Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133651) Ájvé válasza Kaci84 (#133635) üzenetére


Ájvé
veterán

Recoveryre gondolsz? Igen fel lehet tenni, de ha véletlen volt is rá hivatalos garancia akkor az ugrik, vagyis Xiaomi estében nem de tudtommal minden más esetben igen. Amúgy ennél azért kicsit hosszabb a story mint "Egyébként a telók gyári programjával kis túlzással bármilyen amdroidot rá tudsz tenni pl. EU-at. ", nem tudsz bármit rátenni, csak olyan Androidot amit direkt a telefonhoz csináltak, vagy de megteheted csak lesz egy drága téglád, ez mellett ez sem megy csak úgy, BT nyitás, custom recovery (Twrp) és utána lehet bűvészkedni, de mint írtam ugrik a gari és hiába állítod vissza az eredeti rendszert, vissza tudják nézni milyen módosítások voltak, úgyhogy bukta. Ezzel ahogy kínai shopok szoktak játszani, szóval kintről rendelsz akkor vagy jól meg kell nézni honnan vagy mindjárt egy ismert romot feltenni, mert lehet kellemetlen meglepetések érhetnek később.
Spemall tényleg jó, főleg hogy már itthon lehet gariztatni.

(#133652) lelkes73 válasza #81733120 (#133650) üzenetére


lelkes73
csendes tag

Köszönöm a gyors választ az ák-t néztem én is redmi lessz.
Turbadóról jó lessz?2 év garival?

(#133653) #81733120 válasza lelkes73 (#133652) üzenetére


#81733120
törölt tag

Azt pontosan nem tudom, hogy milyen típusú a Turbado-nál a garancia, ebben szerintem majd a többiek segítenek. :)
Viszont azt tudom, hogy az Eustocknál egy évre adnak garit, ami valóban "hivatalos" gari. :K
Egyébként mint bolt a Turbado is megbízható.

(#133654) lelkes73 válasza #81733120 (#133653) üzenetére


lelkes73
csendes tag

Köszönöm

(#133655) Kaci84 válasza Ájvé (#133651) üzenetére


Kaci84
őstag

Megmondom őszintén nem vagyok téma szakértő ezért is írtam hogy utánna kell nézni a dolgoknak. Arra írtam amit mondott hogy visszaállithatatlanul ázsiai nyelve állt át. Ebben az esetben még ha garivesztéssel is jár megéri másik Androidot rátenni meg nyílván a bolt is rátette már az EUs droidot azért volt magyar vásarláskor Szóval tökmindeggy.
Samsungnál pl. én tettem már fel új Android 7est Odinnal akkor fórumban utánajártam azt az infót kaptam hogy az nem jár garivesztéssel.
Konkrét vásárlásnál meg egyrészt megerheti a dolog ha súlyos tízezrekkel olcsóbb a cucc, de szerintem már ritkaság rendszerint EUs telókat adnak gsm boltokban vagy a kínai markáknál meg EU piacra szánt magyar nyelvű droiddal adják.

(#133656) Ájvé válasza Kaci84 (#133655) üzenetére


Ájvé
veterán

De nem biztos hogy csak úgy rá lehet tenni bármit is, erre szeretem volna felhívni a figyelmed. Pontosan ahhoz a típusú készülékhez kell a rom. Legtöbb modrom eleve Qualcomm SoC-os készülékekhez van, MTK-ra jóval kevesebb van, Kirinre például abszolút semmi sincs.
Samsungnál minden modding gari vesztéssel jár, tetejében vissza is tudják nézni (én pont samunál hallottam erről először) így hiába állítod vissza, látni fogják. Szoftver frissítés nyilván nem jár garancia vesztéssel.
Odin a Samsung saját szoftvere (bár azt olvastam belső használatra van), ezzel vissza lehet állítani a készüléket egy adott ROM-ra, vagy ahogy te tetted frissíteni, de jól olvasom akkor custom recovery is ezzel tehető fel. Ehhez mondjuk én se értek, sokszor pc-ről kell ezeket csinálni, mivel a telefonok le vannak védve (BL).
Vannak még ügyeskedések, főleg kínai telefonoknál, de ahogy írtad már ők is különböző piaci igények alapján készítenek készüléket (Xiaomi Global), de a kínai B brand például már több piaci igény szerint gyártanak mobilt (több hálózati frekvencia támogatása).

