Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35801) honda130


honda130
tag

Sziasztok srácok!
Kis segítség kellene. Igazából az a problémám, hogy nem tudom hol kell feltenni a Runtastik app-al kapcsolatos kérdésemet? Van valami erre hivatott topik ebben a fórumban? Itt nem akarom feltenni a kérdést, mert ez max annyiban G2 kérdés, hogy esetleg azon akarom alkalmazni ezt az alkalmazást.
Köszönöm!ű

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#35802) Gaberking válasza honda130 (#35801) üzenetére


Gaberking
senior tag

Szia!
Itt tudnak segíteni!

(#35803) honda130 válasza Gaberking (#35802) üzenetére


honda130
tag

Köszönöm! Tehát konkrétan erre az app-ra nincs. Nem baj, megkérdem ott. Köszi!

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#35804) Gaberking válasza honda130 (#35803) üzenetére


Gaberking
senior tag

Szerintem, ott tudnak segíteni! :)

(#35805) honda130 válasza Gaberking (#35804) üzenetére


honda130
tag

Rendben. Máris elkezdtem felvezetni a problémát.
Ha már ígyalakult, hadd kérdezzem meg hogy ez a legutóbbi hsz-ed miért jelenik meg halványan? ez velemi funkció a fórumban, vagy te állítod ilyenre?

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#35806) Gaberking válasza honda130 (#35805) üzenetére


Gaberking
senior tag

Amiről beszélgettünk, nem tartozik a fórum témájához, tehát off.
A hozzászólás elküldése előtt az "ok" gomb mellett tudod beállítani!

(#35807) honda130 válasza Gaberking (#35806) üzenetére


honda130
tag

Jé! Tényleg. És ha beállítom, akkor csak halvány lesz, vagy esetleg idővel el is tünik? Jó. Látom nem tűnik el, mert másoké is itt van. Ugye?

[ Szerkesztve ]

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#35808) Xmodule


Xmodule
őstag

amikor veszek fel videot 60fps be akkor miert csak kb 10 15 percet enged? az olyan 4gb körul van. de a telefonba ennel több szabad hely van. minden gyari

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#35809) dodicsaba válasza HarryDEC (#35656) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Itt ugyanazt meg tudod venni.
G2 32Gb 116 ezer gyártói garral
G2 16Gb 105 ezer 1 év gyártói garral. Azért ez messze nem annyi :) Most vettem a B-teltől pár napja G2 tőlük nekem elég az egy év gar is.
http://www.b-tel.hu/search/?category=LG&query=

BlackBerry Passport

(#35810) rento válasza reflxx (#35768) üzenetére


rento
őstag

Nekem még a 2.0-s DM rom van fenn, és nekem is rengetegen panaszkodtak, hogy alig hallanak, recsegek, illetve ha tényleg nem közvetlen a mikrofonba beszélek akkor egyáltalán nem hallanak. Az egyik barátomnak is a 2.0-s DM rom van fenn, és mikor vele beszélek akkor őt én is nagyon halkan hallom, míg másokat tökéletesen. Úgyhogy az lenne a kérdésem DroiDMester felé, hogy ha felrakom a 3.4.1-s final verziot, akkor javulhat e a dolog, illetve történt e változtatás ezen a téren?

(#35811) bernina


bernina
csendes tag

Sziasztok!
Az után szeretnék érdeklődni, hogy az LG G2-höz lehet-e csatlakoztatni ANT+ szabványú szívritmus érzékelőt (mondjuk az endomondo-hoz).

(#35812) akooos válasza bernina (#35811) üzenetére


akooos
veterán

Kicsit utánaolvastam ennek, úgy tűnik, hogy nem támogatja ezeket az eszközöket, DE van rá megoldás.
Nevezetesen: Play Store és
xda.

Gondolom már megvan a szívritmus érzékelő és nem most szándékozol venni.

De ha mégis most akarnál venni, akkor van jó pár alternatíva, amihez nem kell ügyeskedés :)

(#35813) rasotamas


rasotamas
veterán

Sziasztok!

Érdemes már fölrakni a KiteKat-ot? Ami miatt aggódok: Root, ugyanis:
- Használok hangerőnövelő valamit
- használok GMD auto hide softkeys-t
- Használok G2 Xposed-ot és G2 TweaksBox-ot
- Utóbbiak közül valamelyiket, már nem emlékszem, kifizettem pro-ra, hogy legyen automata hívásrögzítésem
- AppSetting-sel fullscreeneltem és DPI módosítottam jónéhány appot.

