Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-22 11:39:34

LOGOUT.hu

Renault, topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12351) tresh válasza AMD Power (#12350) üzenetére


tresh
addikt

Lehet hogy megérne egy személyes megnézést :)

(#12352) AMD Power válasza tresh (#12351) üzenetére


AMD Power
titán

Szólj ha kell a cim.... III kerületben van.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12353) tresh válasza AMD Power (#12352) üzenetére


tresh
addikt

Asszony végett elég sokat vagyok a 3.kerbe lehet majd ha arra járok és lesz időm elkérem a címet :))

(#12354) Ghandi


Ghandi
aktív tag

Sziasztok!
Megint kiszurt velem a boci,nem akar indulni reggel.Kb 15perc probálkozás,tologatás de semmi.Aztán egy kis pihi majd pöcre indul! Kb félborát mentem vele és utána megint imátkozni kelett hogy induljon végre.
Kerestem Zolit a maglódi szerelőt de állandóan ki van kapcsolva :(
Megváltozott volna a száma? Esetleg tudna valaki segiteni abban hogy hogyan tudok elmenni hozzá? Vagy cím vagy elmagyarázva az utat,én a 17kerből mennék a pesti úton kifelé,onnan kijutok Maglódig,de onnan hogyan tovább?

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#12355) biker válasza Ghandi (#12354) üzenetére


biker
nagyúr

"Kerestem Zolit a maglódi szerelőt de állandóan ki van kapcsolva
Megváltozott volna a száma? Esetleg tudna valaki segiteni abban hogy hogyan tudok elmenni hozzá? Vagy cím vagy elmagyarázva az utat,én a 17kerből mennék a pesti úton kifelé,onnan kijutok Maglódig,de onnan hogyan tovább?"

Én sem tudom elérni, holott ígért nekem valamit :(
maglód-körforgalom-gyömrő felé ki, majd a gyógyszertár után balra figyelsz erősen, lesz egy Y féle utca betorkollás, kiírva Üveges, meg M38 konditerem, ott bemész, és elmész a nagy zöld kerítéses házáig, aminek száma harminchárom :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#12356) FerNandor válasza biker (#12355) üzenetére


FerNandor
őstag

én is kerestem tegnap 2x, de nem vette fel.

kapcsolt itt már ki valaki Clippel biztonságiöv csipogást? én vissza akarnám, de nem találtuk Clipben ezt a lehetöséget, hol kell keresni?

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#12357) Laraxior


Laraxior
titán

nem tudjátok milyen elem kell a keréknyomás ellenőrző szenzorhoz? Lemerültek :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12358) Ghandi válasza biker (#12355) üzenetére


Ghandi
aktív tag

Köszönöm szépen az utbaigazítást,ma el is megyek hozzá.Remélem nem szabin van,de majd megírom ha kiderül.

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#12359) rob210 válasza Ghandi (#12358) üzenetére


rob210
Topikgazda

Csak arra vigyázz, hogy ha elmész, hogy a műhely csengőjét nyomd, ami az autóbejárat jobb oldalán van, mert ha a házba csengetsz be kellemetlen meglepetésed lesz.

(nem túl barátságos a neje utálja, hogy Zoli otthon is dolgozik)

Renault power

(#12360) biker válasza rob210 (#12359) üzenetére


biker
nagyúr

"(nem túl barátságos a neje utálja, hogy Zoli otthon is dolgozik)"

igen, ezt tudjuk, bár gondolom a keresett pénzt elkölteni nem utálja :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#12361) rob210 válasza biker (#12360) üzenetére


rob210
Topikgazda

Hát én nem akarom kibeszélni szegényt a háta mögött, de jól beválasztott.
Nem kellett volna hozzá sok, hogy a kedves nejét betakarjam mint Moszkvát a hóesés.
Iszonyat antiszociális, bunkó.

Én konkrétan ezért nem megyek hozzá többet.
Meg mivel hazaköltözött a szerelőm, aki 15 évig dolgozott márkaszervizesként a Renaultnál.

[ Szerkesztve ]

Renault power

(#12362) biker válasza rob210 (#12361) üzenetére


biker
nagyúr

Multkor ott voltunk gyerekkel (kutyával már nem, mert beszólt, hogy miért áll a feleségem a kutyával az út túloldalán, mert hergeli a kutyájukat, Buci kussban ült, a kutyája meg ugatott), mindegy, és bent az egyik gyerekére iszonyat hangon ráüvöltött valamit. Fiam kint megáll, rámnéz:
- ez mi volt ez a hang?
akkorát röhögtünk :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#12363) mycso


mycso
Topikgazda
LOGOUT blog

A legjobb családi autó a clio: LINK

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#12364) Csabee. válasza mycso (#12363) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Még elég olcsón megúszta..:DD

Üdv: Csabee.

