Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35551) Bubukain válasza DroiDMester (#35546) üzenetére


Bubukain
senior tag

ha már a kdz-t szerkeszted egy baseband-et is tudsz csinálni zipes verzióban belőle?

(#35552) honda130 válasza Quqesz (#35512) üzenetére


honda130
tag

Köszi! De akkor most az LG milyen lehet? Ha veszek barmilyen fülest, honnan fogom tudni hogy jót veszek? A Sonny bluotooth-os headset-ek kompatibilisek az LG-vel?
Megegy kérdésem volna: ha a G2-re jon mondjuk egy mail és meg szeretném nézni, rákattinok. Megkerdezi Crome-mal, vagy böngészövel akarom? Ti melyiket válasszátok? Jobb valamelyik a másiknál? Köszi!

[ Szerkesztve ]

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#35553) DroiDMester válasza Bubukain (#35551) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Modemet már régen megcsináltam belőle(én is ezt használom)
itt találod => D802 v20C Tmobile-HU Modem.zip

a teljes romot pedig nemsoká felteszem akkor!

------------------------------------------------------------
honda130 : egyikkel sem! tegyél fel mail progit PL: K-9 Mail De gyárilag is kell lenni a telón lg email nek! abba is betudod állítani a mail fiókjaidat! :K

[ Szerkesztve ]

(#35554) Bubukain válasza DroiDMester (#35553) üzenetére


Bubukain
senior tag

köszönöm

(#35555) Harcsai


Harcsai
senior tag

Honnan a csudából szedtek ti 20c romot? :) Vagy ezek nem hivatalosak? Az enyém független és 20b van rá...

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#35556) DonMaster válasza honda130 (#35552) üzenetére


DonMaster
addikt

bluetooth os headseat nél mind jo , nagoyn kevés a szorás ami nem vagy inkább nincs,
sima jack-esnél van különbség, mivel többféleképen lehet kötni a 4polus-t ezért nem mindegyik jo, mármint zene fog szolni bármelyiket veszed, csak a vezérlök és a mikrofon nem megy mert azoknál nem mindegy hogy van kötve a jacknél,

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#35557) porker


porker
tag

Srácok, most zsákmányoltal egy ilyen telót és a PC Suite-tal próbálnám összehozni, de egyszerűen nem működik a dolog. Azs USB drivert telepítettem, PC Suite-ot frissítettem, ha rádugom a telefont a PC-on elindul a "csatlakozás", a telefon jelzi a kapcsolódást, feldobja a kacsolat típus ablakot (ott kipipálva a PC Suite csatlakozás), de aztán minden abba marad.
A számítógépen USB eszközként nem jelenik meg, (illetve kínomban már Win XP-n is próbáltam, ott az LGE Android Net MTP Device próbál települni, de végül nem jön össze). Mi a bánat lehet ezzel?

Help please!

(#35558) DroiDMester válasza Bubukain (#35550) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Na feltöltöttem a TWRP -ből telepíthető STOCK v20C T-Mobile HU romot!

Letöltés => D802_V20C_T_Mobile-HU_Rom.zip

MD5 : 006d74aacfc1802d3de4811e9dcdde33

[ Szerkesztve ]

(#35559) Mankó válasza porker (#35557) üzenetére


Mankó
veterán

LG Mobil Support Tools-t próbáld, azzal is meg lehet a legtöbb dolgot csinálni és gond nélkül települ a gépre!
LG oldalán megtalálod.

(#35560) sgery


sgery
őstag

Azt kérdezném, hogy gyakori hiba a G2-nél az, hogy a kijelzö egy bizonyos csíkban nem érzékel?
Azért kérdem, mert kb. 2 hónapja volt, hogy egy csíkban alul semmit nem érzékelt. kicseréltek valamit és jó lett.
Most megint nem megy de most egy feljebbi csíkba.
Nem túl örömteli, föleg hogy megint nem lesz cseretelefon :/

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#35561) Szakiii válasza DroiDMester (#35558) üzenetére


Szakiii
addikt

T mobil logos boot benne van? Ha ezt felteszem gyari allapotban lesz restart utan?

[ Szerkesztve ]

(#35562) akooos válasza sgery (#35560) üzenetére


akooos
veterán

Én spec ilyenrõl még nem hallottam.. mindenesetre lg központi szervizt ajánlom, ha gyári garos. Ha mégegyszer ilyen lesz akkor kell adniuk újat tudtommal. (Két javítás után harmadjára is ugyanaz a hiba...)

(#35563) DroiDMester válasza Szakiii (#35561) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

mivel ugyan az mind ha KDZ -vel tennéd fel így értelem szerűen benne van a T-s bootlogo!

ha felment TWRP -ből restart után minden gyári állapotba kerül, viszont ajánlott restart után egy Hard Resettel kezdeni! :K

[ Szerkesztve ]

(#35564) Szakiii válasza DroiDMester (#35563) üzenetére


Szakiii
addikt

Ok akkor kihagyom. Nem bírom elviselni, főleg hogy Vodas vagyok. De köszi hogy megcsinaltad azért leszedem.

[ Szerkesztve ]

(#35565) Harcsai válasza Szakiii (#35564) üzenetére


Harcsai
senior tag

Az s4 után, ahhoz képest milyennek találod a g2-t?

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#35566) honda130 válasza DonMaster (#35556) üzenetére


honda130
tag

Értem. Köszönöm a választ! Egyébként hajlok egy Sonny Bluotooth-os szett felé, mert gyakorlatilag minden vezérlés rajta van és kerékpározáskor nyugodtan bebugyolálhatom a G2-t egy nagy ruhadarabba és nem rázkódik, nem esik rá az eső, nem izzadom tele a belső zsebben. Viszont tökéletesen halgathatom a zenét. Ráadásul, a fülesét bármire cserélhetem,mert 3,5mm-es jack.

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#35567) pit450 válasza DroiDMester (#35558) üzenetére


pit450
aktív tag

Köszi már töltöm is!

(#35568) Damage401


Damage401
senior tag

Sziasztok,

Szerintetek megér ennyit? Valakinek valami tapasztalata? Folyékony képernyővédő

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#35569) Bubukain válasza DroiDMester (#35558) üzenetére


Bubukain
senior tag

Ha ezt felrakom akkor a root es a recovery megmarad?

(#35570) DroiDMester válasza Bubukain (#35569) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Leírtam már! miután feltetted és újraindítod a telót!

TELJESEN gyári állapotba kerül a teló! Se TWRP recovery sem Root nem lesz!!!

Minden gyári állapotba kerül, mint amikor megvetted a telót és először bekapcsoltad!

(#35571) Bubukain válasza DroiDMester (#35570) üzenetére


Bubukain
senior tag

Szuper, koszi

(#35572) JoeCockBill válasza DonMaster (#35556) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

és a G2 hogy van kötve? mi alapján lehet akkor fülest venni? pl aminek a dobozán iphone van azt meg lehet venni mert ugyan úgy van bekötve mint a G2 vagy épp ellenkezőleg és olyat pont nem szabad venni? :D
ha bárki tudja a választ ne legyen rest beírni, mert már nagyon szeretnék fülest venni de így nem merek hogy vagy jó vagy nem

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#35573) Damage401 válasza JoeCockBill (#35572) üzenetére


Damage401
senior tag

Hál istennek, nem Sony féle CTI-os jack aljzat van. Szóval bármelyiket megveheted lefogja adni a teljesítmény rá és nem lesz doboz hang, vagy mintha kút legaljáról hallgatnád

Szerk: CTI Ez a Sony szabványa, hogy anno a Sony E füleseket degradálják és a legújabb Sonyis füleseket használják.