A GMD természetesen nem kell, ha van rendesen működő immersive mód a KK-ban.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#35814) DonMaster válasza rasotamas (#35813) üzenetére


DonMaster
addikt

root van müködö kk-ra már jopár honapja .

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#35815) rasotamas válasza DonMaster (#35814) üzenetére


rasotamas
veterán

Köszi!

Immersive mennyire működik jól navbar és fullscreen szempontjából? Azt a 3 kis pöttyöt nem akarom látni.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#35816) #59070464 válasza rasotamas (#35813) üzenetére


#59070464
törölt tag

Olyan, hogy KiteKat nincs, de a KitKat-t megjelenés első napjától érdemes feltenni, ahogy ez igaz valamennyi Android verzióra is.

(#35817) Gaberking válasza #59070464 (#35816) üzenetére


Gaberking
senior tag

Meg kell, hogy cáfoljalak! Van olyan, hogy kitekat! :DD ;)

(#35818) coleen


coleen
aktív tag

Sziasztok,

Jelenleg egy LG 4X-et használok, de az elmúlt szűk másfél év alatt csak lassabb és lassabb lett, bug-os böngészés, randomra működő GPS, gyors akksimerülés stb. így elérkezett az idő a váltásra.
A G2-n gondolkozom, mivel alapvetően szeretem az LG márkát, viszont most vettem egy Samsung PRO tabletet és lenyűgözött a minősége, sebessége, stabilitása.

Kérdezném a G2 tapasztalt usereitől, hogy a fentebb leírt területeken hogyan teljesít a telefon?

Köszönöm előre is,
Coleen

[ Szerkesztve ]

(#35819) DonMaster válasza coleen (#35818) üzenetére


DonMaster
addikt

gyors , lassan merül az akksi, gps jo gyorsan talál jelet van glonass, böngészö is jo gyors bár az a netsebességtöl is füg , mert korlátozott 32kbps-essel lassu itt is :D és stabil is .

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#35820) darnyi válasza coleen (#35818) üzenetére


darnyi
tag

Én is 4x-ről váltottam. És jól tettem. :))

(#35821) #59070464 válasza Gaberking (#35817) üzenetére


#59070464
törölt tag

:C

(#35822) rasotamas válasza #59070464 (#35816) üzenetére


rasotamas
veterán

Ez számomra is egyértelmű volt, gyenge humornak szántam.
Immersive módról, ezáltal fullscreenről, valamint knock code-ról tud valaki nyilatkozni?
kitkat root jól le van írva a #1 hsz-ben? Ha csinálnék valamilyen fasza mentést csinálni a rendszerről, vagy csak úgy egyébként, érdemes valamilyen recovery-t is feltenni? Előtte, vagy utána?

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#35823) #59070464 válasza rasotamas (#35822) üzenetére


#59070464
törölt tag

Érdemesni érdemes, ha akarsz rootolni.

(#35824) Zugi


Zugi
aktív tag

Múlt hét óta én is boldog tulaja vagyok egy LG G2-nek. Olyannyira szuper, hogy gyakorlatilag kérdéseim sem voltak, mert minden úgy működik, ahogy elvártam, sok hasznos infót pedig megtaláltam itt a fórumon.

Viszont ma egy olyan jelenséggel találkoztam, hogy céges mobil lévén ma beállították rá a céges email fogadását. Ezt csak valamilyen tanusítvány rátöltésével lehetett megtenni. Nem értek ehhez, csak ezután a telefonom azt írta ki egy figyelmeztető ablakban, hogy:

"Hálózat-megfigyelés
Harmadik fél figyelemmel kísérheti az Ön hálózati tevékenységeit, beleértve az email-eket, alkalmazásokat és a biztonságos honlapokat.
Az Ön készülékére telepített megbízhatóságot hitelesítő fájl teszi ezt lehetővé."

Ezek alapján mire számíthatok? Mennyire mászhatnak így bele a magánszférámba? Vagy csak a mobil figyelmeztető kiírása túloz egy kicsit? Egy emailes tanusítvány rátöltéssel tényleg teljesen figyelhető lettem, hogy milyen alkalmazásokat használok ill. oldalakat nézek meg a böngészővel?

(#35825) Tybike81


Tybike81
őstag

Sziasztok!

