Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16951) jaffa 2843 válasza WolfheartGR (#16949) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Azt esetleg tudod, hogy a latex spray festék megáll-e rajta, vagy felesleges vele próbálkozni? (ha rendesen le van kezelve előtte természetesen) Ha van más ötleted, hogy hogyan lehet gumis/gumiszerű bevonatot húzni műanyagra azt megköszönném.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#16952) WolfheartGR válasza jaffa 2843 (#16951) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Azt a festéket nem vágom amit irtál. Specko kétkomponensű festék kell hozzá, soft feeling vagy soft touch néven szokták emlegetni. Csak a kérdés, mennyire bírják az izzadtságot. Az készíti ki ezeket a cuccokat.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#16953) 14Spike88


14Spike88
tag

Hali,

Valaki tud még valami helyet ahol új Salmosa-t lehet venni, nem asian-osat.
Köszi:)

Ha írok, illik válaszolni. -Ez egy autómatikus aláírás, akinek nem inge nem veszi magára-

(#16954) Redneck


Redneck
veterán

Lehetőleg saválló két komponensű mert azok nem kopnak le a nedvességtől. Jobban bírják mint a simák. Menj be építőiparral foglalkozó boltba (de ne multiba) vagy egy uszodatechnikával foglalkozó céghez és megmondják.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#16955) Redneck válasza Szajo (#16941) üzenetére


Redneck
veterán

Ugyehogyugye? Még egy plussz a SteelSeries QCK-nak :) Olcsó és jó. G400 is csak úgy repül rajta :)

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#16956) jaffa 2843 válasza WolfheartGR (#16952) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Értem, köszi a tippet.

(#16954) Redneck

Neked is kösz. Majd utána járok.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#16957) Krisinto


Krisinto
őstag

Üdv!
Milyen egeret ajánlatok max 10.000 FT-ig?
Csak FPS játékkal játszom. CoD2,CoD4, CoD5.
CoD4-et elég jól és sokat.
Roccat Taito egérpad alá menne. :))

(#16958) jaffa 2843 válasza Krisinto (#16957) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Mármint föle?
Egyébként pedig első hsz.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#16959) Redneck válasza Krisinto (#16957) üzenetére


Redneck
veterán

Én nyugodt szívvel G400at :)

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#16960) deadelon válasza Krisinto (#16957) üzenetére


deadelon
aktív tag

ez illik egy taito padhoz [link]

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#16961) jaffa 2843 válasza deadelon (#16960) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Hát, a két gyártó "minőségben" egy szinten van az biztos :) (legalábbis ami az "egeres" részleget illeti)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#16962) deadelon válasza jaffa 2843 (#16961) üzenetére


deadelon
aktív tag

te már csak tudhatod hiszem biztos volt már rat egered.vagy inkább nem is ,csak hallottál róla hogy szar.melyik a nyerő változat?

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#16963) jaffa 2843 válasza deadelon (#16962) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Szerencsére nem fizettem érte, de volt már a kezem közt ilyen csoda.
Casual high sens-re jó, ha valakinek tetszik és meg tudja fogni úgy, hogy nem b@xtatja valami a fogásban. :)
Ha 30-40%-kal olcsóbb lenne, akkor lehetne opció azoknak akik ilyen perverz dizájnra vágynak :P

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#16964) WolfheartGR válasza deadelon (#16962) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Bár a kezemben még nem volt ilyen egér, én tervezem, hogy veszek. Igaz azt a hirdetést amit pár napja/hete láttam pillanatnyilag nem lelem. Azon felül in game voltam tanúja egy ilyen egér elhalálozásának. A tulaj nem volt nyugodt.
De a te kedvedért linkelek egy olyan topikot, ahol több objektivitásssal bírnak az emberek:
[link].
Ezen felül meg ajánlom a külföldi fórumokat is.

Tulajdonképp remélem hallgat valaki rád, és miután megszívta jön "anyázni" miért vetettél vele szart...
(Én már túl vagyok rajta. Senki sem tévedhetetlen. Viszont cefetül kellemetlen dolog.)