[ Szerkesztve ]

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#35574) JoeCockBill válasza Damage401 (#35573) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

köszönöm, ez megnyugtató, viszont a helyzetem annyiban bonyolódik hogy mindenképp hangerő gombosat szeretnék, és igazából erre nem jöttem rá hogy mi alapján tudom venni hogy biztos működjön.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#35575) Damage401 válasza JoeCockBill (#35574) üzenetére


Damage401
senior tag

SoundMagic fülessel biztos, hogy mükszik, sőt Sony MH750 működik minden funkciója. Ezen csak egy gomb van, de vezérli a zenét, feltudom venni a hívást is

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#35576) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Van már G3 teszt a gsmarena oldalon!

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#35577) tomi996


tomi996
csendes tag

Sziasztok. Arra lennék kíváncsi hogy mekkora kapacitású pendrive-ot lát a telefon? (a maximum érdekelne)
Előre is köszi.

(#35578) Dabaka válasza tomi996 (#35577) üzenetére


Dabaka
csendes tag

Meenovával 64 GB-t csatlakoztattam. Az ment.

(#35579) Quqesz válasza tomi996 (#35577) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha jól emlékszem vki 128gb-ot emlegetett itt....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#35580) Exelsior válasza nrb263 (#35505) üzenetére


Exelsior
senior tag

Támogatom a füles veszettül jól és szépen szól nem bánom hogy nincs rajta vezérlő gomb a minőségi hang kárpótol. :)

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#35581) DonMaster válasza JoeCockBill (#35572) üzenetére


DonMaster
addikt

[link]pl ezen aképen ott van , hoyg mi a különbség, de hangzásban semmi ha csak a hang kell akkor mindegy,
csak a vezérlés és mikrofon miatt számi-t hogy hogy van kötve a jack semmi egyébb oka nincs, bluetoothos, meg pláne nem is kell gondolkodni mer tott midne féleképen jol fog menni.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#35582) JoeCockBill válasza DonMaster (#35581) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

ezt én értem, de a G2 melyik? és honnan lehet tudni hogy melyik füles milyen? mindenképp 3 gombosat szeretnék hogy tudjam szüneteltetni a lejátszást és tudjak számot váltani

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#35583) DroiDMester válasza JoeCockBill (#35582) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nekem Sony MH-EX300AP van 1.gombos, de lehet vele szüneteltetni (1.katt) és számot léptetni(gyors 2katt) is! Hosszan nyomva pedig a hang keresés menű jön be! Egyedül a hangerő állítás az ami hiányzik! De ebben az árkategóriában(~4.e ft) verhetetlen a hangzása, de sz.tem még 2X ennyiért se nagyon van jobb! :U

[ Szerkesztve ]

(#35584) nrb263


nrb263
tag

V20b van a telon és gyarilag fuggetlen. Ha telepiteni szeretnem a gyari v20c-t akkor ezt a leirast kell kovetni? Ne kovezzetek meg legyszi annyira nem vágom a temat csak knock code erdekelne.
"DroiDMester nevű fórumozó készített egy nagyon jó, automatikus offline frissítőt."

(#35585) negroo válasza JoeCockBill (#35572) üzenetére


negroo
aktív tag

Iphone szol rendesen, de a gombok nem mukodnek.

(#35586) Tekmen


Tekmen
aktív tag

Üdv Mindenkinek!

Most tervezek egy üveg képernyővédő lapot venni a kis G2-re. Ti miket ajánlatok? Friss ajánlatok, a legjobb ár/érték arányú, minőségi darabokra vagyok kíváncsi :D

Tekmen

(#35587) akooos válasza Tekmen (#35586) üzenetére


akooos
veterán

Én azért ajánlom ezt, mert az egész előlapot letakarja, nem türemkedik ki sehol és az LG feliratot is letakarja :)

(#35588) DonMaster válasza JoeCockBill (#35582) üzenetére


DonMaster
addikt

számváltáshoz 1 gombos is eléág de ezt leirták fennébb, igazán nem az aprobléma , hogy melyik a g2 hanem hogy ha venni akarzs azt is kell tud az miylen, és mivel nincs feltüntve a csomagoláson ezért elégé nehézkes ugy keresni, szerintem , probáldki és max ha nem jo cseréltesd másikra, idöigényes , de 3napos cseregarancia van az 1200Ft-os fülesle is , annyi idö allat simán kicserélhetö, de ha neten akarzs rendleni akkor necces, max ha nem megy vagy nem használod a g2 gyári fülesét akkor kapd szét és ott látni fogod melyik tipusu .

