Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35451) Mankó válasza Tonimcfish (#35450) üzenetére


Mankó
veterán

Linket tudsz hozza adni?

(#35452) SkyLaci


SkyLaci
őstag

Sziasztok
Tapasztalt valaki olyat hogy karpánt tokban (futáshoz) nem lehet kopogtatással feloldani a kijelzőt? (mert a közelségérzékelő le van takarva) Van rá valami megoldás (mondjuk valami app, root nélkül)?

Én egy Alcatel Idol 2S nél tapasztaltam ezt, szerencsére ott is működik a knock on, viszont az említett problémába ütköztem, gondoltam hátha itt már volt valakinek ilyen problémája és esetleg megoldás is van rá

(#35453) Gaberking válasza SkyLaci (#35452) üzenetére


Gaberking
senior tag

Szia!
Nem tapasztaltam!

(#35454) Keraa válasza Miksa64 (#35447) üzenetére


Keraa
aktív tag

Köszönöm szépen Miksa64 és DroiDMester! :R
Már szedem is a flexet! :DD

(#35455) rayoliviero válasza Keraa (#35454) üzenetére


rayoliviero
veterán

A 2.2 pedig jobb a 2.0-tól.

(#35456) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Sziasztok!

Most készülök új telefont vásárolni, és a G2 -re esett a mutató.
Sajnos nem vagyok milliomos, így részletre gondoltam a telenornál, mivel ott vagyok előfizető.
Viszont, ott csak 16gb-os verzió van.

Azt szeretném kérdezni, hogy a 16gb is elég, általános felhasználáshoz?
A rendszer úgy tudom lefoglal vagy 7gb-ot, de én eddig is megvoltam 4gb-al a defy-ben.

Előre is köszi a válaszokat!

(#35457) evooo


evooo
aktív tag

Üdv!
Már rég olvastam a topicot, született már megoldás a headset problémára 4.4.2-n (recsegett-zúgott random időközönként)?

(#35458) #09819904 válasza evooo (#35457) üzenetére


#09819904
törölt tag

Nekem a T-s G2 nem recseg.

(#35459) Athaualpa válasza SoulReaver (#35456) üzenetére


Athaualpa
csendes tag

Hello,

Nekem ugyanitt, ugyanez és szerintem elég. Mostanában elég sokat kamerázok vele, így gyorsabban is fogy a hely, viszont elég jól müködnek a vezeték nélküli tárolás és a különböző felhő szolgáltatások is.

(#35460) Athaualpa válasza evooo (#35457) üzenetére


Athaualpa
csendes tag

Frissebb, 20c 20d verzióknál állítólag már jó, bár tlenornál még mindig csak várunk rá...

(#35461) SoulReaver válasza Athaualpa (#35459) üzenetére


SoulReaver
veterán

Köszi a gyors választ! :R

Olvastam, hogy kezeli a pendrive-ot is. Ez azt jelenti, hogy dugok rá egy pen-t és arra is képes menteni, akár egyből is?
Mivel az előző telefonom egy motorola defy volt, azt szinte azonnal átmókoltam, mert ugye nem volt rá magyar rendszer, itt mennyire fog csábítani a tuningolás? Gondolom már léteznek erre is nem hivatalos romok és társaik. Gyári Rendszere elfogadható?
:R

(#35462) tonnni1 válasza rzoli (#35438) üzenetére


tonnni1
tag

Igen, gmailes névjegyeim annak. Azokkal nincs gond, a sok telepített program fog eltűnni, de ha ezzel megoldódik a telefonálási probléma akkor mindenképpen megcsinálom.

(#35463) Villee


Villee
csendes tag

Sziasztok!
G2-vel nem tudok rendesen telefonálni. Sokan panaszkodtak, eddig, hogy visszhangzik a hangjuk, nem hallanak rendesen, rossz a vonal.
2 hete vettem a kartelteam.hu-ról. 32GB-os. A teló Wfin keresztül többször frissítette magát, majd csináltam rajta egy hard resetet. Jelenleg Android 4.4.2, és 20C van rajta. A töltője átalakítós. Próbáltam kikapcsolni, a zajszűrést, meg lejjebb venni a hangerőt, de sehogy sem jó. Van erre megoldás? El vagyok kenődve, már azon gondolkodom, hogy eladom a telót!
Köszönöm!

Kispá Nuior

(#35464) L4ck091 válasza Gaberking (#34220) üzenetére


L4ck091
csendes tag

Köszi a választ. Nem a widget miatt van, letöröltem és utána is csinálta.
Viszont arra rájöttem, hogy csak reggel 6-kor csinál ilyet. A csendes mód 6-ra van állítva, viszont nincs bekapcsolva, lehet amiatt?

