Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82201) Itachi82


Itachi82
aktív tag

Csá all!

LG C2 vásárlás előtt vagyok, lenne pár kérdésem:

Gondolom a 2022-es OLED modelleknél is ajánlot az a 100-200 óra bejáratás, a HDR tartalmak hanyagolása!? Napi 5-6 órát menne, ha 200 óra akaor 1.5 hónap meg is lenne.

A másik meg a felíratok, minden nap nézek Animét és havi párszor filmet is, fehér vagy formázott felírattal. PC-ről menne az egész, TV adás és más stream nem lesz.
(Olvastam vissza ezekkel kapcsolatban, de azok már 1-2 éves hsz.-ok, csak szeretnék friss vissza jelzéseket kapni és megerősítést.)

Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#82202) Lackooo84 válasza Itachi82 (#82201) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Milyen bejáratás?? Ez nem autó.... :D

The Truth is out there...

(#82203) Vhiktor válasza Itachi82 (#82201) üzenetére


Vhiktor
veterán

Bejaratas csak a kalibracio miatt fontos, illetve enyhülhet a vertical banding. De nem kell kímélni a tvt, mehet a hdr orrba szájba :)

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#82204) anrab válasza Vhiktor (#82203) üzenetére


anrab
addikt

Gondolom az összefoglalóba még bent van és olvasta.

[ Szerkesztve ]

(#82205) paatrick válasza Itachi82 (#82201) üzenetére


paatrick
őstag

Nem tudom milyen lejátszóval nézed, de ha nem fontos az ass felirat akkor mindenképp állítsd át az alap feliratszínt fehérről valami szürkésre mert ki fogja ütni a szemed.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#82206) ricsik válasza aram01 (#82192) üzenetére


ricsik
őstag

Ott írja a kolléga, LG C2... :)
Philips, amit kinéztél: link
LG, amit ajánlottak még neked: link

Hogy megéri e a különbözetet majd a többiek megmondják.

(#82207) b. válasza Malfroy (#82141) üzenetére


b.
félisten

szia! linkeltem már feljebb ezt az oldalt [link] ez részletesen segít a beállítások végrehajtásában.
Wz csak egy iránymutató, de nagyon hasznos leírás és részletes is. Ezen belül állítsd személyes preferenciára, magyarul ha ezen beállításokban valami nem tetszik akkor térj el tőle, nem szentírás. egyedül ami mindenképpen fontos a fényszenzort kötelező kikapcsolni és a light boost opciót ( fényerő kiemelés? most hirtelen ne ugrik be magyarul) érdemes SDR nél médiumra HDR és DV anyagnál magasra/ maximumra tenni.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#82208) Itachi82 válasza Vhiktor (#82203) üzenetére


Itachi82
aktív tag

Lackooo84 - Az összefoglaló 6. pontja.
Vhiktor - Értem, az fasza.
anrab - Igen arra.
paatrick - Media Player Classic x64

Köszönöm a válaszokat!

Érdemes tudnivaló/beállítás pluszba?

[ Szerkesztve ]

(#82209) anrab válasza Itachi82 (#82208) üzenetére


anrab
addikt

"Érdemes tudnivaló/beállítás pluszba?"
Oled kontraszt, SDR tartalom: 25-35
Fényesség maradjon 50. Ez a fekete színt.
HDR tartalom: jóvan az új
Környezeti fény és Eco mód meg valami szemkímélő: ki
A többi a neked legjobban tetsző színvilág.
3 hétig úgy is nyomkodni fogod. :)

[ Szerkesztve ]

(#82210) anrab válasza anrab (#82209) üzenetére


anrab
addikt

SDR, minden ami nem hdr vagy dolby v.
Tv- home felület.
Minden bemenetre be kell állítani.

(#82211) Celtis válasza bigdigit (#82191) üzenetére


Celtis
veterán

Dehogyis. :)
Csak érdekel a korábbi samsung szívásom miatt, meg úgy egyébként is.

(#82212) Itachi82 válasza anrab (#82209) üzenetére


Itachi82
aktív tag

Köszönöm a válaszod! :D

(#82213) aram01 válasza ricsik (#82206) üzenetére


aram01
nagyúr

Köszönöm szépen a linkeket. Megrendeltem a philips-et.vAz lg 200€-val drágább itt nálunk, annyit meg nem szeretnék rá fizetni.Azért kíváncsi lennék miben, vagy mennyiben jobb az lg

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#82214) Hmmm1


Hmmm1
aktív tag

Off: Na bazz. Ne szidjatok pls. Minap felbuzdultam itt olvasva, hogy set top boxot meg lehetne szüntenti, és lehetne a tv távr.-val irányíitani a tv-t. Neki is esve laikusként nem jól sült el a dolog.

