Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:07:51

LOGOUT.hu

Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33351) vond válasza Szajo (#33350) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Természetesen megoldható... :K
VESA 100-as (100x100mm) felfogatásra van lehetőség...

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#33352) SRII


SRII
őstag

,mire kell odafigyelni monitor vásárlása ellőtt abban az estben ha, nem full hd ban tudunk játszani hanem csak kisebb képméretben és azt is optimálisan tudja kezelni a monitor?

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#33353) old_artist válasza cascada (#33343) üzenetére


old_artist
addikt

Üdv!

Igen, ...
- minőségi, aranyozott kábelre érdemes beruházni
- 1920x1200 felbontásig 1.3x, felette 1.4x szabványra kell figyelni - továbbá a 3D támogatottsága miatt is!

(#33354) SRII


SRII
őstag

köszönöm a válaszod! :R
találtam egy alternatívát igaz drágább amit néztem de, 3d is, és ki tudja nem 2 évre veszem a monitort lehet hogy kelleni fog.

ASUS VG23AH Monitor

[link]MONITOR

Válaszidő: 5 ms ez nem lassú kicsit? NFS játékokkal is szívesen töltöm az időt eléggé gyors a játék mivel autós és sok a száguldás, vagy van valakinek tapasztalata is?

vagy ebben az árban van jobb és nagyobb is? tudnátok egy kicsit helyre igazítani,

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#33355) Kuruc2 válasza xerobyte (#33342) üzenetére


Kuruc2
senior tag

IPS277L tulajként azt mondom, nem vagyok benne biztos hogy filmre az ips-panel a legjobb. :)
Más gyártók ips-eire is a hasonló gondokat hallottam, elég necces a fekete, meg a glow.
Nagy francok voltak lg-sek is, alapból maxon volt a fényerő, így nem nagyon látszottak a sarkok bevilágítási problémái, viszont amint megpróbáltam értelmesebb beállításokra bírni a monitort, annál jobban jött elő a glow. :s
Így utólag azon morfondírozok, lehet jobban feküdt volna nekem egy benq féle va panel, szintén 27 collal. Arra olvastam gyengébb színhűséget, viszont ott meg a fényképek alapján is elég jó fekete van meg, bevilágításmentesség. A betekintési szög meg konkrétan annyira nem hat meg engem, mivel szemből szoktam használni a monitort. Igazából akinek van türelme a 8 napos visszaküldözgetésekkel szórakozni, az ki tudja próbálni mi jön be neki. :)

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#33356) TommyX_


TommyX_
őstag

Valaki nekem is tudna segíteni? :B

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#33357) fatallerror válasza TommyX_ (#33356) üzenetére


fatallerror
addikt

ugyanazokat sorolnánk fel amik benne vannak az összefoglalóban... de annyira nem követem az olcsó monitorokat lehet h azok már nem kaphatóak akkor bocsi :B

komolyan kellene 1 olyan script h ha vki először jön be a topikba akkor addig ne engedje új kommentet írni amíg lenem nyitja az összefoglalót :B

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#33358) vond válasza TommyX_ (#33356) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Hali!

LG IPS234 2,5 év garival 37 ezerért?

Teljesen új, IPS paneleseből egy 1,5"-csel kisebb AOC i2252Vwh-t ajánlanék, vagy esetleg egy LG 22EA53VQ-P-t, bár erről még nem sok mindent tudni, de olyan nagyon rossz nem lehet... :)

VA panelesekből talán a BENQ GW2250E és a BENQ GW2260M jöhet szóba...

TN paneleset NE vegyél! ;)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#33359) xerobyte válasza Kuruc2 (#33355) üzenetére


xerobyte
aktív tag

Egy illetékes tulaj véleménye mindig jó : )
Benq alatt kb őt érted igaz: Benq GW2760HM?
A 22"-os monitorom is benq és igazából meg vagyok vele elégedve, de itt elég sokan savazzák magát a márkát, ahogy láttam.

(#33360) Rypejakten


Rypejakten
addikt

Sziasztok!

TN-paneles monitort már abszolút nem éri meg venni? Kb. 25k-ért jutnék egy FHD-s Benq-hoz.
Sajnos az IPS/VA-panelre jelenleg nincs keret, érdemesebb inkább gyűjteni?

(#33361) stranger28 válasza Rypejakten (#33360) üzenetére


stranger28
addikt

25-ért jó is lehet, ha tényleg nincs rá több.