[ Szerkesztve ]

(#133657) Ajándékok


Ajándékok
aktív tag

Sziasztok
"Melyik okostelefont vegyem?"
Az igényeim: legalább android 8 (az is jó, ha új/másik rommal lesz az), minimum 5.5", minimum fhd, a hátsó kamera középen, nagyon jó gps vétel, wireless töltő, dual sim, min 2gb ram, legalább 64gb tárhely vagy 2 sim + micro sd egyszerre.
Új és használt is jó, bárhonnan jöhet, 100k alatt, hosszú időre tervezem, 4g nem érdekel, proci nem érdekel
Normál felhasználásra lesz, de minimális használattal. Néhány havonta hosszú úton navigáció, töltőre dugva.
Ezen belül a keskenyebb és olcsóbb a nyerő.
Én az Ulefone Power 5s-t találtam, ami megfelelne, de felesleges a nagy akku.
Remélem tudtok segíteni... Köszönöm

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#133658) Steelers


Steelers
senior tag

Sziasztok!
Mate 20 lite és Mi 8 lite közül melyik érné meg jobban? Kamerás képességek, akku idő lenne fontos.
Ha jól sejtem a soc kb azonos teljesítményű!?
Esetleg a sima MI 8 megéri a felárat, ha a kamerára hegyezzük ki?

(#133659) Dingle


Dingle
tag

Sziasztok!
Pont ebben a pillanatban menthetetlenül elhalálozott a Xiaomi Redmi 3S Prime telefonom, és kell vennem egy újat.

Újat szeretnék
40.000 nagyon maximum 45.000ret tudok rászánni
Telenoros vagy független kellene
Ami NAGYON fontos az üzemidő, kevésbé fontos a lehetőleg élhető kamera(Xiaomimnak elég gyengécske volt a kamerája, azt a szintet jó lenne ha hozná).
Normális szervizháttér fontos, és lehetőleg két év garancia.
5"-nél lehetőleg ne legyen nagyobb.

(#133660) Ájvé válasza Steelers (#133658) üzenetére


Ájvé
veterán

Kamera Mi 8 Lite, üzemidő Mate 20 Lite. Teljesítmény nagyjából egál ahogy írtad.

(#133661) maczera válasza Dingle (#133659) üzenetére


maczera
aktív tag

EUstocknál Redmi 6 esik ebbe az ársávba. (A Meizu M6 eltűnt a kínálatból, pedig az lett volna a másik ajánlatom.)

(#133662) #81733120 válasza maczera (#133661) üzenetére


#81733120
törölt tag

Gondolom az már kifutott, még BF előtt átrendezték a kínálatot. :)

[ Szerkesztve ]

(#133663) Ájvé válasza #81733120 (#133662) üzenetére


Ájvé
veterán

Eddig nem készültek olyan nagy akciókkal (mert egész évben akciósak :D ), elengedték a futár költséget ha jól emlékszem.
Inkább csak kifutott a készülék, eladták őket.

[ Szerkesztve ]

(#133664) angyall


angyall
tag

Xiaomi MI8 Lite kamerája elfogadható? Egész jó áron lehet most hozzájutni, erősen gondolkozom rajta :) Még mindig.... :D

Motorola Edge 40 , IPad 2021, Baseus Bowie M2s

(#133665) Dhampir válasza Dingle (#133659) üzenetére


Dhampir
félisten

A 2 év garanciát is szem előtt tartván, független esetében sajnos hozzá kellene rakni, hogy legalább egy Huawei P Smart-hoz hozzájuthass (60.000 Ft körül kapható), vagy pedig szolgáltatói előfizura valamit.

(#133666) cross56


cross56
senior tag

Sziasztok.

Múltkor már írtam telefonokkal kapcsolatban, azóta 2-re szűkült a választási lehetőség.