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#16965) duc válasza WolfheartGR (#16964) üzenetére


duc
aktív tag

Akkor én most le is írtam objektíven a véleményem abban a topikban :)

üdvöske, redmondi óriás, tetszetős, rendre, légkavaró, akár, megoldás, kicsike, ipar.

(#16966) deadelon válasza jaffa 2843 (#16963) üzenetére


deadelon
aktív tag

értem.akkor valaszínüleg nem volt a kezedben az egér mert "tapasztalatoddal"ellentétben
semmi sem basztatja a kezed és kényelmes.azért leírom én kb 2 hete vettem egy ilyen egeret
és annyira kezelhetetlennek tartottam,hogy fel is raktak ide az apróra .hogy eladom.egyszerűen képtelenség volt vele célozni számomra ,mire rájöttem ,hogy a kontrol panelban ki kell kapcsolni a sensitivity funkciót cursorra.innentől kezdve az egér csodálatosan kezessé vált és hihetetlen pontos.fogása szokást igényel de hamar megszokható.nem állítom,hogy a legjobb egér mert az hülyeség és azt se ,hogy csak ilyet érdemes vásárolni de semmiképp nem szar ha tönkremegy itt a gari.

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#16967) Zimmi91


Zimmi91
addikt

Sziasztok!
Én is szert tettem egy G500-ra, de lehet tovább is adom (akit érdekel ír ;] )
G400al szemezek nagyon! Megjön a fizu és döntök:D:D

" Just remember Manchester is RED! "

(#16968) deadelon válasza duc (#16965) üzenetére


deadelon
aktív tag

duc.te gy igazi nasa fióka vagy.senzort cseréltél egy egérben? :R egy képet nyomhatnál azért mégis milyen lett a szétvágás után, ahogy írtad.procit is javítasz? :K

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#16969) MarcZ válasza Zimmi91 (#16967) üzenetére


MarcZ
senior tag

Nem jött be a G500, vagy mi? Mellesleg emlékszem neked Imperator volt. G500, vagy Imperator? Kényelemtől eltekintve, inkább a pontosság érdekel.

A man's got to do what a man's got to do.

(#16970) Zimmi91 válasza MarcZ (#16969) üzenetére


Zimmi91
addikt

Optikait akarok, csak jóáron jutottam mind 2 egérhez. Amúgy G500 klasszisokkal pontosabb mint Imperator szerintem. :R

" Just remember Manchester is RED! "

(#16971) Tothgera30 válasza Zimmi91 (#16970) üzenetére


Tothgera30
Ármester

De a G400 szerintem jobban fog tetszeni :DDD .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#16972) Zimmi91 válasza Tothgera30 (#16971) üzenetére


Zimmi91
addikt

+2000t kell rádobnom egy zsír új G400ra 3év garral:) asszem kihasználom majd a lehetőséget:D

" Just remember Manchester is RED! "

(#16973) MarcZ válasza Zimmi91 (#16972) üzenetére


MarcZ
senior tag

Nekem is G500-am volt és most lesz a G400, majd meglátjuk milyen lesz. Remélem tényleg olyan jó, mint ahogy mondták.

A man's got to do what a man's got to do.

(#16974) Tothgera30 válasza Zimmi91 (#16972) üzenetére


Tothgera30
Ármester

:R

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#16975) Findzs válasza MarcZ (#16973) üzenetére


Findzs
addikt

én már több mint 1 éve használom a g400 -at és csak jókat tudok róla mondani

sokat quake live -ozom ami egy gyors fps, meg szoktam rpg -kell is játszani, szóval mindenhez jó :K

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#16976) MarcZ válasza Findzs (#16975) üzenetére


MarcZ
senior tag

Az jó, mert én is FPS-ezem. (CoD4, lehet CS:GO is mostanában.) Igazából nagyon szerettem volna a G500-at összehasonlítani a G400-al, de sajnos nem lesz rá esélyem. Esetleg valaki, akinek mind két egere volt? (G400/500)

A man's got to do what a man's got to do.