A coax-ot kitekertem a a set top boxból, hogy átrakom a tv-be először is. A coax csatlakozó fejénél kábel megvan törve, kicsit kilóg belőle pár szár drót, ahhoz nem nyúltam nyilván. Tv-t kikapcsoltam. És úgy voltam vele, hogy betekerem a SAT aljzatba-ba a kábelt.

El se kezdődött nagyon a folyamat, odaraktam hátul, próbáltam hozzáigazítani coax fejét és megvágott a áram... ami kicsit para most. Nem értem, és nem is értek hozzá. Nem rohant végig rajtam, vagy hát pont bal kézzel volt alameddig feljött az biztos, de megcsapta a ujjam és némi zsibbadást, meg hogy vmi nem oké, azt éreztem a rá fél órában, meg talán most is. Rá is pánikoltam

Most mi van már?:/ Coaxba mi megy, mi mehet? Vodának amúgy is ki kell jönnie, mert gané az egész bekötés. Ott gagyrásztak vmi 100-120 voltot telefonba (az kicsit sok nem?:() A technikus call centeresnek fogalma se volt, de vkitöl tán kérdezett valamit. A tv-ből mennyi jöhetett ki? Mennyit kaphattam maximum és miért?: S Egy szaros coaxot csak úgy lehet betekerni a tv-be, hogy standby-ba se legyen?

A coaxba elvileg nincs sok, azt olvastam, hogy és bár főleg a régebbi tv-knél lehetett ütközés, vagy hogy felerősödött ilyenkor a dolog... de hogy most a Philips Oled 806 - ott a csati része, mit tolt rá, mennyit erősített rá? Nem értek hozzá egyáltalán. A coax fejet fogtam, nem értem a tühöz belül, de a kifoszló dolgokhoz sem és egyből durr.

[ Szerkesztve ]

(#82215) b. válasza aram01 (#82213) üzenetére


b.
félisten

Én elfogult vagyok a Philipssel kapcsolatban mert nekem is az van.
Szerintem a képben észrevehető különbséget nem igen fogsz látni. Rosszabb minőségű anyagnál a Philipsnél a poszterezés jobban előjöhet, cserébe a képfeljavítása és mozgásmegjelenítése első osztályú. A panel általánosan jobb minőségű amit a Philips kap, de itt is előfordulhat rózsaszínesedés, de kisebb eséllyel.
LG-n 4 darab HDMI 2.1 van itt csak kettő, cserébe van DTS, HDR 10+ és Dolby vision támogatás. Imax is és még sorolhatnám teljes körüen támogat szinte mindent.
na és a plusz az ambilight.
Szerintem gyönyörű képe van, látványos az Android és nagyon gyors. Én maradok a márkánál legközelebb is, mert bizonyított.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#82216) Celtis válasza Hmmm1 (#82214) üzenetére


Celtis
veterán

A koax földelt, a tv nem. A tv tápja miatt pedig egy bizonyos feszültség jelenik meg a tv testjén. Ez kapcsolóüzemű tápoknál teljesen normális. A kettőt egyszerre érintve kicst kellemetlen, de egyáltalán nem veszélyes. Szerintem kikapcsolt tv-nél is ugyanez lett volna.

Viszont a kábeltv koax csatlakozóját a DVB-C és nem a sat (DVB-S) csatlakozóta kell kötni.

(#82217) aram01 válasza b. (#82215) üzenetére


aram01
nagyúr

Köszönöm szépen a megerősítést. A hangja milyen? Mennyire égető a soundbar? Érdemes márkán belül nézelődni?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#82218) b. válasza aram01 (#82217) üzenetére


b.
félisten

sajnos nehezen tudom megítélni mert házimozizok és nem használom a Tv hangszóróit Más az értékítéletem ( Számomra "jó "nem igen van Tv ben) de általánosan az a vélemény hogy a TV-k között jó hangja van, beépített kis mélysugárzóval. Nekem 706 van nem igen változtattak rajt az újban sem, ahogy néztem. Ezt igazából majd te tudod megítélni magadnak. szerintem.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#82219) Malfroy válasza b. (#82207) üzenetére


Malfroy
aktív tag

fényszenzor kikapcsolva és a light boost médium beállítások mellett sdr-Ben hanyason van neked az oled kontraszt? (fenyero)

(#82220) aram01 válasza b. (#82218) üzenetére


aram01
nagyúr

Értem, köszönöm. Mindenféleképpen veszek hozzá valami atmos-os cuccot. Csak még nem tudom hogy milyen legyen.