Galaxy s9 plus illetve Iphone X

Szerintetek melyiket vegyem? Kollegàk, ismerősök az iphonet ajánlják, de páran az s9-et. Jelenleg galaxy s4-em van, és nem tudok dönteni.
Nyilván az X majdnem egy 100-assal drágább de inkább az optimalizáltság és megbízhatóság számít.
Előre is köszi. :)

(#133667) Ájvé válasza angyall (#133664) üzenetére


Ájvé
veterán

Nincs róla sok teszt, de elég jókat írnak róla, Mi 8 kameráját kapta kicsit butítva, a 2. kamera meg csak 5 megapixeles mélység mérésre van.

(#133668) Kaci84 válasza cross56 (#133666) üzenetére


Kaci84
őstag

Én S9et vennék... Várjál... Már meg is tettem. Nagyon bejön a cucc gyors szép, nincs szenzor sziget, vizálló ja és sokkal olcsóbb. Azért egy százacska nem mindegy. Ez saját vélemeny de nem hinném hogy az iphone már annyival többet tudna. Na meg vajon kihasználnád-e? Én a síma S9et szereztem be, nem vagyok oda a tepsiért és szerintem nem csinál annyival jobb képet RAM is elég.
Nem akarik nagy IOS tudós lenni de az aktuális S szeriával egyetemben az aktuális iphone is van itthon és nem értjük mi kerül rajta annyiba. Igen a rendszer. Viszont ha mar feltetted a kérdést akkor biztosan nincs szükséged rá. Aki ennyi lotykat kiad a rendszer végett az pontosa tudja, hogy az kell neki és miért.

[ Szerkesztve ]

(#133669) Pakmara


Pakmara
őstag

Sziasztok!

Fateromnak keresek (65+) best buy belépő telefont. Ő még az a fajta aki telefonál a telefonnal :) amire még kellene neki: alap szintű fénykép; FB működjön rajta. Xiaomi Redmi 6 most 39 e. Van ennél jobb ajánlat ebben az ársávban vagy alatta?

Köszi

(#133670) Brandynew válasza Pakmara (#133669) üzenetére


Brandynew
őstag

A villanykörte nem egy elektromos gyümölcs, csak az a neve. Az okostelefonoknak csak sokadlagos funkciója a telefonálás, ezek ugyanolyan számítógépek, mint pl. a laptop, csak kisebbek. Akinek telefonálásra kell készülék, annak felesleges okostelefont vásárolnia, az elsődlegesen nem arra való, csak van egy olyan extra funkciója... egyelőre.

A Redmi 6 nem rossz, de ha egy kicsit komolyabb készülék kell, ami időtállóbb is, akkor Xiaomi Mi A2 vagy Mi A2 Lite. Kb. 60 ezer Ft.

[ Szerkesztve ]

(#133671) Pakmara válasza Brandynew (#133670) üzenetére


Pakmara
őstag

Kösz az épületes és segítő hozzászólást. Máris többnek érzem magam hogy ezt tudom.

Szóval telefont keresek mindennapi használatra ami FB használatot és fényképezést jelent. Ársáv 30-40. Egy 65+-os ember számára: azaz nincs magas elvárás a oprendszer ill. feacherek tekintetében. A kinézett modell a Xiaomi Redmi 6.

(#133672) cs.zs. válasza Pakmara (#133671) üzenetére


cs.zs.
addikt

Nézz szét a Vaterán is, Xiaomi Redmi Note 4 akár 35000 Ft ért tiéd lehet, mindenben megfelel az elvárásaidnak.

...

(#133673) s4tch válasza Pakmara (#133669) üzenetére


s4tch
veterán

Meizu M6/M6 Note lett volna, ugyanis a Flyme tartalmaz nagy méretű megjelenítést, ami pótapámnak (68 éves) is nagyon tetszik, de azt az eustock épp nem árulja...

(#133674) Ajándékok válasza Ajándékok (#133657) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Erre nincs ötletetek? Azt hiszem mindent megadtam, amit az összefoglalóban kértek!?