Érdekes jelenség jött elő a G2-nél. Ha bárki hív és felveszem a telót tök süket, és csend van, nem hallom aki hívott. DE. ha én hívom vissza, vagy én hívok a telóról akkor hallom a hívott félt rendesen semmi gond nincs olyankor. DM 3.4-es romja van fent.

Mi lehet a probléma vajon? Hálózati vagy készülék hiba lesz?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#35826) coleen válasza DonMaster (#35819) üzenetére


coleen
aktív tag

Köszi a választ! Akkor ezek szerint stabil és megbízható

@(#35820) darnyi: ezek szerint stabilabb nálad is, mint a 4X ugye? :)

(#35827) andaxin76


andaxin76
aktív tag

Letöltöttem egy lopásgátlót.Hogy lehet beállítani h lezárt képernyővel is riasszon? Mert erre nem nagyon hajlandó.

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#35828) DonMaster válasza andaxin76 (#35827) üzenetére


DonMaster
addikt

azt , ugy hogy? és honana tudj ahoyg lopás alt van lezárt képernyönél? de flenyitotnél is ? honan tudja hoyg az aki fogja az nema gazdája?

plusz kapásbol a job tolvajok kikapcsolják egybül és távolság után hardreset mivel nem az adatkell hanema telo , akor emg nincs lopásgátlo már , sim meg tiltod , nagyon nem jo az , szerintem humbuk az egész progi

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#35829) #59070464 válasza DonMaster (#35828) üzenetére


#59070464
törölt tag

Melyik language diskussion? :D

(#35830) DonMaster válasza #59070464 (#35829) üzenetére


DonMaster
addikt

magyar elgépeléses ,

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#35831) dsg012 válasza andaxin76 (#35827) üzenetére


dsg012
csendes tag

az egyik menüben...
(a program nevét véletlenül se írd le nehogy megkönnyítsd)

(#35832) andaxin76 válasza DonMaster (#35830) üzenetére


andaxin76
aktív tag

Mit jelent h az egyik menűben?Ez nem érthető :-) Ez a program csak hangot ad,semmi gps,stb.Activálom és leteszem.Ennyi.De ha lezár a képernyő,nem riaszt.Egyébként az avast lopásgátlója gps es és ha aktiválvak van,akkor nem lehet a telót lekapcsolni,smíg a mintát fel nem rajzolod.Az akksit meg ugye nem tudja a tolvaj kivenni :-) Viszont a kérdésem még mindíg ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#35833) DonMaster válasza andaxin76 (#35832) üzenetére


DonMaster
addikt

nem létezik lopás gátlo, és kilehet szedni az aksiját, csak kézügyesség kell hozzá , plusz kikapcsolni kilehet riasztás nélkül vagy riasztás közben és akor hardresetet nyomsz és máris nincs riaszto program , humbuk a progi továbbra is. meg minek tezsedle? szikszalagozd le ahova letezsed vagy vlaami :D az biztosabb lopásgátlo, mivle nicns rajta kensington:D , teljesen nem érthetö a problémád.

[link] akksi kiszedés.
utáan hardreset és nincs riaszto, de ezt nem fogja neked érzékelni ha levan ynomva a képernyö zár semivle sme , hogy ellopták vagy lopják. 5perc 40-nél azt az 1 csatit leveszi és máris áram nálkülia telo oylan mitha kivete volan az akksiját közben cska a hátlapot vette le

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#35834) HarryDEC


HarryDEC
tag

júni 2.-án rendeltem meg estefelé ezt a tartót, ma hozta a postás. Kicsit meglepődtem a tempón ;] !

Korán keltem, hol az arany?

(#35835) bardo


bardo
tag

Sziasztok,
Ezt próbáltátok már? Droidmester 3.4 van most fent nekem, de ha jókat mondtok kipróbálnám ezt is-.
[KK 4.4.2 Kernel 3.4.91][5 JUN] Dorimanx 5.0

Ugye ha telepítem TWRP-vel akkor Droidmester romja simán visszarakható majd?

Köszi,
Robi

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

(#35836) rayoliviero válasza bardo (#35835) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szia!

Ez egy kernel, amit te ki akarsz próbálni, nem rom. DroiDMesternek pedig Yoda kernel van a 3.4-es romjában, amit vissza tudsz tenni bármikor, ha nem jön be a Dorimanx kernel. Romot cserélni ehhez nem kell.

(#35837) bardo válasza rayoliviero (#35836) üzenetére


bardo
tag

Köszi. Jaj tényleg :) :) És tudsz mondani kipróbálásra méltó romot? CM 11 -et érdemes használni? Knock Code akkor nem lesz ugye?Végülis nekem csak a kétkoppintásos felébresztés kellene.

