Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) Zimmi91 válasza HuMarc (#2149) üzenetére


Zimmi91
addikt

Vettem a poént főnök :DDD

Nagyon sokan írjátok ezt a Sola-t, valamelyik nap bemegyek egy Telenorba és megtapogatom tüzetesebben!

:R

" Just remember Manchester is RED! "

(#2152) Švejk válasza Zimmi91 (#2150) üzenetére


Švejk
őstag

Azt mondom, inkább vedd meg a Telenortól normális garanciával, BOLTI GARIS TELEFONT NE VEGYÉL!
Ha elromlik, az rajtuk múlik, hogy mit, hogyan, mennyi idő alatt javítanak. Illetve olyanról is hallottam, bőven, hogy használtat küldtek, karcosat.

(#2153) Cyberpunk válasza HuMarc (#2149) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igényes kockaforma az LG Optimus Vu. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2154) nggabi válasza Cyberpunk (#2153) üzenetére


nggabi
nagyúr

jáájjj ez még nekem is fájt :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#2155) HuMarc válasza Cyberpunk (#2153) üzenetére


HuMarc
addikt

Max. igényes téglatest ;] Biztos jó voltál geometriából ;) A kocka még mindig olyan szabályos poliéder, melynek felülete 6 négyzetből áll. Éleinek száma 12 és csúcsainak száma 8, lapszögei pedig 90° -ot tesznek ki. :P

[ Szerkesztve ]

(#2156) Cyberpunk válasza HuMarc (#2155) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Jóvanna. Egyébként matekból világ életemben 5-ös voltam. ;] Nem lehet kocka, mivel 4:3-as a képarány.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2157) atillaahun válasza HuMarc (#2135) üzenetére


atillaahun
veterán

Ez nagyon nem úgy néz ki mint amiben 1 GB ram van. :(((

Hmmm, egyik oldalon 512 MB-al van, másikon 1 GB-al. :F
Asszem el kellesz olvasni a tesztet. :U

[ Szerkesztve ]

(#2158) HuMarc válasza Cyberpunk (#2156) üzenetére


HuMarc
addikt

Attól, hogy a kijelző 4:3 arányú, a "váz" még simán lehet kocka.... :P ;]

@atillaahun (#2157): Én az 1 GB RAM-ot az MA!-s teszt alapján írtam, és a készüléket amúgy is viccnek szántam, a fentebb nevezett készülék ugyanis az Atrix-hoz képest sehol sincs. Használtan 1 GB RAM-al kb. csak az Atrix van.

[ Szerkesztve ]

(#2159) mohotol válasza attiati (#2139) üzenetére


mohotol
aktív tag

WP7-nek itt kezd neki: [link]

es itt folytasd: [link]

Ha ez után még van kérdésed, akkor irány a megfelelő topic.

Ne várj csodát ezektől a kameráktól, ha az kell, akkor nokia N8.

(#2160) atillaahun válasza HuMarc (#2158) üzenetére


atillaahun
veterán

Áhh megvan már a félreértés oka, te 993-at írtál, és a 997-ben van 1 GB, de már megtaláltam. :K
Egyébként hogy érted hogy ez sehol sincs egy Atrix-hoz képest?

[ Szerkesztve ]

(#2161) Cyberpunk válasza atillaahun (#2160) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hardverileg nem egy szint.:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2162) HuMarc válasza atillaahun (#2160) üzenetére


HuMarc
addikt

Szerintem pont a 993D-ben van 1GB RAM és 1 magos processzor és a 997D-ben kétmagos processzor, cserébe csak 512 MB RAM.

(#2163) atillaahun válasza HuMarc (#2162) üzenetére


atillaahun
veterán

Akkor linkeld már be légyszíves, mert most már tényleg meg vagyok kavarodva. :U

(#2164) tozo86


tozo86
tag

sziasztok!
Olyan telefont keresek aminek a kijelzője minimum 4", és viszonylag megfizethető áron megvehető (használtan max 40k), nem lassú és a kamerája is tűrhető. :D Tudnátok nekem ilyet ajánlani?

