Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) maggi1886076 válasza agabe (#2700) üzenetére


maggi1886076
addikt

egy darabig az elején. aztán majd felmegy még 70ig az ára... mint a skate-nek is volt ár emelkedése.az elején kell megvenni, mert lesz még drágább is.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#2702) sarkanyolo2 válasza agabe (#2700) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Asszem rendelek :D meg egy ilyet mellé:D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#2703) sarkanyolo2 válasza maggi1886076 (#2701) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Én arra számítottam, hogy lejjebb megy, de csak lejjebb fog nem feljebb :F

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#2704) maggi1886076 válasza sarkanyolo2 (#2703) üzenetére


maggi1886076
addikt

sztem az elején alul árazzák egy kicsit, mivel félnek az eladásától.ha felkapott lesz biztos feljebb viszik.skate-nél is így volt(10%-al emelték az árát).

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#2705) n000rbi válasza sarkanyolo2 (#2702) üzenetére


n000rbi
senior tag

Akkor a telefonvásárlás előtt jóval rendeld meg, meg rosszabb esetben egy hónap, míg megérkezik :)

(#2706) unyadavid válasza n000rbi (#2705) üzenetére


unyadavid
senior tag

Már ha megérkezik egyáltalán. Nekem sajnos most a nyár folyamán többminden volt ami megse érkezett :F
De remélem ezen azért majd dolgoznak egy kicsit.

(#2707) n000rbi válasza unyadavid (#2706) üzenetére


n000rbi
senior tag

Ne idegesíts :), én is várok épp egy ilyen tokra, csak xperia p-re. Ha meg 30 napon belül nem jön meg, akkor fully refund.

(#2708) sarkanyolo2 válasza maggi1886076 (#2704) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Karácsonyra egy esetleges akció azért kinéz neki nem?? :F

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#2709) 89BDave89 válasza maggi1886076 (#2704) üzenetére


89BDave89
tag

Na ne hozd rám a szívbajt! :D

Én is azt reméltem hogy 2-3 hét múlva még akár olcsóbb is lesz, mert akkor tudnám megvenni (nov12 környékén) Erre azt mondod lehet addigra drágább lesz?
NE! :D

Mennyi idő után szokott felmenni az ára? Vagy attól függ mennyire fogy?

Xiaomi Redmi Note8 PRO, iPhone 8, Xiaomi Mi A1, iPhone 5S, iPhone 5, Sony Xperia SP, Sony Xperia L, ZTE Grand X, ZTE Blade, Samsung 5230, Sony Ericsson K550i, Sagem MyX 3D

(#2710) maggi1886076 válasza 89BDave89 (#2709) üzenetére


maggi1886076
addikt

nem szokott... hanem a skate-nél is volt ilyen.nem tartom kizártnak, ha sikeres lesz akkor egy 10%-os emelést rakjanak rá!de nem mondtam, hogy biztos így lesz.ne értsetek félre!

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#2711) 89BDave89 válasza maggi1886076 (#2710) üzenetére


89BDave89
tag

oks, nincs félreértés, csak parázás. :) Azért köszi a tapasztalatokért. (amúgy én ha jól emlékszem a Blade et pont olcsóbban vettem valami 400 Forinttal 2 hét várakozás után. :) Szóval valszeg ez lutri)

Xiaomi Redmi Note8 PRO, iPhone 8, Xiaomi Mi A1, iPhone 5S, iPhone 5, Sony Xperia SP, Sony Xperia L, ZTE Grand X, ZTE Blade, Samsung 5230, Sony Ericsson K550i, Sagem MyX 3D

(#2712) maggi1886076 válasza 89BDave89 (#2711) üzenetére


maggi1886076
addikt

én azt drágábban:D 2011 februárban:D

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#2713) unyadavid válasza n000rbi (#2707) üzenetére


unyadavid
senior tag

Persze a fully refund működik, csak idegesítő, hogy azt mondják elküldték aztán meg soha nem érkezik meg (persze ez lehet nem az ő hibájuk, hanem posta vagy vám...).

(azért érdemes itt a hardveraprón is körül nézni, megbízható eladótol másnapra itt van a cucc :) )

(#2714) istnag válasza unyadavid (#2713) üzenetére


istnag
addikt

Vám.A nyár végén-ősz elején nagyon bekeményítettek kínai oldalon egy rövid ideig,ám ezalatt rendkívül sok csomag/levél torlódott fel ott a szigorúbb átvizsgálás miatt. Ezt több,mint valószínű úgy oldották meg,hogy meg "tizedelték" a vámentes árukat.

(#2715) HuMarc válasza Krisz79 (#2690) üzenetére


HuMarc
addikt

Hát szolgáltatónál sehogy, max. szürke importban. Egyébként milyen szolgáltató? Meg ha szolgáltetóban gondolkozol, akkor a Websohp-ból rendelve úgyis házhoz szállítják neked. Szóval szerintem iPhone 5. De még mindig nem értem, hogy miért idegenkedsz a Sony-tól.