(#33362) TommyX_ válasza vond (#33358) üzenetére


TommyX_
őstag

Kösz a segítséget, ez hasznos volt. :K

@fatallerror
Ezzel csak annyi a gond, hogy elolvastam az első hozzászólást/összefoglalót és azután kérdeztem.
Vagy akkor elnézést, ha Te látsz ott olyat, hogy videovágáshoz melyik ajánlott, azért az árért amit írtam. :B

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#33363) vond válasza TommyX_ (#33362) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nagyon szívesen! ;)

Az IPS és VA panelek sajátosságainak azért olvass utána, és csak azután dönts, hogy átgondoltad, Neked melyik lenne a megfelelőbb...

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#33364) fatallerror válasza TommyX_ (#33362) üzenetére


fatallerror
addikt

azért nincs mert 30-35 ezerért a minimum minőséget kapod, aki videókkal akar babrálni annak jópár 10 ezrest hozzákell csapnia :K

de ahogy vond is írta itt túl jót nem kapsz, annyit tehetsz csak h kerülöd a tn paneles monitorokat :B

don't tell me what i can't do!

(#33365) freaghill válasza vond (#33363) üzenetére


freaghill
őstag

Aláírásodban a link nem működik.

(#33366) SRII válasza fatallerror (#33357) üzenetére


SRII
őstag

ugyanazokat sorolnánk fel amik benne vannak az összefoglalóban... de annyira nem követem az olcsó monitorokat lehet h azok már nem kaphatóak akkor bocsi
komolyan kellene 1 olyan script h ha vki először jön be a topikba akkor addig ne engedje új kommentet írni amíg lenem nyitja az összefoglalót

az a baj hogy hiába a francos összefoglaló amikor senki nem tudja eldönteni hogy milyen monitort vegyen, én elolvastam 3x is de én sem tudom eldönteni melyik legyen , az alap oktatás megvan de választani nem tudunk, mivel mindenkinek más az igénye és márkaszeretete, és azért is kérdezzünk mivel választ akarunk és vagy tapasztalt emberek véleményét.

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#33367) vond válasza freaghill (#33365) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Huhhh, köszi... :B Behúztam máshonnan...
Meg is kéne nézni a filmet megint (vagy századszorra)... :D

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#33368) Teaway válasza SRII (#33366) üzenetére


Teaway
veterán

Ami ott kék színnel ki van emelve a szövegből, az mind vehető, azokból válassz!

Nincs itthon csokid??

(#33369) schawo válasza Kuruc2 (#33355) üzenetére


schawo
titán

Nem jártál volna semmivel jobban. A BenQ-ra éppúgy jellemző a bevilágítás, mint az LG vagy a Dell IPS-ekre. Csodák nincsenek, ez nem panel jellemző. IPS277 GW2750

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#33370) korcsi válasza schawo (#33369) üzenetére


korcsi
veterán

A megadott fényerő adatok alapján szerintem kijelenthető, hogy nem ugyanolyan fényképezőgép beállítással készültek a képek, inkább az inhomogenitást szeretnék bemutatni (az amva láthatóan jobb ebben), nem a fekete fényerőt.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#33371) Kuruc2 válasza xerobyte (#33359) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Igen, arra.

Nekem még crt-s időkben is kedvenc volt pl a benq, igazából azért vettem lg-t, mert benq nem ips-t gyárt, az ips-t meg hájpolta mindenki, mondom húdetutibiztos. Szó mi szó, a feketén kívül tényleg szépek a színek, nem olyan elmosottak és meseszerűek mint a korábbi samu vagy philips tn-eseimen. Csak ugye én naívan azt hittem ennyi pénzért már csak kap az ember valami olyat aminek nincs hibája. Hát sajna van, nem is egy. Ezt még fel kell dolgoznom. :)

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#33372) I3EI\ICE válasza Kuruc2 (#33355) üzenetére


I3EI\ICE
aktív tag

Ezek az adatok magukért beszélnek:

Fekete mélység Kontraszt.