`•.¸¸.•´¯`•.¸¸.•´¯`•.¸ ><((((º>

(#2165) ko


ko
tag

Sziasztok!

Nálam is eljött az idő, hogy váltsak egy okosra, de kissé nehéz kiigazodni a lehetőségek között.

A telefont Androidos rendszerrel, a telefonáláson felül főleg zenehallgatásra ( 4-8gb tárhely minimum kellene), alkalmanként játékra, netezésre használnám. Mindenféleképpen legalább egy év garanciával, tartozékokkal, kártyafüggetlenül vagy t-mobile-osan, de semmiképpen se előfizetéssel. Minderre 60 max. 70e Ft-ot szánok.

Előre is köszi a segítséget!

(#2166) HuMarc válasza atillaahun (#2163) üzenetére


HuMarc
addikt

Hát igen, az MA!-s tesztben már 512 MB-t írnak a kisebbe, és 1 GB-t a nagyobba. De én úgy emlékszem, hogy az MA!TV-ben még fordítva mondták. (Sajnos ezt most nem fogom végignézni, úgyhogy azt mondom, hogy tévedtem.) És akkor a 997D-ben van 1 GB RAM.

(#2167) tzsolesz válasza tozo86 (#2164) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

LG Optimus Black.

(#2168) lsebestyen válasza tozo86 (#2164) üzenetére


lsebestyen
addikt

Lg optimus Black, vagy Samsung Galaxy S

(#2169) mohotol válasza tozo86 (#2164) üzenetére


mohotol
aktív tag

Alcatel ot995.

(#2165) ko: SGS nagyon jól szól, a többi nagyjából egy szint, bkv-ra remek. Vegyél garis, használt nokia 710/800-at, egyébként. Ha droid kell, akkor LG O2x, Black, Moto Atrix, Sony Sola, Samu AceII.

[ Szerkesztve ]

(#2170) DS39 válasza Archanon (#2126) üzenetére


DS39
nagyúr

de miért így számolsz? 1599Ft/hó rendelhető egyben 500 MB. az előfizetéshez kapott ingyen rendelhető 500 Ft értékű szolgáltatást meg legfeljebb nem netre költöd, ha ezt így nem lehet halmozni.

(#2171) tozo86


tozo86
tag

LG p970 vagy Alcatel ot995 jobban tetszik a fotófény miatt. Alcatel mellett szól még a nagyobb kijelző és az 1.4Ghzes proci, viszont nekem nem annyira szimpatikus márka valamiért. nehéz döntés...:) köszi a válaszokat!

`•.¸¸.•´¯`•.¸¸.•´¯`•.¸ ><((((º>

(#2172) nyumen


nyumen
csendes tag

Sziasztok,

Tanácsot szeretnék kérni. Cégünknek lejárt a 2 éves előfizetése és lehetőség van telefon vásárlásra.
Mivel "kis hangya" vagyok így a lélektani határ 30000 ft. Elég sokat telefonálok a jelenlegi samsung monte-m 2 éves és 957 óránál tart :) és naponta töltöm.

Leginkább telefonálni bluetooth-al, sms, email egy kis mobilnet és sok wifi, zenehallgatás, nagyritkán filmnézésre használnám. Fotó, videó, játék része annyira nemfontos. A monte kijelzője 3" ennél egy picit nagyobbat szeretnék.

Jelenlegi kiszemeltjeim:

Huawei Ascend G300
Samsung Galaxy Mini 2

A huawei mellett szól a 4" 800x480 felbontás, ips panel, 1 ghz proci, súly 140 g! hmm... tegnap voltam bent a
telenornál tapogatni egy kicsit, nem is tünt nehéznek. Mindkettőt nyomkodtam és gyorsaságban nem éreztem nagy különbséget.