(#16977) duc válasza deadelon (#16968) üzenetére


duc
aktív tag

Panellal együtt cseréltem természetesen...
Procit is javítok, de vennem kell korongokat a dremelhez, mert az utolsót is beletörtem egy i7-be. :)

üdvöske, redmondi óriás, tetszetős, rendre, légkavaró, akár, megoldás, kicsike, ipar.

(#16978) deadelon válasza duc (#16977) üzenetére


deadelon
aktív tag

akkor tényleg gratulálok.az mx 518 panelrésze kb 2 szer akkora mint a rat5-é.természetesen a felfogatóhelyek sem kompatibilisek és "szem" is máshova néz,de nem probléma,te megcsináltad.nincs mese tényleg ügyes vagy.

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#16979) Atla


Atla
senior tag

Megérkezett a g400.
Váltotta a Gigabyte m6980-at.
Eddigi tapasztalat,hogy jóval pontosabb az egér.
Keményebbek a gombok,még szoknom kell.Ozone ground level xt paddal együtt vettem.

(#16980) duc válasza deadelon (#16978) üzenetére


duc
aktív tag

Ráadásul az MX518-nak két panelja van (egy külön a görgőnek és a gomboknak), illetve a RAT-nek van még egy DPI váltó panelja, így összesen 3 panel van a RAT házban úgy, hogy az MX518 összes funkciója működik. Kellett reszelni nem keveset. Köszönöm az elismerést! :R

[ Szerkesztve ]

üdvöske, redmondi óriás, tetszetős, rendre, légkavaró, akár, megoldás, kicsike, ipar.

(#16981) Bukmop válasza duc (#16980) üzenetére


Bukmop
tag

Azzzzzt a hétszázát! :C :C Nem semmi!

"Doing more than the minimum work is my deffinition of failing!"

(#16982) deadelon válasza Bukmop (#16981) üzenetére


deadelon
aktív tag

mx 518 panel[link]

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#16983) Bukmop válasza deadelon (#16982) üzenetére


Bukmop
tag

nem megy a link

(de ilyet találtam: ) :)

[ Szerkesztve ]

"Doing more than the minimum work is my deffinition of failing!"

(#16984) duc válasza deadelon (#16982) üzenetére


duc
aktív tag

Elsőre elég meredeknek tűnik, ugye? Ezen a képen jobban látszik:

[ Szerkesztve ]

üdvöske, redmondi óriás, tetszetős, rendre, légkavaró, akár, megoldás, kicsike, ipar.

(#16985) deadelon válasza duc (#16984) üzenetére


deadelon
aktív tag

elismerésem :R ez tényleg profizmus.és ezt őszintén mondom.gondolom a súlytartó részt ki kellett venni de arra úgysincs szükség :R

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#16986) deadelon válasza duc (#16984) üzenetére


deadelon
aktív tag

és link ahogy elkészítette[link].ékes példája ,hogy egy hitetlen ember hogyan válik hívővé.utólagos elnézésed ,hogy kételkedtem benned. :B

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#16987) duc válasza deadelon (#16986) üzenetére


duc
aktív tag

No problem, köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

üdvöske, redmondi óriás, tetszetős, rendre, légkavaró, akár, megoldás, kicsike, ipar.

(#16988) func93 válasza duc (#16987) üzenetére


func93
senior tag

Sziasztok! Drága édes testvéremtől örököltem egy Razer Diamondback 3g egeret. Olyan kérdésem lenne hogy mivel célszerü letakaritani a burkolatot mer szerintem a kosztól ragad :DDD és hát nem valami jó érzés.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#16989) MarcZ


MarcZ
senior tag

Na, közben nekem is megvan a G400, nagyon brutkó. ;]

A man's got to do what a man's got to do.

(#16990) nyunyu válasza func93 (#16988) üzenetére


nyunyu
félisten

Szappanos viz?

