Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17551) Zeki válasza Lauda (#17550) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem mindenki tud százat még hozzádobni.

(#17552) Geri89 válasza Jovanny2 (#17547) üzenetére


Geri89
aktív tag

Vagy az A; opció, hogy kihozod a Fábiános papírral, és valakivel okosba felszerelteted (ami alapvetően nem szabályos), vagy a b; opció, hogy szerzel máshonnan papírt, és azzal veszed meg.(Én is így vettem végül, igaz a szerelő így gart nem vállal a klímára, de hasonló áron vettem én is, mint most..) Gondolom a Metroba előző este megbeszélhető, hogy tegyenek félre neked egyet, mert holnap jössz érte.. Vagy aznap reggel félretetetsz egyet délig az osztályos eladóval, ebből nem csinálnak szerintem gondot.. De a klíma szerelő céggel is gondolom megbeszélhető ez, mert ha nem veszel végül klímát akkor a papír se lesz elküldve, tehát nem ér körbe a folyamat..

[ Szerkesztve ]

(#17553) DeFranco válasza Zeki (#17551) üzenetére


DeFranco
nagyúr

tudod ez olyan, mint amikor a fél országot vegyvédelmi zónának kellene minősíteni télen mert komplett falvakon nem lehet áthajtani belső levegő keringetés nélkül a "vegyesre" dobott tejfölöspohár-autógumi-lamináltbútor miatt. az egész falu szépen lemérgezi egymást aztán 55-60 évesen mindenkinél befigyel rák apó.

tanyára persze jó az ilyen klíma ha valaki bírja a zajt, de köszönöm szépen nem kérek belőle, hogy egész nyáron a szomszéd ház-szomszéd lakás szaros kültérijének a morgását hallgassam mert ő fillérb.ó és kell neki a pénz okostévére meg öccá csatornás hd csomagra ami meg a tapétán kívül van az le van sz.va.

(#17554) athomi válasza Lauda (#17550) üzenetére


athomi
veterán

Nem mindenki ennyiért szereli, rá kell a telepítőnél kérdezni mennyiért vállalja a szerelést. Én mondtam hogy 3 m cső jár a géphez, a vége 40 lett. Ha most azt veszem, hogy 66-ért van a klíma + 40 a szerelés, akkor alig 106-ból van egy klíma telepítéssel együtt. Két klímát kapsz és szereltetsz annyiért, amennyiért más egyet. Ez még akkor is jó üzlet, ha van benne némi kockázat.

Amit a Fabian Group csinál az egy nagy lehúzás, próbálni kell keríteni mást. Mondjuk amúgy is jó pénz van a klímázásban a többieknek is...

[ Szerkesztve ]

(#17555) Lauda válasza athomi (#17554) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem ez egy nagyon rossz üzlet.

(#17556) athomi válasza DeFranco (#17553) üzenetére


athomi
veterán

~50 decibel olyan sok egy kültéritől? Gondolom a Daikin kültérije sem sokkal halkabb.

(#17557) athomi válasza Lauda (#17555) üzenetére


athomi
veterán

Gondolom neked ingyen is nagyon rossz lenne, mert csak. :)

[ Szerkesztve ]

(#17558) Lauda válasza athomi (#17557) üzenetére


Lauda
félisten

Ingyen, ha csak be kellene kapcsolnom, jó üzlet lenne, ha bedöglik kidobom. Pénzt nem adnék érte. És igen, amit a kolléga említett, ha nem zavarja a környezetemet sem és engem sem.

[ Szerkesztve ]

(#17559) DeFranco válasza athomi (#17556) üzenetére


DeFranco
nagyúr

igen, olyan sok, ha egy monoton morgást kell hallgatni álló nap. simán megáll miatta a birtokvédelmi eljárás.

(azt csak zárójelben jegyzem meg, hogy ez kevésbé civilizált országokban hosszú távú kínzóeszközként használják)

(#17560) dobolan válasza athomi (#17556) üzenetére


dobolan
senior tag

50 dB érték önmagában semmit nem jelent. Zajos környezetben nem sok, csendes környezetben monoton terheléssel már zavaró lehet, egyébként is a zajterhelést nem csak dB-ben szokás mérni, hanem időtartamban is. Nem mindegy hogy egy zaj 1 órán át tart folyamatosan vagy 12 órán át.

