Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48013) dqdb válasza ForRedGlory (#48012) üzenetére


dqdb
nagyúr

amazon.de

Szállítással és áfa eltéréssel valószínűleg 60 euró környékére jön ki.

Sirandrish: Nem a szememet óvom hanem a közérzetem. Nem nagyon tudom szavakba önteni. A lényeg hogy jobban elvagyok, ha van a monitoron kívül más fényforrás is. Mint mondottam, lámpám is van, de azt néha soknak érzem.
Értem, hogy miről beszélsz, este általában be van kapcsolva a lámpa (persze minimális fényerőn és 2800 K színhőmérsékletre állítva), ráadásul f.lux segítségével a monitoron is eltekerem ilyenkor a színeket a melegebb árnyalatok irányába. Csak a villogó fényforrás a közérzetednek úgy tesz rosszat, hogy közben azt hiszed, hogy jót tesz.

Minek költsek lámpára is, ha egy billentyűzettel is megoldhatom? :)
A kérdést így is át lehetne fogalmazni: minek költsek lámpára, ha egy billentyűzettel megoldhatom, hogy később költhessek miatta szemüvegre.

Nincs kedved ajánlani pár 30K alatti billt nekem, amik megfelelnek a fenti igényeimnek? :)
Inkább olyan kérdésekre szoktam válaszolni, amelyek nem a konkrét ajánlásról szólnak, mert nincsen elég nagy tapasztalati merítésem abból, hogy mit árulnak éppen.

Mondanám, hogy Masterkeys Pro L, de nem kapható már, vagy CK550, de éppen készlethiányos, vagy Fnatic Rush Pro, de csak piros a világítása.

Ebbe az árkategóriába vagy kék kapcsoló fér bele, vagy az alap, fekete házas Kailh kapcsolókkal szerelt billentyűzet (például Cerberus Mech RGB), vagy sajátmárkás kapcsoló, de egyiket sem szívesen ajánlom látatlanban gyakorlati tapasztalat nélkül, így meghagyom ezt másoknak.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.