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

(#35838) rayoliviero válasza bardo (#35837) üzenetére


rayoliviero
veterán

CM 11-et sose próbáltam, de már így ránézésre nekem nem jön be.

Ami nagyon jó az a CloudyFlex 2.4, esetleg Pardus HD rom 7.3.

Arra nagyon figyelj, hogy ha a CloudyFlex-et választod, az aroma telepítőben a készülékedet válaszd (D802), nehogy másik típust.

Pardus D802-re van csak.

Knock Code mindkettőben lesz, bármelyieket is választod.

[ Szerkesztve ]

(#35839) HarryDEC válasza dodicsaba (#35809) üzenetére


HarryDEC
tag

Már megrendeltem a holnap érkezik, most még úgy gondolom, hogy elég a 16Gb :B . Mindenképpen helyben (szfvár) akartam venni, garanciás ügyintézés esetén nekem egyszerűbb. Az hogy mennyi időre szól a garancia szintén holnap fog kiderülni. A boltban az adatlapon 2év szerepel, online felületen nincs infó (lehet, hogy 1?).

Korán keltem, hol az arany?

(#35840) Tybike81 válasza Tybike81 (#35825) üzenetére


Tybike81
őstag

Valaki erre az írásomra tud valami okosat mondani ???

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#35841) rayoliviero válasza Tybike81 (#35840) üzenetére


rayoliviero
veterán

És ezt mióta csinálja, már rom telepítés előtt is csinálta?

(#35842) Tybike81 válasza rayoliviero (#35841) üzenetére


Tybike81
őstag

Elvileg tegnap délután vagy ma délelőtt óta, pontosan nem tudom. Rom telepítés vagy 3 hete volt. Eddig semmi baja nem volt.
Ami feltűnt tegnap strandolni voltunk, teló övtáskában volt a napon, és letakarva a pólommal. Igy is elég melég volt szegény. Egyszer azt vettem észere hogy azt írja a teló hogy nagyon felmelegedett a készülék és a fényerőt vissza vette.
Nem tudom hogy a meleg megárthatott volna neki, vagy csak valami hálózati gebasz volt? Az az érdekes ha én hívok akkor semmi gond, meg mintha csak a 30-as számokkal csinálná/csinálta volna.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#35843) Bubukain


Bubukain
senior tag

Budapestieket kérdezném hogy nincs gondotok Tmobil LTE hálózattal?
Nálam 1 max 2 pücüke jelzi a térerőt a nyugati környékén, -113dBm körül van a térerő ami nagyon gyenge.
kártyacsere már volt.

(#35844) rayoliviero válasza Tybike81 (#35842) üzenetére


rayoliviero
veterán

Hát akkor teszteld más számokkal is. Telekomos a telód? Mert tesómnál hasonló probléma volt S5-el (Telekomos), nem lehetett hívni, ezt egyik pillanatról a másikra csinálta. Már azt hittem a telójával van valami, kiderült, hogy a Telekomnál volt valami hiba, bejelentette és megoldották pár nap alatt talán.

[ Szerkesztve ]

(#35845) DonMaster válasza Bubukain (#35843) üzenetére


DonMaster
addikt

a lefedetség nem 100%-os ennek betudhatod . még budapesten se 100%-os a lefedetség és emiat elöfordul ilyen.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#35846) Tybike81


Tybike81
őstag

Nem én 70es vagyok, akik hivtak azok voltak 30ok

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#35847) Quqesz válasza rayoliviero (#35844) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na milyen a tesód s5-e? Csábítási faktor?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#35848) rayoliviero válasza Quqesz (#35847) üzenetére


rayoliviero
veterán

Még nem láttam, elég ritkán találkozunk, ő Budapesten tanul, én Debrecen... :D Az elmondása szerint nagyon jó.

(#35849) badmad válasza toto0569 (#35780) üzenetére


badmad
senior tag

A dm 3.4 felraktam teljes tiszta telepítés ...nálam tökéletessen hallanak ...nálad szerintem szoftvertelepités hiba lehet de majd kiderül..

(#35850) toto0569 válasza badmad (#35849) üzenetére


toto0569
addikt

Az enyém az 3.2...még...
Az enyémtől tisztább telepítést még nem láttál :U
Szóval,nálam is rendben volt minden...De mondom...még 3.2 lite

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.