(#2716) unyadavid válasza istnag (#2714) üzenetére


unyadavid
senior tag

Á, értem.

(#2717) werszomjas


werszomjas
őstag

Üdv.

10ezer ft-ig vennék valami használt telefont.

Telefonálás, zene hallgatás és ingyenes fb lenne rajta.

Mikre érdemes rákeresni ilyen árkategóriában?

Corby-t néztem ki így első körben.

üdv

(#2718) maggi1886076 válasza werszomjas (#2717) üzenetére


maggi1886076
addikt

vodafone 858. vagy vodafone smart.ezek mind megfelelnek.van benne wifi is, ha kell gps.igaz a kijelzője elég kicsi, de a corbynál sztem jobb.ja és android-os!

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#2719) HuMarc válasza werszomjas (#2717) üzenetére


HuMarc
addikt

Hát a Corby-t messze kerüld el! (akkor már inkább Samsung S5230) Hát azokra, amiket leírtál egy Nokia 5230 tökéletes lenne. Esetleg még más Nokia-kat is megnézhetnél, de Nokia-ban nem vagyok otthon. :N
Remélem ez így kiindulásnak elég :)

@maggi1886076 (#2718): Tudtommal a 858 és Smart egyazon készülék. Úgy sejtem, a 845-re és a 858-ra gondoltál.

[ Szerkesztve ]

(#2720) werszomjas válasza HuMarc (#2719) üzenetére


werszomjas
őstag

Meglesem, köszi, ha még valakinek van tipp, jöhet :)

maggi1886076> tmobile vagy független kell, így a vodafone kilőve :(

üdv

(#2721) maggi1886076 válasza werszomjas (#2720) üzenetére


maggi1886076
addikt

nézz körül.még függetlent is találhatsz;)

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#2722) Kulinger


Kulinger
tag

Sziasztok!

Aki akar venni telefont jó árba ajánlom neki az alcatel ot 997D telefont pár napja vettem nagyon de nagyon megvagyok elégedve vele :)

(#2723) DS39 válasza Kulinger (#2722) üzenetére


DS39
nagyúr

tényleg jó teló, de nekem az nem tetszik benne hogy alul ugyan van káva, de nincsenek rajta kapacitív érintőgombok, hanem a kijelzőből veszi el a helyet erre. ez szerintem nagyon rossz ötlet volt.

(#2724) madrac válasza unyadavid (#2706) üzenetére


madrac
őstag

Jó tudni, hogy ezekszerint nem egyedi az eset. Én most szeptemberben rendeltem több mindent, és abból 2 dolog se jött meg! Korábban mindent megkaptam 1-2 héten belül.

(#2725) kmisi99


kmisi99
addikt

Erről mit gondoltok? Szerintetek jó vétel lenne? [link]

(#2726) HuMarc válasza kmisi99 (#2725) üzenetére


HuMarc
addikt

Attól függ, mennyire van leharcolva... Egyébként igen, mivel megkapta a Jelly Bean-t és a 4.2-t is meg fogja, szerintem jó vétel :K

(#2727) kmisi99 válasza HuMarc (#2726) üzenetére


kmisi99
addikt

Csak meg már egy hónapja normális okosteló nélkül élek aztán sose tudom mit vegyek. Hol S3 mat hol valami egyszerűbbet most eléggé kihalt sajnos a használt piac újat meg nem veszek mert azzal sok a veszteség.

Az ilyen alcatel ot995 meg az ilyesmik nem jobbak nála?

[ Szerkesztve ]

(#2728) tthom válasza madrac (#2724) üzenetére


tthom
senior tag

Dettó. Szeptemberi rendelés és sehol semmi, azelőtt mindig ideért minden. Páromnak USAból, UK-ből 1 hét alatt azóta is megérkezik minden, nekem a HK, kinai vásárlások meg sehol. Most elküldték újra, hátha ez már megérkezik.. Pedig messze van a vámköteles értékhatártól...

[ Szerkesztve ]

(#2729) premete válasza tthom (#2728) üzenetére


premete
veterán

USA-ból minden gyorsabb szokott lenni; Kínából a 3 hét, ha ünnepük van, vagy karácsony előtt egy hónap is normális.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#2730) Rotate válasza kmisi99 (#2727) üzenetére


Rotate
veterán

dehogy jobbak :)

(#2731) Canonfan válasza agabe (#2700) üzenetére


Canonfan
senior tag

Igaz, valóban nem sok a különbség, csak nekem az 50K az olyan lélektani határ, kb ennyit szoktam max telefonra költeni, és így pont belefér még, már meg is rendeltem, remélem nem lesz csalódás! :)

(#2732) HuMarc válasza kmisi99 (#2727) üzenetére


HuMarc
addikt

Az aláírásod (Samsung Galaxy S2) akkor mit jelent? Egyébként nem, nem jobbak nála, hiszen a Nexus S a valamivel gyengébb HW ellenére kapja a frissítéseket. Elvégre Nexus-ról van szó.

