy lehetek?)

Tapasztalt ilyet más is?

Köszi
Bárdó

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

(#35890) #09819904 válasza bardo (#35889) üzenetére


#09819904
törölt tag

Ez nálam gyári 4.4.2-n nagyon ritkán előfordul. Szerintem ez valami android gyári bug.

(#35891) reflxx válasza Danny365 (#35866) üzenetére


reflxx
aktív tag

(#35892) DonMaster válasza Bubukain (#35883) üzenetére


DonMaster
addikt

ted át 3g-re a telot és akkor nemlezs iylen problémád, mert 4g még ahoygirtam nem 100%-os a lefedetség és felle kapcsolodok amiat történhet ez az elérhetetlenség , 3g viszont stabil budapesten , és aval nem lesz iylen gondod, 4g/lte-et meg ugy is csak mpbil netezésre használod akkro meg 2plusz mozdulat és már az megy cserébe stabil a telfonhivás és elérhetö vagy nem dobálja a kapcsolatot amit nem látzs mert auto keresésen van de ha manuálra tennéd akkor látnád , hoyg nbudapesten is nagyon sokszor eldobja a kapcsoaltot és ujat keres auton

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#35897) Gaberking válasza toto0569 (#35896) üzenetére


Gaberking
senior tag

:D
Ne foglalkozz vele! Vannak korlátai a fórumtársnak! Tolerancia!

Hogy állsz DroiDMester 3.4.1 FuLL ROM -jával?

[ Szerkesztve ]

(#35898) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Üdv!

Ki tud nekem segíteni szoftver frissítés ügyben? Lehetőleg privátban, mert nem szeretném, ha belém kötnének és újabb 1 nap bant kapnék érte...

Köszi előre is!

(#35899) toto0569 válasza Gaberking (#35897) üzenetére


toto0569
addikt

Éppen most rakom,de csak a 3.4-et.
Viszont valaki rendbe rakhatná az ilyen"jó" emberkéket...
Az asszonynak mindegy...

[ Szerkesztve ]

(#35900) Gaberking válasza toto0569 (#35899) üzenetére


Gaberking
senior tag

Miért nem a 3.4.1 FuLL mellett döntöttél?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.