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#133675) New Bluestar válasza Ajándékok (#133674) üzenetére


New Bluestar
tag

Hát wireless töltést kevés telefon tud, én is keresgéltem.
Ismertebb márkák közül mind kiesik vagy a középen levő kamera, vagy a dual sim, vagy az újabb android,
vagy az ár miatt.

Kisebb márkák közül érdekes lehet a Leagoo Power 5, umidigi z2 pro, doogee s70 .]De ezekről annyit tudok, hogy van wireless töltés, meg a többi kért paramétere is nagyjából az, amit írtál.
A GPS, meg úgy általában telefon minőségéről nem tudok semmit mondani.

[ Szerkesztve ]

(#133676) Kaci84 válasza Ajándékok (#133657) üzenetére


Kaci84
őstag

Szerintem azért nem sok a válasz mert viszonylag sok igényt fogalmaztál főleg olyanokat amim ritkán szempontok vagy éppen furcsák.

100k alatt akkor az olyan 90 körül van. Ennyiért az ismertebb márkák tudják a jó GPS vételt és rendszerint 4GB rammal vannak szerelve.

Nekem volt S7 telóm azt tudom ajánlani esetleg edge. Az egyik drágább másik kisebb, kamera középen 4GB ram vízálló jó GPS. Van vezetéknélküli töltés.

Nagyon jó vételnek számít még a Xiaomi Mi8 Lite. Nézd meg esetleg!

Noname kínai telóval nem próbálkoznék, ugyan vannak köztük elég jók de némelyikről ritka a teszt és kevés a tapasztalat a magyar fórumokon, legalábbis az ismertebb típusokhoz képest. Lehetnek meglepetések, gyenge kamera, nem optimalizált fogyasztás, anyaghasználat, szervíz, garancia, alkatrész stb.

(#133677) snpetit válasza New Bluestar (#133675) üzenetére


snpetit
aktív tag

Szia!

Engedd el az Ulefone márkát és a wireless töltést és mindjárt adnak a kollégák jó tippeket. Van nálam Ulefone a sima töltést se tudták rajta megoldani, leolvadt a csatlakozó a nyákról. Belseje is gyengébb kialakítású mint a nagyobb kínai márkáknál.

(#133678) PioDVD válasza snpetit (#133677) üzenetére


PioDVD
senior tag

Lehet, nem itt kellene megkérdeznem, de hátha.
Lehet tudni valamit a Xiaomi modellek áreséséről? Van ilyen, vagy csak kivezetik a "régi" telefont? Úgy gondolom, az Mi 8 (6 gb) nekem tökéletes lenne, sok ram, erős proci, nfc, európai műholdas gps, talán a kamerája sem gatya (bár, mint írtam, lassan rájövök, hogy annyira nem is szempont, esetleg a fhd lassított felvétel érdekel), de ott a 100 e-s lelki határ. Van esély, hogy akár fél év múlva normális helyen lemegy 100e környékére az ár?
Vagy ott a Pocophone F1, jóval olcsóbb. A kamerája gyengébb (bár érdekes módon a spemall oldalán fhd 240 fps-t írnak, a Mi 8-nál meg csak 120-at), illetve a Galilao-t nem írják, pedig az szerintem soc-függő, az meg ugyanaz. Szóval talán ez is szóba jöhetne, bár az nfc-t nem néztem. No meg ez a folyadék-hűtés nekem bizarr, ha elejtem, nem fog eltörni a cső és eláztatni a telefont? :) Ez most 120 e környéke, ez biztos benéz valamikor a 100 e alá.

(#133679) PioDVD válasza PioDVD (#133678) üzenetére


PioDVD
senior tag

Spemall magyar szekcióban 105 e... De Kínából tax free-vel is.

(#133680) Ajándékok válasza New Bluestar (#133675) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Megnéztem őket.
Az Leagoo Power 5 és umidigi z2 pro lehet érdekes. Egyik olcsóbb, másik többet tud. Melyik márka inkább ajánlott?

Kaci84: Kerestem használtan az s7-et, de 64gb és duál sim elég ritka. És nagyon soknál írják, hogy cseréltek benne akut, néhányan kijelzőt is. Nálam évekig megmarad egy telefon. Mekkora esély van rá, hogy kibírja?
A xiaomi kamera a szélén van (keveset fényképezek, de akkor kell, és sokat szenvedek a szélső kamerával)

snpetit : Az Ulefone nem feltétel, csak egy példa volt. A wireless töltés viszont kell.