(#12365) AMD Power válasza rob210 (#12361) üzenetére


AMD Power
titán

És ez a kedves Renault szerelődnek van mühelye stb?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12366) rob210 válasza AMD Power (#12365) üzenetére


rob210
Topikgazda

Van:)
De neked igen messze van.
:O

Renault power

(#12367) AMD Power válasza rob210 (#12366) üzenetére


AMD Power
titán

Nem mondod?:(

A Gödi szerelőm jó fej meg nagy Renaultos. Tudod neki van az a tuning Clioja. De jó lenne egy picit közelebbi Renaulthoz értő szerelőt találnom.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12368) rob210 válasza AMD Power (#12367) üzenetére


rob210
Topikgazda

nagymaros.

Renault power

(#12369) Reaper04


Reaper04
aktív tag

Sziasztok!

Kis segítségere lenne szükségem.
Már egy ideje (vásárlás óta- 8hó) észre-észre veszem, hogy 50-nél, vagy az alatt egy kicsivel rángat az autó egy kicsit, néha jobban, és nem is rendszerességgel.
Általában akkor szoktam figyelni, lehet a véletlen műve, amikor először indulok vele egy nap.

Csak az írt sebességnél, az felett vagy alatt semmi probléma.

Szerintetek mi lehet a probléma kiváltó oka? Gondoltam gyertyára, de akkor a hiba nonstop jelen lenne, nem csak 50 körül, nem? Vagy lehetséges? Esetleg valakinek valami konkrét ötlete?

Köszi előre is!
Üdv: Dave :R

(#12370) tresh válasza Reaper04 (#12369) üzenetére


tresh
addikt

Milyen gépsárkányól is beszélünk pontosan?:)

(#12371) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Hétvégén városi forgalomba 5,5L-es átlagfogyasztással sikerült utaznom! :)

Üdv: Csabee.

(#12372) AMD Power válasza rob210 (#12368) üzenetére


AMD Power
titán

Az tényleg nagyon messze van. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12373) Reaper04 válasza tresh (#12370) üzenetére


Reaper04
aktív tag

Megane II 2003 K4M 760 1.6 16v :)

(#12374) Reaper04 válasza Reaper04 (#12373) üzenetére


Reaper04
aktív tag

még valami: olajat már aktuális cserélnem, azt most fogom a napokban. Elképzelhető hogy az miatt rángat kicsit?
Rossz a kenése vagy valami ilyesmi miatt?
Írtam hogy mintha akkor venném csak észre mikor adott napon először indítok és megyek vele.

Szerinted/szerintetek? :F

szerk: Vagy talán a klíma miatt?

[ Szerkesztve ]

(#12375) SocketA


SocketA
aktív tag

Megane II tulajok!

Nektek is mozog a kormany mogott levo panel, ami a bajuszkapcsolokat tartja? Vagy csak nekem, es eddig nem vettem eszre?

Amugy tenyleg furcsa, hogy mindig mashol "nyoszorog" a kocsi. Valalmikor csendes, valamikor meg nyiszorog innen-onnan.

[ Szerkesztve ]

(#12376) FerNandor válasza SocketA (#12375) üzenetére


FerNandor
őstag

nem mozog. az alsó részen van 3 torx csavar, ami tartja, szedd szét, hátha nem jól van összeillesztve. nekem mondjuk a jobb oldali csavar nincs berakva. Múltkor, amikor szétszedtem, akkor vettem észre, hogy csak forog a helyén... jobban megnéztem es a lyuk nem esik egybe a csavarfoglalattal... fél-1cm-rel arrébb van... érdekes :DDD
de 2 csavarral sem mozog, zörög.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#12377) Ghandi


Ghandi
aktív tag

Tegnap voltam Zolinál.Pénteken olyan 16órakkor sikerült felhívnom,bekapcsolta végre a telóját.
Megtaláltam az utcát,a házszámokat annyira nem néztem,ahol 2 Renault állt a ház elött az volt az :)
Szerencsére csengő probléma nem volt,ahogy megálltam már nyilt is a kapu,nem láttam a nejét...phuu megusztam ;] Mondtam neki hogy kerestékb páran de nem érik el,erre csak annyit mondott hogy elérhető,néha azért kikapcsolja a teloját.Nem forszíroztam,nem volt jókedve.
Az autómat átnézte,végülis nem nagy a baj,felső holtponti jeladót kell cserélni,állitólag álltalános probléma.Anyaggal.szereléssel 10 ezer,nem olyan vészes,csak induljon mindig az autó.Megkértem hogy nézze át az autót mert vizsga lesz,hát az már nem tetszett annyira.Mindkét első kormányösszekötő csere(szerinte ezzel nem megy át a vizsgán),hátsó futómű szilentek csere és a kipufogó "rezoncső" csere.Nem számoltuk ki pontosan,de jópár 10 ezer mindezek megcsinálása.

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#12378) FRENK1988 válasza Ghandi (#12377) üzenetére


FRENK1988
veterán

de legalább egybe lesz a gép ismét:)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#12379) Ghandi válasza FRENK1988 (#12378) üzenetére


Ghandi
aktív tag

:Hát most ezzel patthelyzetben is vagyok,ugyanis kevés a pénz :(
Szóval ha mindent megjavíttatok akkor nem marad már a vizsgára,de igy meg nem megy át a vizsgán.....