(#2173) s4tch válasza nyumen (#2172) üzenetére


s4tch
veterán

A kettő közül a G300. Egész tisztességes a közösségi támogatása is, szerintem olcsódroid fronton egyik best buy, olyasmi, mint a Blade volt, mikor kijött, csak combosabb és érthető módon drágább is.

(#2174) csapoadambp válasza nyumen (#2172) üzenetére


csapoadambp
tag

Szerintem is a G300! Nem "trendi" 2 magos de nem is kell annak lennie. Az IPS viszont IPS!

LG Optimus 3D V21a

(#2175) Ricardo válasza nyumen (#2172) üzenetére


Ricardo
félisten

A kettő közül G300 a nyerő.

(#2176) tzsolesz válasza nyumen (#2172) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Egyik sem rossz. A G300 jobb szerintem. A fotós lépességeiz tekintve talán a Mini 2 kicsit jobb képeket lő.

(#2177) csapoadambp válasza nyumen (#2172) üzenetére


csapoadambp
tag

G300 - Mini 2 állás 4:0 :R
Mivel írtad hogy netezel is és e-mailt is akarsz olvasni a kütyün szerintem a felbontásnál és a képernyőméretnél el is dőlt a kérdés.

G300: 4col 800X480 (használható)
Mini 2: 3,2col 480X320 (a telenor környékén biztos van jó optikus ahol van nagyító az egérmozihoz) :DDD

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 3D V21a

(#2178) nyumen


nyumen
csendes tag

Azt hiszem segítettetek a döntésben :)
köszi mindenkinek :))

(#2179) tzsolesz válasza nyumen (#2178) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Szép a kijelzője. Kollégámnak olyan van (G300). Megelégedéssel használja, nagy hibákat nem mondott róla.

(#2180) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

40k-ért keresek új, vodafone-os, jól használható okostelefon alap feladatokra, minél megbízhatóbbat.

Milyet lenne érdemes választani?

Let the Zone take me if I am.

(#2181) mohotol válasza kutga (#2180) üzenetére


mohotol
aktív tag

G300, Y200, SmartII.

(#2182) tzsolesz válasza kutga (#2180) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ha van ott jó áron Optimus Black, akkor még azt érdemes megnézni. :K
A T utoljára valami 30-40K-ért osztogatta. :K

(#2183) hallerlaller válasza agabe (#2096) üzenetére


hallerlaller
addikt

Telenor nem ajánlott: [link], idén már 20-szor módosítottak ászf-et egyoldalúan [link], a mi számláink nem lettek sokkal többek, de gyakorlatilag teljesen kiszámíthatatlan, tényleg lehet holnaptól akár 6e ft a percdíj is. Kaptak is egy kis büntit: [link].

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2184) tzsolesz válasza hallerlaller (#2183) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Hát ez durva azért. :(

(#2185) Archanon válasza DS39 (#2170) üzenetére


Archanon
őstag

Djuice extra csomag: 2590 Ft/hó + 1599 Ft/hó = 4189 Ft/hó lenne gyakorlatilag a csomag, és akkor relatív olcsó percdíj, kapcsolási díjak ide vagy oda... E mellé mondjuk párosulna a drágább készülék, de ha azt is részletben fizetem, az mindennel összesen 6814 Ft lenne havonta (13490 Ft kezdőrészlettel, + csomagdíj), és van egy jóféle csomagom. Valóban megfontolandó...