Amúgy meg én Fujitsu klímát szereltettem magamnak, kültéri észak-keleti falon, ablak sehol a közelében, és télen, mikor átmenetileg fűtésre használtam, éjjel hallottam a morgását. Papíron annak is 50 dB alatt van megadva a zajszintje.

[ Szerkesztve ]

(#17561) DeFranco válasza athomi (#17556) üzenetére


DeFranco
nagyúr

de, sokkal halkabb a gyakorlatban.hallgass meg egy ilyet, meg hallgass meg egy daikin... stb.-t újonnan meg 3 évesen is.

én konkrétan nagyrészt ezért vettem daikint, hogy a szomszéddal a lehető legkisebb mértékben toljak ki, a saját jól felfogott érdekemből, amit a linkelt cikk is alátámaszt. a félmilliós bírság nyilván nem fog megállni, de senkinek nem hiányzik sem egy haragos szomszéd, sem egy birtokvédelmi eljárás sem egy utánajárás, hogy akkor nézzük meg ki és milyen keretek között járult hozzá az illetékesek közül a felszereléshez.

(#17562) Morris válasza DeFranco (#17561) üzenetére


Morris
veterán

+1
A Daikin baromi halk. Gyakorlatilag nincs hangja. (FTXB35C)

(#17563) athomi válasza DeFranco (#17561) üzenetére


athomi
veterán

Persze hogy halkabb, mert épp nem maxon jár. Gondolom az 50 decibel fölötti értéket nem hazudják rá egy Daikinra, ha max. 40-et tud. :D Amúgy bármelyik rezonálhat attól hogy halk, és lehet olyan helyen ahol te nem is hallod. :)

(#17564) lead válasza Lauda (#17550) üzenetére


lead
újonc

Köszi, de ezek egyik sem áll fenn..
1, A kondenzvíz cső rövid. Max 1 m kifelé, illetve kb. 2,5 m lefelé.
2. Csatornába van kötve, de a bűzzáró tökéletesen működik (ellenőrizve lett).
3, 2017. áprilisában lett bekötve, tehát tulajdonképpen most van a teszt üzemmód. Kezdetektől, tehát az első használattól kezdve büdös levegőt fúj.
Vadiúj kiépítés, tehát nem volt mi pangjon.

Korábban olvastam ugyanitt, hogy a Daikin klímák "hátránya", hogy büdös levegőt fúj. Ezért mertem érdeklődni, hogy lett-e valamilyen megoldás...

+ a szagokra különösen érzékeny vagyok, ezért, ha korábban tudom, akkor lehet bármilyen jó a Daikin márka nem választom.

Korábban Samsungom volt és tökéletesen meg voltam elégedve vele. Többet tudott, formailag is szebb volt, szerintem még halkabb is volt. Árban ugyanaz a kategória, igaz 3 évvel ezelőtt.
Semmilyen problémám nem volt vele és semmilyen kellemetlen szagot nem bocsájtott ki!!!
Tehát van összehasonlítási alapom.

[ Szerkesztve ]

(#17565) DeFranco válasza athomi (#17563) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a nem akarással nem tudok mit kezdeni.

(#17566) DeFranco válasza lead (#17564) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Korábban olvastam ugyanitt, hogy a Daikin klímák "hátránya", hogy büdös levegőt fúj.

Ezt a baromságot hol olvastad?

(#17567) lead válasza DeFranco (#17566) üzenetére


lead
újonc

Itt ezen a fórumon:

https://prohardver.hu/tema/milyen_legkondit_a_lakasba/hsz_9301-9350.html

[ Szerkesztve ]

(#17568) membrandj válasza lead (#17564) üzenetére


membrandj
nagyúr

FTXB25 2 éves telepítés. Az elején nekem is büdös volt néha,de lekopogom azóta semmi.
2 megjegyzés és egyben megoldás.
1: csak klíma módba használd szerintem, szimpla venti módnak itt nincs nagyon értelme.
Az AUTOMATA funkciót se kapcsold be( automata alatt itt arra gondolom,hogy váltogasson a hűtés-fűtés között ) . Erre nekem külön felhívták a figyelmem,hogy nincs értelme, mert ha nyáron hűtesz, akkor hűtesz, ha télen fűtesz, akkor fűtesz. Hűtés-fűtés funkciót kell használni. Az automatával az a baj,hogy ha eléri pl a 22 fokot( a példa kedvééért,hogy vedd úgy,hogy ennyire van állítva) és hirtelen jön egy vihar,lehülés stb. és bemegy 21 fokra a hőmérséklet, akkor elkezd szépen fűteni neked télen, mert ő 22 fokot akar csinálni.