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#133681) ph2012


ph2012
senior tag

Ha eBayról megrendelném ezt a tokot akkor a postaköltség mennyibe kerülne: [link]?

Samsung Galaxy J5 (2017) SM-J530 telefonra fekete színben.

Köszi.

(#133682) Joker88 válasza ph2012 (#133681) üzenetére


Joker88
őstag

a postaköltség ingyenes a termék olyan 1.000 Ft körül lenne.

2-3-4 hét is lehet mire ideér, mert már benne vagyunk a karácsonyi rendelgetésekben

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#133683) PNP


PNP
őstag

Sziasztok,

Tönkrement Xiaomi Redmi Note 4 után keresek valamit, de semmi meggyőzőt nem találtam. Ha egy mód van rá, nem szerertnék 50 ezernél többet költeni. A2 Lite-ot néztem ki, mert a MIUI-t nem szeretem (eddig custom ROM-okat tettem fel, egyrészt jó lenne megspórolni az ezzel járó stresszt és garanciavesztést, másrészt pl. Lineage eléggé bejön, lehet, hogy nagyon fapad egy stock android ezután, főleg, hogy nagyon szeretnék Magisk-et használni). Maga a készülék nem igazán tetszik, illetve a kamerája elég gyenge (a notch és a kamu háttérmosásra használt dupla kamera - pl. tele helyett - eléggé zavar), a mérete és az akkuja viszont meggyőző.
A kérdésem az, hogy 50e Ft körül melyik telefont érdemes választani, ha van más, jobb alternatíva. Szempont a kamera minősége (van rendes fényképezőgépem, de mégiscsak...), a kijelző láthatósága nappal, jól funkcionáló ujjlenyomatolvasó, stock androidhoz közeli OS. Ha kamerában nincs jelentős különbség ebben az árkategóriában, akkor marad az A2 Lite. Ezzel kapcsolatban kérdezném, hogy kell-e egyáltalán a 4GB memória, vagy nem fogom érezni, hogy kevés lenne a 3, illetve, garancia szempontjából van-e lényeges különbség az egyes kereskedők között (pl. Xiaomi márkabolt, Eustock, illetve a többi kisebb GSM bolt között).

Köszönöm!

(#133684) Kaci84 válasza Ajándékok (#133680) üzenetére


Kaci84
őstag

Márpedig valahol kompromisszum kell. Ezek szerint úgy tűnik nálad az lesz hogy bevállalsz kisebb kínai márkát amit én nem tennék. Szerintem az általad felsorolt igények nagy része lehet a későbiekben nem is lesz olyan fontos és hiba jó ajánlatokat elszalasztani miatta. pl. Xiaomik.

(#133685) ph2012 válasza Joker88 (#133682) üzenetére


ph2012
senior tag

Google fiókkal beléptem az eBayre, de a fizetésnél ezt látom: [link].
Ha jól látom akkor olyan bankkártya kell amivel interneten is lehet vásárolni. Na ilyenem nincs. És nem forintban hanem fontban kell fizetni.

Nem tudna valaki segíteni Budapesten? Átutalnám neki forintban a pénzt és ő megrendelné. Ha megérkezik akkor elmegyek érte.

(#133686) Kaci84 válasza ph2012 (#133685) üzenetére


Kaci84
őstag

Paypallal fizess hátha papyal elfogadja a bankartyat de oda utalni is lehet be pénzt. Bizronsagosabb is es nem hiszem hogy ebbe bárki is segítene neked érthető okokból.

(#133687) PioDVD válasza Kaci84 (#133686) üzenetére


PioDVD
senior tag

Ilyen tételnél én segítenék, csak hát 220 km-re vagyok pesttől.

(#133688) Noorbert


Noorbert
csendes tag

Sziasztok!