Szerintem is sokak számára jobb választás lehet az AMVA az IPS-nél. Volt szerencsém látni egymás mellett a Dell S2440L-t (AMVA, hasonló fekete- és kontraszt értékkel, mint a BenQ a tesztábrákon), és a sokat ajánlott U2312HM-et. Az AMVA-nak szembetűnően jobb volt a kontrasztja, meg mélyebb, egységesebb a feketéje, de kb ugyanannyival élénkebbek, és -szubjektív meglátásom szerint- pontosabbak voltak a színei az U2312HM-nek. Filmezésre szerintem én az AMVA-t használnám, mert olyankor gyakran megmutatja magát az IPS-glow, és a kevésbbé mély fekete. De ha általános célra kéne választanom a kettő közül, elég nehéz döntés lenne, mert azért a 2312-nek nem elhanyagolható mértékben szebbek voltak a színei, és nappali használat során észrevenni is alig lehet a glow-ját "tesztképek" nélkül...

Nem hiába hangzik el sokszor: Saját szemmel megnézni...

Ha nem tetszik az IPS277 talán érdemes lehet tovább adni. Eléggé keresett típus, valószínűleg nem buknál rajta túl sokat...

(#33373) Kuruc2 válasza schawo (#33369) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Máshogy olvasom és látom mindenhol: [link]

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#33374) Kuruc2 válasza I3EI\ICE (#33372) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Csak jól összezavartál most te is! :DD

Nehéz kérdés. Azt hiszem kényelmesebb már ha barátkozok ezzel.

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#33375) proggie


proggie
csendes tag

Hát én eléggé meg vagyok elégedve ezzel a VA-s BenQ GW2250HM-el. Lufasz a bevilágitás meg az AG coating is a kép meg egész egyszerűen gyönyörű. Bioshock Infinite meg Skyrim olyan hogy besza behu gyári beállitással is.A feketéje fantasztikus filmeknél. A válaszidő is ott van és azon még lehet gyorsitani is de alapon is jó. Ki keresett 40-ért monitort játékra ? gondolkodás nélkül ajánlom. 37 plusz kábel.

[ Szerkesztve ]

(#33376) I3EI\ICE válasza Kuruc2 (#33374) üzenetére


I3EI\ICE
aktív tag

Csak hogy fokozzam a kínod, az általad példaként felhozott 27-es BenQ-ból kb egy hete cserélt gazdát egy alig használt példány 55ezer Ft-os áron az aprón. Este az ágyból, telefonról felnéztem a hardverapróra, és akkor láttam a friss hirdetést. Nem volt már erőm ráírni az eladóra, meg amúgy is azt gondoltam, jobb lesz még "aludni rá egyet". Másnap délben már érvénytelen volt a hirdetés (gondolom azért, mert elkelt). Bántam is, hogy nem voltam gyorsabb, minimum kipróbálni megérte volna elhozni, valószínűleg bukta nélkül továbbadható lett volna, ha nem jött volna be...

[ Szerkesztve ]

(#33377) madgie válasza proggie (#33375) üzenetére


madgie
titán

Ja, csak szarrá zöldül, amint kicsit is oldalról nézed.

(#33378) I3EI\ICE válasza Kuruc2 (#33374) üzenetére


I3EI\ICE
aktív tag

És most is van fenn egy példány 60-ért: hirdetés ;]

szerk.: most látom már megint elnéztem a típusszámot, ez nem pont ugyanaz, most nézek után miben tér el...

[ Szerkesztve ]

(#33379) proggie válasza madgie (#33377) üzenetére


proggie
csendes tag

Nekem nem zöldül semmit nagyon széles szögből halványul de még mindig top. Nagyon jó vásárt csináltam ez nálam is 9 pontos mint a reevoon többszáz vásárlóból mindenkinek.
Ja és még valami . Simán olvasható ugyhogy dolgozni is tudok rajta.

[ Szerkesztve ]

(#33380) Kuruc2 válasza proggie (#33375) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Ez azért így becsapós án. Én is azt hittem hú de szép színei vannak a samsungomnak, aztán mikor mellékötöttem az új lg ips-t, akkor láttam meg igazán hogy kicsit le voltam maradva:

http://www.imagebam.com/image/31ee3e247047049

Szóval akkor tudnád meg te is ha egymás mellé kötnéd a riválisokat és tesztelgetnéd őket pár napig. Lehet egy óra múlva csalódnál benq színeiben ha látnád másikakat. Persze én se tudom mi az igazság. The truth is out there....

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#33381) proggie válasza Kuruc2 (#33380) üzenetére


proggie
csendes tag

IPS-t kerültem a glow miatt az nekem nagyon durvusz. Meg a Hard AG coating miatt. arany középutat kerestem és meglett. Mellesleg ez a reklámkép elég vicc :D
Mondjuk szerintem ips-be is van semi glossy. De glowmentes akkor sincs.