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#2186) Cyberpunk válasza hallerlaller (#2183) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Telenorvég fostalicska. Kár hogy nálam csak ezek jöhetnek szóba. Mez s többi baszik fejleszteni erre felé.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2187) hallerlaller válasza Cyberpunk (#2186) üzenetére


hallerlaller
addikt

Ez változott az utóbbi egy évben nekünk: havidíj +190Ft nettó, percdíj +1Ft, SMS +3,5Ft, lett vmi kiegészítő havidíj +260Ft, cégen belül 0Ft már csak 1000 percig ingyenes a korlátlan helyett, lett kapcsolási díj, első percet leszámlázzák csak utána másodperc alapú, ja és a havidíj 50-50 arányban lett lebeszélhető hálózaton belül-kívül.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2188) Cyberpunk válasza hallerlaller (#2187) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem márciusban jövőre jár le a két év rabság, Húzok vissza pre-paid csomagra.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2189) Zigi válasza ronda (#2119) üzenetére


Zigi
senior tag

Ha még aktuális!
Voda matrix3 díjcsomag sony xperia P mobilneten megy a viber.

(#2190) csabika69


csabika69
tag

Sziasztok!
T-nél dominóba az OT-995 ár kategóriájában ez a legjobb teló vagy kapni most jobbat?

(#2191) HuMarc válasza csabika69 (#2190) üzenetére


HuMarc
addikt

Hát elvileg a saját árkategóriájában elég jól szerepel, csak egy jó példányt kell kifogni... Sokat hallani, hogy felmelegszik, lefagy stb. De már olyat is hallottam, hogy valaki egy tökéletes példányt fogott ki. Nézz körül a topikjában.

(#2192) jooker82 válasza csabika69 (#2190) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én a helyedbe megvárnám az Optimus L9-et,ez szinte mindenben jobb bár lehet,h drágább is lesz...Október második felétől lesz a Ténél is...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2193) HuMarc válasza jooker82 (#2192) üzenetére


HuMarc
addikt

Pont kifogytam a szerkesztési limitből :(

Az L9 valószínűleg jóval drágábban indít majd. Hardverben kb. megegyezik az Xperia P-vel, ami jó 40 000 Ft-al fáj többe, mint az OT-995.

@csabika69 (#2194): Nem tudom, itt (vagy itt is egy) a topik, kérdezz rá, biztos segíteni fognak :R

[ Szerkesztve ]

(#2194) csabika69 válasza HuMarc (#2191) üzenetére


csabika69
tag

És ezek olyanok amiket garanciába nem cserélnek vagy javítanak?

jooker82: ez nem nekem lesz :) aki akarja venni ő most teló nélkül van és nem hiszem h tud várni, de sokkal drágábbra várható?

(#2195) jooker82 válasza csabika69 (#2194) üzenetére


jooker82
nagyúr

Elvileg kártyásan külföldön 300 euro körül kezd,ami átszámitva 280 ft-on,plusz egy kis áfa..olyan 85 körül lesz,de ha előfizura kellene,akkor úgy vélhetően olcsóbb...
Az a baj,h 512mb rammal androidot venni már nem érdemes. Az 1 Gigásoknak már csúszik lefele az ára és az kell a droid folyamatos működéséhez....
Az ismerősöd lehet,h egy hűtőszekrényt vesz,ha azt az alcatelt válassza... :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2196) csabika69 válasza jooker82 (#2195) üzenetére


csabika69
tag

Sajnos ebben az árkategóriában kell gondolkodni!

(#2197) jooker82 válasza csabika69 (#2196) üzenetére


jooker82
nagyúr

ha jót fog ki és nem pakolja tele cuccokkal,akár működhet is... :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2198) csabika69 válasza jooker82 (#2197) üzenetére


csabika69
tag

Köszi!

(#2199) HuMarc válasza csabika69 (#2198) üzenetére


HuMarc
addikt

Nem az, hogy jó-e a kategóriájában, mivel a T-nél abban a kategóriában egyedül van. Kérdezz rá a fentebb linkelt két topikban a garanciára!

(#2200) borix


borix
őstag

Sziasztok.Xperia Arc S telóhoz néztem erősebb akut.Mi a véleményetek megéri megvenni?Vannak akik szerint nem biztonságos tönkreteheti a telót.

Pl: [link]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.