2. Ha jól emlékszem, akkor talán valami ragasztó anyagból jön az elején a büdös,de tényleg csak akkor érzed, ha nem hűtés módba használod, hanem automatán vagy ventilátor módba.

Összegezve: Hűtés,fűtés módot használd csak és remélhetőleg megszűnik minden bűz.

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#17569) lead válasza membrandj (#17568) üzenetére


lead
újonc

A ventilátor üzemmódot a klíma kiszárítására szoktam használni.
A felhasználói kézikönyvben is benne van, hogy hosszabb leállítás előtt célszerű kiszárítani a klímát.
Iszonyú büdös...

Eddig vártam, hogy elmúljon a szagosodás. Múlt héten untam meg és jelentettem le hibának.
Még várják a gyártó válaszát.
Ha nem történik semmi, akkor nagyon remélem, hogy tényleg elmúlik majd idővel.... (nagyon megutáltam a Daikint ezáltal, a Samsungról beszéltek le (nem itt a fórumon ( "büdös klíma" kereséssel keveredtem ide), bár itt is végig olvasva ugyanaz a vélemény).

[ Szerkesztve ]

(#17570) DeFranco válasza lead (#17567) üzenetére


DeFranco
nagyúr

baromság. windy leírta már párszor, hogy milyen okai lehetnek, egyik se klímaspecifikus.

(#17571) kmarci25 válasza lead (#17569) üzenetére


kmarci25
veterán

Miért nem hívod ki a szerelőt? Még bőven garanciális, ha tavasszal szereltetted fel...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#17572) membrandj válasza lead (#17569) üzenetére


membrandj
nagyúr

Nem akarok okoskodni, nem vagyok szakértő,de én 2 év alatt szinte soha nem használtan. Az elején akartam,de előjött nálam is a büdös probléma. Utána hanyagoltam a ventilátor módot és azóta nincs büdös.

Évente úgy is jönnek takarítani. Ha nem kapcsolgatod 5 perceként ki-be a készüléket, akkor szerintem nem lesz gáz.

Szerintem ne aggódj, jó választás volt a Daikin. Tényleg halk és megbízható. Percek alatt lehűtő a ~ 20 négyzetméter körüli szobámat , pedig a tetőtéri.

Klíma kültéri zaj témához: Ha 1x lehűtő a szobát a daikin ftxb és csak szinten tart, akkor úgy sétálok el a kültéri alatt (kb 3 méter magasan van ),hogy nem is veszem észre,hogy működik.

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#17573) lead válasza kmarci25 (#17571) üzenetére


lead
újonc

Lejelentettem múlt héten hibának.
Várják a gyártó visszajelzését.
Ha lesz valami konkrét, akkor majd megírom....

(#17574) NB2


NB2
aktív tag

Szerintem aki egy picit is okosabb tudja mit kaphat az Airfeltől. Sajnos a mai világban a pénz nagyon fontos és csűrhetjük, csavarhatjuk, de bizony szereléssel együtt is 60-70e forinttal olcsóbb az Airfel klíma, 2-nél meg már a duplája. Egy családnál ez fontos! A fórum azért jó, mert sok ember, sok mindent tud, hall, ismer és jó ha megosztják a tapasztalatukat. Én pl nagyon sajnálom, hogy vásárlás után nagyon kevesen jönnek tapasztalatot továbbadni, akár legyen Airfel, Midea, LG, Samsung stb, stb, stb tulajok. Én magam sem fogom megvenni az Airfelt, azzal próbáltam "segíteni", hogy a szerelő cégnek jártam utána. Aki még így is bevállalja, hajrá, tényleg mindent elmondtunk róla, viszont leszólni nem fogom azért, mert ő csak ezt tudja megvenni.

(#17575) DeFranco válasza NB2 (#17574) üzenetére


DeFranco
nagyúr

az, hogy nincs pénz kenyérre, azért kell a 60 ezerrel olcsóbb klímából venni kettőt, az álszent szar duma.

ezzel befejeztem, tényleg leírtunk mindent.

(#17576) Lauda válasza NB2 (#17574) üzenetére


Lauda
félisten

Így van, fontos a pénz. Mindig is az volt, nem csak most az. Emiatt nem költöm szarra a pénzemet. Ha elmegy 1-2 évet mondjuk és bedöglik, valószínű dobhatod ki. Ezért nem költi felelősen gondolkodó ember a pénzét ilyen dolgokra.

(#17577) Met válasza lead (#17569) üzenetére


Met
nagyúr

Melóhelyen 4 db Samsung van, az egyik ugyan így büdösödik hűtés üzemmódban. :U

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#17578) Zeki válasza Met (#17577) üzenetére


Zeki
nagyúr

Lehet a csepptálcájában megáll a víz.

(#17579) Met válasza Zeki (#17578) üzenetére


Met
nagyúr

Nem nagyon izgat annak a szaga, az itthonit kitakarítom ha megjön hozzá a spray, aztán majd kiderül.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#17580) copass válasza NB2 (#17574) üzenetére


copass
veterán

én 7 éve vettem egy midea invereteres, legkisebbet 110+40k volt a vége beszereléssel.
panel hatodikon most a extrém melegben már reggel 8kor 30 fok van.
mert a felkelő napnak is van ereje!:D ezt úgy délig nyomja, most az eszetlen melegben már kevés volt a dry (temperálás) ezért kellett a cool üzemmód!:D akkor volt olyan 28 fok bent, de egész más az érzet.
egész nyáron megy a klíma 8-20-ig amikor nagyon meleg van. évente kb. 20k pluszt jelent a villanyszámlában.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#17581) Jovanny2 válasza copass (#17580) üzenetére


Jovanny2
őstag

Lehet, hogy az megérdemelne egy nagyobbat, nem?

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#17582) copass válasza Jovanny2 (#17581) üzenetére


copass
veterán

picit alul lett méretezve. de majd ha megpusztul lesz másik.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#17583) Jovanny2


Jovanny2
őstag

Na, hogy állnak a Metros Airfel készletek? :) Engem tegnap lebeszélt a szerelő, azt mondta, ha kihozom a Fábiános papírral, felszereli szívesen, de egyrészt ő garit nem biztosít így, csak a szerelés minőségére (ha be sem indul például, akkor szívás lenne), másrészt nem tudja, hogy meddig lehet (ha lehet) beszerezni hozzá alkatrészt. Azt mondta, hogy amit adnak ezekhez az olcsó gépekhez csöveket meg szerelési anyagot, azok elég silány minőségüek, szerelt már ilyet, de akkor is kidobta a cuccot, és sajátot használt. Végül úgy döntöttem, hogy inkább költök rá többet (~50%), de akkor valószínűleg jópár évig a kötelező szervizeken kívül nem lesz vele gond, vagy ha lenne is, lesz hozzá alkatrész.
Ha azt nézzük, hogy ez 77+62 a szerelés, amiben csak 1 faláttörés van, az ~140.000. A szerelő meg 40-50.000-et mondott a szerelésre, ha mondjuk 150.000 a gép, akkor is 200 alatt vagyok. Amiket ajánlott gyártókat, emelkedő ársorrendben: Fisher - Gree - Fujitsu - Daikin
Majd kijön, és kiagyaljuk hol legyen a beltéri meg a kültéri.
Szerintem mostmár érdemes lenne kivárnom a szezon végét, a kiárusítások miatt. Jól gondolom?

Tudom, hogy belépő, de egész jó árak. Webklíma megbízható?
Daikin FTXV25AB, vagy FTXV35AB,

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#17584) Zeki válasza Jovanny2 (#17583) üzenetére


Zeki
nagyúr

A webklíma sem foglalkozik garis ügyekkel.
Ezért szoktuk ajánlani, hogy attól vedd a klímát, aki be is szereli. Akkor nincsen a másikra mutogatás.

És nagyon igaza volt a szerelődnek, én eddig minden szerelőtől azt halottam, hogy azokat a csöveket amiket ezekhez az olcsó készülékekhez adnak, kidobják, nem szerelik be, mert túl vékony, silány.

(#17585) diablo1984 válasza Jovanny2 (#17583) üzenetére


diablo1984
veterán

Webklíma is csak árul ès ha gond van mutogat a hazai kèpviseletre, szerintem. De cserèbe olcsó....

Èn helyben vettem 5e-rel drágábban egy olyan cègtől, ami 20 ève megvan, èpületgèpèszettel foglalkoznak, így tudok nekik magyarázni, ha gond van....

(#17586) copass válasza diablo1984 (#17585) üzenetére


copass
veterán

nagyon sok bosszúságot megold egy normális cég, normális szervízháttérrel. én is épületgépészekkel intéztem. szígyen is lett volna ha nem mással csináltatom, hamár építészeknek rajzolgatok!:D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#17587) Geri89 válasza Jovanny2 (#17583) üzenetére


Geri89
aktív tag

1 év gari jár hozzá alapból, feltételezve, hogy első indításkor elindul, utána 1 év alatt minden bizonnyal nem fog tönkremenni.. Mindenki azt mondja itt, hogy alig bírják ezek a "kínai klímák", de van velük valós tapasztalat is? Vagy csak mert Kínai és olcsó, és nem a szerelőnek van a készüléken haszna, ezért sz.r? Volt itt olyan aki panaszkodott ezekre a klímákra?
Nálunk a cégben 4 (vagy 5?) éve van fent egy szintén Metros inverteres Vortex csoda, ami akkor kiárusításban 90e ft körül volt, azóta is hibátlanul teszi a dolgát napi 8-9 órában, a gyárilag hozzá mellékelt csővel. Tisztításon kívül nem kellett rá költeni.
Az Airfelnek a gyártója a Midea, az Exportőr pedig a Daikin csoport Használati utasítás hátulja, korábban itt már megírták mások, hogy a Midea Blanc-nak lehet egy "átcímkézett" variánsa az idei Airfel gép.

Nyilván tudni kell helyén kezelni a dolgokat, ez nem egy japán klíma, lehet, hogy nem megy el 8 évet, csak 5-öt, de 66 és 77e Ft-ért szerintem ez igenis bestbuy készülék..Annó ha jól rémlik, itt Windy is megírta, hogy ha 100 alatt hozzá lehet jutni ezekhez, akkor ár/érték arányba nincs jobb..

És szerintem hiába lesz 8 év múlva a Japánhoz alkatrész, ha komolyabb része tönkremegy, anyagilag úgysem éri meg megjavíttatni, mert egyrészt nem lesz gazdaságos, másrészt addigra a készülék úgyis elavult lesz..

[ Szerkesztve ]

(#17588) dobolan


dobolan
senior tag

Sziasztok!

Klímaszerelőktől kérdezem, hogy jövőre várható, hogy a márkásabb (fujitsu, daikin, stb) alap (2x2kw beltéri + 4 kw körüli kültéri) dual split klímák ára megközelíti 2 db mono split klíma árát? Emeleti hálószobákba szeretnék klimatizálást és a kültérit loggián elhelyezni, de lehetőleg 1 darabot. Most az elromlási hátrányt hagyjuk, azt már mérlegeltem, fontosabb számomra, hogy ne legyen 2 doboz kint. Az ár viszont jelenleg még elég húzós.

(#17589) DeFranco válasza dobolan (#17588) üzenetére


DeFranco
nagyúr

csak érdeklődésképpen megkérdezem (fenntartva, hogy szíved joga) miért zavar ha egy helyett két kültéri van kit?

(#17590) NB2 válasza Geri89 (#17587) üzenetére


NB2
aktív tag

Erre céloztam tegnap, hogy sajnos kevés visszajelzés jön az egyéb márkásoktól, főleg, hogy tényleg az Airfelt olyanok veszik akik nem is aktívak itt...

(#17591) boroskarcsi válasza lead (#17569) üzenetére


boroskarcsi
tag

nekem 2 daikin van fent 2. éve, és idén kezdődött ugyanez a gond.Májusban volt karbantartás-tisztítás, de én is vettem klíma fertőtlenítő sprayt,ha befújom jó, de kb 2 nap után savanyú szagot nyom ki hűtés közben (éjszakai módban) is. mindig úgy kapcsolom ki hogy ventiláltatom 15-20 percet, hogy száradjon.

jött vmi válasz a problémára? tavaly nem csinálta nekem.

(#17592) Jovanny2 válasza NB2 (#17590) üzenetére


Jovanny2
őstag

Vagy pont fordítva, akik itt aktívak, nem veszik az Airfelt. :)

Más: Samsungról mi az általános vélekedés? Felhívtam a webklímát, vidéken nem szerelnek, persze papírral lehet vásárolni náluk, ezért kérdeztem a garit, Daikin-nál alkatrészt biztosítanak, de az én szerelőmnek kell szerelni, kérdeztem, hogy melyiknél megy ez máshogy, azt mondta a hölgy, hogy a Samunak saját szervizhálózata van, ők szerelik a garis eseteket.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#17593) koxx válasza Jovanny2 (#17592) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Jó kijelzőket, telefonokat és chipeket gyárt :)

(#17594) kmarci25 válasza koxx (#17593) üzenetére


kmarci25
veterán

Sőt, bármilyen meglepő már a gyógyszeriparban is ott vannak... És nem csak részesedés, hanem ténylegesen ők kutatnak, fejlesztenek a gyógyszeripar terén is.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#17595) dobolan válasza DeFranco (#17589) üzenetére


dobolan
senior tag

Igen. Nem szeretnék két kültérit a kb. 3 nm-es loggiara. Zajosabb és csúnyább is.

(#17596) lead válasza Zeki (#17521) üzenetére


lead
újonc

Ismét egy büdös klíma...

(#17591) boroskarcsi:
Még nem jött válasz a klímával kapcsolatosan.
A hibát lejelentettem múlt héten. Kíváncsi vagyok történik-e valami.
Szerintem tuti leráznak: hűteni hűt, működik... az hogy büdös, kit izgat rajtam kívül...

Nekem is ventilálós üzemmódban (hűtés nincs) büdösít. Kikapcsolás előtt szoktam szintén kiszárítani...

[ Szerkesztve ]

(#17597) DeFranco válasza lead (#17596) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#17598) z123456z válasza lead (#17596) üzenetére


z123456z
őstag

Hát én kezdek félni ettől a daikintől. Szegény apámat én beszéltem rá erre metrós airfel helyett, nagy szopás lenne, ha elkezdene büdösödni. Azért a csend meg hogy japán az nem minden.

(#17599) lead válasza DeFranco (#17597) üzenetére


lead
újonc

Bocs DeFranco, de légyszi állj le, márt másodszor tolod az orrom alá az előzőeket és akkor már válaszoltam.

A lakásom nem büdös, most költöztem egy vadiúj lakásba klíma kiépítéssel, ahol a bűzzáró remekül működik. Egyedül élek, úgyhogy a takarításban élem ki magam és büdös állatkáim sincsennek ...

A klíma tavasszal szerelve és elejétől kezdve büdös levegőt fúj ventiláláskor.
Ez hogy lehet, ha nem típus híba.
Eddig reménykedtem, hogy elmegy, de a szag maradt.

Korábban is volt klímám érdekes módos annak semmi szagos baja nem volt.
Ja és Samsung volt, amit itt mindenki agyon fikáz. A mostani pedig Daikin.

(#17600) kmarci25 válasza lead (#17599) üzenetére


kmarci25
veterán

Mondjuk úgy lehet, hogy egyedi hiba. :U Azért, mert neked, meg itt még kb. 2 embernek büdöset fúj, nehogy már típushiba legyen... Mondom: várd meg a szerelőt és kiderül.
Attól mert itt keresztes háborút folytatsz, és megpróbálod bebizonyítani, hogy az összes Daikin büdös, neked nem lesz jobb.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.