(#2733) kmisi99 válasza HuMarc (#2732) üzenetére


kmisi99
addikt

Ja S2-őm volt csak eladtam kb egy hónapja és azóta is telefon után vadászok csak sose jött össze az s3. Így úgy gondoltam valami 50 000ft körülivel eltengődök 1-2 hónapot míg picit csökkennek az s3 árak.

Szóval szerinted olyan 50 max 60 000ft körülig az a nexus 10 hó garival jó választás? Nincs semmi különösebb kívánságom csak ne szaggasson mint állat és a 4.1 miatt a nexus elég jónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#2734) HuMarc válasza kmisi99 (#2733) üzenetére


HuMarc
addikt

A Nexus S-en a videók alapján legalábbis olyan smooth-an fut a Jelly Bean, hogy az elképesztő. Mindenképpen megéri. :K

(#2735) kmisi99 válasza HuMarc (#2734) üzenetére


kmisi99
addikt

Igen én is azért szemeltem ki csak aztán gondolkodóba estem hogy már 40-50-60 000 ft ért papíron sokkal komolyabb hardverű telót kapni így nem tudom hogy érdemes lenne e a nexus.
A vaterás leírás alapján szép állapotú az a nexus S. Lehet megveszem akkor ha azt mondod annyiért jó vétel pár hónapig jó lesz.

(#2736) Pttypang


Pttypang
veterán

Sziasztok!

A telenornál szeretnék telefont venni számlásan, smarttarifa2-vel, de egyenlőre a galaxy minit nézegettem, igazából csak zenét hallgatni, netezgetni, fényképezgetni kéne a telefon, a fő szempont az ár lenne.

Az elképzelésem, hogy "ingyen" veszem a telefont, illetve még a mini 5k-s ára a felső határ,
Nem tudom, hogy megéri-e most ezt megvenni így, vagy esetleg megvárni a fizut, és 10k-t költeni egy másik telefonra, mekkora különbségek lennének? o.O
[ui: valaki tudna nekem egy példát mutatni, hogy ha más nevén van a már meglévő feltöltőkártyás simem, akkor h is kell kinéznie a meghatalmazásnak, amit be kell nyújtani ilyen esetben? ]

Segítségeteket előre is köszönöm :R

Everybody lies.

(#2737) hallerlaller válasza Cyberpunk (#2698) üzenetére


hallerlaller
addikt

Kocsiba szoktam néha, néznek is ilyenkor az emberek.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2738) Pttypang válasza Pttypang (#2736) üzenetére


Pttypang
veterán

[Hirtelen változás, hogy galaxy mini 2-re gondoltam, ~15k az értékhatár a 2-es csomaggal :) ]

Everybody lies.

(#2739) agabe válasza kmisi99 (#2735) üzenetére


agabe
addikt

Csak vigyazz az eladoval...valamilyen ok miatt biztos nem veletlenul prohardverrol kitiltottak ;)
Az ar amugy jo, de ha nem adjak az eredeti szamlat (marpedig gsm boltba hasznalt telot bevinni nem ugy szoktak...lehet annak sok problemaja iratok szempontjabol amit akar a gsm bolt sem tud jo esetben, de ha tudjak is nem szivbajosak), akkor a garit lehet, hogy a hajadra kenheted , mert nem tudod leellenorizni valoban gyari eervenyes, vagy csak egy kitoltott papir.
Valoszinuleg...sot biztos 0%-os afas szamlat adnak sajat nevikben, mert ez hasznalt keszulek (ha egyaltalan tenyleg adnak), es ha ok belyegzik le a garipapirt, akkor az nem lesz ervenyes...nomeg valaki bevitte hozzajuk 30ezerert bevettek, es nem erdekli oket ha hetek ulva esetleg letiltja vmelyik szolgaltato az imei-t...akar kulfoldrol, mert lehet, hogy onnan van.
Ezek rossz esetben fordulnak elo, de nem kizarhato lehetosegek.

(#2741) csusza`


csusza`
senior tag

Kedves Fórumtársak!

