Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76451) lala666 válasza ribarszki (#76442) üzenetére


lala666
senior tag

Nekem ilyen a Samsung

Ilyen az LG

Na most ezekről mit lehet megállapítani.?

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#76452) ribarszki válasza lala666 (#76451) üzenetére


ribarszki
őstag

Nagyjából semmit :D

(#76453) lala666 válasza ribarszki (#76452) üzenetére


lala666
senior tag

Hát kb. De jó beállítással mind kettő jó.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#76454) Zirowe válasza Zirowe (#76354) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Na, 1 napos áramtalanítás és a távirányítóba új elemek se változtattak semmin, olyan, mintha az első bekapcs gomb megnyomásra deep sleepből ébredne fel a három piros led pittyentéssel és csak az ezt követő bekapcs gom megnyomásra kapcsol be ténylegesen akár a saját távirányítójával akár az univerzálissal kapcsolom be.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#76455) SZKEBE75 válasza ribarszki (#76442) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

Egyértelműen a felső kép jobb,az ajtóüveg fényének tükröződése sokkal természetesebb.

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#76456) Pro Koryak válasza DVlad (#76369) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Mivel nem értetted mire írtam, szóval a gyengébbek kedvéért magyaráztam el!

Majd ha használtál pár hónapig, pár évig JZ2000-est, esetleg akkor fikázhatnád mennyire szar a kisebb súlya miatt.
Miért kellene 50-60kg-osnak lennie? :Y

#76451 lala666
a 2. képen az elvileg egy fehér nő, szóval elég kaki a Samu képe, kalibráltasd be! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#76457) DVlad válasza Pro Koryak (#76456) üzenetére


DVlad
őstag

Én tesztekre, videókra alapoztam a választásomat. Amit leírtam, azok szimpla tények, azokon nincs mit vitatkozni. A számomra fontosabb tulajdonságok alapján választottam azt, amit. Tisztában vagyok a jz2000 előnyeivel, DE a hátrányaival is hz2000-hez képest, és ez alapján döntöttem. Ezek mind elérhető információk a neten.

Még egyszer, nem fikáztam semmit, azt te teszed másokkal itt, rendszeresen. Nagyon unalmas, tenyérbemászó, de ez van, el kell fogadni ezt is, ilyen az anonim fórum varázsa.

(#76458) sub71 válasza Bile Demon (#76436) üzenetére


sub71
aktív tag

Soha nem gondoltam volna, hogy kalibraltassak egy tévét profi szakemberrel, de lehet kipróbálom, egyre kíváncsibb vagyok mit lehet kihozni belőle...

(#76459) lala666 válasza Pro Koryak (#76456) üzenetére


lala666
senior tag

Borzasztó, tiszta sötét színű...:DD

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#76460) tutitibi válasza DVlad (#76457) üzenetére


tutitibi
senior tag

milyen hátrányokról beszélsz ???

(#76461) tutitibi válasza lala666 (#76451) üzenetére


tutitibi
senior tag

az emberek bőrszíne piros, biztos jó a beállításod ?

(#76462) b. válasza Vhiktor (#76410) üzenetére


b.
félisten

Elhiszem,hogy jó.Én csak azt mondom,nincs generációs különbség.Elmondja a videóban,hogy kalibrált mindkét tv.A technikai rész nincs kifejtve,pont olyan vélemény,kicsit kibővitve,mint amit itt is olvashatsz.Vélemény képekkel alátámasztva.Azt gondolom ő is elmondjs ,hogy a színek jobbak főként világos felületen.LG- viszont kontrasztosabb a sötét világos eltérés.Mindkét tv jó szerinem,de én az LG-t venném egyelőre,aztán a kovetkező genben már ki tudja.Érdekes lesz a Philips az Ex panelre,20%fényerő növekedés mondanak,homogenitas jó ott is.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#76463) lala666 válasza tutitibi (#76461) üzenetére


lala666
senior tag

Fotón lehet, amúgy meg nézd a másodikat ott barna :U

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#76464) Vhiktor válasza b. (#76462) üzenetére


Vhiktor
veterán

En kicsit ketlkedem a kalobralt allapotban mert a 2 tv között hatalmas színhőmérséklet beli különbség volt.

Én is kíváncsi vagyok az új Philipsre. :)

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#76465) b. válasza Vhiktor (#76464) üzenetére


b.
félisten

Ezt nem tudom,nincs okom nem hinni senkinek.Hiszek a mereseidnek is meg az ilyen szubjektív véleményeknek is.Csak az árak legyenek normalisak.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#76466) DVlad válasza tutitibi (#76460) üzenetére


DVlad
őstag

Létezőkről.
De ha komolyabban érdekel, járj utána. Angol nyelven sokkal több, hitelesnek mondható szakember véleményét lehet elolvasni/megnézni, pl.: Vincent.

(#76467) Vhiktor válasza b. (#76465) üzenetére


Vhiktor
veterán

A legjobb minel több helyről összegyűjteni az infokat :R

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#76468) Gabor970


Gabor970
addikt

Sziasztok!

Eljutottam odáig, hogy 65"-es lesz a TV, elvetettem az 55-öst.
LG C1, Philips 806 közül nekem a Philips valamiér továbbra is bejövősebb. Viszont látom, hogy a Panasonicnak is van 65"-es oledje 600ezres kategóriában. A 980-as.
Mikor 12 éve a plazmámat vettem, akkor aki a legjobbat akarta, az panasonicot vett.
mi szól pl a philips 806-tal szemben a Panasonic ellen?
Illetve van valami tapasztalat a három márka megbízhatóságával kapcsolatban? A samsung plazmám 12 évig ment, nem örülnék, ha 4 év múlva megadná magát a philips. Nem sanszos, hogy egy pana megbízhatóbb?
Köszönöm!
A TV streming tartalmak fogyasztására lesz használva, nem érdekes, hogy játékra mit tud, nem tévézünk nappali világosban sem.

[ Szerkesztve ]

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#76469) #72042496 válasza DVlad (#76466) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nekem épp Vincent tesztjéből rémlik az, hogy filmnézésre a HZ2000-et tartotta a jobb tévének.

(#76470) Vhiktor válasza Gabor970 (#76468) üzenetére


Vhiktor
veterán

Panasonicnal nem érhető el minden streaming szolgáltató, ha jól emlékszem ilyen pl a HBO Max.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#76471) anrab válasza Gabor970 (#76468) üzenetére


anrab
addikt

Android nálam elsődleges lenne a torrent miatt! :D

[ Szerkesztve ]

(#76472) Gabor970 válasza anrab (#76471) üzenetére


Gabor970
addikt

Köszönöm, azt pc-n oldom meg :)

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#76473) b. válasza Gabor970 (#76468) üzenetére


b.
félisten

What Hi-Fi a Philips 806 -ot használta referencia TV-nek egy darabig itt pont azzal ereszti össze a 980-at. [link]
ÉN is néztem és próbáltam amúgy ezt a típust, jó kis TV .Lehet egy áruházban nem ezt vennéd meg egymás mellett kiállítva az LG mellett, mert kicsit vissza fogottnak tűnik, de ez szerintem a Pana filozófiája.

Pana előnye a jobb színhelyesség, pontosabb kép és kissé nagyobb csúcs fényerő, bár panelből ez egy régebbi típust kapott. nem az új emelt fényerejűt. . Ami nem tetszett benne még a külső dizájn a talpakkal, hát nem tudom ez szubjektív de szerintem elavult kissé.

Philipsnél Élesebbnek hat a kép , jobb a mozgásmegjelenítés és a színek közötti a kontraszt a teszt szerint. nekem ez bejött amúgy a TV nézés alatt jelenleg talán a legjobb képet nyújtja mozgásban és feljavításban.
Játékra egyforma a két tv és támogatják HDR-t ( 10+ is) DV-t is.
Philipsnél jobb a hang( beépített sub) és ott az Ambilight és sokoldalúbb az Android , látványos a smart kezelőfelület a szoftverek miatt ,de cserébe instabilabb, előfordulnak idegesítő fagyások.
Pana menüje egyszerűbb de stabilabb, átlátható, nekem tetszett. Pananál nincs HBO max natívan.
Azt gondolom mindkét tv jó és egy kategória.
Ami viszont nagyon fontos, hogy érdeklődd mega Pana szervíz hátterét, mert azt nem tudom. Philipsé jó, ez már kiderült, Panáról nincs infóm.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#76474) Gabor970 válasza b. (#76473) üzenetére


Gabor970
addikt

Nagyon köszönöm!

Jelenleg egy xiaomi android tv rendszerű tv okosítót használok az öreg plazmához. Szóval végülis azzal az HBO megoldható továbbra is, bár valóban kicsit hiányolnám, még ha zömében netflix is a fő tartalomszolgáltatónk.
Inkább szeretem a visszafogottabb képjellemzőket, semmint a harsány tetszene. Ma egy euronics boltban készségesen megengedte az eladó, hogy a 65C12-es LG plazmán belépjek a netflix fiókomba és megnézhessem filmmel. Azonnal nyúltam, hogy ez a képbeállítás nem lesz jó (persze kiemelt volt) s rakram át filmmakerre. Nna úgy tetszett már, bár a bolt kissé világos volt neki.
Kezdem úgy érezni, bármelyiket választom, jó lehet filmezni. Kicsit még rágódom a panasonic 1000-es modelljén "ha már-akkor már" alapon, aztán lehet győz a józanabbik eszem és lemegyek a philips 706-os modellre, ami 500e.
A megbízhatóság nagyon fontos nálam, még ennek kell utána járnom.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#76475) alaves válasza Gabor970 (#76474) üzenetére


alaves
addikt

[link] Azóta nálam is volt a területi szervizes és a véleménye változatlan. Ha a megbízhatóság a legfontosabb, akkor a C1-et ajánlom, mert ugye minden elromolhat és nem mindegy hogy milyen a szerviz háttér.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#76476) DJosef


DJosef
őstag

Üdv!

Elsősorban C1 tulajokhoz szólna a kérdésem.

Tegnap óta megjelent egy függőleges zöld csík pontosabban bizonyos idő után jön elő de egyre erősebben. Aztán ha pihen a TV egy ideig akkor nem látni egy ideig aztán szépen kezdődik elölről az egész.

6 hónapja vásároltam szóval nincs min aggódnom csak kíváncsi vagyok közületek hányan jártak már így.

Valaszaizokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#76477) KoNZoLik@ válasza DJosef (#76476) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ez sajnos panel hibás, vedd fel a kapcsolatot a szervízzel 👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#76478) alaves válasza DJosef (#76476) üzenetére


alaves
addikt

A menüből indítható 1 órás pixelfrissítő futtatása 1x vagy egymás után közvetlen 2x, jó eséllyel javítja. A csere kijelzőmön az első hetekben előjött ilyen párszor, mindig javította a pixelfrissítő, azóta nem jött elő.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#76479) krx21


krx21
nagyúr

Ma nézegettem az új 22-es Oled-eket MM-ban.
Tudtátok, hogy hó végéig a S95B 850e Ft-os árából, vissza adnak kapásból 200e-et ajándék kártyán… Így nézzük 650.. Nem is rossz..

(#76480) anrab válasza krx21 (#76479) üzenetére


anrab
addikt

De kifizeted a 850-et és veszel amit veszel még 200-ért.
Viszont ha egyébként is szerettél volna még elkölteni 200-at akkor valóban megéri ha 77"-os. :)

(#76481) krx21 válasza anrab (#76480) üzenetére


krx21
nagyúr

Ha lenne helyem 77”-ra, ahogy magam ismerem már az lenne…. :DDD
Amúgy a helyzet az, hogy nagyon tetszik a S95B, de nagyon félek is tőle…

(#76482) OPiiPO válasza b. (#76473) üzenetére


OPiiPO
addikt

"de cserébe instabilabb, előfordulnak idegesítő fagyások." - ezeket mikor és hogyan lehet megfigyelni? 65OLED706-on elmúlt hónapokban eddig még nem jött elő, de kíváncsi lennék rá :K

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#76483) b. válasza OPiiPO (#76482) üzenetére


b.
félisten

Televizió nézés közben jön elő ,de sokkal ritkább már mint régen, főleg az új kártyával már nem annyira problémás.
Leggyakoribb amikor fekete a kép de Írja program infót, lépegetni is lehet a csatornák között, de nincs kép.
Néha van, hogy hang van, de kép nincs. Ilyenkor újra kell indítania Tv-t aztán ok minden. Nem tudok már időszakot írni, tippre két hetente egyszer. Érzékeny a kártyákra amit beletol az ember.
A másik ilyen bug az eARC-os pár másodperces elnémulás az AVR felé, de már ez is ritkább.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#76484) Citroware


Citroware
addikt

Monitorként a legújabb 42" C2 milyen lehet vajon?

Olyan, hogy a PC-re van kötve és akár napi 15 órát megy, az idő nagy részében álló objektumokkal. Tudom, hogy a beégést elég jól kiküszöbölték már, de vannak kétségeim azt illetően, hogy még ezt az igénybevételt is túlélje.
Valamint az egy 144Hz-es monitorhoz képest az input lag is elmarad, kérdés, mennyire észlelhető a gyors egérmozgatás során.

(#76485) alaves válasza Citroware (#76484) üzenetére


alaves
addikt

Ha elegendő a 100-120 nit fényerő, akkor beégés mentesen használható még extrém óraszámban is, valamint ebben az esetben az 1 órás pixelfrissítő gyakoribb alkalmazása szükséges és indokolt (pár hetente egyszer, kikapcsolás utánra időzítve, éjszakai lefutás).
Az input lag érzékelése pedig egyéni, ki kell próbálni boltban.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#76486) Pola-Roid válasza Gabor970 (#76474) üzenetére


Pola-Roid
aktív tag

Nekem JZ1000 van pár 1 hónapja, én is heteket gondolkodtam a C1, 806-os Philips és e között. Előtte LG CX-em volt. A Panának jóval természetesebbnek hat a megjelenítése, az biztos. Nem mondom, hogy jobb (nekem jobban bejön), de más. Philipsről nem tudok nyilatkozni, csak boltban láttam.

(#76487) OPiiPO válasza b. (#76483) üzenetére


OPiiPO
addikt

Akkor ezt nehezen fogom tudni reprózni, se TV adás se eARC nincs, de köszi az infót :K

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#76488) Gabor970 válasza Pola-Roid (#76486) üzenetére


Gabor970
addikt

köszönöm!

Épp próbálom kibogozni, hogy a JZ1000 miben különbözik a JZ980-tól. (NETFLIX kalibrált üzemmódban csupán?) Nekem kimondottan fontos a természeteshez közelebbi képi világ. Emiatt volt plazmám is. Nem szeretem a túlzó kontrasztot, szaturációt. A valóság szerintem nem olyan.
EMAG-on feltűnt, hogy az 1500-as pana 650e, de aztán látom, hogy nincs. Ami nincs, azt én még 300ezerér is odaadnám :)

[ Szerkesztve ]

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#76489) Pro Koryak válasza DVlad (#76457) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Az alap válaszomat még mindig nem fogtad fel, de már nem is fogod.
Az meg miért fikázás a részemről, ha megkérdezem, Miért kellene 50-60kg-osnak lennie a 65JZ2000-nek?