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#12380) Laraxior válasza Ghandi (#12379) üzenetére


Laraxior
titán

Debrecenben tudnék segíteni a problémádon... biztos van Pesten is aki hasonló gondokkal küszködik és átmegy a vizsgán az autója... nézz körül itt fórumon :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12381) AMD Power válasza Ghandi (#12379) üzenetére


AMD Power
titán

A Renaultclub.hu kérdez rá...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12382) AMD Power


AMD Power
titán

Az igényes hirdetés...

Helo eladó rönó clio 93 évjárat normál álapotba üzemanyag adagolo hibás fehér alufelnik az ár ir Csere lehetséges ird mit ajánlasz érte természetesen a csere ár 100000 ft

A tirpák....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12383) Reaper04


Reaper04
aktív tag

Sziasztok!
Erre valakinek valami ötlete? 12369. hsz
+ még utána írtam egy-két gondolatot.

Köszi előre is!
Dave :R

(#12384) tresh válasza AMD Power (#12382) üzenetére


tresh
addikt

Ezt bontóba kell eladni és ott is max 10k ha adnak érte kezét lábát összeteheti... :U

(#12385) AMD Power válasza tresh (#12384) üzenetére


AMD Power
titán

Eleve milyen ember aki este/éjszaka csinál képet arról az autóról amit el akar adni?:) Főleg egy ilyen leírással... :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12386) rob210 válasza tresh (#12384) üzenetére


rob210
Topikgazda

Nem nem ezt meg kell venni donor autónak.
Csak manapság rohadt nehéz lepapírozni.
:W

Renault power

(#12387) AMD Power


AMD Power
titán

Exkluzív: magyar utakon az új Clióval
Vezettük: Renault Clio IV

Ebben a fekete színben, egy álom!! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12388) tresh válasza rob210 (#12386) üzenetére


tresh
addikt

Nem sértésből az eladó végett, de ebben az autóban nem hiszem hogy sok használható dolog maradt.

(#12389) AMD Power


AMD Power
titán

Renault 19-ről mi a véleményetek? Clio I árban van. Erősebb, nagyobb, gondolom biztonságosabb is...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12390) tresh válasza AMD Power (#12389) üzenetére


tresh
addikt

Kényelmes jó gép ha benzinest nézel belőle én hasonlóan az enegry motorokkal szereltet választanám ;)

(#12391) AMD Power válasza tresh (#12390) üzenetére


AMD Power
titán

Igen azt néztem. Egy árban a Clio I-el... és azért a két autó nem egy kategória.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12392) tresh válasza AMD Power (#12391) üzenetére


tresh
addikt

stabilabb futómű, kényelmesebb, nagyobb csomagtartó így elsőre ami eszembe jut :)

(#12393) rob210 válasza AMD Power (#12389) üzenetére


rob210
Topikgazda

Az I-generációs megane előd modellje.
Sok alkatrész ugyan az benne mint a meganomban.
:R
Szerintem jó gép, csak öregek már.
Az utolsó szériából, ha megcsípsz egyet akár még klímás is lehet.
94-től felfelé.

Renault power

(#12394) tresh


tresh
addikt

[link] ez már megérhetne egy misét ,a km terén vitatkoznék de az állapota nagyon jó kora ellenére is igaz nincs is sok dolog mai elromolhatna benne kicsit fapad :)

[link] ez meg még viccnek is rossz :D

[ Szerkesztve ]

(#12395) mycso válasza tresh (#12394) üzenetére


mycso
Topikgazda
LOGOUT blog

Nincs baj a másodikkal sem, csak picit elírta az árat...véletlenül megszorozta néggyel.

Vagy csak szimplán nem akarja eladni, csak mutogatja.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#12396) tresh válasza mycso (#12395) üzenetére


tresh
addikt

Hát ez az :) Ennyiért már kicsit komolyabb szekérben gondolkodnék :)

(#12397) Josi válasza mycso (#12395) üzenetére


Josi
aktív tag

Ha ennyit ráköltök az autóra, akkor nem adom el. mert be soha nem hozza a ráköltött összeget.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#12398) AMD Power válasza tresh (#12394) üzenetére


AMD Power
titán

58 lovast biztos nem vennék belőle.
Nekem a Megane a nagy kedvenc de ezek nagyon jó árban vannak. A Clio I is jó lenne de nem ennyiért...

Az elpusztíthatatlan Clio újra támad

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12399) Reaper04


Reaper04
aktív tag

Sziasztok!
Mekkora kell, hogy legyen egy megane II-nek az olajszűrője?
(1.6, 16v, 2003, K4M 760)

Megérkezett a mann filterem (először rendeltem a bociba), de olyan kis picike :)
Ez normális? (7.8 átmérő, 5cm magas)

(#12400) Ghandi válasza Laraxior (#12380) üzenetére


Ghandi
aktív tag

Köszönöm de már meg is oldodott a dolog :)
Mint ahogy irtam haverom autószerelő.Meg is interjugoltam hogy mit tudna intézni,és mint kiderült van ismerőse a vasgereben utcában.Jövöhét péntekre be is irtak 25pénz lesz

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.