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#35589) JoeCockBill válasza DonMaster (#35588) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

jogos, hát nem egy egyszerű történet az biztos. mindenesetre köszönöm mindenkinek a segítséget :)

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#35590) Harcsai


Harcsai
senior tag

Annak van realitása, hogy egy samsunk 0,7A-es töltővel kevésbé bírja a telefon, mint a saját 1,8A-es töltőjével? Érzésre hamarabb lemerül. Vagy csak beképzelem magamnak?

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#35591) Tekmen válasza akooos (#35587) üzenetére


Tekmen
aktív tag

De az nekem miért jó, hogy az LG felirat is le van takarva? :F

Tekmen

(#35592) Tekmen válasza Tekmen (#35591) üzenetére


Tekmen
aktív tag

Ehhez mit szóltok? Vélemény? Valaki használ ilyet? :D

Tekmen

(#35593) bardo válasza DroiDMester (#35563) üzenetére


bardo
tag

Telenorosat is feltennéd kérlek.
Kösziii!

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

(#35594) snorbi82


snorbi82
senior tag

Helló!

jól gondolom, hogy a Xdabbeb's Camera/Video v3.1.0-ben nem működik a "slow motion"?
Ha gyári videóval nem megy, akkor melyikkel érdemes próbálkozni?
Előre is köszönöm!

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#35595) kisnyilas


kisnyilas
újonc

Üdv mindenkinek!

Olyan kérdésem lenne, hogy frissítsem-e az LG G2-met Kitkat-re (4.4.2), mert olvastam, hogy volt akinek újraindult meg lefagyott stb. a telefonja az új operációs rendszertől.
(Jelenleg 4.2.2 Jelly Bean van a telómon).

(#35596) horimiki72 válasza kisnyilas (#35595) üzenetére


horimiki72
aktív tag

V20c,v20d-re nyugodtan.HR elötte-utána.

Kawasaki ZX12R

(#35597) Laci.M


Laci.M
senior tag

Sziasztok!

Vettem egy G2-t még februárban adásvétellel mindennel együtt. A telefonról kiderült hogy részletre vették, a T le is tiltotta tegnap... Az eladó persze eltűnt.

A problémám az alábbi: A telefon letiltását abból gondolom, hogy egyszercsak elment a net, majd amikor újraindítottam "illegal_ME" felirat fogadott, de a telefon működött a hálózaton kívül. Eltelt pár óra, azóta a telefon se kép se hang nem csinál semmit, nem reagál semmire. Hiába dugtam rá töltőre nem világít a led se, illetve a hard reset se jön be.

A telón Droidmester v3.2 van.

Mit lehet ilyenkor tenni? Legalább el tudjam adni alkatrésznek....

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#35598) toto0569 válasza Laci.M (#35597) üzenetére


toto0569
addikt

Bemész a T-hez és megkérdezed,hogy mennyi a tartozás(-od),vagy kifizeted vagy megpróbálhatod elkérni tőlük az adatokat,az eladóhoz...

(#35599) DroiDMester válasza Laci.M (#35597) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Amit leírsz hibát az nem letiltástól van!

Ha fekete listára kelül az imei számod csak annyi történik hogy nemfog hálózatra kapcsolódi, magyarán úgy fog működni a teló midha nemlenne sim kártya benne!

A telefonáláson kívül minden funkciójának működnie kell! Attól hogy letiltják a hálózatról!

(#35600) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Próbálta már húzni valaki a G2 prociját? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.