- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Fűzzük össze a szavakat :)
- Asszociációs játék. :)
- Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Gurulunk, WAZE?!
- Hány éves a kocsid?
- Ingyen kellene, de tegnapra
- Szólánc.
- Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- PLEX: multimédia az egész lakásban
-
LOGOUT.hu
Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz alibaba78 #40269 üzenetére
A magyar jogszabályok alapján a szerződés megkötésének pillanatától él a kockázatviselés. De erre gondolom a brit szabályozás érvényes, amit passzolok.
Én pl. neten kötöttem. Ilyenkor lekattintás után szinte azonnal jön a visszaigazoló email, hogy az adott, vagy tetszőlegesen későbbre (csak nem visszamenően) választott dátumtól akítv. Nem kell hozzá, hogy beérkezzen a pénz, azt ráérsz 30 (sokszor akár 90) napig befizetni, addig is érvényes. Papírom pedig nincs egy szál se, mert elektronikusan kötöttem és átutalással fizettem.
TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."
Új hozzászólás Aktív témák
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest