Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17518) Zeki válasza tomama (#17514) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az bitang jó ajánlat!

2014-es model, de hiba nélküli.
(#9907) Acheron válasza samui (#9884) üzenetére Új Válasz Privát 2016-03-17 22:54:32
Acheron
(senior tag)
A MITSUBISHI MSZ-FH35VE / MUZ-FH35VE készüléket csak ajánlani tudom ebben az árszegmensben, nagyon sokoldalú készülék - kifejezetten fűtésre van optimalizálva, az energiahatékonysága egész kiválló. Tud gyorsan is fűteni, csendes is, ha már csak "szinten tart", alig hallani a hangját.Mivel oldalirányú légterelésre is képes (ezt többnyire az e feletti kategóriák tudják) a szoba minden zegét - zugát bemelegíti. Nem csak azt tudja, hogy a szobában vagy -e, hanem hogy azon belül hol - ennek megfelelően vagy oda fújja a levegőt - vagy éppen pont oda nem, ezt te döntöd el a távirányítóról. Reggel ébredésre meleg van, munkából hazaérkezésre meleg van - heti program szerint. Nekem bevált.
Ha nincs más fűtés, akkor valóban érdemes lehet olyan modellt nézni, ami -15 alatt is képes fűteni (bár kis hazánkban viszonylag alacsony az ilyen hőmérséklet alatti napok száma). A klímafűtés a kandallót ugyan (szerintem) nem űbereli, de sokkal kényelmesebb, a gyerkőc is semmi perc alatt meleget csinál vele (egy egész gombnyomás).
Ha Budapest környékén laksz, írj rá windy -re, biztosan tud segíteni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.