Nem tudom eddig kit és mikor fikáztam itt rendszeresen, ha volt ilyen akkor ott volt valamilyen :DDD ;] :P :U .... jelecske, ami => nem komoly/csak poénból.... A gyengébbek kedvéért. Valakivel tenyérbemászó módon krvára keversz! :K

(#76490) Mathiask


Mathiask
senior tag

Sziasztok,
Van esetleg tapasztalat, hogy Philips 856-hoz(806) milyen gigabit ethernet adaptert érdemes venni?

(#76491) syIex


syIex
veterán

Hahó!
Van itt már személy tapasztalat / vélemény QD-OLED-el/ről? :U
Megvan a tv kb egy hónapja, de azóta is a dobozába áll annyi időm nem volt, hogy ki bontsam.
Most azon gondolkozom, hogy van-e értelme lecserélni rá a 806-ot vagy inkább hirdessem meg így bontatlanul.. :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#76492) krx21 válasza syIex (#76491) üzenetére


krx21
nagyúr

Mar van1-2db itt.
De bontsd ki, teszteld le én is kíváncsi vagyok... :DDD
Jókat írnak róla, csak tedd fel a legújabb firmware-t...

(#76493) ribarszki válasza syIex (#76491) üzenetére


ribarszki
őstag

Van. Ha visszakeresel találsz beszámolót tőlem is.
Nem is kérdés... De kalibráltasd majd 100 óra járatás után. Egy qd-oledet eladni egy philips woled miatt, ha egy méret, nem lenne bölcs döntés. Pláne amennyiért hozzájutottál.

[ Szerkesztve ]

(#76494) syIex válasza krx21 (#76492) üzenetére


syIex
veterán

Asszony "fűbevág", ha még egy TV lesz szóval az egyiknek mennie kell csak nem tudom melyik lenne a jobb döntés! :P
Az Ambilight nagyon tetszik, de a Govee ezt nagyjából ki tudja váltani ahogy anno a CX esetén is ki tudta. Nyilván nem olyan pontos, de szép! :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#76495) syIex válasza ribarszki (#76493) üzenetére


syIex
veterán

Meg is történt, köszi! :C
Dolby hiánya és az Ambilight ami fájna nagyon, de lehet a még szebb kép kárpótolna érte.
PS5 vagy PC teszt volt nálad? Nekem azok is be-be "ugranak". :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#76496) ribarszki válasza syIex (#76495) üzenetére


ribarszki
őstag

Ahogy írtam, nem korrekt, hogy a Samu nem fiztet a DV liszenszért, és egy 900k-s tévén nem kapod meg. Ez fekete pont. Ugyanakkor a hdr és a dv között egymás mellett egy LG oleddel gyakorlatilag nulla különbség volt. De ezt leírtam.
Ps4 van. A játékmódban a színek szebbek voltak az LG-n. De mint írtam, kalibráltatni kell. (Mint minden tévét..)

(#76497) ForRedGlory válasza syIex (#76491) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Bátor gyerek vagy, mert mi van, ha sérült a TV? Egy hónap után senki nem vette volna vissza, te meg nézegetheted a drága papírnehezéket. ;]

(#76498) b. válasza Mathiask (#76490) üzenetére


b.
félisten

Elméletileg az Realtek RTL8153 chipsettel szerelt átalakítók jók hozzá,de van aki a RJ45 verzíóval is használja,pedig az nem támogat androidot.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#76499) ΞΔGLΞ válasza Gabor970 (#76474) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ha lehetne még kapni, azt mondanám még egy picit gyűjts és vegyél egy HZ2000-et aztán utána szedd fel az állad a padlóról, mert azt képminőséget a "váltó'" jz2000 sem érte már el, nemhogy a többi gyártó. A hz 2000-rel magának is elég nagy átugrani való akadály készített a panasonic.
Küldtem is vissza a francba, mármint a jz2000-et.
A panasonic szervizháttere nem lehet egyik országban sem más, mint pl Németben.
Kb villásreggelivel jönnek-mennek mindenhova.

(#76500) Celtis válasza ForRedGlory (#76497) üzenetére


Celtis
veterán

Schrödinger oled tv-je. :)

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.