Koromlakklemoso nem jo, marja a "gumirozott" feluletet.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#16991) Zimmi91 válasza MarcZ (#16989) üzenetére


Zimmi91
addikt

Írj róla pár sort akár priviba is jöhet! G400-G500 különbség :) :R

" Just remember Manchester is RED! "

(#16992) MarcZ válasza Zimmi91 (#16991) üzenetére


MarcZ
senior tag

Igazuk volt az Uraknak, a G400-nak valóban jobb a szenzora, a nagyobb rántásokat pontosabban veszi, teljesítményi szempontból kb. ennyi, gyors, minden. Kényelem egyforma, nekem legalábbis. mind a kettőnek hasonló a kialakítása, így ez nem meglepő szerintem, ami a G500-ban jobban tetszett, az a görgő, nagyobb volt, és nekem jobban tetszett, könnyebb volt kezelni, ez sem rossz, de picit kisebb, ebből a szempontból a G500 nyer.

A man's got to do what a man's got to do.

(#16993) Szajo


Szajo
őstag

Nem hülyeség hogy azt írják az egér leírásába hogy 5millió kattintást kibíró gomb vagy valami ilyesmi, most akkor körülbelül azt írták rá, hogy egy diablo végigjátszás.. gondolom csak ennyit garantálnak, nem ennyit is bír?

(#16994) nyunyu válasza Szajo (#16993) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem hülyeség hogy azt írják az egér leírásába hogy 5millió kattintást kibíró gomb vagy valami ilyesmi,

Ahhoz kepest, hogy a G400-ra 5M kattot reklamoznak, ranezesre ugyanaz a D2FC-F-7N kinai mikorkapcsolo van benne, mint az MX500/700 ota barmelyik L egerben.

Erdekes modon a japanban szortirozott D2F kapcsolokra "csak" 1M kattot irnak, de valahogy eddig mindig 2x annyi ideig birtak, mint a minosegellenorzesen kevesbe szigoruan vett kinaiak.

10M kattos verzio oldalara ra van szitazva, hogy (10M)

Silver contact?
Alacsony aramu hasznalatra tervezett D2F-01F-ben meg aranyozott. ;]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#16995) Zimmi91 válasza MarcZ (#16992) üzenetére


Zimmi91
addikt

Most van nálam haver MX518-a, hát ég és föld a lézer és optika az biztos! Tökéletes ez az egér, ha ugyan ez van a G400ba és még makrózható mellé akkor best buy az az egér! :D
Még lövök vele párat, de klasszisokkal jobb mint ami eddig volt nálam ( A4Tech X750F , Razer Imperator , Logitech G500) !

:R

" Just remember Manchester is RED! "

(#16996) MarcZ válasza Zimmi91 (#16995) üzenetére


MarcZ
senior tag

Optikai sokkal kifejlett. Megmondom őszintén, nekem hiányozni fog a G500 nagyon ettől függetlenül.

A man's got to do what a man's got to do.

(#16997) nemeth989


nemeth989
senior tag

Sziasztok.
Szeretnék egy új egeret venni! Claw vagy Palm grippes egérben gondolkodom, igazából mind a kettővel jól eltudok lenni. Most jelenleg egy Giga 6980-asom van, ez marad az asztali gépemnél és a notimhoz kellene egy. Mit tudnátok nekem mondani, olyan 15K környéki árból milyen egeret/egereket tudnátok nekem ajánlani. Mind a két fajtára lebontva claw és palm-ra.
Ha van valami nagyon best buy ennél többért azt is meghallgatom, de ha van olcsóbb annak csak örülök :).
Válaszaitokat előre is köszönöm.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#16998) WolfheartGR válasza nemeth989 (#16997) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Gondolom az első hsz-t elolvastad.
Akkor G400 az első javaslat. :)

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#16999) WolfheartGR válasza nemeth989 (#16997) üzenetére


WolfheartGR
őstag

dupla

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#17000) Zimmi91 válasza nemeth989 (#16997) üzenetére


Zimmi91
addikt

MX518 vagy G400 ennél best buyabb nincs és nem is lesz :DDD :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.