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#82221) b. válasza aram01 (#82220) üzenetére


b.
félisten

Samsung és JBL körül nézelődnék a helyedben. Épp tegnap írtam pár sort erről másik topikban,de függ attól mennyit szánsz rá. Philipset elkerülném ebben.[link]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#82222) bnorci71 válasza aram01 (#82217) üzenetére


bnorci71
addikt

A 12éves Samsung mellé vettem egy Yamaha Yas-105 soundbart, a Philips Oled706 mellől meg eladtam :)
nekem nem kel tévézni elég a Philips hangja moziélményhez meg 5.1 van úgy is

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#82223) b. válasza Malfroy (#82219) üzenetére


b.
félisten

Nekem nagyon világos a nappalim. Ablakok és teraszajtó veszi körbe a Tv-t.
60- 65 SDR -ben,Videó kontraszt 100, gamma :1, feketeszint 50,Tökéletes természetes valóság: Ki,,Tökéletes kontraszt : Ki,Fast motion Clarity :ki.
kb így használom.
ISF éjszakai az alap beállítás a színekhez , nekem az természetesnek tűnik,de kalibráltattam is, este már úgy használom.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#82224) paatrick válasza Hmmm1 (#82214) üzenetére


paatrick
őstag

Ahhoz hogy menjen kell kártya is a vodafonetól. Ha csak simán átdugod a koaxot a TV nem fogja látni csak az ingyenes csatornákat vagy azt se.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#82225) Hmmm1


Hmmm1
aktív tag

Ja köszi. Közben utána az hamar leesett, a Voda most kb hamar lebeszélt volna róla... hobabejelentös nő "háát azzal mondjuk csak az a baj, ha sokáig nem használja a ember nem nézi épp, akkor mindneféle hibakódot szokott kiírni" úgyhogyinkább a Voda set topboxot javasolná az újat" pfff

Annyira gázak, amúgy is alig néz a ember tvt, és még körülményes is. árat nem tudtak mondani még a MediaCardra persze XD - Ja és üvegszlas optika jön a házig de azon belül coax. Spórolós suttyók, meg a UPC hálózatát megvették, az meg szeretett koaxozni régen (annyit én is tudok).:/

(#82226) Hmmm1


Hmmm1
aktív tag

Ami jobban idegesít és nem csak kis megcsapás volt, új bizsergetés, mint egy gyújtónál...,
az az hogy hogy tudott ráadásul megrázni ez a vacak (ha a SAT-ba is probaltam volna elsőre tenni. Nem az a kis normális "szikra" volt ami kontaknál van és folytatod tovább a műveletet.
Behúzott, szerintem szívemig lejött, főeg hogy bal kézzel érintettem hozzá, stressz ide vagy oda, középen is rotty még kicsit mellkasom:s (Alapból érzékenyebb vagyok ilyenekre, és elviekben gyenge az Ohm-os ellenállásom)

A koax kábel igy néz ki egyébként: loáál!
https://drive.google.com/file/d/1D5AdW7bldvJ0e2Msc58v8Y4vomi1sXd5/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/1yYnCnJgq-dtNZ4sZ7mH3ZR6fzH2R091j/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/1lm-Nd-sunM-YgtaA-3KOYI7lQbE10kfj/view?usp=sharing

(mekkora egy retek ultragáz...., nyilván nem nyúltam a lyukas részbe, de hogy ez igy adhatott neki extra töbletet? Nem tudom...

[ Szerkesztve ]

(#82227) paatrick válasza Hmmm1 (#82225) üzenetére


paatrick
őstag

Nekem 2 éve van kártya eddig egyszer se írt ki olyan hibát ami miatt embert kellett volna hívni, volt hogy kiírta hogy nem érzékel kártyát a TV, de kikapcs bekapcs után meg már ment. Mondjuk a csatornaváltás nem túl sebes, családban van box is azon gyorsabb. LG BX.

Hogy legyen horror sztori a boxról is, mamámnál a boxhoz kapott HDMI kábel konkrétan leolvadt 1 hét alatt, azt hívott hogy nem megy a TV :D visszavittem a vodába ott is csak néztek hogy WTF, adtak másikat azzal azóta megy.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#82228) b.


b.
félisten

Andoid alapú tv-ken biztos elérhető lesz nálunk is a Skyshowtime Február 14-tő.Egyelőre csak FHD stream lesz.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#82229) Malfroy válasza b. (#82228) üzenetére


Malfroy
aktív tag

Vannak már árak mennyi lesz a havi előfizu rá?