(#35465) Athaualpa válasza SoulReaver (#35461) üzenetére


Athaualpa
csendes tag

Úgy tudom simán kezeli, nem akarok hülyeséget írni mert én nem használom, nincs rá szükségem. Ha rákeresel itt a fórumon akkor már volt róla szó, biztos segítenek.
A gyári rom nekem tetszik, samsung után én sem éreztem késztetést, hogy elkezdjem romolni. A 20b verziós kitkatnál van 1-2 hiba, ezeket már javították és más szolgáltatónál már elérhető, de itt még nem. Nem tudom meddig akarnak ülni rajta, de azt igérték hamarisan ide is megérkezik. Valaki írta 1-2 napja, h a norvég tlenornál már elérhető, úgyhogy várjuk...

(#35466) rayoliviero válasza Villee (#35463) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szia.

Másik rom talán segít, DroiDMester romja, CloudyFlex (ez Viber hívásban jó). Én kipróbálnám mindkettőt a helyedben.

(#35467) boken válasza Mankó (#35451) üzenetére


boken
senior tag

Szia én ezt vettem

kb 3x tudom tölteni a telót vele.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#35468) Villee


Villee
csendes tag

Győr-Veszprém környékén akad olyan ügyes ember aki felteszi nekem Droid Mester Room-ját? Természetesen nem ingyen kérem!
Köszönöm!

Kispá Nuior

(#35469) #09819904 válasza Villee (#35468) üzenetére


#09819904
törölt tag

Room? :D

(#35470) SoulReaver válasza Athaualpa (#35465) üzenetére


SoulReaver
veterán

Köszi a segítséget!

Remélem egy megunhatatlan telefon lesz, bár a defy-t is meguntam, viszont nem volt ennyire okos... meg nagy... meg szép... :D

(#35471) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Swype-al használja valaki a chrome-ot? Pár napja lefagy az írás, vakon gépelek, szöveg csak pár mp elteltével jelenik meg. Tálalatokat ad de a kurzor egy helyben áll.

(#35472) noxon válasza Villee (#35468) üzenetére


noxon
őstag

Mester szobája :DD :D :C

We live in a simulated world...

(#35473) rayoliviero válasza Villee (#35468) üzenetére


rayoliviero
veterán

Itt egy leírás hogyan kell csinálni. Plusz felül, az oldal tetején olvasd el az összefoglalót is.

(#35474) noxon


noxon
őstag

Xda-n vannak g3 appok amiket sima telepítéssel nem lehet fel tenni, ha root explorerel lecserélem pl a gyári gallery apk-t akkor se fog menni szerintetek?

We live in a simulated world...

(#35475) nrb263


nrb263
tag

Hali all, v20b van a gyarifuggetlen telomon, agyfaszt kapok hogy nemadják ki a v20ct, milyen progival tudnám feltenni ha letoltom a kdzt?

(#35476) pit450 válasza Keraa (#35441) üzenetére


pit450
aktív tag

H

[ Szerkesztve ]

(#35477) reflxx válasza boken (#35467) üzenetére


reflxx
aktív tag

Mennyi idő alatt töltöd fel? Illetve Nem merül jobban a telefon ha ezzel töltöd fel? :) :R

(#35478) boken válasza reflxx (#35477) üzenetére


boken
senior tag

KB hasonló idő alatt mint a hálózati töltő, van 1 és 2 A kimenete, a 2A-ra szoktam tenni és nem merül gyorsabban. Nekem nagyon bevált, plusz van hozzá vagy 6 fajta csatlakozó, úgyhogy a táblagépek is erről mennek ha hosszabb úton egyfolytában megy a GPS.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#35479) Gaberking válasza nrb263 (#35475) üzenetére


Gaberking
senior tag

Mielõtt "agyfaszt kapsz", olvasd el az összefoglalót! :((

(#35480) ÉvyBaba


ÉvyBaba
csendes tag

Sziasztok! valaki tud nekem mutatni g2 höz való tokot ? kinek mi vált be ?

(#35481) SoulReaver válasza ÉvyBaba (#35480) üzenetére


SoulReaver
veterán

Haveromnak a slim armor elég jól mutat a telóján.. :) És még piros is van :P

[ Szerkesztve ]

(#35482) rayoliviero válasza ÉvyBaba (#35480) üzenetére


rayoliviero
veterán

Gyári LG QuickWindow sem rossz, több színben is kapható.

(#35483) pisti2216


pisti2216
tag

Tölthető a Dorimanx 5.0 [link]

(#35484) P. Norbert


P. Norbert
csendes tag

Sziasztok!
Legyszi segitsetek!
Par napja vettem egy G2-t (D802 32Gb). Csak rootoltam, majd egy napra ra frissitette a rendszert. Semmi gond nem is volt, de valamelyik gyari program is frissitette magat, majd ujraindulas ota az LG logo utan, csak fastboot mode van, se download mode, se recovery. Elolvastam az osszefoglalot, probaltam a laf.img-t telepiteni. Le is fut, azt irja sikerult, de tovabbra is csak fastboot jon be. A hard resetet is sikerul elocsalni, de szinten csak a fastboot jon utana be. Ha download mode-ban dugom ra a gepre, szinten.
Hogyan tudnam eletre kelteni?
Koszonom!

