Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:07:51

LOGOUT.hu

Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33903) TeZZ


TeZZ
csendes tag

Sziasztok!

Utánaolvasgattam itt a fórum fő hozzászólása alapján, hogy milyen monitort érdemes venni.
Ez alapján jutottam el arra az elhatározásra, hogy egy Dell monitort szeretnék vásárolni, méghozzá a sokat dicsért U2312HM-met néztem ki, mivel a szempontoknak teljesen megfelelt:
- FullHD felbontás
- display port: csak ilyen csatlakozóm van, méghozzá mini display port. bármi romlást szenved a jel ha én ezt HDMI-re akarom konvertálni?
- IPS panel
- ára épp a fájdalomküszöböt nyaldossa

Feltűnt közben a piacon az S2340L ugyanezen az áron, a következő különbségekkel:
- AH-IPS panel: nem tudom, hogy megéri-e inkább ezt választani, erről nem nagyon leltem infot, hogy mivel tud ez többet mint az e-IPS. Meg tudnátok nekem ezt mondani?
- fényes a felülete: ez javítaná a képminőséget??? Persze csillog mint a veszedelem (tesztek szerint).
- könnyebb (asztal elbírja... ) & kevesebb az energiafelvétele (azon a pár Watton nem veszünk össze)

A két monitor összehasonlítva:
http://bit.ly/Yul5Ff

Mit tanácsoltok, melyiket érdemesebb irodai munkára használni (hosszú távon kell bámulni).

köszönöm előre is!

Mindenhol jó, de mindig elzavarnak.

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.