Olyan telefont keresek, ami megfelel az alábbi kritériumoknak:
- Galileo támogatás
- NFC
- min. 3GB RAM, de a 4GB jobb lenne :D
- nem noname
- max. 100ezer Ft

Bármilyen ötletet vagy ajánlást szívesen fogadok. Köszönöm. :)

(#133689) New Bluestar válasza Noorbert (#133688) üzenetére


New Bluestar
tag

Xiaomi mi8, mi mix2s.

Igaz 100 ezerből csak akkor jön ki, ha Kínából rendeled, most a Gearbesten a mi8 az 302 euro a mix2s kicsit drágább.

(#133690) Kaci84 válasza New Bluestar (#133689) üzenetére


Kaci84
őstag

Ezekre rájon még az ÁFA, nem? Én is MI-ban gondolkodtam, de nem találtam 125-nél olcsóbban.

(#133691) New Bluestar válasza Kaci84 (#133690) üzenetére


New Bluestar
tag

Nem, a gearbesten a priority line az áfa és vámmentes. Elviszik valahogy valamelyik EU országba, aztán ott átcsomagolják, és úgy jön. Családban vettünk így párat, eddig rendben volt.
Csak hát nem gyors, 3-5 hetet ígérnek, így karácsony közeledtével meg főleg lassú.

[ Szerkesztve ]

(#133692) nobiand


nobiand
aktív tag

Sziasztok!
Két kiszemelt közül, melyik lenne a legjobb választás?
Huawei Mate 10 Pro vagy Xiaomi Mi 8.
Hosszabb távra tervezve.
Köszönöm.

(#133693) cross56 válasza Kaci84 (#133668) üzenetére


cross56
senior tag

Elég meggyőző érvek :D de mennyire érvényes még, hogy viszonylag hamar belassulnak az androidok?
Az s4-em bár még egész használható, de emlékszem nàlam az 5.0-ás frissités vágta haza a rendszert. Azóta ilyen lassú.

(#133694) juuzer válasza nobiand (#133692) üzenetére


juuzer
addikt

Szia!

Én a Huawei Mate 10 Prot mondanám :)

Vamos a la playa.

(#133695) martin0094


martin0094
csendes tag

Sziasztok!
Olyan telefont keresek ami
-Androidos
-Viszonylag kicsi
-Gyors
-Friss
-Akksi fontos nagyon
-Ha lehet ne üveg hátlapú legyen inkább fém vagy akár műanyag
Létezik ilyen? :))

(#133696) Viktor0610 válasza martin0094 (#133695) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mivel árat nem írtál, Sony XZ2 Compact.

Samsung Galaxy A54

(#133697) kali válasza nobiand (#133692) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Én (is) inkább a Mate 10 Pro mellett tenném le a voksomat - meg is tettem korábban a gyakorlatban is -, szerintem több előny szól mellette, 2 év háztól - házig szolgáltatás, IP67 védelem, nagyobb kapacitású akkumulátor és a jobb akkumulátoros üzemidő, gyorsabb USB, infra, sztereó előlapi hang, jobb és gyorsabb 4G+ modul, jobb antennázás és térerő, jobb és gyorsabb ujjlenyomat-olvasó.
Amit a másik oldalon lehet említeni, az az újabb verziójú bluetooth és GPS, ennyi ugrik be hirtelen, de biztos írnak még mások is.

[ Szerkesztve ]

(#133698) Noorbert válasza New Bluestar (#133689) üzenetére


Noorbert
csendes tag

Igen, ezeket néztem én is, de sajnos kiesnek a keretből.. :(

Viszont 100ezer alatt találtam a Motorola One és a Motorola Moto G6 Plus telókat. Elvileg mindkettő Galileo kompatibilis, van NFC és 4GB/64GB.. :D
Ezekről mi a véleményetek?

(#133699) martin0094 válasza Viktor0610 (#133696) üzenetére


martin0094
csendes tag

köszi:)

szándékosan nem írtam árat.

Másnak valami ötlet még? :)

(#133700) TTomax válasza Noorbert (#133698) üzenetére


TTomax
nagyúr

A nokia8nak is most beesett az ára.Navigációban elég jó,van NFC is a kijelző talán az egyik legjobb napsütésben,a kamera nem túl acélos.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.