(#82230) Kaba válasza Malfroy (#82229) üzenetére


Kaba
veterán

1999 Ft

(#82231) csucsu54 válasza Malfroy (#82229) üzenetére


csucsu54
tag

Hát nem nagy durranás,többet vártam ettől,a svédeknél belenéztem,80% sorozat/nem vagyok sorozatfüggő/ 20% film,de nem az újak,szóval nekem nem jön be,de ízlések és pofonok!

(#82232) dropi válasza b. (#82228) üzenetére


dropi
aktív tag

Nekem van az összeshez előfizum, ehhez is akartam, de ezzel a FHD-vel úgy felbasztak, hogy a cég közelébe se megyek. Ki néz FHD-ban streamet 2023-ban? Ez nekem a totális beleszarás az ügyfelekbe.

[ Szerkesztve ]

Philips 55OLED718/12 - Xbox Series X - Google Pixel 7 Pro - Xiaomi Watch S1 Active

(#82233) jbnd-007 válasza dropi (#82232) üzenetére


jbnd-007
tag

Nem mintha azzal az agyontömörített bitrátával számítana... nézd meg a sötét részeket egy tetszőleges stream-ben, nincs elég szín, mocorog az egész. Na meg a homályos, háttérben levő dolgok, a gradiensek állnak vagy 3 színből...

(#82234) dropi válasza jbnd-007 (#82233) üzenetére


dropi
aktív tag

Azért én nem látom ilyen drasztikusnak a helyzetet, de tény, hogy vannak tényleg szarul kinéző cuccok is. De jellemzően a DV meg a HDR10+ anyagok azért nekem tetszenek. De én nem vagyok ez a színhelyes eredetiben nézzünk mindent, ahogy a rendező megálmodta szintű csávó. Én felkúrom a színt is meg az interpolációt a jó magasra minden beállításnál :D

Philips 55OLED718/12 - Xbox Series X - Google Pixel 7 Pro - Xiaomi Watch S1 Active

(#82235) Exodion válasza Exodion (#80655) üzenetére


Exodion
aktív tag

Nos kicsit megkesve de torve nem:

OLED65G23LA felszerelve a kartonra :D. A korabbiaktol elteroen, a 4 kulso sarokban fogja 4db M6-os Fischer Molly, belol 4db 12.9-es M6-os csavar a betonba ragasztott belso menetes horgonyokban. M6-tol nagyobb nem fert at a furatokon sajnos a belso meret 6.25mm.
Kicsit tartottam tole, hogy valami gond lesz vele, mert eleg sok helyen olvasni lehet tomenytelen mennyisegu gondrol a 65-os G2-ekrol, de szerencsere teljesen jo. Kep homogen, coil whine nulla, a hangja az a tipikus TV hang. Elvileg a G2-nek van a legjobb hangszoroja de a C1-tol szerintem kicsit roszabb. Meglatjuk hogy mit tud majd az S90-es hangprojektorral. Legalabb torlesztek a szomszedoknak :D.

[ Szerkesztve ]

(#82236) jbnd-007 válasza dropi (#82234) üzenetére


jbnd-007
tag

Egy videót linkeltek itt korábban, amiben kiválóan elmagyarázzák, hogy bár soknak tűnik az az egymilliárd szín, egy ködös vagy sötét jelenetnél mindjárt csak a szürke/barna 50 árnyalata marad. :) Ha még a tömörítés ennek is elviszi a felét (blu-ray kb. 25-30 GB/óra, stream 8-12 GB/óra), mindjárt ott a csíkozás meg a mocorgás.

(#82237) ΞΔGLΞ válasza dropi (#82232) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Egyetértek, FHD tartalommal senki ne szórakozzon 2023-ban, de már 3-4, vagy több évvel ezelőtt is nevetséges lett volna.

(#82238) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Sony A95K (meg nyilván a többi sony tv is) így írja ki az infót Dolby Vision/ atmos, HDR etc... de csak külső media lejátszónál, Apple tv, vagy Shield Pro etc...
Viszont saját applikációknál lfszt nem ír ki, ez engem továbbra is zavar, holott tudod, hogy az adott tartalom milyen, hiszen egyből látható. Nem tudom miért, de engem egyszerűen zavar, hogy ez a ki...ott tv semmiről nem informál. Amúgy a képe továbbra is lehengerlő számomra...