(#35485) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#35471) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szal senki nem tapasztalta?

(#35486) gaben1117


gaben1117
senior tag

KERESEK!

LG G2-höz QuickView tokot, feketét. Ha valakinek van, de nem használja és szeretné eladni, írjon rám privátban. :)

Üdv

(#35487) noxon


noxon
őstag

4k-s videót hogyan tudom lejátszani a gépen? A simát viszi, de csináltam 4K-t és nem játsza le, át kell konvertálni?

We live in a simulated world...

(#35488) Danny365 válasza P. Norbert (#35484) üzenetére


Danny365
őstag

laf.img-et ezekkel a parancsokkal próbáltad feltenni, tehát ezzel a módszerrel?

fastboot erase laf
fastboot flash laf laf.img

Utána rendesen kikapcsoltad a telefont? (tudom hülye kérdés, de akkor kapcsolódik ki normálisan, mikor nyomvatartva másodszor is elsötétül a képernyő)
Szintén hülye kérdés, de D802-vel kompatibils laf-fel próbálkoztál?

(#35489) Harcsai


Harcsai
senior tag

Hol lehet gyári 20b-nél frisebb romhot letölteni? Nincs knock code-om :(

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#35490) P. Norbert válasza Danny365 (#35488) üzenetére


P. Norbert
csendes tag

Igen, ezekkel a parancsokkal. A kikapcsolas is megvolt.
Ez alapjan probaltam:
http://itcafe.hu/tema/re_lg_g2_tapogatnivalo_hatso/hsz_31001-31050.html , a 31019 valasz.
Ha jol olvastam, a D802-hoz valo az .img.

(#35491) Danny365 válasza P. Norbert (#35490) üzenetére


Danny365
őstag

Hmm, érdekes. Pedig amit linkeltél, annak működnie kéne, mivel a kolléga anno visszairt nekem, hogy működött neki hibátlanul az az eljárás, meg az az érdekes, te is azt irod, hogy felteszi az .img fájlt, aztán mégsincs DL mód. Sajnos nekem nincs több ötletem, esetleg gúglizz rá, hogy "stuck in fastboot lg g2 xda", aztán nézegesd át a topikokat.

(#35492) #09819904 válasza Harcsai (#35489) üzenetére


#09819904
törölt tag

"romhot" ;]

(#35493) P. Norbert válasza Danny365 (#35491) üzenetére


P. Norbert
csendes tag

Nekem is furcsa, de hat miert ne velem tortenne ez meg?! :)
Az utobbi heten csak ezzel probalkozom, lehet, hogy szerviz lesz a vege.
Meg annyit, hogy csak 16Gb-oshoz talalok laf, boot, aboot, recovery-t. Az gaz? Mert kulon 32Gb-hoz nem latok sehol.

(#35494) Andrew10


Andrew10
aktív tag

Mennyi a gyári quick window tok, vagy van valami jó utángyártott? Tudjátok esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#35495) P. Norbert válasza P. Norbert (#35493) üzenetére


P. Norbert
csendes tag

Bocs, csak meg egyet!
Az mit jelent, hogy fastboot modeban most azt irja ki:
"EP1/out FAIL nfo=40 pg()=f908700
-portcharge-
usb read() transaction failed
-reset-
-portcharge-
fastboot: oops!
fastboot: processing command" ?

(#35496) Danny365 válasza P. Norbert (#35493) üzenetére


Danny365
őstag

Jó kérdés, ha jól tudom, nincs köztük különbség. Ha tényleg nem tudsz abszolút mit csinálni, én még azzal is megpróbálkoznék, hogy laf helyett recovery-t img fájlt flashelnék, no nem az eredetit, hanem mondjuk TWRP-t.
De persze nem mondom, hogy ez biztos működne.

szerk.: a másik kérdésedre meg sajnos nem tudom a válasz, hála istennek én még nem találkoztam ilyesmivel, gyorsan ráguglizva sem lettem okosabb.

[ Szerkesztve ]

(#35497) P. Norbert válasza Danny365 (#35496) üzenetére


P. Norbert
csendes tag

Koszi, megprobalom!

(#35498) realmadrid


realmadrid
aktív tag

Sziasztok, honnan lehet tudni egy bolti, új készüléknél, hogy magyar régiós ?

A sas nem vadászik legyekre

(#35499) Danny365 válasza P. Norbert (#35497) üzenetére


Danny365
őstag

Hát nincs mit, esetleg még ezzel is próbálkozhatsz. Talán még ez magyarul is bennevan az összefoglalóban.

(#35500) P. Norbert válasza Danny365 (#35499) üzenetére


P. Norbert
csendes tag

Koszonom! Ha mas nem lesz, ez marad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.