[ Szerkesztve ]

(#33382) proggie válasza Kuruc2 (#33380) üzenetére


proggie
csendes tag

A szinekben semmiféleképpen nem csalódtam. Egész egyszerűen gyönyörű csak ugy ahogy számtalan külföldi tesztben leirták.
Mondjuk ebből nem tudom mi látszik de itt van egy teki XD

http://www.kepfeltoltes.hu/view/130419/DSC00062_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

[ Szerkesztve ]

(#33383) Szajo válasza proggie (#33382) üzenetére


Szajo
őstag

Lassan PH! Nagyúr leszel! :D Bocs az offért...

[ Szerkesztve ]

(#33384) Kuruc2 válasza proggie (#33381) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Japcsik a benq-ra 4.5 pontot adtak, lg-re 3,7-et: [link]

Pedig ezek very IT-s arcok ugye...

Csatlakozók tekintetében is jobb a benq. Nevetséges hogy egy monitorra 2013-ban, ráadásul egy ilyen kategóriájú monitorra vga csatlakozót meg hdmi-t raknak. És ezzel vége. Vga avul, hdmi inkább média. Ezt jól mutatják a videókáryták is, többségén dvi van. Az kellene egy értelmes monitorra is minimum. Benq rakott is rá.

Továbbá nem tudom ki élvezi hogy egy böhöm nagy piros vulkán villog állandóan még kikacsolt állapotban is állapotjelzőként, de nekem a halálom. Meg a szerencsétlen érintőgombok is. Látom benq-é fizikai gombok.

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#33385) I3EI\ICE válasza proggie (#33381) üzenetére


I3EI\ICE
aktív tag

Az A-TW polarizert használó IPS-ek nagyjából "glowmentesek", csak az egy egészen más árkategória, mint amiről ebben a topikban beszélni szokás...

[ Szerkesztve ]

(#33386) proggie válasza Kuruc2 (#33384) üzenetére


proggie
csendes tag

A beépitett hangszórók mondjuk kritikán aluliak , a magas hang még szép lenne de ahogy hozzá jön valami mélyebb... az már lol. Jaja van dvi d meg hdmi is. Meg az a durva hogy van benne ilyen AMA gyorsitó. Na én utánanéztem és már a gyári beállitás ami HIGH. Az is lefőzi egy csomó ips válaszidejét. De még van azon felül még egy beállitás PREMIUM. Ami meg főleg. Bár azt nem nyomkodtam hátha nem tesz jót.

[ Szerkesztve ]

(#33387) Kuruc2 válasza proggie (#33386) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Na ez megint magas minek hangszóró monitorba. Kicsit gáz.

A kép meg amit lőttél...hát. Rakj mellé egy 27-es lg-t, meg dell-t, meg valami szebb wallpapert, és úgy fotózd le. Na arra kiv lennék.

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#33388) proggie válasza Kuruc2 (#33387) üzenetére


proggie
csendes tag

Még akkor készitettem mikor megvettem de fogok majd valami értelmesebbet is. Meg azóta már középre raktam az asztalon mert mint kiderült teljesen alkalmas nekem munkára , olvasható. Szóval szegény laptop került most szélre.

(#33389) Kuruc2 válasza proggie (#33388) üzenetére


Kuruc2
senior tag

ja semmi...

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#33390) El Kebir válasza proggie (#33386) üzenetére


El Kebir
őstag

"AMA gyorsitó"

svájcban is olyat használnak... :DDD

"De még van azon felül még egy beállitás PREMIUM"

utána is van még egy beállítás, az "elképzelhetetlen sebessség" :U

"Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

(#33391) xerobyte


xerobyte
aktív tag

Nem tudom, hogy ennek az oldalnak a tesztjei mérvadóak-e, de összeraktam a mostani monitorom tesztjét az újnak szántakéval.
http://uk.hardware.info/comparisontable/products/105796-157149-153424
Régi: SyncMaster P2770FH
Jelöltek: IPS277L-BN és GW2760HM
A teszteknél csak GW2750HM van. Van különbség az 50 és 60 között (számottevő)?

Az ilyesmi tesztsoroknál melyik számok a mérvadóak és mire kell figyelni, mert kicsit elvesztem bennük : )?

