Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64990) Diák66 válasza PROTRON (#64982) üzenetére


Diák66
őstag

Régi jó ismerős szerelte, megbízható, de egy Daikin elment volna majdnem 500 ezresig, ami nekem nem fért bele, így maradtak a kínaiak, amiből a Mideát azért nem ajánlotta, mert általában véve hangos és egyébként is vannak szériahibás kültérik (chiphiba), a gree-t nem szívesen szerelte volna fel, mert saját tapasztalat szerint sokat megy javítani garanciaidőben mostanában, így Aux és TCL volt talán amiből végülis az Aux Delta 2 maradt, mint jó ár-érték arányú eszköz. Nem is kell (reményeim szerint) hosszú időre (5-6 év) tehát az ár volt fontosabb. Nézegettem LG-t is, de az is drágább lett volna.

A saját szobámba nem szűrődik be a zaj, sőt mellette állva se tűnik hangosnak. Plusz ugye a beltéri elnyomja a kültéri búgását. Mivel hajnalban kelek és akkor már a vegyestüzelésű kazánban rég nincs lángoló anyag, így, hogy ne 16-18 fokba öltözködjek ébredésnél időzítve bekapcsol 15 percre a klíma. Hajnali 5 előtt különösen jó, ha a földszinten a klímával együtt ébrednek. Valamiért az alsó szoba felé terjed a rezgés, ami egyértelműen a kompresszor bekapcsolásával keletkezik.

Betettem a lábai alá vastagabb gumit, meglátjuk mit segített.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.