(#82239) aram01 válasza b. (#82221) üzenetére


aram01
nagyúr

Samsung 9.1.2-öt néztem. Viszont kicsit aggaszt hogy a tv talpa kb 2 cm magas. Valahogy meg kell emelnem az egészet mert a centert csak elé tudom majd rakni. Ablak elé kerül a tv, tehát a fali konzol kizárva.

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#82240) aram01 válasza bnorci71 (#82222) üzenetére


aram01
nagyúr

Igen, ez is egy érv volt a vásárlás mellett, hogy relatíve jól szól. A Dolby atmos alatt gondolom elvérzik.

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#82241) bnorci71 válasza aram01 (#82240) üzenetére


bnorci71
addikt

persze egy Soundbarhoz képest igen.
A Yamaha Soundbar is jobban szólt, de felesleges volt nálam a Tv beszédhangját normálisan érthetően hozza az RTL reklám dörrenéséhez meg felesleges volt.

Valahogy úgy lehetne mondani ha bérházban/társasházban laksz a soundbart úgy se nagyon tudod kihasználni akkor felesleges mellé ha családiházban és szólhat ahogy tetszik akkor meg ízlés/pénztárca kérdése, hogy Sb vagy 5.1/7.1 stb nagy mozi

#82239
megoldás lehet

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#82242) truefx válasza aram01 (#82220) üzenetére


truefx
aktív tag

Hasonló cipőben járok én is, praktikum szempontjából a JBL 800 v JBL 1000 lenne a befutó, de azért egy Sony OLED-hez már Sony hang is dukálna... A Sony HT-A5000-et néztem ki, de hogy ugyanannyit tudjon, mint pl a JBL 800, tehát ha subwooferrel, és akksis szatellit sugárzóval veszem meg, akkor nagyjából kétszer annyit kell kifizetni. :F

[ Szerkesztve ]

(#82243) anrab válasza bnorci71 (#82241) üzenetére


anrab
addikt

Én is így gondolom.
Itt a panelben bőven elég. Néha még így is félek mikor anyáznak.

(#82244) Matt89 válasza truefx (#82242) üzenetére


Matt89
junior tag

Szerintem a JBL-el jobban jársz. Nálam teljesen jó volt a bar 5.1.
A Sony soundbar-okat meg én láttam több youtube videót, hogy szidják rendesen, kivétel a HT-A9 (de az méginkább nem egy ár a JBL-ekkel)

(#82245) truefx válasza Matt89 (#82244) üzenetére


truefx
aktív tag

Tudsz ilyen videót linkelni esetleg? Amúgy rtings-en elég közepes kritikát kapott, de eddig úgy voltam vele, hogy a Sony integráció, illetve a sokoldalúság miatt ez lenne a befutó. Én nüansznyi dolgokon nem fogok fennakadni. De ha pl. a JBL Bar 1000 markánsan - tehát az én botfülem által is hallhatóan - veri, akkor természetesen lemondok róla.

[ Szerkesztve ]

(#82246) ΞΔGLΞ válasza truefx (#82242) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem vagyok Samsung fan, de a Q990B-nek a közelében sincs, sem a 9.1, sem az 1000 térhangzásban. Mindhármat hallottam több film alatt. Tehát térben! Ha valaki "bassgay", akkor JBL, de teljesen egyértelműen hallható, hogy a Harman gárdája most(nyilván parancsra) a samsung-nak dolgoztak, ha már megvette őket hóbelevancostól. A Samsung mélyládája meg valóban akkor szólal meg, amikor kell, de akkor mellbe vágja a hallgatót.

[ Szerkesztve ]

(#82247) Franky74 válasza aram01 (#82239) üzenetére


Franky74
tag

Ha emelni kell a tv-n, én ilyen megoldásra gondoltam. [kép]

(#82248) ΞΔGLΞ válasza ΞΔGLΞ (#82246) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Annyit még, hogy a Q990B soundbar-ja egy méretes jószág, mind magasságban, mind szélességben és súlyban is. Az átlag asztalon lévő tv-t mindenképpen emelni kell hozzá, különben belelóg a soundbar a kijelzőbe, de valamit valamiért...

[ Szerkesztve ]

(#82249) aram01 válasza bnorci71 (#82241) üzenetére


aram01
nagyúr

Igen én is társasházban lakom, szerintem azért egy-egy film belefér mondjuk este6-8-ig.

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#82250) aram01 válasza truefx (#82242) üzenetére


aram01
nagyúr

Tetszett nekem is a JBL, viszont sok forumban panaszkodnak rá hogy szar a hátsók aksija és nem mindig akar tölteni. Egyesek kábelel oldják meg a töltést.

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.