Eddig egy iPhone 4 boldog tulajdonosa voltam, de - a saját hülyeségembol kifolyólag - túl kell adnom rajta. Szeretnek helyette másik smartphone-t, viszont nem igazán tudom, hogy melyiket.
Tegnapi nap bementem a trémobil es egyéb szolgaltatokhoz megnézni, hogy mi a felhozatal, de a körkép eléggé lesulytott. Természetesen nem volt minden egyes modell kipakolva, de akkor is - az iPhone-hoz képest mind külső minőségre sokkal rosszabbnak tűnt.
Kérdésem az lenne, hogy milyen okostelefont ananlanatok 50 ezres kategóriában? Nekem nagyjából iPhone méretű, lehetőleg fém hazu mobil kellene. Kicsi a kezem! :)
Nézegettem a Windows Phone-os Lumia 800-at, de valahogy a winphone rendszer nem vonz a Live miatt, illetve az akku idő sem valami rózsás... Megis talán ez tűnik a legjobb alternativanak.

Szerintetek?

Előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#2742) tybsen válasza desirehd (#2740) üzenetére


tybsen
addikt

(#2743) s4tch válasza csusza` (#2741) üzenetére


s4tch
veterán

Az iPhone4 dominóban 115eFt. Ha 50 rongyért szeretnél alternatívát, nem meglepő, hogy kompromisszumot kell kötnöd.

Fémházas telefonok, amiket árul a T:
- Samsung Wave3
- Sony Xperia P
- HTC One V

Hopp, úgy látom, a Wave3 már nincs a kínálatban, és a V sincs készleten. A P meg csak előfizetéssel megy le 50e alá.

[ Szerkesztve ]

(#2744) kungzi válasza desirehd (#2740) üzenetére


kungzi
veterán

Note2 :DDD

(#2745) Seraph 16


Seraph 16
őstag

Sziasztok!

Tudnátok nekem ajánlani egy androidos készüléket nagyon max. 50k, de inkább 40-45. Lánynak lesz, úgyhogy nagyon fontos szempont a külső is, és hogy fehér színű legyen. Csak új jöhet szóba, kártyás, T-s. 3-5 évet kibírjon. Hogy mire használná, komolyan nem tudom megmondani, de azért egy darabig elég legyen a hw.
Köszi előre is!

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#2746) Švejk válasza Seraph 16 (#2745) üzenetére


Švejk
őstag

Ennyiért a Galaxy Mini II, az Alcatel OT-995 és az Xperia Tipo jöhet szóba, ami fehér is és jó is.
Ha a márka a fontosabb és nem a proci, akkor Mini II, ha a nyers erő nyom többet a latban, akkor OT-995, ha pedig valamiért a Tipo megtetszik neki, akkor az azért.

(#2747) Seraph 16 válasza Švejk (#2746) üzenetére


Seraph 16
őstag

Köszi! A samsungok már elég megbízhatóak? Most a samsung galaxy ace La Fleur collectiont néztem ki neki elsőre, de nem tudom például, hogy a 2.3-mas android mennyire lesz időtálló, illetve az alacsonyabb dpi mennyire zavaró.
A tipot is néztem, de az nem annyira tetszett, akkor már inkább az xperia ray, de azt meg nem tudom mennyire lenne lányos (magamnak jó eséllyel ezt venném).

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#2748) agabe válasza Seraph 16 (#2745) üzenetére


agabe
addikt

Amit swejk is irt csak a tipo, meg a mini2 johet szoba...ezekkel mar el lehet lenni, bar 3-5 evet nem tudni barmelyik kibir-e..a 3 talan tarthato.
Ha nincs prioritas semiben , akkor kinezet alapjan amelyik jobban tetszik (asszem a ini2 szebb, de ezzel egyutt pl. a kromszinu keret nem valoszinu, hogy sokaig karcmentes marad). Sok mindenben nem kulnboznek, picit mini2-nek nagyobb a kjelzoje.
Tipoban alapbo ICS van, mini2-re meg bejelentettek a JB-t, bar nem tudni pontosan mikor jon, addig GB-el kell hasznalni.

Amit irtal xperia ray jo telo, szebb a kijelzoje mint a fentieknek, jobb a kameraja, hw-e is...feherben jo lehet, bar a szogletesseg miatt valoban kicsit komolyabb kinezetu mint a tobbi..de lehet, hogy par ev mulva ez pont jobb lenne, csak nem tudom kaphato-e meg valami t-s uzletben, webshopbol mar nem rendelheto, viszont dragabb is a fenti kettonel.

[ Szerkesztve ]

(#2749) Švejk válasza Seraph 16 (#2747) üzenetére


Švejk
őstag

Az Ace nagyon elavult. Biztos odáig lenne érte, hogy milyen szép, lila, de használni kínszenvedés. A Ray meg remek döntés, csak a T nem árulja, függetlenül van.

(#2750) Seraph 16 válasza agabe (#2748) üzenetére


Seraph 16
őstag

Ezek szerint nem egyértelműen fogalmaztam, bocs. Az, h T-s, csak lehetőség, de a kártyás alatt azt értettem, hogy nem előfizetéses, szóval a független teló is szóba jöhet. Így tudnátok ajánlani még valamit, amit érdemes lenne megnézni?

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.