Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7479) brumi1024


brumi1024
veterán

Köszi!
Vélemény: Én kompaktról váltottam, hát első bekapcsolás óta csak egyre gondolok: kompaktot soha többet. A váz nagyon gyors, masszív jó minőségű. Nem sok képet fotóztam vele(kb 300), és egy kétes eredetű sandisk ultra II 2gb-os kártyával fotóztam, ezzel nem olyan veszett gyors, gyorsabb sdhc kártyával sokkal pörgősebb, próba alapján. Érzékenység/zajosság: vakut szinte nem is kér :D iso 3200-ig gyönyörűen majdhogynem zajmentes képeket csinál. A váz nagyon sokat tud, annyi beállítás van, hogy jó idő lesz mire kitapasztalok mindent.(Ami tetszik, hogy a kiégett/sötét részeket a visszanézéskor villogtatja ha beállítjuk, ez jópofa)

Összeségében nagyon megérte, szerintem megéri a felárat a d3000-el szemben, ha valaki nem abszolút kezdő.
A Sigma 70-300 DG obi milyen? Jóáru tele, gondolom a minősége is olyan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.