(#33392) I3EI\ICE válasza xerobyte (#33391) üzenetére


I3EI\ICE
aktív tag

Épp most keresgélek én is a GW2760HM után, de nem találok róla részletes leírást, vagy tesztet. Minden esetre az eddigi kutakodásom eredményei alapján úgy tűnik, hogy nincs érdemi különbség, nagyon hasonlók az adataik...

(#33393) proggie válasza El Kebir (#33390) üzenetére


proggie
csendes tag

AMA :DD Jó nagy parasztvakitásnak tűnik. Miért nem lehet valami a leggyorsabbra beállitva és ennyi :D De valakitől hallottam hogy ha nem muszáj ne használjam maxon.

(#33394) CrAck69


CrAck69
senior tag

Hali, szeretnék monitort venni 27" lenne a tökéletes méret :)
Szeretnék kérni segítséget, hogy ilyen méretben melyiket válasszam?
max 80-90K körüli árról lenne szó.
Van pár monitor alternatívám, 65-95 ig terjedő árakkal :)
Ezek közül valamelyik vagy esetleg ezektől jobb, max ilyen áron?
Köszönöm előre is a segítségeteket. :R

ASUS Designo MX279H
Dell S2740L
BenQ 27'' GW2760HM
BenQ 27'' EW2730
LG 27'' IPS277L-BN

Egyszer fenn....

(#33395) I3EI\ICE válasza CrAck69 (#33394) üzenetére


I3EI\ICE
aktív tag

A két BenQ VA paneles, a többi IPS. Párral fejlebb volt róla szó, mik az előnyei, és a hátrányai egymással szemben ezeknek a paneltechnológiáknak. Neked kell eldöntened, hogy az élénk, és élethűbb színek, vagy a nagyobb statikus kontaszt, és a mély fekete a fontosabb számodra. Az LG IPS277L egy sokak által ajánlott, dicsért típus (sajnos én még mindig nem láttam a saját szememmel), a Dell S2740L a "tükrös" előlapot leszámítva szintén nem okozhat nagy csalódást, úgy hiszem. Az Asusnak eddig a létézéséről sem tudtam, gondolom az sem lehet rossz, ha IPS paneles. Rákeresek, és ha találok valami érdemit, még írok itt.

(#33396) korcsi válasza proggie (#33393) üzenetére


korcsi
veterán

Itt a Problems with Overdrive fejezet.
Ezt az infót azért sok angol és magyar nyelvű tesztben is megtalálni...

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#33397) CrAck69 válasza I3EI\ICE (#33395) üzenetére


CrAck69
senior tag

Nekem most ez van: Acer S275HL, vagyis elkel és ezért lenne váltás.
Inkább akkor maradnék az IPS vonalon. Ha tudsz valami mást ajánlani
vagyis nem amit felsoroltam, mondhatod nyugodtan. :)
Asszem az ASUS friss monitor.

Egyszer fenn....

(#33398) proggie válasza korcsi (#33396) üzenetére


proggie
csendes tag

Ja olvastam multkor azt hiszem a ph-n de egy régebbi még kevesebb válaszidővel rendelkező BenQ monitor tesztjét. Ha nem ez az uj gyorsabb lenne akkor nem ezt vettem volna. Ezen viszont szerintem tartható az AMA középúton.

[ Szerkesztve ]

(#33399) Bigemperor válasza Szajo (#33383) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Majnem eszontam én is elébb... ;) :DDD

(#33400) I3EI\ICE válasza CrAck69 (#33397) üzenetére


I3EI\ICE
aktív tag

Szerintem megfontolandó lenne gyüjteni még, és az aprón mostanában folyamatosan elérhető hasznát Dell U2711-ek valamelyikét megvenni. Felbontásban, és színtérben is nagyot lépnél előre, de tény, hogy minimum egy 20-ast rá kéne dobni az eredetileg tervezett büdzsére, illetve a 2711-nek sokkal durvább tükröződésgátló bevonata van, mint az általad kiszemelt monitoroknak...

Ha 100 alatt szeretnél maradni, és új monitort akarsz, akkor szerintem remekül feltérképezted a lehetőségeket. Nincs más hátra, mint megnézni egyet, vagy -minél- többet a kiszemeltek közül, és ha tetszik megvásárolni. Monitorguru-éknál az LG-t, és a Dell-t is meg tudod nézni nyugodt körülmények közt, szakmai segítséggel. Valószínűsítem, hogy némi telefonos egyeztetés után azt is meg tudnád oldani náluk, hogy egymás mellett megnézd ezt a két monitort iker módban...

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.